FK Mladost DK

budimo_realni
Kontakt:

PostPostao/la budimo_realni » 28 jul 2019, 22:38

Ah zaboravih pomenuti vrhunskog lijevog beka Bajica hahaha. Boze pa sta je pno. Mislio sam da ne moze biti gori od Delica, kad ono moze. Evo dosao Dujmovic koji je valjda bolji ove dvojice i nadam se da ce nam koliko toliko sacuvati zivce.

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 28 jul 2019, 22:45

budimo_realni WroteColonJa sam odmah rekao da ce biti oscilacija i evo ova utakmica je pokazatelj. Receno je da je cilj opstanak i to je to sto gledamo. Malo razocaravajuce jeste nezalaganje pojedinih igraca. Ono sto mene "boli" sto nemamo napadaca. Fanimo je vrhunski igrac i kad god je dobio loptu nesto je uradio, ali mu treba napadac s kojim ce nesto odigrati. Ja kad sam vidio kako Crnicki trci rekao sam Boze... Ne znam je li sta bolji ovaj sto dođe iz Slovenije (protiv Zelje je malo igrao), ako ne bude samo se u Fanima uzdati. Daleko od Evrope, a samo se nadam i od ekipa koje ce ispasti iz lige.

Kakvih oscilacija? Oscilacije su kad igras dobro pa igras lose. Mi za sad igramo katastrofalno. U mostaru nas je sreca posluzila i neiskustvo veleza. Ova ekipa nema kvalitet. Tu je par igraca ovo ostalo je za plakat.
Kakvi su planovi Musije Bog zna ali ovo sad kako je borba za goli zivot. Dovedeni su neki strasno nekvalitetni igraci.
Zadnja izmjena: Wolffire, dana/u 28 jul 2019, 23:02, ukupno mijenjano 3 puta.

belosevic28
Kontakt:

PostPostao/la belosevic28 » 28 jul 2019, 22:59

StrikeWarzone WroteColonOpet vise utakmica momak.
ima od tebe ,olovski firaune.

Jel ti to drug iz klupe hahaha
Sedmi ce ultras :rol: bindas ima 12 godina i cuj ono i utakmice hahaha
P.S. Nemoj bjezati vise sa casova bosanskog :rol:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

StrikeWarzone
Kontakt:

PostPostao/la StrikeWarzone » 29 jul 2019, 01:43

belosevic28 WroteColon
StrikeWarzone WroteColonOpet vise utakmica momak.
ima od tebe ,olovski firaune.

Jel ti to drug iz klupe hahaha
Sedmi ce ultras :rol: bindas ima 12 godina i cuj ono i utakmice hahaha
P.S. Nemoj bjezati vise sa casova bosanskog :rol:

Odvali jos koji smajli,mozda se neko i nasmije.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 29 jul 2019, 12:51

Ma meni nije jasno zašto Beganović nije zamijenio Atajića, ako ne u prvom, zašto nije u drugom poluvremenu. Pa morao je vidjeti njegovo nonšalantno trčkaranje, greške i nezalaganje. Ako nisi imao nikoga adekvatnog na klupi, pa trebao si ubaciti bilo koje dijete koje je skupljalo lopte, isto ili bolje bi odigralo. Ovog lika stvarno nikad više ne bi volio vidjeti u timu, istrošio je u ovoj utakmici kredite za sva vremena, pa taman proigrao ko Mesi. Prekrižit manekena za sva vremena. Što se Bajića tiće, jbg. momak, želju imaš, ali ne ide ovo ovako. Ovo što si do sada pokazao, nisam siguran ni da bi igrao u 1.Ligi FBiH. Pored tebe živog sad se moramo uzdati u neviđenog (Dujmovića) i nadati se da je bolji od tebe. Ovdje Uprava Kluba mora podvući crtu, neuozbiljel se, ući ćemo u veće probleme nego prošle sezone. PL nije zajebancija, svi izuzetno kvalitetno i borbeno odrađuju svoj dio posla za svoje ekipe.
Zamjenom ova dva igrača postoječim ili dovođenjem iole boljih i borbenijih, trebali bi imati sasvim solidnu ekipu. Treba malo vremena da se uigraju, ali ići će to.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 29 jul 2019, 15:23

nekoIzMostara WroteColon
Mancini WroteColon
nekoIzMostara WroteColonZna on, obisao je citavu BiH vise puta pa je relevantan da vrsi procjenu gdje koliko koga ima. Mislio sam da je Mancini najveci klaun foruma, al ocigledno ima konkurenciju.

