FK Mladost DK

VelaGooner
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la VelaGooner » 13 jul 2019, 23:17

Ko je ovaj Mujagić? I kakav je bio Crnički?

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 13 jul 2019, 23:40

VelaGooner je napisao/la:Ko je ovaj Mujagić? I kakav je bio Crnički?

Ma to je vjerovatno Kemal Mujarić, a ne Mujagić.
#samoRudar #zauvijek

FKMLADOSTDK
Kontakt:

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 14 jul 2019, 23:17

Tristan je napisao/la:Moze li neko da napise malo o danasnjoj utakmici? Kakav je bio Borac, je li se istakao neko od igraca?

Broj 11 je izuzetan igrač, ostali tu negdje u 5 deka. Imate finu, borbenu ekipu. Vranješ je onako, dosta snalažljiv u određenim situacijama, ali mislim da će vam biti kočnica u ekipi.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 14 jul 2019, 23:47

Ono što se moglo primjetiti je vezni red, koji nije funkcionisao kako treba, dosta je bilo preskakanja sredine na krila, a pokušaji su uvijek završavali kao izgubljena lopta. Napad, odbrana, moze to funkcionisati i mislim de će iz utakmice u utakmicu biti bolji, ali sredina terena se mora popraviti. Ono preskakanje terena i izgubljene lopte je nešto što mi je najmrže u fudbalu. Igra kratkih pasova, od noge do noge je neophodna i nezamjenljiva, i na taj način naučiti kreirati šanse, a opcija je, ukoliko je slobodno krilo ili napadač da ga nađeš. Što se Todorovića tiče, momak ima vidljiv talenat, ali mora se osloboditi tog nekog svog pritiska. Ako se u Mladosti ne oslobodi, onda neće nigdje. Malko mi je djelovao nesnalažljiv, a ako se tu popravi, bit će vrhunski napadač. Ostali iz druge postave moraju se brže oslobađati lopte, krila trebaju ići naprijed, u napad a ne fokus stavljati na odbranu, presporo je to bilo za PL. Sve u svemu, mislim da imamo dovoljno igrača da posložimo finu ekipu, možda će nam škripati sredina, možda ne, vidjet ćemo več sljedeću subotu.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Tristan
Kontakt:

Post Postao/la Tristan » 15 jul 2019, 00:49

FKMLADOSTDK je napisao/la:
Tristan je napisao/la:Moze li neko da napise malo o danasnjoj utakmici? Kakav je bio Borac, je li se istakao neko od igraca?

Broj 11 je izuzetan igrač, ostali tu negdje u 5 deka. Imate finu, borbenu ekipu. Vranješ je onako, dosta snalažljiv u određenim situacijama, ali mislim da će vam biti kočnica u ekipi.

Hvala i tebi i kolegi. Nemam pojma ko bi mogao biti 11, koju poziciju igra i u kojem je poluvremenu igrao ako se sjecas?

FKMLADOSTDK
Kontakt:

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 15 jul 2019, 08:36

Tristan je napisao/la:
FKMLADOSTDK je napisao/la:

Hvala i tebi i kolegi. Nemam pojma ko bi mogao biti 11, koju poziciju igra i u kojem je poluvremenu igrao ako se sjecas?

Lijevi bek, igrao je večim dijelom utakmice, prvo poluvrijeme + čini mi se i dio drugog. Prodoran momak, brz, zna sa loptom, a dobar i u defanzivi. Kompletan igrač. Vjerovatno je Dujaković, mada je Dujakovićeva pozicija desni bek, a ova 11 je igrala lijevo.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Tristan
Kontakt:

Post Postao/la Tristan » 15 jul 2019, 11:53

FKMLADOSTDK je napisao/la:Lijevi bek, igrao je večim dijelom utakmice, prvo poluvrijeme + čini mi se i dio drugog. Prodoran momak, brz, zna sa loptom, a dobar i u defanzivi. Kompletan igrač. Vjerovatno je Dujaković, mada je Dujakovićeva pozicija desni bek, a ova 11 je igrala lijevo.

Djordje Cosic. On ce biti rezerva za Subica kad ovaj bude 100% spreman, ali drago mi je da je dobro odigrao.

emil02in
Kontakt:

Post Postao/la emil02in » 17 jul 2019, 11:41

Dolazite li organizovano u subotu na utakmicu?
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

S-Y-L-A-R
Kontakt:

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 17 jul 2019, 12:00

emil02in je napisao/la:Dolazite li organizovano u subotu na utakmicu?

Ne boj se, ne morate spremati letve. :beba:
41.21.1.

