FK Mladost DK

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 06 jun 2019, 18:55

:zzz:
samoposteno WroteColonOstaje vam Beganovic trener sto je i naj pametnije nista ovi drugi nisu bolji od njega a dobro poznaje ekipu

Po meni losa odluka vidjeli smo mi ranije njegove trenerske sposobnosti. Opet greška uprave kao i sa Sabom.
Umjesto da tražimo nekog mladog da napravi nesto od ove ekipe sad ćemo da kuburimo sa kvazi stručnjakom.

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 06 jun 2019, 18:58

Wolffire WroteColon:zzz:
samoposteno WroteColonOstaje vam Beganovic trener sto je i naj pametnije nista ovi drugi nisu bolji od njega a dobro poznaje ekipu

Po meni losa odluka vidjeli smo mi ranije njegove trenerske sposobnosti. Opet greška uprave kao i sa Sabom.
Umjesto da tražimo nekog mladog da napravi nesto od ove ekipe sad ćemo da kuburimo sa kvazi stručnjakom.

Ne znam drug ali svi gore nabrojani nista nisu bolji od njega moje misljenje

aneks
Kontakt:

PostPostao/la aneks » 06 jun 2019, 23:25

Slazem se da je odluka losa, od sabe ne moze bit gori...vrijeme ce opet pokazat...treba pod hitno vratit vedu dovest jos jednog napadaca , stopera i bekove. Prva liga bi trebala bit nas fokus za trazit igrace. Primjer te price je guzina. Sto ne znaci da ne treba nac pravo pojacanje iz vana. Forca Mladost.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 07 jun 2019, 09:19

budimo_realni WroteColonJa sam izuzetno sretan :D Ode ono cudo od igrača, izuzetan talenat :lol: Muslimović. Nek ide, nek mu je sretno i nikad se više ne vratio u Mladost. Ono što je ulazio u igru, trčao je on, trudio se, ali slab je ono igrač. Ako će i u narednom periodu iz Mladosti odlaziti igrači poput njega ja ću biti veoma sretan :) . Nadam se samo da će se pitanje trenera riješiti što prije (ja bih volio ili Nermina Bašića ili Zlatana Nalića (a na kraju bi nam Varešanović mogao doći :) ). Iako vidim da se drugi klubovi pojačavaju, dešavaju se neke stvari, ja sam baš miran, vjerujem u Mušiju i njegov tim :cool: .

Bašić dok je vodio Metaleghe, skoro svaku utakmicu je dobro odradio, borbeno, gledljivo, a na kraju utakmice mu nije jasno kako je zijani.
Taj njegov pristup utakmicama, bez ikakve taktike, glavom kroz zid (možda da bi sebe afirmisao) je i kumovao ispadanju Metaleghe-a iz PL.
Nalić i Varešanović su ok, imaju rezultat iza sebe.
Beganović nema nekog širokog (internacionalnog) trenerskog iskustva, vodio je kao pomočnik ili kao trener: Čelik, Travnik, Rudar i Mladost.
Baziran je na lokalne timove, a najviše utakmica na klupi je bio upravo u Mladosti.
To može po meni biti prednost u odnosu na ostalu dvojicu. Poznaje sve do u detalje u i oko kluba, poznaje tim, prošlu sezonu je u kompletu bio tu, doprinio je trenutnoj poziciji na tabeli, zna prednosti ali zna i nedostatke, poznaje PL, snagu i kvakitet protivnika. Zašto mu ne dati šansu da pokaže svoje ambicije i stečeno znanje (normalno, pod određenim uslovima). Valjda mu je cilj napraviti korak naprijed u karijeri i zaigrati to famozno pretkolo EL, a ne ostati bez angažmana ili vratiti se na klupu u prvu ligu FBiH.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

budimo_realni
Kontakt:

