FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 19 dec 2017, 17:36

vorkapa je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Izgleda da smo u pregovorima sa Pandzom. Koliko vidim po TM uglavnom u zadnje vrieme seta po klubovima ali s obzirom u kakvoj su nam formi Dilaver i Aganspahic bilo ko ce biti pojacanje.
Zna ga zabit Pandza.Jesu li zavrsili ovi vasi sa Kalezicem.
Nemam pojma iskreno ni ko je to XD

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 22 dec 2017, 09:20

Wolffire je napisao/la:
vorkapa je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Izgleda da smo u pregovorima sa Pandzom. Koliko vidim po TM uglavnom u zadnje vrieme seta po klubovima ali s obzirom u kakvoj su nam formi Dilaver i Aganspahic bilo ko ce biti pojacanje.
Zna ga zabit Pandza.Jesu li zavrsili ovi vasi sa Kalezicem.
Nemam pojma iskreno ni ko je to XD
Milos Kalezic iz Slobode. Nešto se priča ništa konkretno još. Očekuje se prema pričama još 3-4 igrača pored Sadikovica i Pandze.
Za Velica i Secerovica klub ima ponudu ali najvjerojatnije ostaju do kraja sezone.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la HPCompaq » 29 dec 2017, 00:14

Nije Kalezic za vas, karakteran je momak, ali krhak nekako...Bez lucidnosti u igri...Nije za ove nase kaljuze ali eto.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la shaman7 » 09 jan 2018, 14:29

Vedin Kulovic? malo vise o njemu ako moze

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 10 jan 2018, 19:57

Mlad igrac brz za prve lige vise nego dobar

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la shaman7 » 16 jan 2018, 23:03

ne znam kad ste poceli sa pripremama, ali djelujete dosta losije u odnosu na ono sto sam gledao u prvoj polusezoni. Mahom ste imali 80% igraca iz prve postave (nagadjam, mozda ate i kompletni bili) danas protiv Veleza, jednom ste po golu opalili. Doduse za poluvrijeme. Da ste opusteno igrali i ne bi rekao, jer sam vidio dosta neke nervoze nekog igraca prema drugom sto nije dodao, nabacio, opalio i slicno. Ne pisem nista ovo da vas omalovazavam, skroz ste mi simpaticna ekipa, iako imate par ortodoksnih seljaka u ekipi. Malo vrijedjanja, grubih faulova koji dovode do potresa mozga. P.S. igrac sa brojem 80, odbrambeni, srednje visok, crn i bradat. Igrao je sa rezervama. Ko je u pitanju?

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 17 jan 2018, 11:00

shaman7 je napisao/la:ne znam kad ste poceli sa pripremama, ali djelujete dosta losije u odnosu na ono sto sam gledao u prvoj polusezoni. Mahom ste imali 80% igraca iz prve postave (nagadjam, mozda ate i kompletni bili) danas protiv Veleza, jednom ste po golu opalili. Doduse za poluvrijeme. Da ste opusteno igrali i ne bi rekao, jer sam vidio dosta neke nervoze nekog igraca prema drugom sto nije dodao, nabacio, opalio i slicno. Ne pisem nista ovo da vas omalovazavam, skroz ste mi simpaticna ekipa, iako imate par ortodoksnih seljaka u ekipi. Malo vrijedjanja, grubih faulova koji dovode do potresa mozga. P.S. igrac sa brojem 80, odbrambeni, srednje visok, crn i bradat. Igrao je sa rezervama. Ko je u pitanju?
Ma samo opusteno, sigurno nije bilo namjere da se povrijedi igrac Veleza. Nisam gledao utakmicu ali sa mulalicem igramo bas agresivno pa nekad malo i preagresivno.
Igrac je mislim Abdel Metalsi.
Ma bit cemo mi super do nastavka prvenstva. Najvise nam je skirpalo u napadu, sad smo se pojacali sa Pandzom, dva igraca u sredini i jedan u odbrani.
Mislim da imamo fine sanse da udjemo u ligu za prvaka jer osim Zrinjskog do kraja ovog prvog dijela prvenstva imamo tri ekipe s kojim realno mozemo se potuci za tri boda :D
Znaci do kraja imamo:
--------------------------
Sloboda - G
Zrinjski -D
Celik - G
Gosk - D

Konkurenti za 6.

Borac
Radnik - G
Krupa - D
Sloboda - G
Zrinjski - D

Radnik
Borac - D
Sarajevo - G
Siroki - D
Vitez - G

Radnik i Borac imaju medjusobni duel sto nam odgovara. Borac ima utakmice protiv dvije ekipe iz gornjeg dijela tabele isto i Radnik.
Manje vise sve je do nas nadam se da cemo napraviti korak naprijed i upasti u ligu za prvaka ove godine.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la HPCompaq » 17 jan 2018, 11:06

Izgleda da dovodite ciljana pojačanja, da bi bili konkuretniji u LZP.Svaka čast, i samo naprijed.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 17 jan 2018, 11:10

HPCompaq je napisao/la:Izgleda da dovodite ciljana pojačanja, da bi bili konkuretniji u LZP.Svaka čast, i samo naprijed.
Vidjet cemo kako ce se pokazati ovi stranci. Ja licno nisam neki optimista po pitanju njih ali vidjet cemo. Cetri kola ili si bos ili hadzija :D

