FK Mladost DK

Sarajlijaaa46
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Sarajlijaaa46 » 19 okt 2019, 23:19

Dajte nam Fanima :plac: Vala 150k maraka vam damo i svima dobro

Addict
Kontakt:

Post Postao/la Addict » 20 okt 2019, 11:07

Mislim da smo ekipa koja je najviše puta povela pa izgubila u ligi. Toliko je postalo simptomatično da sam jučer kad sam vidio da smo poveli na Grbavici bio ubijeđen da gubimo...
Totalno nespremni, fizički i psihički.
Velež se odmakao, razlika je sve veća, mislim da možemo gledati prema Tuzli i moliti Boga da se desi čudo. Daleko od toga da nekome želim zlo, ali kako stvari stoje prije ćemo se boriti za opstanak sa Slobodom nego s Veležom.
Narednih 3-4 kola će nam odrediti sudbinu. Ostanemo li na 3-4 boda razlike s glavnim konkurentom za opstanak imamo neke šanse, 6 ili više je ispadanje 100%.
Puno će nas koštati ona 2 boda protiv Veleža.
U raju se polako uvlači apatija, mučno je postalo ovo gledati, ali nadati se boljem.
Načuo sam za trejd sa Sarajevom, Fanimo na zimu njima, nama Guzina, Šišić i Resić. Obzirom na stanje u ekipi to ne bi bilo loše. Bolje imati 3 kvalitetna igrača nego jednog super kvalitetnog.

Addict
Kontakt:

Post Postao/la Addict » 20 okt 2019, 11:18

Imperator: niko i ne razmišlja niti spominje tu infrastrukturu. Dok si bolestan ne gradiš kuću nego spašavaš živu glavu. Sve je to sad nebitno.
Budimo realni: sestra i brat su protiv Mladosti od prvog dana. Nešto se desilo definitivno jer stanje u klubu nikad nije bilo gore. Ipak, ohrabruje me jer je Mušija sad svaki dan u klubu opet, stalno je na stadionu a nije ga bilo jedan period. Valjda se nešto desi na bolje.
Do zime je tako kako je, onda ćemo vidjeti kako ćemo odraditi taj prelazni rok i u kakvom ćemo stanju dočekati pauzu, mislim na stanje na tabeli, te kakvi ćemo biti na proljeće. Welbeck bi se trebao vratiti, uz ova 3 igrača iz Sarajeva i još jednog ili 2 kvalitetna pojačanja mogli bi biti dovoljno dobri da se izborimo za opstanak.
Ključ će biti i pripreme, Ibro zna pripremiti ekipu, sad je to nemoguće, imamo snage za 70-80 minuta, što se vidi po preokretima u zadnjim minutama kad smo izgubili do sada barem 7-8 bodova.

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 20 okt 2019, 20:27

Addict je napisao/la:Imperator: niko i ne razmišlja niti spominje tu infrastrukturu. Dok si bolestan ne gradiš kuću nego spašavaš živu glavu. Sve je to sad nebitno.

Razumijem ja to sve, klub je u nezavidnoj situaciji, ali kad bi se trebalo razmišljati o tome? Situacija do ove sezone je bila za poželjeti, a šta se uradilo? Semafor, ZA PET GODINA!

Od sljedeće sezone, ako se izbori opstanak, a iskreno bih volio da hoće, su svakako obavezni reflektori i mislim da ova moja priča nije bez veze.
#samoRudar #zauvijek

Addict
Kontakt:

Post Postao/la Addict » 20 okt 2019, 22:20

L' Imperator je napisao/la:
Addict je napisao/la:Imperator: niko i ne razmišlja niti spominje tu infrastrukturu. Dok si bolestan ne gradiš kuću nego spašavaš živu glavu. Sve je to sad nebitno.

Razumijem ja to sve, klub je u nezavidnoj situaciji, ali kad bi se trebalo razmišljati o tome? Situacija do ove sezone je bila za poželjeti, a šta se uradilo? Semafor, ZA PET GODINA!

Od sljedeće sezone, ako se izbori opstanak, a iskreno bih volio da hoće, su svakako obavezni reflektori i mislim da ova moja priča nije bez veze.

