FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 02 mar 2020, 11:05

fanatikk je napisao/la:
02 mar 2020, 10:31
Kakvo istupanje iz lige? Pa vi se palite na tekstove E. JaSamSesnaestogodisnjiUrednikPortala G. ??? Pokradeni ste i to stoji, ali kakvo crno istupanje... Borba za pravdu DA, ali legalnim putevima, a ne hajcajucim sredstvima polupismenih kvazinovinarcica ;)
Sve bi to bilo ok da legalna sredstva borbe postoje. Pa vidjeli smo kaznu sudije na utakmici sa Zrinjskim. Osim što su nas povalili, odredili su kaznu sudiji takvu da vrijeđa inteligenciju svakom ljubitelju fudbala u BiH, a posebno su ovom odlukom ponizili sve u i oko FK Mladost. Jasno, ovakve ili slične nepravde se događaju i drugim klubovima, ali indikativna je učestalost prema FK Mladost.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 02 mar 2020, 11:41

Eh sad, zašto se tjeraju inati opet preko Velića kao i prošle godine, koji je jedan od najboljih golmana u ligi? Inat tjera Mensur Mušija koji pokušava otjerati Velića, a da mu ne isplati ugovoreni novac.

Zašto nije igrao Mirkov nego Vazda koji ne može ispred njega?
Odluka trenera.

Zašto je taj Dedić zamijenjen tek u 80 i nekoj a svi vide da ne radi ništa?
Odluka trenera.

Zašto klub šuti a nas kolju već 5 godina?
Ili imaju aferima prema savezu ili su pzdurine, bit će ovo drugo.
Zašto je na tribini smeće od zadnje utakmice koja se odigrala prije 2 I po mjeseca?
Moto kluba je "jbo tribinu bez smeća".

Zašto nakon 5 godina nemamo kante za smeće ni wc-a? Imamo Bosnu blizu, ne treba nam.

Zašto igrači mene mole da im od NJIHOVIH PARA odštampam imena na crvene dresove jer direktor ne da 100 KM za to a njima je želja i mole da se to uradi?
Pa nakon što su rekli evo mi ćemo to platiti on opet ne da da se uradi jer tjera inat!!!
Ovu informaciju nisam znao, ali izgleda da je Mušija dobro prolupo kada osporava sasvim normalne stvari. On izgleda zaboravlja da klub nije njegov, zaboravlja da je FK Mladost, klub građana Doboja i Kaknja.

Ko vodi ovaj klub, gdje ide ovaj klub, kakva je to samovolja i bezobrazluk, javašluk, inertnost da tribina stoji 3 mjeseca ne pometena I dočeka utakmicu takva???

Čeka se možda Legija, pa sad mi ne valjamo garant jer nećemo više, a nismo htjeli samo da vidimo hoće li sami.
Neće naravno. Mi smo njima prestali valjati davno, to se vidi kroz nekomunikaciju i ostale stvari.

Ko je odgovoran što nam u Tuzli nije igrao najbolji krilni igrač lige?
Toliko je loših stvari, toliko javašluka da me više boli sve to a niko ništa ne mijenja. Zašto Mensure ne urediš klub da nam svima bude bolje, da ti se novac ne prosipa u prazno, zašto si pustio da se ovo dešava?
Ne znam ni šta da kažem više, pun sam...
[/quote]
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 02 mar 2020, 13:59

Nemojte teških riječi. Kako god bilo jedan je čovjek zaslužan za sve ovo. Da imamo problema imamo, da se oni prenose i ja teren prenose, da nemamo jakih ljudi u klubu nemamo, svašta nam fali.
Ali nemojte uvreda. Ukazati trebamo, na kraju krajeva stalo nam je, nema loše namjere niko svi ovdje vole Mladost.

Što se tiče dresova I štampe imena predsjednik je i odobrio, ali tek nakon što je kapiten tražio lično od njega dozvolu a direktor glumio neku facu i nije dozvoljavao čak i kad su rekli mi ćemo platiti. E to je najbolji primjer kao klub funkcionira, tj ne funkcionira.

Što se tiče odnosa saveza prema nama on se neće promijeniti dok ne uletimo u tal s njima, tačnije dok ne damo pare. A ne treba ih dati. Treba im yebat mater po cijenu da nas izbace. Šta nam više mogu uraditi?
Ali ne odustajati, nego uraditi sve da se izvrši pritisak maksimalan.

