FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Amar124
Postovi: 40
Pridružen/a: 04 avg 2019, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Amar124 » 27 sep 2019, 09:45

STA je s Mušijom zašto je izašao ima li informacije kakvi su bili on i Bega?

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la tuzlac » 29 sep 2019, 10:37

budimo_realni je napisao/la:Ibro je kao Mourinho :) . Ali kako god Mladost se lagano budi pa i sa ovim igračkim kadrom koji imamo. Ne treba samo stvarati negativnu atmosferu nego u što većem broju ići na utakmice i podržati našu Mladost koliko možemo. Bit će tu sigurno loših rezultata, ali ljudi moji liga je takva kakva jest i stanje na tabeli je takvo da dvije uzastopne pobjede i Mladost je opet na sedmom ili osmom mjestu na kojim smo je i navikli. Ja sam siguran da će Mladost ostati u ligi. Ne samo zato što je Zvijezda 09 loša ili što je Sloboda u velikoj krizi, nego zato što će sve bolje i bolje igrati.
Ako gledate u Slobodu onda se varate.Neće savez dati da oni ispanu u100 godn postojanja.Dobii surebalansom od grada još pola miliona KM.
Dans vi kad bi igrali ko onu nesretnu protiv Zrinjskog onda niste ni od objede daleko.Vidite da Sarajevo nazor gura.Zrinjskiira u isto vrijeme kad i vi.Znate zašto ,ne treba vam poduka.Čekaju vaš rezultat.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 29 sep 2019, 18:02

Sve mogu svariti ali ne mogu da nas igrač sve pravi budalom.
Danas drugo poluvrijeme su i dobri bili. Sredina sa ovom djecurlijom ne može držati PL ekipu.
Da je ovo normalan država i normalni klub Bajic više ne bi vidio mladosti. Plus silji se kita na Veli dok nam golman direktni krivac za dva gola.
Vazde, Biberi, Bajići ne mogu ni u federaki da igraju.
Žalosno je na što smo spali.

Amar124
Postovi: 40
Pridružen/a: 04 avg 2019, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Amar124 » 29 sep 2019, 18:32

Wolffire je napisao/la:Sve mogu svariti ali ne mogu da nas igrač sve pravi budalom.
Danas drugo poluvrijeme su i dobri bili. Sredina sa ovom djecurlijom ne može držati PL ekipu.
Da je ovo normalan država i normalni klub Bajic više ne bi vidio mladosti. Plus silji se kita na Veli dok nam golman direktni krivac za dva gola.
Vazde, Biberi, Bajići ne mogu ni u federaki da igraju.
Žalosno je na što smo spali.


Ovo je izgleda neko ubijanje u pojam momaka
Gledam Vela i Musija se zagrijavaju skoro od početka utakmice i na kraju jedan udje a drugi nikako
Jadno sta ljudi sve rade

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 29 sep 2019, 19:15

Wolffire je napisao/la:Sve mogu svariti ali ne mogu da nas igrač sve pravi budalom.
Danas drugo poluvrijeme su i dobri bili. Sredina sa ovom djecurlijom ne može držati PL ekipu.
Da je ovo normalan država i normalni klub Bajic više ne bi vidio mladosti. Plus silji se kita na Veli dok nam golman direktni krivac za dva gola.
Vazde, Biberi, Bajići ne mogu ni u federaki da igraju.
Žalosno je na što smo spali.
Bajić ti je bio jedan od boljih danas. Horić najbolji.
Izašao sam malo ranije, ne znam zašto je dobio crveni, ali vjerovatno da bude na raspolaganju protiv Veleža.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 29 sep 2019, 19:17

Šteta za ovo danas.Prvih 15 minuta savim ok odigrano uz dvije prilike,onda iznenada iz prve šanse gol.Nakon gola momci su mali a i imali su prevelik respekt prema Sarajevu.Drugi go greška Tarika.Penal je bio čist za Sarajevo.Od 45-85 minute smo bili bolji stvarali prilike a najviše mi je žao 5-6 kontri koje nismo pretvorili bar u 1 gol.Isaković u onoj situaciji kako god da je šutao pogodio bi go a on laca golmana.Bajić i Vazda izgubljeni danas.Sve o svemu na gol treba Velu vratit.Čovjek nam je stvarno valjo.Branio je penale i zicere.Zadnja sezona mu je bila pad u karijeri al ja znam dabi on opet mogao bit 1. golman.
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 29 sep 2019, 19:19

