FK Mladost DK

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 29 jun 2019, 23:28

Wolffire WroteColon
avenija WroteColon
Wolffire WroteColonAndjusic od pon u turskoj. Danas se oprostio od ekipe.
Next Velic i Fanimo...
Ko ostane gasi svijetlo.

Celik ili neki turski klub? :lol: Bursa?

To ti ne bih znao jbg daleko od mene se sve dešavalo. Sve je moguće. Emotivno je bilo :plac:

frajer zavolio Celik vise od rodjenih zenicana :lol:, iako mu Musija neda, Musija nas ne voli kao da smo mu zlo neko nanijeli :D :D

vidjecemo ja bi ga volio vidjeti kod nas iako bi prije uzeo Isakovica :D
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 29 jun 2019, 23:32

avenija WroteColonfrajer zavolio Celik vise od rodjenih zenicana :lol:, iako mu Musija neda, Musija nas ne voli kao da smo mu zlo neko nanijeli :D :D

vidjecemo ja bi ga volio vidjeti kod nas iako bi prije uzeo Isakovica :D

Pare samo pare. Da ste dali koliko drugi misliš da ga ne bi pustio u čelik. Nema kod ovog voli ne voli nego daj pare i to je to.

Ma momak je prva liga sto se tice ponašanja. Kao igrača jako dobar. I sretno mu gdje god nastavi karijeru.

convict3583
Kontakt:

PostPostao/la convict3583 » 30 jun 2019, 00:57

avenija WroteColon
Next Velic i Fanimo...
Ko ostane gasi svijetlo.

Alynaspor

kinder_jaje
Kontakt:

PostPostao/la kinder_jaje » 30 jun 2019, 00:59

convict3583 WroteColon
avenija WroteColon
Next Velic i Fanimo...
Ko ostane gasi svijetlo.

Alynaspor

Alanyaspor

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 30 jun 2019, 01:03

Kad preko Alanye dodje na posudbu u Čelik :urnebes:
#SamoČelik

Addict
Kontakt:

PostPostao/la Addict » 30 jun 2019, 09:26

Nije me bilo jedno vrijeme, iako sam redovno čitao šta se piše, zbog obaveza nisam mogao da se uključim u rasprave.
Ljudi moji ovo odlasci su za mene sasvim očekivani ali i normalni u ovom trenutku.
Prvo, nekoliko naših igrača je stasalo i sazrilo za odlazak, prije svega Bojo, Anđušić, Arežina, Nikolić, Guzina, ovi koji su i otišli. Napredovali su, i bilo je sasvim očekivano da imaju ponude većih klubova.
Bitna stvar je dužina ugovora, svima ističe za 12 mjeseci i nikome od njih ne pada na um da ga produže s Mladosti jer znaju da mogu u veće klubove za veće pare. Dakle, ostaje ti prodaj sad i uzmi šta se nudi ili u januaru ti odlaze za 0.
To je tako i nema druge ljudi.
Dobra stvar je da smo se u njihove ugovore ugradili s dobrim procentom od naredne prodaje. 60 milja za igrača kakav je Bojo je smiješno, ali više ne može, međutim 20-30% od narednog transfera može biti 3-4 puta više od toga i tu je zaraaa na takvom igraču.
Mi MORAMO prodati ovo što možemo prodati jer će nam otići đaba I to je to.
Bilo bi lijepo da nije tako ali to je sudbina klubova kakav smo mi.
S druge strane, na mislim da je NEMOGUĆE da Mladost ikada izbori Evropu. Nema nikakve veze kakvu ekipu imamo, vidjeli ste prošle godine šta su nam uradili kad smo se primakli tom mjestu i ugrozili talove saveza.
U normalnim ligama je to normalno, ovo nije normalna liga i kriminalci u savezu nam to nikada neće dozvoliti.
Dobra je stvar što se afirmisemo kao klub koji stvara igrače za velike klubove, budite sigurni da sada svi žele u Mladost prije drugih klubova van te četvorke.
Uglavnom, Mušija radi jedini pametan potez, uzmi šta može, opet ćemo naći igrače za budućnost, ne zaboravite da su Guzina, Bojo, Nikolić, pa prije njih Ramović, Kuzmanović, Šišić, Galić, Brkić bili anonimusi koje smo mi stvorili kao igrače. Vide to igrači i to puno znači.
Samo se nadam da će se ove pare uložiti u infrastrukturu i to je idealno.
Opet ćemo biti zlatna sredina i nema problema.

