Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
ceze
Postovi: 4332
Pridružen/a: 11 dec 2011, 00:58
Lokacija: Brdoviti Balkan
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la ceze » 14 maj 2013, 17:16

dubioza je napisao/la:@ ceze i 98 nisu iz rs-a igrali play off, znaci li to da se ni ta godina ne racuna posto nisu svi igrali, isto kao sto su mogli ti isti igrati i prije (mislim na rs i hb) a nisu zeljeli. Znaci savez na nivou drzave je postojao, igrale su se utakmice a to sto neko nije htio igrati u okviru tog saveza je njegov problem, i to svakako ne umanjuje osvajanje titule drugim klubovima
Ja sam napisao da bi to bilo nekako normalno jer je od te godine liga međunarodno priznata, ekipe su mogle igrati evropska takmičenja, što prije nije bio slučaj.
Nigdje nisam umanjivao titule osvojene prije, niti mislim da su manje vrijedne.
Gdje prestaje razum, počinje Bosna ...

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Kevin » 15 maj 2013, 13:39

prvi put cujem za ove, koliko vidim rade za NFSBIH ali ovo meni izgleda miljama modernije od BHT-a :roll:

[youtube][/youtube]
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

FCS
Postovi: 1149
Pridružen/a: 17 jan 2009, 11:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la FCS » 15 maj 2013, 15:04

Tamo gdje sve drugo propada, Premijer liga opstaje...


Autor: Haris Stambolić
Datum: 2013-05-15 14:28:20

Završava se još jedna sezona moje Premijer lige, mog Kupa, mog fudbala/nogometa.

Mog fudbala/nogometa kojeg, uglavnom, svi tako zdušno i slatko pljuju. Nikad praznije Hasetovo Koševo. Nikad praznija Švabina Grbavica. Nikad praznije, a nikad ljepše Bilino Polje ali zato nikad “punije” društvene mreže i nikad veća najezda internet navijača.

Pričat će mi da je naštimano, dosadno, jadno, odvratno, a neće znati šta je huk sa tribine, šta je derbi. Neće znati kako je nemati lovu za kartu, kako je vraćati se sa Koševa pješke...ma nek neće.

Zaboravljaju ti “stručnjaci” otkud ova liga i kako nastade. Zaboravljaju, a ne bi smjeli da su prve utakmice te lige odigrane na tek razminiranim terenima. Zaboravljaju da je bila podjeljena na tri dijela, pa trpeći razne kompromise dođe do ovoga što je danas. Zašto se ne prisjete ti pljuvači da smo igrali bez dresova, kopački, lopti…

Znaju li oni da se ovdje i nekoliko godina poslije rata navijalo uz rafale kalašnjikova sa okolnih brda.
Laju, a znaju da je ova liga dala Edina Džeku. Reći će neka se zahvali Edin Jiržiju Plišeku, a ja ću im reći da sam Edina gledao uživo puno godina prije nego što postade prvi strijelac Bundeslige. Pa taj isti Džeko nakon moje Premijer lige napravi najveći transfer u historiji "vaše" Bundeslige. Da samo znate kad smo mi gledali: Rahimića, Papca, Džeku, Hasagića, Bešliju, Škoru, Berberovića, Hrgovića, Modrića, Ibričića, Muratovića, Pandžu, Grujića, Štilića, Zahirovića, Višću...

Kakva-takva dala je više Zmajeva nego ijedna druga liga svijeta. Kakva-takva digla se iz pepela i opstaje tamo gdje sve drugo propada. Kakva-takva obilježila je djetinstvo svih nas koji nismo znali šta je internet. Kakva-takva evo već godina me voza između tuge i radosti, od borbe za opstanak pa do šampionskog slavlja. Kakva takva moja je, a ako je gledaju Pape i Osim gledat ću je i ja.

utaka
Postovi: 90
Pridružen/a: 14 maj 2013, 23:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la utaka » 15 maj 2013, 15:11

zna se od kad se broje titule

2003. leotar
2004. široki
2005. zrinjski
2006. široki
2007. sarajevo
2008. modriča
2009. zrinjski
2010. željezničar
2011. borac
2012. željezničar
2013. željezničar