PostPostao/la budimo_realni » 07 jun 2019, 10:33

[/quote]Bašić dok je vodio Metaleghe, skoro svaku utakmicu je dobro odradio, borbeno, gledljivo, a na kraju utakmice mu nije jasno kako je zijani.
Taj njegov pristup utakmicama, bez ikakve taktike, glavom kroz zid (možda da bi sebe afirmisao) je i kumovao ispadanju Metaleghe-a iz PL.
Nalić i Varešanović su ok, imaju rezultat iza sebe.
Beganović nema nekog širokog (internacionalnog) trenerskog iskustva, vodio je kao pomočnik ili kao trener: Čelik, Travnik, Rudar i Mladost.
Baziran je na lokalne timove, a najviše utakmica na klupi je bio upravo u Mladosti.
To može po meni biti prednost u odnosu na ostalu dvojicu. Poznaje sve do u detalje u i oko kluba, poznaje tim, prošlu sezonu je u kompletu bio tu, doprinio je trenutnoj poziciji na tabeli, zna prednosti ali zna i nedostatke, poznaje PL, snagu i kvakitet protivnika. Zašto mu ne dati šansu da pokaže svoje ambicije i stečeno znanje (normalno, pod određenim uslovima). Valjda mu je cilj napraviti korak naprijed u karijeri i zaigrati to famozno pretkolo EL, a ne ostati bez angažmana ili vratiti se na klupu u prvu ligu FBiH.[/quote]
Iskreno ne znam. Možda bi stvarno trebalo dati priliku Beganoviću da pokuša nešto uraditi. Možda mi svi, koji bi kao voljeli da dobijemo novog trenera, griješimo. Uostalom na kraju prethodne sezone je dobro vodio ekipu, dobro poznaje sve u i oko kluba. Samo po meni ne treba pogriješiti s njim kao sa Šabićem u "vremenskom dijelu". Evo pokazao se kao dobar nekoliko utakmica, imat će pripreme i prijateljske utakmice tako da ako nakon tri kola budu loši rezultati odmah ga smijeniti, a ne ko sa Šabom (ako se uopće dobro sjećam osam kola nas vodio) da previše bodova izgubimo. Evo ja sam za da nam Beganović bude trener :D

budimo_realni
Kontakt:

PostPostao/la budimo_realni » 07 jun 2019, 10:40

A kada su igrači u pitanju (ukoliko niko od bitnijih ne ode) treba nam dobar lijevi bek čak šta više i dobra rezerva jer Delić je po meni skroz loš, ako Nikolić ostane desna strana je sa njim i Hreljićem više nego dobra, dobar štoper koji će sa Isakovićem igrati ako se Horić malo ne probudi jer ovo što je odigrao je katastrofa, i jedan solidan i isusan napadač koji ne može odigrati 90 minuta ali koji će kao rezerva moći ući u igru i riješiti utakmicu, uostalom pjevač nam je otišao :D

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 07 jun 2019, 11:23

Šabić nas je 6 kola vodio i osvojio 2 boda.
Ako uzmemo u obzir da je Šabić startao sa skoro potpuno novom ekipom (Mislim da su Isaković i Velić jedini iz sezone 2017/2018), onda su ova dva osvojena boda i razumljiva. Nije nam ekipa bila uigrana što je i sam Zildžović u više navrata spomenuo. U nastavku prvenstva Zildžović je rotirao par igrača i to je to, uz sticanje uigranosti, pokazalo se uspješno. Sve u svemu, slažem se da Beganoviću treba dati max. 2-3, a ne kao Šabiću 6 utakmica sa mogučnošću kiksa, s obzirom da će on najvjerovatnije, startati sa uigranom ekipom.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 07 jun 2019, 12:02

Kakav ba Beganović, marioneta obična! Najmanje se on pitao u vezi ekipe u svim klubovima koje je vodio. U Rudaru pogotovo. Bilo ko drugi da je vodio Mladost, ostvario bi otprilike iste rezultate, ako ne i bolje, jer je Mladost stvarno kvalitetna.
#samoRudar #zauvijek