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 30 jun 2019, 13:02

Andjusic izgleda u Trabzonu. Kakav transfer :bow: :tokralju:

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 30 jun 2019, 13:40

Fakat nema dvolicinijih ljudi od pojedinih Zeničana. Hladno udju na nas topic I sve normala a na svom tamo pišu seljaci, ispast će....
Jest im Musija nabio komplekse izgleda.

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 30 jun 2019, 13:50

Wolffire WroteColonFakat nema dvolicinijih ljudi od pojedinih Zeničana. Hladno udju na nas topic I sve normala a na svom tamo pišu seljaci, ispast će....

Da ste seljaci jeste sa sela ste sta je tu lose

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 30 jun 2019, 13:54

samoposteno WroteColon
Wolffire WroteColonFakat nema dvolicinijih ljudi od pojedinih Zeničana. Hladno udju na nas topic I sve normal a na svom tamo pišu seljaci, ispast će....

Ništa osim tvog poznavanja geografije. :salut: :njanjanja:

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 30 jun 2019, 13:58

Wolffire WroteColon
samoposteno WroteColon
Wolffire WroteColonFakat nema dvolicinijih ljudi od pojedinih Zeničana. Hladno udju na nas topic I sve normal a na svom tamo pišu seljaci, ispast će....

Ništa osim tvog poznavanja geografije. :salut: :njanjanja:

Izvinjavam se tek sad provjerio da mjesto ima 50k stanovnika moja greska....ja mislio tri kuce dzamija i posluga

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 30 jun 2019, 14:09

samoposteno WroteColonIzvinjavam se tek sad provjerio da mjesto ima 50k stanovnika moja greska....ja mislio tri kuce dzamija i posluga

Haha svaka čast pa si znao pobrojati. Jos da objasniš sto ste toliko opsjednuti Musijom i njegovim selom?

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 30 jun 2019, 14:25

Wolffire WroteColon
samoposteno WroteColonIzvinjavam se tek sad provjerio da mjesto ima 50k stanovnika moja greska....ja mislio tri kuce dzamija i posluga

Haha svaka čast pa si znao pobrojati. Jos da objasniš sto ste toliko opsjednuti Musijom i njegovim selom?

Drug vjeruj mi nemam poima kako izgleda taj Musija meni ba svi isti malo se zezam...a to opsjednut ma puca mi ona stvar.... sto se mene tice ja u nasoj ligi ni jednog igraca nebi platio vise od 20k i to da ti pravo kazem ne zasluzuju

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 30 jun 2019, 14:32

samoposteno WroteColonDrug vjeruj mi nemam poima kako izgleda taj Musija meni ba svi isti malo se zezam...a to opsjednut ma puca mi ona stvar.... sto se mene tice ja u nasoj ligi ni jednog igraca nebi platio vise od 20k i to da ti pravo kazem ne zasluzuju

Pa ni meni ni iz džepa ni u džep. Ali eto svako malo prozivanje mladosti. Malo zbog Isaka pa kasnije Dile, onda Horića.
Svako ima pravo da misli sta hoće i mene zaboli sta ko misli o Mladosti ali brate ne mozes uci na temu pisati normala a na svojoj temi oplesti. Ne mislim na tebe konkretno..