3 puta srbi, 4 puta hrvati, 4 puta bošnjaci

Avatar
mavi
Postovi: 778
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la mavi » 15 maj 2013, 15:17

utaka je napisao/la:zna se od kad se broje titule

2003. leotar
2004. široki
2005. zrinjski
2006. široki
2007. sarajevo
2008. modriča
2009. zrinjski
2010. željezničar
2011. borac
2012. željezničar
2013. željezničar

3 puta srbi, 4 puta hrvati, 4 puta bošnjaci
To možda u tvom sektoru odgovornosti. Na tvoju žalost, titule se pikaju od datuma kad je F/NSBiH primljen u punopravno članstvo međunarodno relevantnih fudbalskih/organizacija (u ovom slučaju FIFA I UEFA)
Toliko,
Prijatno i doviđenja

FCS
Postovi: 1149
Pridružen/a: 17 jan 2009, 11:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la FCS » 15 maj 2013, 15:22

utaka je napisao/la:zna se od kad se broje titule

2003. leotar
2004. široki
2005. zrinjski
2006. široki
2007. sarajevo
2008. modriča
2009. zrinjski
2010. željezničar
2011. borac
2012. željezničar
2013. željezničar

3 puta srbi, 4 puta hrvati, 4 puta bošnjaci
Za ograničene mozgove možda.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la badblueboylivno » 15 maj 2013, 15:25

Kevin je napisao/la:prvi put cujem za ove, koliko vidim rade za NFSBIH ali ovo meni izgleda miljama modernije od BHT-a :roll:

[youtube][/youtube]
Tu i tamo.

Ima klubova od kojih dolaze sjajna izvješća, rađena na najboljem nivou za ovakav način pregleda - tipa Livno gdje se bilo HD videozapisa, pa ekipa koja radi utakmice u TK. Isto tako, ima očajnih i uznemiravajućih reporta, tipa iz Visokog gdje jedno kolo dođe zapis na iskidanoj VHS kaseti sa samo jednim golom (rez bio 2-2, ako se dobro sjećam) ili iz Kladuše, gdje su utakmice snimane kamerom koja je stajala desno od jednog gola, oko crte peterca. :lol:

Ali da, generalno, ovo izgleda dosta, daleko bolje od onoga u Premijer ligi - ako se u obzir uzme rang natjecanja, uvjeti u kojima klubovi rade, medijska praćenost i kuće koje rade prijenose.
Hayley <3

Avatar
jbmilan
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 nov 2012, 21:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la jbmilan » 15 maj 2013, 15:34

Kevin je napisao/la:prvi put cujem za ove, koliko vidim rade za NFSBIH ali ovo meni izgleda miljama modernije od BHT-a :roll:

[youtube][/youtube]
Ko je ovaj Galin iz Jedinstva?? Covjek izgleda ko Rivaldo u odnosu na ostale na terenu :lol: Driblinzi, skarice, ovo ono :mrgreen: Zabi ga i Arnaut za Bosnu.. Koliko samo Celikovih igraca u Vitezu :mrgreen: Plus je tu sad i Smriko, a i Jurcevic (nije ponikao u Celiku naravno, ali eto, igrao je )

P.S. 10x bolje uradjeno nego PL BiH.. Kad se samo sjetim, vjetar oborio kameru i nema snimka, pa kamerman nije uhvatio ofsajd itd itd :roll:
Amicci Di Nessuno

Vječna Ljubav Čeličnog Grada

ciza
Postovi: 1603
Pridružen/a: 19 okt 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la ciza » 15 maj 2013, 15:47

FCS je napisao/la:Tamo gdje sve drugo propada, Premijer liga opstaje...


Autor: Haris Stambolić
Datum: 2013-05-15 14:28:20

Završava se još jedna sezona moje Premijer lige, mog Kupa, mog fudbala/nogometa.

