Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la admin » 17 avg 2012, 17:56

Tema je "Premijer liga BiH - općenito".

isti trolovi na svakoj temi diskusije vode u potpuno nevezanim pravcima. Smatrajte se upozorenim.

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la pile87 » 17 avg 2012, 18:05

Armageddon2012 je napisao/la:
MinjonKocka je napisao/la:Hahhaha a jesu dosadni vise. Jeste, cilj komiteta je da izbace sve klubove iz rs-a, posto po sezoni mogu samo dva, plan je da se zasad izbace Leotar i Rudar, pa dogodine opet dva. Ili su mozda ova dva kluba konkurenti Zelji za titulu te je Amar skonto da se na ovaj nacin zaustavi konkurencija? Odgovor cemo znati tek nakon izbora u oktobru.
ne mogu ispasti zeljine filijale leotar i rudar :D :D

ispasce radnik i gradina,vjerovatno.
Pa od svih tih klubova koje si pobrojao Zeljo ima najbolje odnose sa Gradinom :lol:
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Armageddon2012
Postovi: 1888
Pridružen/a: 06 apr 2011, 23:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Armageddon2012 » 17 avg 2012, 19:56

admin je napisao/la:Tema je "Premijer liga BiH - općenito".

isti trolovi na svakoj temi diskusije vode u potpuno nevezanim pravcima. Smatrajte se upozorenim.
vidim da su mi pobrisani postovi,pa bih te zamolio da mi kazes da li sam ja jedan od tih koji troluju po svim temama?
sa gospodinom gospodski,sa konjem-konjski...

Avatar
sekac
Postovi: 3321
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la sekac » 17 avg 2012, 20:51

aleksandar_veliki je napisao/la:
al_akhisari je napisao/la:
sinergija je napisao/la:Šokantno: Grešnici sude u Trebinju

Da je rad Komisije za sudije i suđenje Fudbalskog saveza BiH kojim rukovodi Komitet za normalizaciju nakaradan i nelogičan svjedoči i činjenica da su grešnici iz prethodnog kola Tomislav Čuić (Tomislavgrad) i Goran Paradžik (Ljubuški) delegirani za utakmicu u Trebinju između Leotara i zeničkog Čelika koja se igra na stadionu "Police" u subotu od 17 časova!

Ovo je zaista šokantna i skandalozna odluka vrhuške Saveza poslije žalbi Borca i Rudar Prijedora koji su drastično oštećeni u prošlom kolu od pomenutog tandema sudijskih dželata.

Ukoliko Komisija za sudije i suđenje FS BiH utvrdi grešnost pomenutih arbitara oni ne bi trebalo da budu službena lica u "Dučićevom gradu", ali pošto je u BiH sve moguće ništa ne može da iznenadi pravdu.
Ili će možda Leotar, kao klub iz Republike Srpske, biti sljedeća žrtva Čuića i Paradžika koji će sada dejstvovati udruženim snagama?
A koji paradžik Ace je li to Rudar što se žali ma daj uozbiljite se malo molim vas ili je možda trebalo da Sarajevo ne izađe ili Željo ne znam i neču komentarisati gool ali brate Borac ima pola sata igrača više ne opali na gool isto tako Rudar pa nije snimak BHT nego PTPC pa nijedne šanse ne vidjeh a Sarajevo im je golove zabilo sa 30m tako da regularnost ne dolazi u pitanje a ko gubi ima pravo da se ljuti. Čuj Paradžik pomogao Sarajevu cirkus pravi eto pobijedite u Mostaru ili što ne kenjaste kad se Olimpik sa pravom žalio kažnjeni ste najblaže šta hočete da vam se servira poibjeda i onda da bude sve OK

...ovo je prešlo sve granice :lol: zapravo, više nije smiješno; smatram da se ovom primitvnom, seljačkom i kabadahijskom pristupu ( ma od koga on dolazio ) mora odmah stati ukraj; u suprotnom, šta je sljedeće? da klubovi sami biraju ko će im suditi na kojoj utakmici,...a, ova priča o nekakvoj zavjeri protiv klubova iz rs ( zaboga, zar je bitno ko odakle dolazi ) je dno dna :(
A, zasto je Čuić gresnik, molim "strucnjake" da mi pojasne jer stvarno ne znam.
Sarajevo ljubavi moja!