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 30 jun 2019, 14:54

Wolffire WroteColon
samoposteno WroteColonDrug vjeruj mi nemam poima kako izgleda taj Musija meni ba svi isti malo se zezam...a to opsjednut ma puca mi ona stvar.... sto se mene tice ja u nasoj ligi ni jednog igraca nebi platio vise od 20k i to da ti pravo kazem ne zasluzuju

Pa ni meni ni iz džepa ni u džep. Ali eto svako malo prozivanje mladosti. Malo zbog Isaka pa kasnije Dile, onda Horića.
Svako ima pravo da misli sta hoće i mene zaboli sta ko misli o Mladosti ali brate ne mozes uci na temu pisati normala a na svojoj temi oplesti. Ne mislim na tebe konkretno..

Pa Bosna je to brate :D kod nas svakako moze

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 30 jun 2019, 17:08

Falio si @Addict :wave:

Dobar post, potpisujem sve!

Valjda više počnu i ti radovi na stadionu! Malo prije Bajrama u jednom "tržnom centru" mi govori momak: "Bio mi danas Mušija, malo smo pričali, kaže, poslije Bajrama počinju radovi na stadionu".

Pa što ti to treba? Bolje nemoj ništa govoriti, ako nećeš istinu reći. Nisi dužan nikom izvještaje podnositi! :roll:
#samoRudar #zauvijek

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 30 jun 2019, 21:05

Wolffire WroteColonFakat nema dvolicinijih ljudi od pojedinih Zeničana. Hladno udju na nas topic I sve normala a na svom tamo pišu seljaci, ispast će....

Ma svugdje gov.ana ima, što je veči grad, više ima đubreluka koji su donijeli kada su se doseljavali. Dedo ili Babo mu doselio u grad, ono se tu rodilo i isprdak odmah konta frajer, da je pametan, kulturan, građanin, da samim tim nešto je kao vrjedniji..., ali ne može vidjeti, niti mu to drugi mogu reći, kada su isti kao i on, da je jedan običan konj marke dorat i da mu to ustvari i jeste limit. Jbg, odgoj karakteriše čovjeka. Po ovim pojedincima se vidi kakva su im ljaksad roditelji. Zato govancad, niti treba gledati niti komentarisati i čačkati, uprotivnom usmrde sve. Naravno, nigdje nisu svi isti, sa pametnim i kulturnim, diskusija je zadovoljstvo.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 01 jul 2019, 12:31

Svaka čast upravi za transfer Anđušića, 300.000 nije mala cifra, a Bogami ni klub u koji ide.
Ono šta je dobro je da Mladost zna, prepoznati, dovesti, afirmisati i na kraju unovčiti mladog i perspektivnog igrača, a za razliku od pojedinih klubova koji se busaju u prsa.

Trebalo ga je proslijediti Čeliku đaba :rol: :rol: , ko biva oni su nam prijatelji a kompleksi im na uši cure (čast i kapa dole, izuzecima kojih je nadam se u svakom slučaju više, kulurnim i poštenim robijašima :clap: ). Ali pojedini hajvani se hvataju Mladosti ko pijan plota i to bez ikakvog razloga, ko biva mi njima nešto dužni, oni nam dali stadion prvih 5-6 kola u prvoj sezoni, pa bolan, bolan, mi smo igrali na Kamberovićima, a ne na Bilinom i za tu uslugu korištenja stadiona smo morali platiti za svaku utakmicu po važečem cjenovniku iznajmljivanja, što je normala. Tim potezom smo pomogli Općinu Zenica koja je vlasnik stadiona, a ne neku drugu općinu. Ali hajde ti to konju utufi u glavu :facepalm:
Je li nam to Čelik izašao u susret i rekao evo igrajte na Bilinom dok svoj ne osposobite, jest al u k.urcu. - mada to nismo ni očekivali niti tu šta zamjeramo.
Dok smo bili mal klub svima smo bili prihvatljivi, sada kada se pravilnim i poštenim radom izgrađujemo i uzdižemo, postajemo prijetnja sitnim dušama, pa onda ispadamo najgori, seljaci, papci i šta sve ne, i automatski su svi drugi klubovi prihvatljiviji i draži od nas.
Ne smiješ biti ispred ni u kom segmentu i tek onda si prihvatljiv, pa gdje ti je čast i poštenje.
Tipična zavidnost i krkanluk.