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 07 jun 2019, 12:27

FKMLADOSTDK WroteColonŠabić nas je 6 kola vodio i osvojio 2 boda.
Ako uzmemo u obzir da je Šabić startao sa skoro potpuno novom ekipom (Mislim da su Isaković i Velić jedini iz sezone 2017/2018), onda su ova dva osvojena boda i razumljiva. Nije nam ekipa bila uigrana što je i sam Zildžović u više navrata spomenuo. U nastavku prvenstva Zildžović je rotirao par igrača i to je to, uz sticanje uigranosti, pokazalo se uspješno. Sve u svemu, slažem se da Beganoviću treba dati max. 2-3, a ne kao Šabiću 6 utakmica sa mogučnošću kiksa, s obzirom da će on najvjerovatnije, startati sa uigranom ekipom.

Ma ja trebao je ostati jos deset kola da nas zakuje za dno i da nas niko ne vrati vise. Imao je ekipu sa kvalitetnim igračima i preireme čitave da ih spremi. Dok nas je vodio ni igre nit kojeg vraga. Tako da daleko mu kuća bila.

Ja ne vjerujem iskreno Beganovicu i gotovo. Ako me razuvjeri prvi ću čestiat. Mladost, Rudar i Čelik... Nije pokazao nista čak je bio uzasan dok je nas vodio u prvoj ligi federacije.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 07 jun 2019, 15:20

Wolffire WroteColon
FKMLADOSTDK WroteColonŠabić nas je 6 kola vodio i osvojio 2 boda.

Ma ja trebao je ostati jos deset kola da nas zakuje za dno i da nas niko ne vrati vise. Imao je ekipu sa kvalitetnim igračima i preireme čitave da ih spremi. Dok nas je vodio ni igre nit kojeg vraga. Tako da daleko mu kuća bila.

Ja ne vjerujem iskreno Beganovicu i gotovo. Ako me razuvjeri prvi ću čestiat. Mladost, Rudar i Čelik... Nije pokazao nista čak je bio uzasan dok je nas vodio u prvoj ligi federacije.

Ma jok ba, nisi me skontao, samo iznosim činjenice. Prvi sam bio za njegov odlazak radi rezultata. Mučno mi je bilo gledati utakmicu sa jednim ili nijednim šutom na go protivnika, čak i na domaćim utakmicama, ali činjenica je da je ekipa bila neuigrana, što nas ne bi trebalo zanimati. Bodovi su jedino bitni i ništa više, oni su jedini mjerilo i pokazatelj. Imao je on 6 utakmica iz ranije sezone, komplet pripreme i 6 utakmica iz ove sezone da pokaže šta zna i šta može, ali drugo su pripreme od takmičarskih utakmica. Nije se snašao i noga mu je bila navakat. A to za trenera, pa svi bi mi voljeli dovesti nekog provjerenog stručnjaka, ali ni to nije nikakva garancija uspjeha. Provjerenog smo imali Husrefa, pa šta nam je uradio, ispade najgori trener/papak u historiji Mladosti. Ali bez obzira na sve, nekog kao Zilđovića (koliko god bio provjeren) ne bi više volio vidjeti u klubu, jer ostavio nas je na cjedilu nakon prvog problema s kojim se suočio.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

amar009
Kontakt:

PostPostao/la amar009 » 07 jun 2019, 21:04

Pravi potez Musije je ostavljanje Begana za trenera..Ne trebaju komentirati oni koji nisu blizu klubu..Began najbolje poznaje ekipu...i jos jedna informacija-famino odlazi uz veliku odštetu...

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 07 jun 2019, 23:41

Da li je pravi potez ili ne vidjet ćemo, a komentarisati ima pravo, ako želi, svaki registrovani korisnik foruma. Ako ti se ne sviđa što pročitaš na ovoj temi, otvori novu "samo za one koji su blizu klubu".

