FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 01 sep 2019, 14:23

Nije Horić namjerno dobio žuti, da je htio da dobije, ne bi čekao sudijsku nadoknadu.

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la 4040deuce » 01 sep 2019, 20:34

Je li na vasoj tribini bio incident sa nekim ljudima iz Mostara??

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 01 sep 2019, 20:37

4040deuce je napisao/la:Je li na vasoj tribini bio incident sa nekim ljudima iz Mostara??
Jest.Na zapadu je bilo 4-5 ljudi iz Mostara.Pa kad su dali go počeli se radovat provocirat nas pa je nastala svađa.
Zadnja izmjena: Fareus1921, dana/u 01 sep 2019, 20:41, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 01 sep 2019, 20:39

Ja bih da pohvalim djecu i ljude iz Tešnja koji su bodrili našu ekipu.Bravo za Tešanj
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 01 sep 2019, 21:02

prisonbreak je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Horic :rol:
?
Zuti karton u 90 minuti, ne igra protiv nas.isto uradio prosle godine.
Ne može se Horiću ništa zamjeriti, bori se momak koliko može, svaka mu čast. Ovo sada se potrefilo da opet dobije žuti pred Čelik. Nema ovdje namjere ni sekunde, shvata on koliko je bitan za ekipu i da bez njega kao i Isakovića ekipa vrlo teško može do bodova protiv bilo koga.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 01 sep 2019, 21:07

Rigoletto je napisao/la:pored svih problema dobra igra jučer, uvjeren sam da ostajete u PLBiH, kandidati za ispadanje su svakako vec jasni. Športski pozdrav
Ma dobra igra koliko je mlada ekipa, ali nemamo sreče nikako, peh za pehom, do kada vidjet ćemo.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Civa » 01 sep 2019, 23:37

4040deuce je napisao/la:Je li na vasoj tribini bio incident sa nekim ljudima iz Mostara??
Nije na tribini jest iza tribine. Kada su gostujući navijači trebali poći kući, došlo je do malih naguravanja i prepucavanja i dobacivanja i malo je milicija intervenisala i rastjerala ljude.
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 01 sep 2019, 23:44

Nije uopće stvar u papirima nego u doprinosima koji nisu plaćeni. Kad ne platiš doprinose na platu ne možeš dobiti radnu dozvolu. Isto se dešavalo Čeliku s Kuadiom I Pavićem. Već mjesecima nisu plaćeni porezi i doprinosi, situacija nije nimalo dobra.
Zašto I kako, to ne znam, ali nije dobro.
Ako se ništa ne promijeni neće biti ništa bolje.
Još uvijek vjerujem u Mušiju i nadam se da je to neka kriza koja je nastala ko zna zašto, ali nisam više tako siguran ni u šta.
Ako više nema para i ako je problem neki možemo samo ustati i zahvaliti se na svemu, ali moguće je da plešemo i zadnji ples u PL.
Pa ipak, poznavajući tog čovjeka, vjerujem u njega.
Treba ipak biti svjestan da smo mi u jako teškoj situaciji trenutno, nadam se da je samo prolazna kriza.[/quote]

Nema nijednog posla, pa čak ni najmanjeg bez problema, a kamoli voditi firmu ili klub. Ali ne razumijem kako može upasti firma koja se bavi distribucijom lijekova u toliki problem da ne možeš platiti obične doprinose. Dobro, možda je razdvojio firmu od kluba što se finansija tiče, a onda su to i što se kluba tiče, vjerovatno privremeni problemi, jer ubrzo bi trebali leći novci od ovih silnih transfera. Ne znam, još uvijek ga držim za riječ prilikom ulaska u klub i pravljenja 10-godišnjeg plana razvoja kluba, infrastrukturi i dr., a mislim da nikome, pa ni njemu nije do zajebancije i ispadanja. Sve u svemu, trenutno Legija najviše jede gov.na, i doprinosi ovoj učmalosti, jer se došlo dotle da osim nenavijanja, prošlu protiv Zrinjskog čak ni obilježja nisu postavljena. Nadam se da će se stvari u klubu posložiti, ali isto tako i u Legiji, jer kada smo zajedno, prelijepo to izgleda, al' ono pravo.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 02 sep 2019, 01:58

FKMLADOSTDK je napisao/la:Nije uopće stvar u papirima nego u doprinosima koji nisu plaćeni. Kad ne platiš doprinose na platu ne možeš dobiti radnu dozvolu. Isto se dešavalo Čeliku s Kuadiom I Pavićem. Već mjesecima nisu plaćeni porezi i doprinosi, situacija nije nimalo dobra.
Zašto I kako, to ne znam, ali nije dobro.
Ako se ništa ne promijeni neće biti ništa bolje.
Još uvijek vjerujem u Mušiju i nadam se da je to neka kriza koja je nastala ko zna zašto, ali nisam više tako siguran ni u šta.
Ako više nema para i ako je problem neki možemo samo ustati i zahvaliti se na svemu, ali moguće je da plešemo i zadnji ples u PL.
Pa ipak, poznavajući tog čovjeka, vjerujem u njega.
Treba ipak biti svjestan da smo mi u jako teškoj situaciji trenutno, nadam se da je samo prolazna kriza.
Nema nijednog posla, pa čak ni najmanjeg bez problema, a kamoli voditi firmu ili klub. Ali ne razumijem kako može upasti firma koja se bavi distribucijom lijekova u toliki problem da ne možeš platiti obične doprinose. Dobro, možda je razdvojio firmu od kluba što se finansija tiče, a onda su to i što se kluba tiče, vjerovatno privremeni problemi, jer ubrzo bi trebali leći novci od ovih silnih transfera. Ne znam, još uvijek ga držim za riječ prilikom ulaska u klub i pravljenja 10-godišnjeg plana razvoja kluba, infrastrukturi i dr., a mislim da nikome, pa ni njemu nije do zajebancije i ispadanja. Sve u svemu, trenutno Legija najviše jede gov.na, i doprinosi ovoj učmalosti, jer se došlo dotle da osim nenavijanja, prošlu protiv Zrinjskog čak ni obilježja nisu postavljena. Nadam se da će se stvari u klubu posložiti, ali isto tako i u Legiji, jer kada smo zajedno, prelijepo to izgleda, al' ono pravo.[/quote]
Upravu si za Legiju.Kakanj 95% muslimanskog stavnovništva i u takvoj blizini stadiona stolni grad bosanskih kraljeva a dopuštamo da stadionom odjekuje moja zemlja Hrvatska.
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 02 sep 2019, 13:29