Avatar
sekac
Postovi: 3321
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la sekac » 17 avg 2012, 21:08

aleksandar_veliki je napisao/la:Isao sam na to da on nije priznao gol, ali evo ispao je gresnik i sluzbeno.
Aco pa oni hoče da pobjede ali ne može na silu. Nisu odgodili utakmicu sa Sarajevom izjave umorni su uzet ćemo i to ali svi golovi Sarajeva su bez ikakve greške sa 20-30 metara a Said je sve sa centra prešao ne kontam pa nije bilo 1-0 pa da je Paradžik nešto mogao našiljiti.Drugo snimak je PTPC a ne BHT a ja ne vidjeh nijednu šansu Rudara mora da je i PTPC na strani timova iz Sarajeva-Federacije.Borac ne znam neču komentarisati gool ali brate imali su igrača više pola sata i ni na gool nisu opucali je li to Čujić kriv?Nw znam bolje im je da se potraži krivac u vlastitim redovima tek je početak nego ovako da se sere. Ko če sad biti kriv ako se ne pobjedi igraju Borac-Slavija,svašta češ vidjeti majko mila.Pa zar nije Levskom izmišljen penal za Levski ali Sarajevo je igralo i pobijedilo i protiv sudijske nepravde, nema vadione kad se loše igra kao što je Sarajevo igralo protiv Zete eto dva primjera pa sad vidite je li do nas ili do sudija fujjjj!
Sarajevo ljubavi moja!

dubioza
Postovi: 450
Pridružen/a: 28 okt 2008, 07:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la dubioza » 17 avg 2012, 21:13

I ko ce sad suditi na utakmici letar-celik :?:
Republika Zenica

Avatar
sekac
Postovi: 3321
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la sekac » 17 avg 2012, 21:32

Danas je u Sarajevu održana sjednica Komiteta za sudije i suđenje na kojoj su analizirane utakmice 1. i 2. kola BH Telecom Premijer lige.
Preporuči


Printaj
Nakon višesatnog rada utvrđeno je slijedeće:

Željezničar - Borac
Sudijski tim na čelu sa T. Čuić nije imao tendeciozno suđenje, no imao je dosta propusta. Najviše zamjerki Komitet za sudije i suđenje imao je na propuste koje se odnose na poštovanje disciplinskih mjera, kao i nepravilno priznat pogodak za Željezničar, te na neprimjenjivanje uputa koje se odnose na pojave rasizma i nacionalizma na nogometnim terenima. T. Čuić i H- Turudić se izostavljaju iz delegiranja 30 dana.

Također zbog propusta u suđenju na utakmicama GOŠK - Zvijezda i Travnik - Željezničar iz delegiranja se izostavljaju sudije H. Terzić i O. Valjić.

Na kraju treba dodati da Komitet za sudije i suđenje nije kaznio djelioce pravde na utakmici Rudar - Sarajevo, iako su iz Prijedora danima bombardovali javnost o navodnoj otimačini. Međutim, ovaj put Komitet nije nasjeo na pritisak, što je svakako za pohvaliti.
Sarajevo ljubavi moja!

AlemC85
Postovi: 7386
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la AlemC85 » 17 avg 2012, 21:52

dubioza je napisao/la:I ko ce sad suditi na utakmici letar-celik :?:
BERIŠA ŠINASI - PRIŠTINA........... :lol: :lol: :lol:

Avatar
Buu
Postovi: 3235
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Buu » 17 avg 2012, 22:02

Nek i ovaj smeagol iz BL popusi kaznu, vakat je bilo. Valjda cemo biti rahat ovaj jesenji dio.
NO PYRO NO PARTY

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Elegant » 17 avg 2012, 22:37

AlemC85 je napisao/la:
dubioza je napisao/la:I ko ce sad suditi na utakmici letar-celik :?:
BERIŠA ŠINASI - PRIŠTINA........... :lol: :lol: :lol:
Bgm odmah pare stavi na Celik. :lol:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
ASUS
Postovi: 170
Pridružen/a: 25 jul 2012, 10:52
Lokacija: & ?
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la ASUS » 18 avg 2012, 00:17

Komitet priznao da je gol nepostojeći! Čuic nakon 4 utakmice suspenzije iz prošlog meča dobija novih 30 dana suspenzije za ovu zadnju utakmicu.