Mog fudbala/nogometa kojeg, uglavnom, svi tako zdušno i slatko pljuju. Nikad praznije Hasetovo Koševo. Nikad praznija Švabina Grbavica. Nikad praznije, a nikad ljepše Bilino Polje ali zato nikad “punije” društvene mreže i nikad veća najezda internet navijača.

Pričat će mi da je naštimano, dosadno, jadno, odvratno, a neće znati šta je huk sa tribine, šta je derbi. Neće znati kako je nemati lovu za kartu, kako je vraćati se sa Koševa pješke...ma nek neće.

Zaboravljaju ti “stručnjaci” otkud ova liga i kako nastade. Zaboravljaju, a ne bi smjeli da su prve utakmice te lige odigrane na tek razminiranim terenima. Zaboravljaju da je bila podjeljena na tri dijela, pa trpeći razne kompromise dođe do ovoga što je danas. Zašto se ne prisjete ti pljuvači da smo igrali bez dresova, kopački, lopti…

Znaju li oni da se ovdje i nekoliko godina poslije rata navijalo uz rafale kalašnjikova sa okolnih brda.
Laju, a znaju da je ova liga dala Edina Džeku. Reći će neka se zahvali Edin Jiržiju Plišeku, a ja ću im reći da sam Edina gledao uživo puno godina prije nego što postade prvi strijelac Bundeslige. Pa taj isti Džeko nakon moje Premijer lige napravi najveći transfer u historiji "vaše" Bundeslige. Da samo znate kad smo mi gledali: Rahimića, Papca, Džeku, Hasagića, Bešliju, Škoru, Berberovića, Hrgovića, Modrića, Ibričića, Muratovića, Pandžu, Grujića, Štilića, Zahirovića, Višću...

Kakva-takva dala je više Zmajeva nego ijedna druga liga svijeta. Kakva-takva digla se iz pepela i opstaje tamo gdje sve drugo propada. Kakva-takva obilježila je djetinstvo svih nas koji nismo znali šta je internet. Kakva-takva evo već godina me voza između tuge i radosti, od borbe za opstanak pa do šampionskog slavlja. Kakva takva moja je, a ako je gledaju Pape i Osim gledat ću je i ja.
Tekst s kojim se u vecini ne slazem koji udara na ljudske emocije,jer u bosni kad nemas vise nikakvih aduta udaras na ljudsku emocije kao sto politika radi godinama,ali razumijem razocarenje navijaca..
Ocekivao sam da ce neko ko se smatra ozbiljnim novinarom napisati nesto kriticki,sto bi moglo probuditi kod ljudi koji rukovode i ucestvuju u premier ligi da nesto krene na bolje... ali izgelda da je nama jos uvjek i ako je go*** nase je
Tekst koji ce sagledati sve aspekte,sagledati razloge slabe posjete,razloge slabih igara,razloge zasto u ovoj premier ligi smao naprijed idu godine,dok infrastruktura ostaje (cast izuzetcima),u kojoj je politika upletena do same srzi i prije i poslije komtieta,ili ne vide ili nece da vide,da iz sezone u sezonu u europa idu klubovi koji su predstavinici tri etnicke skupine u BIH, nekad neko zasluzi ,nekom se posluzi(2 iz federacije jedan iz rs-a)kao da se radi o domu naroda u najmanju ruku.
Tekst u kojem ce se salgedati razlozi zasto je to premier liga po svim mjerilima na samom dnu,gdje od 16 klubova plate imaju redovne jedva 3 kluba,gdje licencu dobiju 3 kluba jer ostali imaju razne dugove,i finasijske malverzaicije i mnostvo druigih skrivenih radnji koji ne vide svijetlo dana,a neki klubove zele da odstupe iz lige jer nemogu finasirat put na gostujucu utakmicu....
Kad je rijec o europi ne treba trositi rijeci,ljudi su ovdje nekad gledali polufinala kupa eufa,1/8 finala lige prvaka,osvajanje kakvih takvih ali Europskih trofeja,a danas ispadanje od od ekipa iz liga gdje je fudbal/nogomet hobi i rekreacija.
Svaka cast svima na svemu ali mislim da je malo vise vremena proslo da se razlozi i opravdanja za sve traze u ratu,patnji i stradanju? Koliko ce godina jos to bit izgovor za sve sto nam se desava danas pa i sutra?
I vecina ovih igraca je otisla na vrijeme,i oni su negdje drugo stasali i postali ono sto su danas i sto su bili u vrijeme igranja za reprezentaciju,i godinama nam okosnicu reprezentacije cine igraci koje je neko drugio stvorio onakvim kakvi jesu,sva sreca pa ima ove dijaspore,jer sa ovim igracima se jos 20 godina ne bi plasirali nigdje
Osim i Pape su zaduzili ovu drzavu i ovu ligu koja im ne uzvraca ni frtalj onoga sto su dali za bh fudbal!
A prosjecan bosanac i hercegovac ima sasvim dovoljan koeficijent inteligencije da ovo sve shvati kao attaack na istu od silnih prevara ,kako ljudi koji rukovode klubove u BIH do kojih opet dolazi politika koja te ljude bira i razrijesava,do raznih marifetluka u ligi koji bi kako neki kazu morali da gledaju,dugovanjima klubova koja rastu od rata na ovamo iz godine u godine,ne procesuiranja onih koji su doveli fudbal i nogomet u BIH na nivo na kojem je(kroz sve mutne radnje za koje se i zna i ne zna)
A kad je rijec o navijacima,i njih predstavljate onako kakao vam odgovara,kao huligane i kao ono sto cini car i draz fudbala/nogometa. Tako nekad vam predstavlja bakljada problem i huliganstvo a nekad vam odgovara tako da je to jedino lijepo sto se moglo vidjeti na nekoj utakmici,pa se odlucite sta je!
Ko kad se ovdje svi bave svim,pa tako i graficki tehnicari novinarstvom
Zadnja izmjena: ciza, dana/u 15 maj 2013, 19:34, ukupno mijenjano 6 puta.

