FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la nepostenaliga » 08 mar 2018, 23:18

Addict je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Musija traži mladog trenera i ambiocioznog. To onda znači da Mulalic odlazi...
Meho Kodro je danas dobio otkaz u Servettu. Znam sigurno da su prijatelji on i Mušija preko Ibre Rahimića, a bio nam je par puta na stadionu. Nacuo sam da bi mogla biti kombinacija da Kodro preuzme Mladost.
Moguce . Ja kažem da sam cuo da već sada želi mladog trenera. Imperativ nema vise ove sezone, a cilj nije ostvario s obzirom na ulaganja i plate igrača. Mulalic previše priča, zivi da dobije Zelju i to je to.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la HPCompaq » 09 mar 2018, 01:15

Ma kakav Kodro i MDK.Daj Bože..Ko je lud vraćati se u ovo blato naše...
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la nepostenaliga » 09 mar 2018, 22:57

HPCompaq je napisao/la:Ma kakav Kodro i MDK.Daj Bože..Ko je lud vraćati se u ovo blato naše...
Bas tako. Moras biti bas lud ili ne znam ni ja koji drugi razlog. Onakvi tereni, kvalitet ravan nuli, 500 - 1000 na tribinama, sudija nastima titulu prvaka dobije 5 utakmica ma fuj... Dobro ovo iko prati.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la emir123 » 14 mar 2018, 13:55

Jel moguće da se krkani iz oba Kakanjska kluba nisu opet dogovorili oko termina utakmica!?
Opet u subotu i to u isto vrijeme(15h) obe utakmice :evil: :thumbdown: :x
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 15 mar 2018, 07:41

Ne iznenađuju me iz Rudara, oni godinama rade sve da bi što manja posjeta bila. Sad su stavili i cijenu ulaznica k'o i u Doboju gdje se gleda Premijer liga.

Al' što iz Mladosti nisu nešto poduzeli po tom pitanju? :?
#samoRudar #zauvijek

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 15 mar 2018, 11:23

"Kome ba da se mi prilagodjavamo nek se oni nama prilagodjavaju, dosta smo se mi njima prilagodjavali, doslo je vrijeme da se oni nama prilagode. "

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la emir123 » 15 mar 2018, 13:52

http://kakanj.com.ba/v4/nacelnik-nermin ... li-pratit/

IPAK CE SE PRILAGODIT KAD BABUKA KAZE :mrgreen: :rol:
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 15 mar 2018, 14:02

Ma treba da se prilagode ali cinjenica je da ce se ovdje Rudar morati prilagodjavati jer termini PL su vezani za TV prenose. Ali da se trebaju uskladiti trebaju definitivno zbog publike koja zeli gledati fudbal ma kakav god on bio

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 15 mar 2018, 15:31

Mandrinjo zajedno sa svojom produzenom rukom juksc kakanj pocinje sa javnim pozivanjem bodrenja kakanjskih sportskih kolektiva tek kada rudar starta sa takmicenjem.Premier liga se igra vec 4 kola niti jedne javne propagande za fk mladost od strane istih. Juksc kakanj je pretplacen na sda kosarku odbojku i nesto rukometa. Nazalost svjedocimo kako sport u kaknju sve vise postaje biro za zaposljavanje sda kadra sto najbolje oslikavaju tribine dvorane kada igra kk kakanj. Ljudi koji prije nikad nisu vidjeli kosarkasku utakmicu sada su najglasniji na tribini, vodeci se staroj peruanskoj sto si glasniji prije ces do posla. Salim se malo, zalosno je na kakve je ljude sport spao. Cast svaka privatnicima koji ulazu u nas sport, no politicari kao mandrinjo naivni narod prodaju i zavadaju.Zao mi je sto sam politiku ubacio na sportski forum al ona je ta koja se infiltrirala u svaku poru naseg zivota.

Avatar
Dominquez
Postovi: 39
Pridružen/a: 18 avg 2011, 15:38
Lokacija: Nikaragva
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Dominquez » 15 mar 2018, 23:01

emir123 je napisao/la:http://kakanj.com.ba/v4/nacelnik-nermin ... li-pratit/

IPAK CE SE PRILAGODIT KAD BABUKA KAZE :mrgreen: :rol:
Kakva korist kad će opet po 300 ljudi biti na tekmi i Pod Vardom i u Doboju.
★★★
Juve Storia Di Un Grande Amore !!!
★★★