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la shaman7 » 17 jan 2018, 16:08

Wolffire je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:ne znam kad ste poceli sa pripremama, ali djelujete dosta losije u odnosu na ono sto sam gledao u prvoj polusezoni. Mahom ste imali 80% igraca iz prve postave (nagadjam, mozda ate i kompletni bili) danas protiv Veleza, jednom ste po golu opalili. Doduse za poluvrijeme. Da ste opusteno igrali i ne bi rekao, jer sam vidio dosta neke nervoze nekog igraca prema drugom sto nije dodao, nabacio, opalio i slicno. Ne pisem nista ovo da vas omalovazavam, skroz ste mi simpaticna ekipa, iako imate par ortodoksnih seljaka u ekipi. Malo vrijedjanja, grubih faulova koji dovode do potresa mozga. P.S. igrac sa brojem 80, odbrambeni, srednje visok, crn i bradat. Igrao je sa rezervama. Ko je u pitanju?
Ma samo opusteno, sigurno nije bilo namjere da se povrijedi igrac Veleza. Nisam gledao utakmicu ali sa mulalicem igramo bas agresivno pa nekad malo i preagresivno.
Igrac je mislim Abdel Metalsi.
Ma bit cemo mi super do nastavka prvenstva. Najvise nam je skirpalo u napadu, sad smo se pojacali sa Pandzom, dva igraca u sredini i jedan u odbrani.
Mislim da imamo fine sanse da udjemo u ligu za prvaka jer osim Zrinjskog do kraja ovog prvog dijela prvenstva imamo tri ekipe s kojim realno mozemo se potuci za tri boda :D
Znaci do kraja imamo:
--------------------------
Sloboda - G
Zrinjski -D
Celik - G
Gosk - D

Konkurenti za 6.

Borac
Radnik - G
Krupa - D
Sloboda - G
Zrinjski - D

Radnik
Borac - D
Sarajevo - G
Siroki - D
Vitez - G

Radnik i Borac imaju medjusobni duel sto nam odgovara. Borac ima utakmice protiv dvije ekipe iz gornjeg dijela tabele isto i Radnik.
Manje vise sve je do nas nadam se da cemo napraviti korak naprijed i upasti u ligu za prvaka ove godine.
arezina vam je najbolji igrac po meni i visoki stper iskusni, cini mi se rizvanovic. to kazem na osnovu onog jucer. i dilaver se borio, cupao, ali ga je kuduzovic stavio u dzep realno. Crni brat sto vam je dosao je super igrac, nudi se, trudi, dosta je i spreman. fulio je dvije stopostotne prilike sa 5 metara glavom. Igrao je s rezervama, tu je bio najbolji

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 17 jan 2018, 22:30

shaman7 je napisao/la: arezina vam je najbolji igrac po meni i visoki stper iskusni, cini mi se rizvanovic. to kazem na osnovu onog jucer. i dilaver se borio, cupao, ali ga je kuduzovic stavio u dzep realno. Crni brat sto vam je dosao je super igrac, nudi se, trudi, dosta je i spreman. fulio je dvije stopostotne prilike sa 5 metara glavom. Igrao je s rezervama, tu je bio najbolji
Super, hvala za info. Taj stoper sto govoris je Isakovic.
Kakav je nas Kulovic bio kod vas?

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FoSte95 » 28 jan 2018, 20:14

dešava li se šta kod vas, koliko vidim nema puno ni dolazaka ni odlazaka?
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 29 jan 2018, 10:33

FoSte95 je napisao/la:dešava li se šta kod vas, koliko vidim nema puno ni dolazaka ni odlazaka?
Od igraca koji su otisli samo Vedin Kulovic posudba u Velez.
Dolasci: Pandza, Lamin Diallo, Maharafa Tandina i Sadikovic koji je tek registrovan iako je pola godine kod nas vec.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 15 feb 2018, 13:35

slika

Ovako bi to moglo izgledati protiv Slobode ako je suditi po pripremama. Mozda Mujagic u prvoj umjesto Pandze.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la staragarda » 15 feb 2018, 14:12

Jel imate suspendovanih ili povreda za vikend
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 15 feb 2018, 19:13

Ne igra nam Arezina, svi ostali spremni

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la HPCompaq » 18 feb 2018, 18:40

Tanko jučer u Tuzli.Ako uhvatite LZP bit će to prava stvar.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 19 feb 2018, 09:52

Lose smo skroz odigrali u Tuzli, bezvoljno, bezidejno tanko. Ni Sloboda nije bila nesto aman ali su ljudi imali vecu zelju, veci motiv i zasluzeno pobjedili. Sad nam dolazi Zrinjski pa cemo da vidimo. Nece biti lako izboriti to sesto mjesto ali mislim da mozemo i siguran sam da onako losu igru vise ne mozemo ponoviti.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la HPCompaq » 19 feb 2018, 11:05

Jedino vam je Radnik konkurencija za LZP.Borac je katastrofalan.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la hskzmostar » 24 feb 2018, 17:40

Gdje je adict da malo napise o utakmici danas?
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.