L' Imperator je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Sve mogu svariti ali ne mogu da nas igrač sve pravi budalom.
Danas drugo poluvrijeme su i dobri bili. Sredina sa ovom djecurlijom ne može držati PL ekipu.
Da je ovo normalan država i normalni klub Bajic više ne bi vidio mladosti. Plus silji se kita na Veli dok nam golman direktni krivac za dva gola.
Vazde, Biberi, Bajići ne mogu ni u federaki da igraju.
Žalosno je na što smo spali.
Bajić ti je bio jedan od boljih danas. Horić najbolji.
Izašao sam malo ranije, ne znam zašto je dobio crveni, ali vjerovatno da bude na raspolaganju protiv Veleža.
U 90. on i ja mislim Rahmanović su se posvađali kad je Rahmanović (ne znam jel baš on) gurnuo našeg igrača pa se umišao on i dobio crveni a još je i provociro.
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Civa » 29 sep 2019, 20:04

Nažalost Emil što je branio za Mladost branio je.
Zeznuli su ga za papire, momak tužio za neisplaćene bonuse i valjda plate neke i sad ne može da brani pored ovog dečka, a sigurno je Emil u TOP 3 golmana lige, i nadam se da će pronaći na zimu odmah neki inozemni angažman i da se dobro snađe, jer je momak u mjestu na mjestu što bi se reklo.

Za danas vidjelo se da u sredini fali kreacije što se govori od početka sezone. Sreća pa i ostale klubove drmaju turbulencije pa je sve u par bodova. A u par situacija na današnjoj utakmici vidjelo se zašto je klubovima iz BH lige maksimum treće pretkolo Europalige.
Tako blizu, a tako daleko.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 29 sep 2019, 20:19

L' Imperator je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Sve mogu svariti ali ne mogu da nas igrač sve pravi budalom.
Danas drugo poluvrijeme su i dobri bili. Sredina sa ovom djecurlijom ne može držati PL ekipu.
Da je ovo normalan država i normalni klub Bajic više ne bi vidio mladosti. Plus silji se kita na Veli dok nam golman direktni krivac za dva gola.
Vazde, Biberi, Bajići ne mogu ni u federaki da igraju.
Žalosno je na što smo spali.
Bajić ti je bio jedan od boljih danas. Horić najbolji.
Izašao sam malo ranije, ne znam zašto je dobio crveni, ali vjerovatno da bude na raspolaganju protiv Veleža.
Kako je bio najbolji nije dva puta bio uz svog igrača. Konstantno trci s spuštenom glvom ne vidi metar ispred sebe. Onda igranje rukom u pola kontre kojem nisam vidio od kad gledam fudbal. I slag na tortu doazi ispred njihovog golmana i sprecava ga da ispuca loptu. Dolazi sudija i upozorava ga on i dalje se prave lud i onda je došlo do koskanja. Znaci išao je namjerno da napravi neki scenu i dobije karton.
Sve u svemu kvalitete nemamo. Ima tu par igrača dobrih. Atmosfera nam je katastrofa para više nema nego ima. Jedino sto nas može spasiti jest da na zimu dodje par kvalitetnih igrača ili da neko od ovih durbuletih dužnika se raspadne. Ja se iskreno nadam ovom provom.
I lijepo je vidjeti pojedine Kakanjce kako se od srca vesele porazu Mladosti.