E tu opet dolazimo do onog - fale nam jaki ljudi u klubu.
Jak direktor da povuče veze i zaprijeti im, jak sportski direktor da nas zaštiti i podigne sportski nivo kluba na puno viši nivo, jak marketing da digne medije poslije ovakvih stvari kao u subotu. Pa pogledajte da je samo par portala prenijelo ovo što se desilo. To nije bez razloga, nemamo uticaja nikakvog. To se i plaća, I ide preko veza, ali neka ide.

Po ko zna koji put ponavljamo ovdje da klub nema nikakvog marketinga. Utakmica protiv Širokog je bila toliko bitna da je moralo doći 2-3 milje na stadion najmanje. Došlo je 1000.
Malo jer šta je klub uradio da ljudi dođu?
Ako neko misli da to što igramo utakmicu je dovoljno varaju se maksimalno i nije mi jasno kako ne vide to.
Možda očekuju evo igramo premijer ligu i morate doći, što ima smisla ali samo donekle.

Jednostavno smo dobrim dijelom krivi sami, zbog situacije u ekipi, zbog odnosa prema igračima, zbog odnosa među igračima, zbog katastrofalnog stanja tribine, zbog odnosa medija prema nama kao i saveza, zbog nikakve posjete.

Kad shvatimo, tj kad u klubu shvate, odnosno kad Mušija to shvati i promijeni stvari, dovede 3-4 jaka čovjeka da urede stvari, biće nam svima bolje.
Do tada... Do tada ću ja pomisliti jao u subotu, što ovo meni treba više? Da me srce udari?
Tako misli većina raje, raji smeta puno stvari u klubu i sudijske krađe, i odnos prema raji, i tako nema ljudi na stadionu.

Treba ukazati na stvari, ali nemojte teških riječi.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 02 mar 2020, 14:40

Znaš li ti @Addict gdje je zapelo oko krova? Grbavica davno završena, a govorili su da će ta firma s Grbavice odmah preći na MGM Farm Arenu?
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 02 mar 2020, 14:54

L' Imperator je napisao/la:
02 mar 2020, 14:40
Znaš li ti @Addict gdje je zapelo oko krova? Grbavica davno završena, a govorili su da će ta firma s Grbavice odmah preći na MGM Farm Arenu?
Ma nema od toga nista prije ljeta. Da bi radili na krovu moraju zatvoriti tribinu ne bi se mogle utakmice igrati. Tako da od krova nema nista prije ljeta ako uopste bude ista od te price.
Zadnja izmjena: Wolffire, dana/u 02 mar 2020, 15:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 02 mar 2020, 15:11

Wolffire je napisao/la:
02 mar 2020, 14:54
L' Imperator je napisao/la:
02 mar 2020, 14:40
Znaš li ti @Addict gdje je zapelo oko krova? Grbavica davno završena, a govorili su da će ta firma s Grbavice odmah preći na MGM Farm Arenu?
Ma nema od toga nista prije ljeta. Da bi radili na krovu moraju zatvoriti tribinu ne bi se mogle utakmice igrati. Tako da od krova nema nista prija ljeta ako uopste bude ista od te price.
Moglo bi se iskoristiti dok je reprezentativna pauza. Čovjek iz kluba mi govori to su dvije sedmice posla i samo se čeka da ta firma završi radove na Grbavici. Ali eto, vidiš, standardna njihova priča. Jaki na riječima i senzacionalnim najavama. :kafa:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 02 mar 2020, 16:54

Addict je napisao/la:
02 mar 2020, 13:59
Nemojte teških riječi. Kako god bilo jedan je čovjek zaslužan za sve ovo. Da imamo problema imamo, da se oni prenose i ja teren prenose, da nemamo jakih ljudi u klubu nemamo, svašta nam fali.
Ali nemojte uvreda. Ukazati trebamo, na kraju krajeva stalo nam je, nema loše namjere niko svi ovdje vole Mladost.

Što se tiče dresova I štampe imena predsjednik je i odobrio, ali tek nakon što je kapiten tražio lično od njega dozvolu a direktor glumio neku facu i nije dozvoljavao čak i kad su rekli mi ćemo platiti. E to je najbolji primjer kao klub funkcionira, tj ne funkcionira.

Što se tiče odnosa saveza prema nama on se neće promijeniti dok ne uletimo u tal s njima, tačnije dok ne damo pare. A ne treba ih dati. Treba im yebat mater po cijenu da nas izbace. Šta nam više mogu uraditi?
Ali ne odustajati, nego uraditi sve da se izvrši pritisak maksimalan.

E tu opet dolazimo do onog - fale nam jaki ljudi u klubu.
Jak direktor da povuče veze i zaprijeti im, jak sportski direktor da nas zaštiti i podigne sportski nivo kluba na puno viši nivo, jak marketing da digne medije poslije ovakvih stvari kao u subotu. Pa pogledajte da je samo par portala prenijelo ovo što se desilo. To nije bez razloga, nemamo uticaja nikakvog. To se i plaća, I ide preko veza, ali neka ide.