FCS
Postovi: 1149
Pridružen/a: 17 jan 2009, 11:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la FCS » 15 maj 2013, 15:49

Ma znam da je malo pretjerao ali hajde kada se može pljuvati kada netreba, može i hvaliti kada netreba.

Avatar
vidovitadjemila
Postovi: 1040
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:50
Lokacija: staklena kugla

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la vidovitadjemila » 15 maj 2013, 16:22

I poslije one bruke od sinoc tema o namjestanju zakljucanja.Pametno i budala je juče vidjela sta je u pitanju ,tako da je svaki komentar suvisan. :D Dobro mozda da je neki drugi tim ucestvovao jos bi tema postojala.Ali s obzirom ciji pioni upravljaju ovim forumom nije ni cudno... ;)
OTKAKO JE STARI TRAVNIK NASTAO,OVAKAV SVJET JOS NIJE RASTAO A MENE DUGO BILO NIJE...

Avatar
ceze
Postovi: 4332
Pridružen/a: 11 dec 2011, 00:58
Lokacija: Brdoviti Balkan
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la ceze » 15 maj 2013, 16:30

vidovitadjemila je napisao/la:I poslije one bruke od sinoc tema o namjestanju zakljucanja.Pametno i budala je juče vidjela sta je u pitanju ,tako da je svaki komentar suvisan. :D Dobro mozda da je neki drugi tim ucestvovao jos bi tema postojala.Ali s obzirom ciji pioni upravljaju ovim forumom nije ni cudno... ;)
Ti baš naporan po tom pitanju, teorije zavjere, masoni, zidari, 11. septembar, sveti gral i slično.
Gdje prestaje razum, počinje Bosna ...

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la TMovac » 15 maj 2013, 16:52

Tamo gdje sve drugo propada, Premijer liga opstaje...

Završava se još jedna sezona moje Premijer lige, mog Kupa, mog fudbala/nogometa.
Mog fudbala/nogometa kojeg, uglavnom, svi tako zdušno i slatko pljuju. Nikad praznije Hasetovo Koševo. Nikad praznija Švabina Grbavica. Nikad praznije, a nikad ljepše Bilino Polje ali zato nikad “punije” društvene mreže i nikad veća najezda internet navijača.