Dobar je ovo posao i bez obzira što nam je okosnica tima otišla, makar je kasa napunjena, a ni najmanje ne sumnjam da su novopridošli došli bez analize kvalitete i da uz postojeće igrače neće iznijeti sezonu na zadovoljstvo svih nas.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

drakensang
Kontakt:

PostPostao/la drakensang » 01 jul 2019, 12:53

FKMLADOSTDK WroteColonSvaka čast upravi za transfer Anđušića, 300.000 nije mala cifra, a Bogami ni klub u koji ide.
Ono šta je dobro je da Mladost zna, prepoznati, dovesti, afirmisati i na kraju unovčiti mladog i perspektivnog igrača, a za razliku od pojedinih klubova koji se busaju u prsa.

Trebalo ga je proslijediti Čeliku đaba :rol: :rol: , ko biva oni su nam prijatelji a kompleksi im na uši cure (čast i kapa dole, izuzecima kojih je nadam se u svakom slučaju više, kulurnim i poštenim robijašima :clap: ). Ali pojedini hajvani se hvataju Mladosti ko pijan plota i to bez ikakvog razloga, ko biva mi njima nešto dužni, oni nam dali stadion prvih 5-6 kola u prvoj sezoni, pa bolan, bolan, mi smo igrali na Kamberovićima, a ne na Bilinom i za tu uslugu korištenja stadiona smo morali platiti za svaku utakmicu po važečem cjenovniku iznajmljivanja, što je normala. Tim potezom smo pomogli Općinu Zenica koja je vlasnik stadiona, a ne neku drugu općinu. Ali hajde ti to konju utufi u glavu :facepalm:
Je li nam to Čelik izašao u susret i rekao evo igrajte na Bilinom dok svoj ne osposobite, jest al u k.urcu. - mada to nismo ni očekivali niti tu šta zamjeramo.
Dok smo bili mal klub svima smo bili prihvatljivi, sada kada se pravilnim i poštenim radom izgrađujemo i uzdižemo, postajemo prijetnja sitnim dušama, pa onda ispadamo najgori, seljaci, papci i šta sve ne, i automatski su svi drugi klubovi prihvatljiviji i draži od nas.
Ne smiješ biti ispred ni u kom segmentu i tek onda si prihvatljiv, pa gdje ti je čast i poštenje.
Tipična zavidnost i krkanluk.

Dobar je ovo posao i bez obzira što nam je okosnica tima otišla, makar je kasa napunjena, a ni najmanje ne sumnjam da su novopridošli došli bez analize kvalitete i da uz postojeće igrače neće iznijeti sezonu na zadovoljstvo svih nas.

Tako ti je to kod nas, super si i simpatican kad si ispod, to ce se pokazat i kroz Velez ako nastavimo ovim tempom, divno sve, podrska za pricu, Velez je simbol Mostara bla bla dok ih ne mlatnes na njihovom stadionu, e onda ide prica: mrtvi Velez nas uzima, federalci nas uzimaju, je be od do i mostaru i velezu i svemu.

Budi ponizan u pobjedi, dostojanstven u porazu ti kod nas ne vrijedi. Super si dok nisi prijetnja.

Svaka cast za Andjusica, odlican transfer :thumbup:
1981

Addict
Kontakt:

PostPostao/la Addict » 01 jul 2019, 15:57

Je li informacija da je Anđušić otišao za 300 000 tačna, zna li ko provjereno?
I naravno, 300 000 KM ili eura?

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.