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 29 sep 2019, 20:23

Wolffire je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Sve mogu svariti ali ne mogu da nas igrač sve pravi budalom.
Danas drugo poluvrijeme su i dobri bili. Sredina sa ovom djecurlijom ne može držati PL ekipu.
Da je ovo normalan država i normalni klub Bajic više ne bi vidio mladosti. Plus silji se kita na Veli dok nam golman direktni krivac za dva gola.
Vazde, Biberi, Bajići ne mogu ni u federaki da igraju.
Žalosno je na što smo spali.
Bajić ti je bio jedan od boljih danas. Horić najbolji.
Izašao sam malo ranije, ne znam zašto je dobio crveni, ali vjerovatno da bude na raspolaganju protiv Veleža.
Kako je bio najbolji nije dva puta bio uz svog igrača. Konstantno trci s spuštenom glvom ne vidi metar ispred sebe. Onda igranje rukom u pola kontre kojem nisam vidio od kad gledam fudbal. I slag na tortu doazi ispred njihovog golmana i sprecava ga da ispuca loptu. Dolazi sudija i upozorava ga on i dalje se prave lud i onda je došlo do koskanja. Znaci išao je namjerno da napravi neki scenu i dobije karton.
Sve u svemu kvalitete nemamo. Ima tu par igrača dobrih. Atmosfera nam je katastrofa para više nema nego ima. Jedino sto nas može spasiti jest da na zimu dodje par kvalitetnih igrača ili da neko od ovih durbuletih dužnika se raspadne. Ja se iskreno nadam ovom provom.
I lijepo je vidjeti pojedine Kakanjce kako se od srca vesele porazu Mladosti.
A koji su Kaknjci ja nisam nikog vidio da slavi sem Elka.
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Rokoko87 » 29 sep 2019, 21:37

Dođi Aladine, ne moraš se izuvati.<\3
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la budimo_realni » 29 sep 2019, 21:58

Nazad smo mi ok po meni. Bez obzira na primljene golove do sada. Uz Bukvica kad je na golu, Isaka, Hasića, Horića kao zadnjeg veznog to je sasvim ok. Bekovi su nam loši i lijevo i desno. Vezni red loš totalno. Jednostavno po meni premladi momci za ovaj nivo. Cak mislim da je Begic jedan od boljih ako ne i najbolji (trudi se, trci...). O napadu necu ni trositi rijeci, gore od loseg. Ne znam za tu situaciju sa Velićem, ali on je definitivno nas najbolji golman. Cini se kako je i Musiji "ponestalo" para.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 30 sep 2019, 11:49

Nema trke, nema pokrivanja terena, nema otkrivanja, ne ulaze u duele.
Svaka ispucana od golmana i svaki izvedeni aut je završio kod protivnika.
Puno imamo lažnih igrača na terenu tj. frajerčići misle da su igrači, a svaku utakmicu na stranu što gube, ali da mogu preležali bi je na terenu.
Ne ponašaju se kao tim i ovo je vrlo ozbiljna situacija koja se može prekinuti samo dovođenjem kvalitetnih igrača.
Izdvojio bi Fanima, Horića i Begića kao hajmo reći, iole pozitivne u ovoj utakmici, ali utakmicu ne igraju 3-4 igrača, nego 11.
Bajić je pružio solidnu igru, ali je sve uprskao sa crvenim.
Nemam povjerenja u ovu ekipu, upitno je da li mogu ikoga dobiti. Mislio sam da će se posložiti, uklopiti, ali činjenica je da je kvalitet večine na nivou max. federalne.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Rokoko87 » 30 sep 2019, 11:56

Dođi Aladine <|3
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 30 sep 2019, 22:47

Rokoko87 je napisao/la:Dođi Aladine <|3
Šta ti prčkaš to sa Aladinom?
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Rokoko87 » 30 sep 2019, 22:55

FKMLADOSTDK je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Dođi Aladine <|3
Šta ti prčkaš to sa Aladinom?
Poželio sam ga, hoće li dolaziti? <|3
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 01 okt 2019, 00:05

Šta je to bilo sa trafoom? :oops:
#samoRudar #zauvijek

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la amar009 » 01 okt 2019, 09:27

L' Imperator je napisao/la:Šta je to bilo sa trafoom? :oops:
Opljačkao je neko trafo u subotu navečer...

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 01 okt 2019, 13:03

amar009 je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:Šta je to bilo sa trafoom? :oops:
Opljačkao je neko trafo u subotu navečer...
Cuj opljackao trafo :tokralju:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la amar009 » 01 okt 2019, 13:08

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
amar009 je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:Šta je to bilo sa trafoom? :oops:
Opljačkao je neko trafo u subotu navečer...
Cuj opljackao trafo :tokralju:
Pa šta je tu smiješno...hoćeš detalje...koliko je bakra i ulja odneseno :tralala:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.