Pričat će mi da je naštimano, dosadno, jadno, odvratno, a neće znati šta je huk sa tribine, šta je derbi. Neće znati kako je nemati lovu za kartu, kako je vraćati se sa Koševa pješke...ma nek neće.

Zaboravljaju ti “stručnjaci” otkud ova liga i kako nastade. Zaboravljaju, a ne bi smjeli da su prve utakmice te lige odigrane na tek razminiranim terenima. Zaboravljaju da je bila podjeljena na tri dijela, pa trpeći razne kompromise dođe do ovoga što je danas. Zašto se ne prisjete ti pljuvači da smo igrali bez dresova, kopački, lopti…

Znaju li oni da se ovdje i nekoliko godina poslije rata navijalo uz rafale kalašnjikova sa okolnih brda.
Laju, a znaju da je ova liga dala Edina Džeku. Reći će neka se zahvali Edin Jiržiju Plišeku, a ja ću im reći da sam Edina gledao uživo puno godina prije nego što postade prvi strijelac Bundeslige. Pa taj isti Džeko nakon moje Premijer lige napravi najveći transfer u historiji "vaše" Bundeslige. Da samo znate kad smo mi gledali: Rahimića, Papca, Džeku, Hasagića, Bešliju, Škoru, Berberovića, Hrgovića, Modrića, Ibričića, Muratovića, Pandžu, Grujića, Štilića, Zahirovića, Višću...

Kakva-takva dala je više Zmajeva nego ijedna druga liga svijeta. Kakva-takva digla se iz pepela i opstaje tamo gdje sve drugo propada. Kakva-takva obilježila je djetinstvo svih nas koji nismo znali šta je internet. Kakva-takva evo već godina me voza između tuge i radosti, od borbe za opstanak pa do šampionskog slavlja. Kakva takva moja je, a ako je gledaju Pape i Osim gledat ću je i ja.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 15 maj 2013, 16:53

vidovitadjemila je napisao/la:I poslije one bruke od sinoc tema o namjestanju zakljucanja.Pametno i budala je juče vidjela sta je u pitanju ,tako da je svaki komentar suvisan. :D Dobro mozda da je neki drugi tim ucestvovao jos bi tema postojala.Ali s obzirom ciji pioni upravljaju ovim forumom nije ni cudno... ;)
Mene samo zanima koji su tvoji razlozi da smatras da je namjestena utakmica i koji su ti konkretno dokazi po vidjenom da eto i ''budala'' vidi, a ja, iako se ne smatram narocito velikom budalom, ne vidim? ''Raja pricala o 0:0 po dunjaluku'' ili ''Kvota na X-u u kladionici najmanja''?
...Život za Široki...

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la chily-rz » 15 maj 2013, 16:57

TMovac je napisao/la: Tamo gdje sve drugo propada, Premijer liga opstaje...
Kakav tekst,uspio je izdvojiti cak 15 igraca koji su napravili neku karijeru za isto toliko godina koliko liga egzistira :lol:

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la pile87 » 15 maj 2013, 16:58

ŠB_Fidelis je napisao/la:
vidovitadjemila je napisao/la:I poslije one bruke od sinoc tema o namjestanju zakljucanja.Pametno i budala je juče vidjela sta je u pitanju ,tako da je svaki komentar suvisan. :D Dobro mozda da je neki drugi tim ucestvovao jos bi tema postojala.Ali s obzirom ciji pioni upravljaju ovim forumom nije ni cudno... ;)
Mene samo zanima koji su tvoji razlozi da smatras da je namjestena utakmica i koji su ti konkretno dokazi po vidjenom da eto i ''budala'' vidi, a ja, iako se ne smatram narocito velikom budalom, ne vidim? ''Raja pricala o 0:0 po dunjaluku'' ili ''Kvota na X-u u kladionici najmanja''?
Rekao mu jedan lik koji je gledao Kordica par dana prije utakmice, navodno je Kordic citavo vrijeme vjezbao onaj udarac a da lopta pri tome ne udje u gol. I na kraju Kordic igracina pokaze sta je navjezbao.A drugi lik je cuo kad je Amar rekao Pehilju da ga zavuce iz nemoguce pozicije da nebi izgledalo ofirno.S kim ti bolan raspravljas pa lik je pobornik teorije zavjere ne zanima ga ni fudbal ni ekipa ni liga, on samo ko je sta rekao i sta mahala prica.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 15 maj 2013, 17:02