#WengerIn!

drakensang
Kontakt:

Post Postao/la drakensang » 17 jul 2019, 12:28

S-Y-L-A-R je napisao/la:

Ne boj se, ne morate spremati letve. :beba:

Cuvamo ih za sabana i balvane :D

FKMLADOSTDK
Kontakt:

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 17 jul 2019, 12:43

Mislim da dolazimo, trebali bi, a i ako ne bude organizovano dosta će nas doći pojedinačno.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Fareus1921
Kontakt:

Post Postao/la Fareus1921 » 18 jul 2019, 17:54

Jedva čekam utakmicu,mislim da će biti puni Vrapčići.Gledao sam nešto sa roletom Mensom da počinju praviti na zimu reflektore a istražnji radovi (provjera tla) su gotovi.Volio bih da promijenimo ove sezone dresove i da ubacimo neku teću varijantu i da navijači mognu kupovati dresove.
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
31.8.2019. Željezničar 5:2 Sarajevo

Wolffire
Kontakt:

Post Postao/la Wolffire » 18 jul 2019, 19:31

Fareus1921 je napisao/la:Jedva čekam utakmicu,mislim da će biti puni Vrapčići.Gledao sam nešto sa roletom Mensom da počinju praviti na zimu reflektore a istražnji radovi (provjera tla) su gotovi.Volio bih da promijenimo ove sezone dresove i da ubacimo neku teću varijantu i da navijači mognu kupovati dresove.

De ti vidi s roletom sta je sa krovom. Da ne kisnemo vise. Tri godine se već najavljuje...

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 18 jul 2019, 20:03

Možda vam neće trebati ni krov, ni reflektori. Upustiti se u sezonu s ovim sastavom i trenerom je, po mom mišljenju, prava ludost! Volio bih da griješim.

Ako ostanete u ligi s ovom ekipom, onda slobodno možemo reći da je Mensur najsposobniji čovjek u bh. fudbalu!
#samoRudar #zauvijek

Fareus1921
Kontakt:

Post Postao/la Fareus1921 » 18 jul 2019, 20:09

L' Imperator je napisao/la:Možda vam neće trebati ni krov, ni reflektori. Upustiti se u sezonu s ovim sastavom i trenerom je, po mom mišljenju, prava ludost! Volio bih da griješim.

Ako ostanete u ligi s ovom ekipom, onda slobodno možemo reći da je Mensur najsposobniji čovjek u bh. fudbalu!

To i ja mislim ali ima polusezona kao drugi spas.Ja lično dobro poznajem Mesnu jer mi je rođak i svi smo se u familiji pitali kakvu on to računicu ima koju ni Tesla nemože skontat.Sve kontrira.Sada će biti gusto i za Rudar i Mladost.Volio bih da Rudar uđe za 100 godina.
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
31.8.2019. Željezničar 5:2 Sarajevo

Wolffire
Kontakt:

Post Postao/la Wolffire » 18 jul 2019, 23:25

Fareus1921 je napisao/la:To i ja mislim ali ima polusezona kao drugi spas.Ja lično dobro poznajem Mesnu jer mi je rođak i svi smo se u familiji pitali kakvu on to računicu ima koju ni Tesla nemože skontat.Sve kontrira.Sada će biti gusto i za Rudar i Mladost.Volio bih da Rudar uđe za 100 godina.

Hahaha cuj rudaru gusto...

Wolffire
Kontakt:

Post Postao/la Wolffire » 20 jul 2019, 13:16

Cirkus pocinje. Najmladja smo ekipa lige 23.3 prosijek godina. U sredini nemamo nikog kvalitenog tako da ce se sva igra svesti na nabij. Uzdat se da ce Atajic ili Fanimo nesto napraviti. Premlada je ovo ekipa da bi se bilo sta ostvarilo. Onda gomilanje igraca. Pola tima krila i napadaci. Citava liga igra sa jednim spicom ne znam fakat o cemu razmisljaju. Napadaci Crnicki,Todorovic, Smajlagic, Musija i ako uzmemo da i Atajic moze igrati istu poziciju bezpotrebeno nagomilani igraci. Zato u sredini propuh.
za ocekivati danas ovako nesto.
-------------Velic----------------
Nikolic-Hreljic-Isakovic-Bajic
------Horic---------Hiros--------
Mujaric----Atajic------Fanimo
------------Smajlagic-----------

HMKAHH
Kontakt:

Post Postao/la HMKAHH » 20 jul 2019, 19:47

Svaka cast Mladosti na otvorenju sezone rutinski na iskustvo prva 3 boda..Isakovic beton pozadi iskusnjara teska i prezahvalan igrac, Bukvic strasno uznapredovao a Fanima sledeceg pripremajte za izlog :)

dbook
Kontakt:

Post Postao/la dbook » 20 jul 2019, 19:50

Jeste najavili vi titulu ove sezone?
Zadnja izmjena: dbook, dana/u 28 jul 2019, 16:13, ukupno mijenjano 1 put.

Wolffire
Kontakt:

Post Postao/la Wolffire » 20 jul 2019, 19:50

HMKAHH je napisao/la:Svaka cast Mladosti na otvorenju sezone rutinski na iskustvo prva 3 boda..Isakovic beton pozadi iskusnjara teska i prezahvalan igrac, Bukvic strasno uznapredovao a Fanima sledeceg pripremajte za izlog :)

Hvala. Ma bit će tu jos materijala sigurno. Smao imamo i par balvana u ekipi.
Bukvic drugi golman skroz.
Fanimo radi sto je Andjusic prošle sezone.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.