A ti si jedan od najvećih primitivaca na ovom forumu, bez ikakve sumnje.

Barem ne izvaljujem gluposti kao ti od kojih se citava regija valja od smijeha. Vrhunac svega je Bradina i poznata zabrana MUPa pod tvojom komandom navijavima Veleza da dodu u Sarajevo.
P.S za tebe Gospodin sa velikim G

E jesi naporan sa Bradinom. :lol: Ljudi rastjerali za pet minuta one vaše u Hrasnici a da nisu mogli zaustaviti one vaše na Bradini. :lol: Samo da im je naređeno.
Izvinjavam se zbog off-topic.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

ANTIFA !
Kontakt:

PostPostao/la ANTIFA ! » 29 jul 2019, 16:13

@Mancini

Mancini nije sve sto se napise u novinama ili izadje kao clanak na internetu istina, toliko o tome za Hrasnicu, a i za Bradinu koju si najavljivao birkvatile. Sretno ekipi Mladosti u nastavku ove sezone, nadam se ce nase ekipe na kraju sezone ostati u ligi i od mene izvinjenje zbog off-topica.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4cx35L8O01r2z7nro2_r1_250.gif

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 29 jul 2019, 16:28

Imate li u planu raditi reflektore na stadionu?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 29 jul 2019, 16:33

Penaltiky WroteColonImate li u planu raditi reflektore na stadionu?

Ima. Već su radjene neka ispitivanja tla i priprema se valjda teren za trafo stanicu.

Addict
Kontakt:

PostPostao/la Addict » 29 jul 2019, 17:27

Treba malo spustiti loptu. Nismo mi dobri kao što smo mislili poslije Veleža, kao što nismo tako ni loši kao što mislimo sad poslije Želje.
Treba ohladiti glave, podići ekipu, spremiti se za Zvijezdu i opet će sve biti ok.
Nismo mi Sarajevo da prekriži tek tako jednog Atajića.
Ja iskreno smatram da je Atajić najškolovaniji igrač naše lige, znamo gdje je učio igrati fudbal, vidjeli smo prošle sezone kako izgleda kad on igra. Zašto sad ne igra, sigurno je psihološki problem, ne zaboravi se igrati preko noći.
Ovo ostali koji su stvarno podbacili, možda je rano, možda im treba vremena da se uklope, ali onda ne trebaju igrati nego trebaju neki drugi.
Generalno treba pritegnuti dobro disciplinu, za sve ima kazna i premija, samo po džepu jer to najviše boli.
Da smo dobili ko bi nas spustio, Zvijezda sigurno odmah I onda bi opet bilo vodi ovog vodi onog. Ne radi se to tako. Predsjednik će već od sutra biti ponovo u klubu, sigurno će biti bukvica, a šamar nekad dobro dođe. Bolje ranije nego kasnije da nam malo otvori oči.
Psovke s tribine našim igračima nisu dio nas, kakav god ko bio ne treba psovati našim igračima.

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 29 jul 2019, 17:52

Addict WroteColonTreba malo spustiti loptu. Nismo mi dobri kao što smo mislili poslije Veleža, kao što nismo tako ni loši kao što mislimo sad poslije Želje.
Treba ohladiti glave, podići ekipu, spremiti se za Zvijezdu i opet će sve biti ok.
Nismo mi Sarajevo da prekriži tek tako jednog Atajića.
Ja iskreno smatram da je Atajić najškolovaniji igrač naše lige, znamo gdje je učio igrati fudbal, vidjeli smo prošle sezone kako izgleda kad on igra. Zašto sad ne igra, sigurno je psihološki problem, ne zaboravi se igrati preko noći.
Ovo ostali koji su stvarno podbacili, možda je rano, možda im treba vremena da se uklope, ali onda ne trebaju igrati nego trebaju neki drugi.
Generalno treba pritegnuti dobro disciplinu, za sve ima kazna i premija, samo po džepu jer to najviše boli.
Da smo dobili ko bi nas spustio, Zvijezda sigurno odmah I onda bi opet bilo vodi ovog vodi onog. Ne radi se to tako. Predsjednik će već od sutra biti ponovo u klubu, sigurno će biti bukvica, a šamar nekad dobro dođe. Bolje ranije nego kasnije da nam malo otvori oči.
Psovke s tribine našim igračima nisu dio nas, kakav god ko bio ne treba psovati našim igračima.