A što se Fanima tiče, jedan kakanjski novinar mi je rekao da će s njim biti raskinut ugovor.
#samoRudar #zauvijek

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 08 jun 2019, 08:49

amar009 WroteColonPravi potez Musije je ostavljanje Begana za trenera..Ne trebaju komentirati oni koji nisu blizu klubu..Began najbolje poznaje ekipu...i jos jedna informacija-famino odlazi uz veliku odštetu...

Poznavanje ekipe je jedno, imati znanje da od te ekipe napravi nesto sasvim drugo.
Hahah za Galića, Brku, Ramovic, Miču, Arezinu klub nje mogao transfer napraviti Tupav da prodamo ovog atletičara za neku veliku odštetu.
Mozda odšteta od nas jer mu se kasni sa isplatama....

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 10 jun 2019, 14:08

Wolffire WroteColon
amar009 WroteColonPravi potez Musije je ostavljanje Begana za trenera..Ne trebaju komentirati oni koji nisu blizu klubu..Began najbolje poznaje ekipu...i jos jedna informacija-famino odlazi uz veliku odštetu...

Poznavanje ekipe je jedno, imati znanje da od te ekipe napravi nesto sasvim drugo.
Hahah za Galića, Brku, Ramovic, Miču, Arezinu klub nje mogao transfer napraviti Tupav da prodamo ovog atletičara za neku veliku odštetu.

Zašto atletičara? To Fanimo po tebi nije dobro krilo?
Odkud ti znaš da se kasni sa isplatama nekome u klubu?
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 10 jun 2019, 14:56

Fanimo je malo živno pred kraj sezone i dobro bi bilo da ostane još bar polusezonu, mislim da bi pokazao puni potencijal, ali prema informacijama koje sam upravo dobio iz kluba, velika je vjerovatnoća da će on i Arežina otići za finu odštetu.

Ove godine je u planu natkriti tribinu, a od iduće su reflektori uslov za dobijanje licence tako da..

Ne sviđa mi se to odgađanje svake godine, ali šta ćeš, ništa nas više ne može iznenaditi u ovoj državi. Ali koliko je do saveza, mislim da je još više do ljudi u klubovima. Nemaju volje.., a da bar hoće započeti bilo šta, to bi se sigurno i završilo!
#samoRudar #zauvijek

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 10 jun 2019, 20:18

FKMLADOSTDK WroteColon
Wolffire WroteColon

Zašto atletičara? To Fanimo po tebi nije dobro krilo?
Odkud ti znaš da se kasni sa isplatama nekome u klubu?

Po ovome sto sam do sad vidio nije. Nisam nesto vidio da dribla, jako strašljivo ulazi u kontakte. Ako ga prodaju na osnovu polusezone ove kod nas onda svaka čast upravi.
Imam svoje izvore.

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 12 jun 2019, 15:36

[INFO] Hiroš i Jusić se vraćaju sa posudbe, a i Vazda najvjerovatnije. Vedo bi trebao doći.

Za ovaj prelazi rok prioritet je lijevi bek, a ostali će se po potrebi dovoditi.
#samoRudar #zauvijek

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 12 jun 2019, 18:23

Arezina u Lokomotivi. Bio je pod ugovorom ali eto poznavajuci nas sve je moguće.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 13 jun 2019, 08:49

L' Imperator WroteColon[INFO] Hiroš i Jusić se vraćaju sa posudbe, a i Vazda najvjerovatnije. Vedo bi trebao doći.

Za ovaj prelazi rok prioritet je lijevi bek, a ostali će se po potrebi dovoditi.

Ko je Jusić? Nisam ga upratio, da nije neko mlađi?
Vedo ima ponude od par klubova iz PL, a moguće i nešto iz inostranstva. Još je upitan njegov dolazak, ali ako Fanimo ode (kako se prića), bio bi nam od velike pomoći na toj poziciji.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 13 jun 2019, 10:09

Faruk Jusić, 19 godina ima, bio na posudbi u visočkoj Bosni.
#samoRudar #zauvijek

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.