Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DukeOfWellington » 02 jun 2015, 00:03

Sabinho je napisao/la:
pile87 je napisao/la: Ja sam spomenu udruzenje premijer ligasa al sta ja znam lupam onako.Podjednako je vazno ove sto stimaju utakmice odstraniti iz fudbala jer oni ne zele naprijed njima ovakvo stanje odgovara.
@vojvodo evo ovog pacijenta. Sta reci... :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Evo i ja se slažem da se takvi odstrane iz fudbala.

Postavlja se pitanje zašto ti smatraš da on proziva FK Sarajevo.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la invincible1921 » 02 jun 2015, 00:06

RAK RANE BH FUDBALA:

-SAVEZ zvani A reprezentaciaj

-6 KLUBOVA necu ih imenovat nek se pronadju, a svi znamo koji su, ali nisu oni krivi vec prevlika liga

-POLOVNJACI IZ HRV I SRB

-PROSJECNA RAJA ODNOSNO SIMPATIZERI klubova koje boli kara za ligu...a najpametniji su kad treba pricat sta i kako i sto ne prate ligu
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 02 jun 2015, 00:07

DukeOfWellington je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:
pile87 je napisao/la: Ja sam spomenu udruzenje premijer ligasa al sta ja znam lupam onako.Podjednako je vazno ove sto stimaju utakmice odstraniti iz fudbala jer oni ne zele naprijed njima ovakvo stanje odgovara.
@vojvodo evo ovog pacijenta. Sta reci... :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Evo i ja se slažem da se takvi odstrane iz fudbala.

Postavlja se pitanje zašto ti smatraš da on proziva FK Sarajevo.
Mozda zbog toga sto mu se svaki post na ovoj temi svodi na to i sto se zakacio bas za mene? :njanjanja: Husref njemu rek'o, pili oni kafu u Zenici. :kafa: :lol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la uNbx » 02 jun 2015, 00:08

Banujte Hilmagu, kroji postove po forumu kako je njemu cejf!!!!! :rol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Orton
Postovi: 1299
Pridružen/a: 09 feb 2015, 13:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Orton » 02 jun 2015, 00:09

Ima i do ljudi dosta toga.Kome nije mrsko neka skokne na temu Slobode pa vidite sta pojedinci uradise od Azmira :thumbdown:

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DukeOfWellington » 02 jun 2015, 00:09

Sabinho je napisao/la: Mozda zbog toga sto mu se svaki post na ovoj temi svodi na to i sto se zakacio bas za mene? :njanjanja: Husref njemu rek'o, pili oni kafu u Zenici. :kafa: :lol:
Šta da ti kažem, pitaj ga za dokaze. Isto i ja pitam kad se spominje Leotar. I onda niko ništa.

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la pile87 » 02 jun 2015, 00:12

DukeOfWellington je napisao/la:
Sabinho je napisao/la: Mozda zbog toga sto mu se svaki post na ovoj temi svodi na to i sto se zakacio bas za mene? :njanjanja: Husref njemu rek'o, pili oni kafu u Zenici. :kafa: :lol:
Šta da ti kažem, pitaj ga za dokaze. Isto i ja pitam kad se spominje Leotar. I onda niko ništa.
Nije husref u maroku neko ga i zna u ovom gradu.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la hilmo » 02 jun 2015, 00:13

uNbx je napisao/la:Banujte Hilmagu, kroji postove po forumu kako je njemu cejf!!!!! :rol:
:rol:
Ovako mi najlakše.

@sabinho molim te nemoj @vojvodu uvlačiti u te priče. On je slika pravog navijača Željezničara zbog kojih ja i poštujem taj klub. ;)

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 02 jun 2015, 00:14

uNbx je napisao/la:Banujte Hilmagu, kroji postove po forumu kako je njemu cejf!!!!! :rol:
Co'jek ko pravi jbt. :rol:

@piwe sta cekas, pravac tuzilastvo. Samo polako, pravda ce biti zadovoljena. Hus se bas fino proveselio sa nama, gotiva i njemu.

@hilmo ok je ne radi se o klasicnoj raspravi. :kralj:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 02 jun 2015, 00:15

Orton je napisao/la:Ima i do ljudi dosta toga.Kome nije mrsko neka skokne na temu Slobode pa vidite sta pojedinci uradise od Azmira :thumbdown:
O tome sam maloprije pisao. Otjerati mešetare iz klubova, a to ne može bez navijača. Ovi su riješili da Azmiru dođu glave, to su vjerovatno lokalne kabadahije koje su gurnute u stranu i vremenom im je seljački ego proradio. Boje se da bi Sloboda mogla uspjeti, a da oni neće biti dio tog festivala.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la invincible1921 » 02 jun 2015, 00:16