Fareus1921 je napisao/la: Upravu si za Legiju.Kakanj 95% muslimanskog stavnovništva i u takvoj blizini stadiona stolni grad bosanskih kraljeva a dopuštamo da stadionom odjekuje moja zemlja Hrvatska.
Ma nemam ja nikakvih problema na furanja, furaju se ljudi da su hrvati, drugi se furaju da su srbi, a ono državljani BiH, ali neka svako zamišlja da je šta god hoće. Možda su i postali hrvati i srbi, ako nemaju državljanstvo BiH. Meni je do moje Legije da bodri i navija za svoj klub, da podižu ove mlade igrače, da vide da neko stoji iza njih.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 02 sep 2019, 18:17

Ako misle mijenjati trenera, sad je pravo vrijeme!

Al' ne misle oni ništa, izgleda.
#samoRudar #zauvijek

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la 4040deuce » 02 sep 2019, 18:54

Civa je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:Je li na vasoj tribini bio incident sa nekim ljudima iz Mostara??
Nije na tribini jest iza tribine. Kada su gostujući navijači trebali poći kući, došlo je do malih naguravanja i prepucavanja i dobacivanja i malo je milicija intervenisala i rastjerala ljude.
Mislim da je bilo nekog naguravanja i na tribini,sa nekim ljudima iz Mostara,neka me demantira netko ako nije istina

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 02 sep 2019, 19:51

4040deuce je napisao/la:
Civa je napisao/la:
4040deuce je napisao/la:Je li na vasoj tribini bio incident sa nekim ljudima iz Mostara??
Nije na tribini jest iza tribine. Kada su gostujući navijači trebali poći kući, došlo je do malih naguravanja i prepucavanja i dobacivanja i malo je milicija intervenisala i rastjerala ljude.
Mislim da je bilo nekog naguravanja i na tribini,sa nekim ljudima iz Mostara,neka me demantira netko ako nije istina
Ja nisam vidio ama baš ništa, nikakvo naguravanje i sl. o čemu vi govorite, iako sam bio na tribini. To što ste vidjeli je bila rasprava domačih navijača sa policijom, ne naguravanje nego rasprava.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 02 sep 2019, 20:02

L' Imperator je napisao/la:Ako misle mijenjati trenera, sad je pravo vrijeme!

Al' ne misle oni ništa, izgleda.
Popravit će se stanje u ovom mjesecu, sve će doći na svoje vrlo brzo.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 02 sep 2019, 21:08

FKMLADOSTDK je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:Ako misle mijenjati trenera, sad je pravo vrijeme!

Al' ne misle oni ništa, izgleda.
Popravit će se stanje u ovom mjesecu, sve će doći na svoje vrlo brzo.
Info iz kluba?
#samoRudar #zauvijek

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la GradKamena2 » 02 sep 2019, 21:32

Kakvo vam je stanje sa golmanom,kakva je ozljeda?

Brz oporavak mu zelim !

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 03 sep 2019, 00:07

GradKamena2 je napisao/la:Kakvo vam je stanje sa golmanom,kakva je ozljeda?

Brz oporavak mu zelim !
Pukla jagodična kost.
Hvala i pozdrav.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 03 sep 2019, 00:17

L' Imperator je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:Ako misle mijenjati trenera, sad je pravo vrijeme!

Al' ne misle oni ništa, izgleda.
Popravit će se stanje u ovom mjesecu, sve će doći na svoje vrlo brzo.
Info iz kluba?
Tako nekako, znaš i sam da ništa nije zagarantovano 100%, ali određeno stanje u klubu bi se trebalo popraviti sa pristizanjem dijela novca od transfera u ovom mjesecu.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Crni gavran » 04 sep 2019, 17:16

Pozdrav komsije, izvinite na upadu, sta vam je sa Emilom Velicem, jednim od najboljih golmana lige, nesto nisam pratio situaciju kod vas, samo znam da vas je napustilo jako mnogo igraca, nije valjda i on. Sto se tice narednog meca, neka pobjedi bolji, neka ne bude nekih grubih pogibeljnih startova da nebi neko od vas ili od nas morao pauzirati radi povreda. Lijep pozdrav
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 04 sep 2019, 18:34

Crni gavran je napisao/la:Pozdrav komsije, izvinite na upadu, sta vam je sa Emilom Velicem, jednim od najboljih golmana lige, nesto nisam pratio situaciju kod vas, samo znam da vas je napustilo jako mnogo igraca, nije valjda i on. Sto se tice narednog meca, neka pobjedi bolji, neka ne bude nekih grubih pogibeljnih startova da nebi neko od vas ili od nas morao pauzirati radi povreda. Lijep pozdrav
Vela nije u planovima kluba i uprava zna zašto mi ostali nagađamo. Jos uvijek je u klubu redovno trenira.
Do sad su vijek bile zanimljive utakmice, sa puno šansi i golova vjerujem da ce takva biti i ova.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.