Ma daleko od toga da je bez veze drug, nemoj me pogrešno shvatiti, sve je to istina.
Misliš da mene ne iritira što za 5 sezona u PL nismo napravili yebeni wc na stadionu, što nemamo korpe za smeće, što karte prodajemo u onoj šupi kao u kantonalnoj, što nisu u stanju da očiste tribinu makar 2 puta godišnje? Što nam djeca nemaju dresa kupiti u klubu, što ne postoji ni najosnovniji fan shop, što web stranica ne postoji, što nema nikakvih dešavanja i klubu osim te utakmice 2-3 puta mjesečno?
Pa ja sam na utakmicu protiv Želje ušao u 20.. minuti na utakmicu jer sam stojao da kupim kartu ja i još 200 ljudi pola sata. I normalno da ljudi negoduju.
Marketing ne postoji, ništa osim 90 minuta fudbala koji je eto sad na nivou 0,00.
Sve čega su se sjetili za 5 godina je da podignu djeci članarinu sa 30 na 40 KM mjesečno. 40 KM!
Slika stanja u klubu je prošla utakmica protiv Veleža. Semafor pale u 15 minutu, na njemu stoji rezultat od prošle utakmice protiv Sarajeva 0:3, stoji 5 min u gase ga, ne radi cijelo prvo poluvrijeme i onda ga upale u drugom. To je to, to smo mi, samo smo ekipom u PL (sad ni tim) ostalo sve na nivou nigdje veze.

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 21 okt 2019, 00:09

Addict je napisao/la:Ma daleko od toga da je bez veze drug, nemoj me pogrešno shvatiti, sve je to istina.
Misliš da mene ne iritira što za 5 sezona u PL nismo napravili yebeni wc na stadionu, što nemamo korpe za smeće, što karte prodajemo u onoj šupi kao u kantonalnoj, što nisu u stanju da očiste tribinu makar 2 puta godišnje? Što nam djeca nemaju dresa kupiti u klubu, što ne postoji ni najosnovniji fan shop, što web stranica ne postoji, što nema nikakvih dešavanja i klubu osim te utakmice 2-3 puta mjesečno?
Pa ja sam na utakmicu protiv Želje ušao u 20.. minuti na utakmicu jer sam stojao da kupim kartu ja i još 200 ljudi pola sata. I normalno da ljudi negoduju.
Marketing ne postoji, ništa osim 90 minuta fudbala koji je eto sad na nivou 0,00.
Sve čega su se sjetili za 5 godina je da podignu djeci članarinu sa 30 na 40 KM mjesečno. 40 KM!
Slika stanja u klubu je prošla utakmica protiv Veleža. Semafor pale u 15 minutu, na njemu stoji rezultat od prošle utakmice protiv Sarajeva 0:3, stoji 5 min u gase ga, ne radi cijelo prvo poluvrijeme i onda ga upale u drugom. To je to, to smo mi, samo smo ekipom u PL (sad ni tim) ostalo sve na nivou nigdje veze.

Drago mi je da sam bar jednog čovjeka aktivirao malo, mada od tebe i ne očekujem da se za*ebaješ ovdje, jer znam koliko si zaposlen.

Treba pričati o problemima.., uraditi sve što je u mogućnosti Crvene legije da vas ne bi zadesila sudbina Rudara.

Prodalo se nekoliko igrača, a nijedna adekvatna zamjena se nije dovela. Za očekivati je onda bilo da će se nešto na infrastrukturi uraditi, ali ništa..

Uradite neki trans, pošljite poruku da niste zadovoljni, da puno više očekujete. Tražite promjene neke. Dosta ste bili miroljubiva grupa, uradite nešto, nek' i Uprava, a i ekipa osjete malo da su pod pritiskom. ŠUTNJA JE NAJGORA!
#samoRudar #zauvijek

nekoIzMostara
Kontakt:

Post Postao/la nekoIzMostara » 21 okt 2019, 00:10

Sarajlijaaa46 je napisao/la:Dajte nam Fanima :plac: Vala 150k maraka vam damo i svima dobro

Stanite u red, mi smo prvi pitali :D
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 21 okt 2019, 21:18

Nedavno je Ibro izjavio da ima 12 povrijeđenih igrača :o Koji su to igrači?

Šta je sa Mašićem što je došao iz Češke i Hadžićem bivšim igračem Sarajeva?
#samoRudar #zauvijek

amar009
Kontakt:

Post Postao/la amar009 » 22 okt 2019, 10:05

L' Imperator je napisao/la:Nedavno je Ibro izjavio da ima 12 povrijeđenih igrača :o Koji su to igrači?

Mašić došao povrijeđen...Hadžić tek ima pravo na proljeće.. protiv zvijezde je zadnji voz...sa pobjedom smo blizu slobodi...bez trojice standardnih zbog žutih...biće teško ali ja mislim da ćemo pobijediti...lp

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 22 okt 2019, 17:21

Je l' Hiroš ima kartone? Da ga niste poslali na posudbu, prošle sezone se možda i mogla izboriti evropa. Onoj ekipi je još samo jedan veznjak falio.
#samoRudar #zauvijek

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 22 okt 2019, 18:08

amar009 je napisao/la:
L' Imperator je napisao/la:Nedavno je Ibro izjavio da ima 12 povrijeđenih igrača :o Koji su to igrači?