Avatar
Dominquez
Postovi: 39
Pridružen/a: 18 avg 2011, 15:38
Lokacija: Nikaragva
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Dominquez » 15 mar 2018, 23:03

nepostenaliga je napisao/la:
Addict je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Musija traži mladog trenera i ambiocioznog. To onda znači da Mulalic odlazi...
Meho Kodro je danas dobio otkaz u Servettu. Znam sigurno da su prijatelji on i Mušija preko Ibre Rahimića, a bio nam je par puta na stadionu. Nacuo sam da bi mogla biti kombinacija da Kodro preuzme Mladost.
Moguce . Ja kažem da sam cuo da već sada želi mladog trenera. Imperativ nema vise ove sezone, a cilj nije ostvario s obzirom na ulaganja i plate igrača. Mulalic previše priča, zivi da dobije Zelju i to je to.
Ne znam samo zbog čega to Mušija nije zadovoljan? Tri godine su u Premijer ligi, selo od 2k stanovnika. Treba da budeš ponosan na to što je čovjek napravio. Pa Musemija je imao 4 puta bolju ekipu pa nije ništa napravio, a Edis je od njih maksimum izvukao. Kod nas sve ide po nacionalnom ključu, pa tako i po dva tima među top 6, davno ispričana priča. :?
★★★
Juve Storia Di Un Grande Amore !!!
★★★

tareizo
Postovi: 1673
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la tareizo » 03 apr 2018, 00:18

ziher je napisao/la:
bambus je napisao/la:U Zenici igraju kao da im za titulu treba,a onda popiju tablu bosaurina i izadju na teren protiv Goska... :clap: :clap: :clap:
Ne bih se bas slozio s tobom ali eto mi smo Vam najveci krivci u svemu ovome a imate 17 poraza u sezoni
ne bitni ste uzivajte u svom trenutku
i DA NEPUSTAJTE NAS ,za druge nas boli pimpek SAMO CELIK
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 03 apr 2018, 07:52

tareizo je napisao/la: ne bitni ste uzivajte u svom trenutku
i DA NEPUSTAJTE NAS ,za druge nas boli pimpek SAMO CELIK
hahah ho iz ju? XD

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 07 apr 2018, 18:40

Vrijeme je da nadjemo trenera sa kojim mozemo nesto planirat, ovaj zaista ne zna sta radi. Cim je malo ozbiljnija ekipa mi ne možemo nista..Mi nemamo igre cijelu sezonu, sto je najgore ovi celikovci misle da mi protiv njih zapnemo, a u ze prvo poluvrijeme celik dominirao i onda damo na njihovu gresku gol i raspadnu se. Tako ce biti i na narednij utakmici , ako dadnu gol prvi pobjedit ce , jer mladost ne zna preokrenut. Prica kako mladost nekom pomaze a nekom ne je za najvece bijednike, a ne vide sebe i sta pricaju. Njihova prica ih najbolje opisuje.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la HPCompaq » 08 apr 2018, 21:35

Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 08 apr 2018, 21:44

Kao sto sam i najavio da je vrijeme da ode. Svaka mu cast ako je sam donio tu odluku. Malo ko u nasoj drzavi sam podnosi ostavke. Na upravi je sad da dovedu trenera koji odgovara nasoj ekipi. Pripreme pocinju za sljedecu sezonu. Prva pripremna protiv celika.. Prilika za uigravanje...

Avatar
miky_hz
Postovi: 23105
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la miky_hz » 08 apr 2018, 21:52

Mogao je on i morao puno bolje sa ovom ekipom to je cinjenica,ova ekipa je kvalitetnija igracki i od Krupe i od Radnika 100%.Ocekivao sam iskreno da ce dobiti otkaz kada ekipu nije uveo u LZP.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

tareizo
Postovi: 1673
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la tareizo » 08 apr 2018, 21:53

aneks je napisao/la:Kao sto sam i najavio da je vrijeme da ode. Svaka mu cast ako je sam donio tu odluku. Malo ko u nasoj drzavi sam podnosi ostavke. Na upravi je sad da dovedu trenera koji odgovara nasoj ekipi. Pripreme pocinju za sljedecu sezonu. Prva pripremna protiv celika.. Prilika za uigravanje...
jes jes pocetak kraya vam je to,al meni bi nekako zao bilo da vam se to zdogodi- bili ste simpaticni

zelim vam sve naj naj jel ipak ste mi od svih "komsijski" ekipa nekako najdrazi
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la HPCompaq » 08 apr 2018, 22:17

miky_hz je napisao/la:Mogao je on i morao puno bolje sa ovom ekipom to je cinjenica,ova ekipa je kvalitetnija igracki i od Krupe i od Radnika 100%.Ocekivao sam iskreno da ce dobiti otkaz kada ekipu nije uveo u LZP.
Ne bih se složio s tobom da je MDK kvalitetnija od Semberaca i Krupe...Semberci prodaju dobre igrače u jake lige(Memišević,Šerbečič), Krupa je jako nezgodna i bolja od MDK.Sablji svakako sretno u nastavku trenerske karijere.Borba,srce bez taktike i znanja nije ipak dovoljno. :kafa:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
avenija
Postovi: 13595
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la avenija » 08 apr 2018, 22:30

Sta kazete na Sabica?
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.