I tako opet u krug.... zeljeznicar sampion.
Banjaluka - Novi Sad, jedna dusa - jedan grad!

http://www.youtube.com/watch?v=1W0L-v2NlRk

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la England » 18 avg 2012, 00:21

@asus

[youtube][/youtube]

Daj mi na mikrofon ponovi...KRUG, KRUG, KRUG...
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la pile87 » 18 avg 2012, 00:22

ASUS je napisao/la:Komitet priznao da je gol nepostojeći! Čuic nakon 4 utakmice suspenzije iz prošlog meča dobija novih 30 dana suspenzije za ovu zadnju utakmicu.

I tako opet u krug.... zeljeznicar sampion.
Samo da mi je znati kako je to prizno komitet za sudjenje, garant imaju neku tehnologiju za koju svijet ne zna.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
arelinho
Postovi: 16391
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la arelinho » 18 avg 2012, 00:23

ASUS je napisao/la:Komitet priznao da je gol nepostojeći! Čuic nakon 4 utakmice suspenzije iz prošlog meča dobija novih 30 dana suspenzije za ovu zadnju utakmicu.

I tako opet u krug.... zeljeznicar sampion.
Željeznicar sampion ooooo ....

Avatar
ASUS
Postovi: 170
Pridružen/a: 25 jul 2012, 10:52
Lokacija: & ?
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la ASUS » 18 avg 2012, 00:27

pile87 je napisao/la:
ASUS je napisao/la:Komitet priznao da je gol nepostojeći! Čuic nakon 4 utakmice suspenzije iz prošlog meča dobija novih 30 dana suspenzije za ovu zadnju utakmicu.

I tako opet u krug.... zeljeznicar sampion.
Samo da mi je znati kako je to prizno komitet za sudjenje, garant imaju neku tehnologiju za koju svijet ne zna.
Varas se. Imaju oči, Kao i VEĆINA nas.
Banjaluka - Novi Sad, jedna dusa - jedan grad!

http://www.youtube.com/watch?v=1W0L-v2NlRk

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la pile87 » 18 avg 2012, 00:29

ASUS je napisao/la: Varas se. Imaju oči, Kao i VEĆINA nas.
prije ce biti da je vuk sit a ovce na broju, ja ga **** ko moze reci da je bio gol 100% ili da nije bio 100 %
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la England » 18 avg 2012, 00:32

Može....a)ASUS
b)ASUS
c)ASUS

Nagrada 2 karte za bazen OLIMPIJSKI.do 01.00 glasanje.

Sms smjesta 655-200
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

Avatar
ASUS
Postovi: 170
Pridružen/a: 25 jul 2012, 10:52
Lokacija: & ?
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la ASUS » 18 avg 2012, 00:33

pile87 je napisao/la:
ASUS je napisao/la: Varas se. Imaju oči, Kao i VEĆINA nas.
prije ce biti da je vuk sit a ovce na broju, ja ga **** ko moze reci da je bio gol 100% ili da nije bio 100 %
J..es vanzemaljce kakvu ti misteriju praviš od čiste situacije. Od vas i ne očekujem da kažete da je gol poklonjen tako da ne vidim svrhu daljeg polemisanja.
Banjaluka - Novi Sad, jedna dusa - jedan grad!

http://www.youtube.com/watch?v=1W0L-v2NlRk

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la pile87 » 18 avg 2012, 00:35

ASUS je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
ASUS je napisao/la: Varas se. Imaju oči, Kao i VEĆINA nas.
prije ce biti da je vuk sit a ovce na broju, ja ga **** ko moze reci da je bio gol 100% ili da nije bio 100 %
J..es vanzemaljce kakvu ti misteriju praviš od čiste situacije. Od vas i ne očekujem da kažete da je gol poklonjen tako da ne vidim svrhu daljeg polemisanja.
hajd reci da je bio gol :lol:
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la England » 18 avg 2012, 00:36

BIJO JE GOL :lol:
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: holyman, Radobolja i 40 gostiju.