Mašić došao povrijeđen...Hadžić tek ima pravo na proljeće.. protiv zvijezde je zadnji voz...sa pobjedom smo blizu slobodi...bez trojice standardnih zbog žutih...biće teško ali ja mislim da ćemo pobijediti...lp

Zašto Hadžić nema pravo nastupa?

Zukanovic
Kontakt:

Post Postao/la Zukanovic » 23 okt 2019, 14:53

Danas Nedim zvanicno potpisao do 2022.

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 23 okt 2019, 15:14

I pravo nastupa ima već u petak protiv Zvijezde.

Može li neko napisati nešto više o njemu? Je l' igrač za Premijer lige?
#samoRudar #zauvijek

belosevic28
Kontakt:

Post Postao/la belosevic28 » 23 okt 2019, 15:44

L' Imperator je napisao/la:I pravo nastupa ima već u petak protiv Zvijezde.

Nedim je u mladjim kategorijama prekucavao igricu, po sezoni davao 30+ golova, strani mediji ga proglasili bh Suarezom, te ga uvrstavali medju 50 najtalentovanijih napadaca u Evropi.
Potpisao profi ugovor sa Sarajevom, odigrao nekoliko utakmica, znam da je Celiku zabio gol...medjutim trebalo mu je jos mnogo rada i truda da bude prvi izbor. Njemu, tacnije njegovim roditeljima se nije svidjelo, majka mu je kazu bila u fazonu da je on davno prevazisao PL BiH, te mali odlazi u Portugal. Tamo nista nije polazao, imao je i povredu yebenu. Uglavnom, skoro sezinu cijelu je bez kluba. Ako se uozbilji, rijesi bolesnih ambicija roditelja, i krene od nule, moze iskoristiti svij potencijal. Za sta i za koliko je to dovoljno, tesko je reci...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 23 okt 2019, 17:15

Hvala @belosevic28

Nadam se da će u Mladosti ostvariti svoj puni potencijal!
#samoRudar #zauvijek

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 23 okt 2019, 17:23

L' Imperator je napisao/la:I pravo nastupa ima već u petak protiv Zvijezde.

pa ako se zabije u teretanu i radi na muskulaturi i jačanju, možda bude nešto od njega, ima njuh za gol(ok u 16) ali ništa drugo ni brzinu, ni visinu,ni dribling, ni snagu, ni prekida, ni šuta iz daljine...a odnijeće ga svaki odbrambeni PLBiH...ko papir je u duelima....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 23 okt 2019, 19:56

Denchi je napisao/la:pa ako se zabije u teretanu i radi na muskulaturi i jačanju, možda bude nešto od njega, ima njuh za gol(ok u 16) ali ništa drugo ni brzinu, ni visinu,ni dribling, ni snagu, ni prekida, ni šuta iz daljine...a odnijeće ga svaki odbrambeni PLBiH...ko papir je u duelima....

To je možda i najbitnije za napadača. Treba, naravno, raditi i na ostalim stvarima koje može poboljšati.
#samoRudar #zauvijek

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 23 okt 2019, 20:46

L' Imperator je napisao/la:
Denchi je napisao/la:pa ako se zabije u teretanu i radi na muskulaturi i jačanju, možda bude nešto od njega, ima njuh za gol(ok u 16) ali ništa drugo ni brzinu, ni visinu,ni dribling, ni snagu, ni prekida, ni šuta iz daljine...a odnijeće ga svaki odbrambeni PLBiH...ko papir je u duelima....

To je možda i najbitnije za napadača. Treba, naravno, raditi i na ostalim stvarima koje može poboljšati.

ima tehnike, možda je malo tanji od Crničkog ili tu negdje, ali uzmite u obzir da ne igra par godina...ako ozbiljno pojača fiziku/mišiće da može duelirati i nositi se u 16ercu, možete imati dobrog igrača....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zagor
Kontakt:

Post Postao/la Zagor » 23 okt 2019, 23:41

umislio je da je Suarez, poletio za "parama" , umjesto da je ostao barem jos godinu dvije u Sarajevu... mislim da je dao oko 3 gola u FKS.. u mozda 15-20 meceva.. a u mladjim kategorijama je bio ubica na terenu.. Valjda se popravi kod vas..
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

L' Imperator
Kontakt:

Post Postao/la L' Imperator » 25 okt 2019, 06:14

Sretno danas!
#samoRudar #zauvijek

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: ManijakSaGrbavica, prisonbreak i 19 gostiju.