Po ko zna koji put ponavljamo ovdje da klub nema nikakvog marketinga. Utakmica protiv Širokog je bila toliko bitna da je moralo doći 2-3 milje na stadion najmanje. Došlo je 1000.
Malo jer šta je klub uradio da ljudi dođu?
Ako neko misli da to što igramo utakmicu je dovoljno varaju se maksimalno i nije mi jasno kako ne vide to.
Možda očekuju evo igramo premijer ligu i morate doći, što ima smisla ali samo donekle.

Jednostavno smo dobrim dijelom krivi sami, zbog situacije u ekipi, zbog odnosa prema igračima, zbog odnosa među igračima, zbog katastrofalnog stanja tribine, zbog odnosa medija prema nama kao i saveza, zbog nikakve posjete.

Kad shvatimo, tj kad u klubu shvate, odnosno kad Mušija to shvati i promijeni stvari, dovede 3-4 jaka čovjeka da urede stvari, biće nam svima bolje.
Do tada... Do tada ću ja pomisliti jao u subotu, što ovo meni treba više? Da me srce udari?
Tako misli većina raje, raji smeta puno stvari u klubu i sudijske krađe, i odnos prema raji, i tako nema ljudi na stadionu.

Treba ukazati na stvari, ali nemojte teških riječi.
Nisu ovo gore uopšte bile teške riječi. Puno toga se može još reći, ali namjerno nisam dopunjavao probleme koji su prisutni. Da vidimo hoće li se šta promijeniti, pa ćemo i o tome, ukoliko ostanu gluhi na sve ovo gore izneseno.

Dobro si to rekao, naravno da nam je stalo, naravno da želimo najbolje klubu, naravno da svi volimo Mladost. U krajnjem slučaju, zato i ukuzujemo na propuste i zato i šutimo na ovakvom stanju u klubu.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 02 mar 2020, 21:55

Eto čuli ste haha.

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 02 mar 2020, 21:58

Komedija se nastavlja. Ne kaze dal je ruka bila u prirodnom polozaju. Sta mislite dal bi protiv Mladosti ovo bio penal??

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 02 mar 2020, 22:06

Očekivano!

Distanca je veoma mala, igrač Širokog nema vremena da izbjegne igranje rukom. :facepalm:

Distanca je najmanje pet metara i koga boli briga što ovaj nema vremena da izbjegne igranje rukom? Što mu ruke nisu bile iza leđa kao što su bile malo prije upućenog centaršuta?!

Još će nagraditi sudiju! :oops: :facepalm:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 02 mar 2020, 22:07

aneks je napisao/la:
02 mar 2020, 21:58
Komedija se nastavlja. Ne kaze dal je ruka bila u prirodnom polozaju. Sta mislite dal bi protiv Mladosti ovo bio penal??
Sta imam misliti kaze neposredna blizina jbt dan preko tri metra ima, zaustavio prolazak lopte u 16. u po kontre. Pa da se ovako nesto desi na Kosevu ili Grbavici izvrnuli bi stadion naglavacke.

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la budimo_realni » 02 mar 2020, 22:08

Evo citam, Nedim Jusufbegovic se pominje kao novi trener Mladosti... Ne znam šta pametno napisati vezano za utakmicu sa Širokim, zato nisam nista niti napisao do sad. Da je trebao sudija svirati penal, trebao je, ali mi nisu jasni igraci Mladosti i njihov odnos, pristum u odlucujucim momentima. Sudija svira prekrsaj za Široki, oni se raspravljaju sa sudijom a igrač na lijevoj strani sam, prima loptu, ubacuje i gol za Široki. Gotovo sve akcije Širokog su išle po lijevoj strani. Lijeva strana odbrane je preloša. Dedić nista pokazao nije, a drži li ga u igri, drži. Hiroš kad hoće radi šta želi s loptom, ali slabo kad hoce :). Po meni ostali korektno odigrali. Nije mi više jasno ovo s Velićem i Bukvićem.. Velić je definitivno bolji golman.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 02 mar 2020, 22:11