Daleko od toga, ali onu budaletinu jedino onesvijestit pa da ne psuje.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 29 jul 2019, 18:17

Dugo su već u planu, a kad će zasijati to, ja mislim, ni Mensur Mušija ne zna! :roll:
#samoRudar #zauvijek

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 29 jul 2019, 18:48

Wolffire WroteColonIma. Već su radjene neka ispitivanja tla i priprema se valjda teren za trafo stanicu.

Je l' zbog toga sklonjena ograda između glavnog i pomoćnog terena?
#samoRudar #zauvijek

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 29 jul 2019, 19:31

L' Imperator WroteColon

Dugo su već u planu, a kad će zasijati to, ja mislim, ni Mensur Mušija ne zna! :roll:

Sretno, al imajte ovo na umu.

sloboda72 WroteColonVažno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.Ovo govorim iz ličnog iskustva 1978 godine kad su pušteni svečano u rad.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

amar009
Kontakt:

PostPostao/la amar009 » 29 jul 2019, 21:32

L' Imperator WroteColon
Wolffire WroteColonIma. Već su radjene neka ispitivanja tla i priprema se valjda teren za trafo stanicu.

Je l' zbog toga sklonjena ograda između glavnog i pomoćnog terena?

Ograda je sklonjena zbog pomjeranja pomocnog terene prema glavnom nekih 3 m. Sada je pomocni spreman za igranje mladjih kategorija mladosti...Ne mora se vise ici u Visoko...sto se tice reflektora uradjeno je iskopavanje za rezervno napajanje,...znaci nadamo se da ce se ubrzo raditi na postavljanju istih...a sto se tice ekipe Mladosti nedavno sam napisao da mozemo pobijediti ali i primiti 5 komada od svakog.lp..

Fareus1921
Kontakt:

PostPostao/la Fareus1921 » 29 jul 2019, 21:45

Jesuli sljedeće sezone obavezni reflektori??
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
31.8.2019. Željezničar 5:2 Sarajevo

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 29 jul 2019, 22:17

Da, obavezni su kao prošle i pretprošle sezone.

Onda nakon nekog vremena kad vide da niko od klubova nije ni "prstom mrdnuo", N/FS će pomjeriti odluku za još jednu sezonu.

Dakle, jedini krivac što se utakmice i dalje odigravaju u nehumanim uslovima je N/FS BiH.
#samoRudar #zauvijek

FKMLADOSTDK
Kontakt:

PostPostao/la FKMLADOSTDK » 31 jul 2019, 13:19

L' Imperator WroteColonDa, obavezni su kao prošle i pretprošle sezone.

Onda nakon nekog vremena kad vide da niko od klubova nije ni "prstom mrdnuo", N/FS će pomjeriti odluku za još jednu sezonu.

Dakle, jedini krivac što se utakmice i dalje odigravaju u nehumanim uslovima je N/FS BiH.

Mladost, Velež, Radnik, Zvijezda, a u prošloj sezoni Krupa i Gošk, dakle uglavnom, četiri od dvanaest klubova nemaju rasvjetu u PL.
Ko od ova četiri (šest) kluba može vlastitim sredstvima izgraditi rasvjetu, ako uzmemo u obzir da izgradnja rasvjete na stadionu košta min. 500 - 600.000 KM. Nema teorije bez pomoći Općine, Kantona, Saveza.
FS BiH može donijeti odluku obavezne rasvjete već od iduće sezone, ali to znaći smanjenje lige na 8 klubova. Mislim ipak da se FS BiH mora u saradnji sa klubovima i lokalnom politikom aktivnije uključiti u pomoći izgradnje rasvjete, ne samo na ova četiri, nego na još min. četiri iz 1. LF.
Šta ti vrijedi što ćeš ući u PL kada ćeš igrati na tuđem stadionu.
Ohrabrujući su ovi nedavno urađeni radovi na dovodu el. kabla do lokacije trafoa u krugu stadiona.
Nadam se da će se radovi nastaviti, te da ćemo iduću sezonu PL gledati u noćnim terminima.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 02 avg 2019, 12:41

Sutra važna utakmica za nas. Utakmica sa konkurentom za ispadanje. Puno toga će pokazati ova utakmica. Nadam se da ce i ovoj našoj upravi malo otvoriti oči.

Wolffire
Kontakt:

PostPostao/la Wolffire » 03 avg 2019, 18:06

Jesul to te oscilacije. Jbt led Zvijezda nas rastavlja sa zemljom. Kakve su ovo ubehe...

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: belosevic28 i 20 gostiju.