Kordic je onda nedavno zaj.ebao i Borac na veliko. Koliko se sjecam mahala je takodjer pricala uveliko i bacale su se strucne dojave da je Borac kupio utakmicu za Europu, jer eto, sta ce Širokom, ionako su u Europi, sto posto dojava. Jebga, ocito nitko Kordicu nije rekao pa im uvali 4icu.
Nadam se da ste se obogatili stavljajuci kucu na Borca i 0:0 na uzvrat na Pecari. Neizmjerno mi je drago zbog novopecenih milijunasa u drzavi.
A ako Široki i Željo zajedno sa svojim celnicima na Pecari na onakav nacin mogu inscenirati utakmicu pa potom jos i penale, odavajuci jedan drugom signale gdje ce tko pucati, e onda im svaka cast, polovica ih zasluzuje igrati u Barceloni ili Realu, narocito Pehilj za Van Bastenovski potez.
...Život za Široki...

hamo_pipa
Postovi: 475
Pridružen/a: 21 avg 2010, 13:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la hamo_pipa » 15 maj 2013, 17:09

Tako je to kod nas, raja priča, kladionica spustila i eto ti dokaza.

Ali šta drugo očekivati kad u top terminu na državnoj televiziji imaš mladena marića koji priča o reptilima koji upravljaju svijetom i raja se na to prima.
Man can hardly even recognize the devils of his own creation.

Avatar
zeljo4life
Postovi: 522
Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la zeljo4life » 15 maj 2013, 17:10

vidovitadjemila je napisao/la:I poslije one bruke od sinoc tema o namjestanju zakljucanja.Pametno i budala je juče vidjela sta je u pitanju ,tako da je svaki komentar suvisan. :D Dobro mozda da je neki drugi tim ucestvovao jos bi tema postojala.Ali s obzirom ciji pioni upravljaju ovim forumom nije ni cudno... ;)
Ti si jedan vrlo isfrustriran lik! Idi ba prati svoj neki mali klubic,il ga izdrkaj bice ti lakse...popusti sa ovim idiotskim pricama,ti ba pojma nemas ni kako se namjestaju tekme,a ocigledno pojma nemas ni o fudbalu,a uporno pricas istu maloumnu pricu...
Amare hvala ti...

hamzaTM87
Postovi: 2007
Pridružen/a: 22 jan 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la hamzaTM87 » 15 maj 2013, 17:12

zeljo4life je napisao/la:
vidovitadjemila je napisao/la:I poslije one bruke od sinoc tema o namjestanju zakljucanja.Pametno i budala je juče vidjela sta je u pitanju ,tako da je svaki komentar suvisan. :D Dobro mozda da je neki drugi tim ucestvovao jos bi tema postojala.Ali s obzirom ciji pioni upravljaju ovim forumom nije ni cudno... ;)
Ti si jedan vrlo isfrustriran lik! Idi ba prati svoj neki mali klubic,il ga izdrkaj bice ti lakse...popusti sa ovim idiotskim pricama,ti ba pojma nemas ni kako se namjestaju tekme,a ocigledno pojma nemas ni o fudbalu,a uporno pricas istu maloumnu pricu...
Nemoj tako o čovjeku koji je prisustvovao dogovaranju svake namještene utakmice u BiH , čovjeku koji je bio tu kada su se obavljali najvažniji pozivi i dogovarale titule...
ZELJEZNICAR 1921!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: GrimReaper, LaHaineLaHaine, Redred, samoposmatram, tabba77, Taramba, Vanja8 i 58 gostiju.