budimo_realni je napisao/la:
02 mar 2020, 22:08
Evo citam, Nedim Jusufbegovic se pominje kao novi trener Mladosti... Ne znam šta pametno napisati vezano za utakmicu sa Širokim, zato nisam nista niti napisao do sad. Da je trebao sudija svirati penal, trebao je, ali mi nisu jasni igraci Mladosti i njihov odnos, pristum u odlucujucim momentima. Sudija svira prekrsaj za Široki, oni se raspravljaju sa sudijom a igrač na lijevoj strani sam, prima loptu, ubacuje i gol za Široki. Gotovo sve akcije Širokog su išle po lijevoj strani. Lijeva strana odbrane je preloša. Dedić nista pokazao nije, a drži li ga u igri, drži. Hiroš kad hoće radi šta želi s loptom, ali slabo kad hoce :). Po meni ostali korektno odigrali. Nije mi više jasno ovo s Velićem i Bukvićem.. Velić je definitivno bolji golman.
Pa ako si bio na utakmici vidio si zasto su ganjali sudiju kod treceg gola. I ja ne krivim igraca ni najmanje. Ne mozes se skoncentrisati na igru kad te sudija kasapi.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 02 mar 2020, 22:12

Ma kakav Jusufbegović, to će biti s konja na magarca!
Pa veći je stručnjak Elvedin Beganović od njega!
#samoRudar #zauvijek

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 02 mar 2020, 22:54

E sad potražite na YouTube utakmice Željezničar - Mladost (kup 2:1) penal protiv nas, pa utakmicu Mladost - Radnik 0:3 (penal protiv nas), Mladost - Tuzla City (0:2) penal protiv nas.
Iste situacije, identične, gdje su dosudili penale protiv nas.
Burekoviću yebem ti djecu!

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la hugoviana » 02 mar 2020, 23:41

Promjena trenera vrijedi ako će doći Nalić, povratak Mulalića ili možda Sablić (trenutno bez kluba). Osim njih ne vidim neko pravo dobro rješenje za klupe.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 02 mar 2020, 23:43

Situacija 1: Željo - Mladost 2:1, penal za Želju na 1:15


Situacija 2: Mladost - Radnik 0:3, penal za Radnik na 1:50


Situacija 3: Mladost - Tuzla City 0:2, penal za City na 0:40

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la KenoRob » 03 mar 2020, 00:28

Prvi detalj nije penal dok je drugi i to u 85 min penalčina. Mi smo davljenici ali istina je veca.
Vidjeli ste mozda ofsajd kod nas gdje nije postojao a mogli smo povest tu protiv Radnika i ko zna kakvu bi utakmicu gledali poslije...

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 03 mar 2020, 00:45

KenoRob je napisao/la:
03 mar 2020, 00:28
Prvi detalj nije penal dok je drugi i to u 85 min penalčina. Mi smo davljenici ali istina je veca.
Vidjeli ste mozda ofsajd kod nas gdje nije postojao a mogli smo povest tu protiv Radnika i ko zna kakvu bi utakmicu gledali poslije...
Vidio sam, čista situacija, 1 na 1, 95% je to gol.
Stari kad si fukara ni Bog te ne voli. Vi i mi imamo isto suđenje. Ono, gurni ga dole pod go.vna ko ga tebe ionako je propao.

Nije stvar ni je li Mladost ni Čelik, nije bitno ko je, ovo ubija ba fudbal, ionako raje nema ovo rastjera I ubi želju u nama...

Avatar
brig
Postovi: 2232
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la brig » 03 mar 2020, 00:58

[quote=Wolffire]

Pa ako si bio na utakmici vidio si zasto su ganjali sudiju kod treceg gola. I ja ne krivim igraca ni najmanje. Ne mozes se skoncentrisati na igru kad te sudija kasapi.
[/quote]
Nisi u pravu, kod trećeg gola je bio prekrsaj i igrac Mladosti se cak nije ni bunio kao niti jedan drugi. Gledao sam par puta taj gol i lijepo se vidi. Jedan igrač staje u zivi zid i pokazuje na Cipetića desno da je sam ali vaša obrana ne reagira a igrač jedan u polovici Širokog lagano trčkara nazad. Obrana vam je ispala naivna a gol je realno srećom upao.

Što se tiče da ste oštećeni po novom pravilu ako igrač igra dijelom tijela pa rukom nema ruke ni penala. A u ovoj situaciji lopta nije niti zadrzana nego dolazi do vaseg igrača na 11m nekih koji je bio sam pred golom ali je lose reagirao i lose primio loptu. Imao je 100% sansu.

Da zakljucim. Suci su rak rana bh lige. Prošlo kolo oštete Široki protiv Borca. 2 penala čista. I analiza priznaje. Sad se vi tužite da ste oštećeni i tako i krug iz kola u kolo. Zanimljivo je da su na oba zadnja kola Sarajlije sudile kad su se klubovi zalili da su oštećeni

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.