Neko spomenu kup pa mi pade napmet sta bi se tu moglo promjeniti? :hmmmmm: Ja bi volio da bude ko FA jedna tekma u slucaju x ponovo nema nikakvih nosioca i UDRI. Male ekipe bi imale sanse bilo bi pravo zanimljivo...al et mozda ima i boljih rijesenja samo je sigurno da je ovako kup previse bezveze i previse tekmi ima
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
advanced1921
Postovi: 139
Pridružen/a: 03 maj 2015, 00:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la advanced1921 » 02 jun 2015, 00:17

1. Infrastruktura-besmisleno je igrati lopte po oranicama, ali dosta će se popraviti i skraćivanjem lige, jer će se onda malo dići standard (bar ja tako mislim), pa će se napredovati i u tom segmentu.
2.Veća regularnost takmičenja, razumijem šta je TEŠKO gostovanje, i Stoke je teško gostovanje u Engleskoj, ali nije iz razloga što kad odeš tamo slome ti nogu na tri mjesta i sudija pusti prednost.
3.Smanjivanje broja stranaca je potpuno prihvatljivo jer zbog napredovanja lige kao lige je potrebno smanjiti broj ovih stranih poluigrača. Vidim spominjete puno Sarajevo, od ovih 10 (koliko sam vidio) valjaju ja mislim samo 4 (Velkoski, Benko, Stojčev i Tatomirović), ovo ostalo je čisti prosjek kakav možeš i ovdje naći. Primjer za to dobar je Željo, jer su ovi naši juniori i naša djeca puno bolje odigrala nego ovi stariji, Varea promašaj decenije, a ni Zeljković ni Uzelac nisu nešto što ne možeš naći negdje u našoj ligi ili u omladinskim kategorijama sa malom razlikom.
4.Trebaju se osnovati udruženja i sindikati premijerligaša, ovaj savez ima maćehinski odnos prema klubovima. A i smiješno je da nekim klubovima uvijek sude iste sudije, kao i da se neki kažnjavaju uvijek istim sudijama.

Puno toga će donijeti skraćivanje lige, sve dok imaš seljačke ekipe tipa Travnik, Vitez, razne Mladosti, Rudare iz raznih vukojebina, ne možeš ozbiljno. Ne možeš ti pričat o nekim ozbiljnim pravilima kad domaćin puca iz puške, a pored igra se utakmica Premier Lige BiH...
Ali napredujemo, bar više sudije ne mlate igrače.
nije to bolest rijetka...

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la pile87 » 02 jun 2015, 00:18

Husref je pravi covjek i sportista bas kao i kodro koji nije htio da ucestvuje u mutnim radnjama i otisao.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la AlemC85 » 02 jun 2015, 00:19

Virtu4l je napisao/la:
Orton je napisao/la:Ima i do ljudi dosta toga.Kome nije mrsko neka skokne na temu Slobode pa vidite sta pojedinci uradise od Azmira :thumbdown:
O tome sam maloprije pisao. Otjerati mešetare iz klubova, a to ne može bez navijača. Ovi su riješili da Azmiru dođu glave, to su vjerovatno lokalne kabadahije koje su gurnute u stranu i vremenom im je seljački ego proradio. Boje se da bi Sloboda mogla uspjeti, a da oni neće biti dio tog festivala.
baš sada ćitam na temi Slobode, i hoće likovi silom da otjeraju Azmira Husića... :thumbdown: I kako onda očekivati da nam fudbal ide naprijed? :facepalm:

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DukeOfWellington » 02 jun 2015, 00:19

pile87 je napisao/la: Nije husref u maroku neko ga i zna u ovom gradu.
Nije ni Amar Osim onomad bio u Maroku. To što je možda neko načuo da je neko s nekim sjedio i da je možda nešto spominjao nije nikakav razlog da se dovodi u pitanje regularnost prvenstva. To je neozbiljno jednako kako je bilo neozbiljno nagađanje da li se naš golman dovoljno dobro bacio tamo u Trebinju ili nije mogao zbog toga što se najeo jagnjetine kod Gojka na račun uprave Leotara.

Ako želiš da ti neko povjeruje u priču da je Husref Muesemić učestvovao u namještanju moraćeš da ponudiš i neki dokaz, neki video/audio snimak ili tako nešto. Ne možeš očekivati da neko ozbiljno shvati tako veliku optužbu jer eto 'Husref nije u Maroku'. Samo kreiraš bespotrebna prepucavanja na forumu.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 02 jun 2015, 00:20

pile87 je napisao/la:Husref je pravi covjek i sportista bas kao i kodro koji nije htio da ucestvuje u mutnim radnjama i otisao.
:plac: :cry:
:lolno: :lolno: :lolno:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
advanced1921
Postovi: 139
Pridružen/a: 03 maj 2015, 00:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la advanced1921 » 02 jun 2015, 00:21

objektivno, ovo je balkan, ali najneregularnija sezona je ona kad je Modriča digla...
ovo sve ostalo je mala maca
nije to bolest rijetka...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 02 jun 2015, 00:24

AlemC85 je napisao/la:baš sada ćitam na temi Slobode, i hoće likovi silom da otjeraju Azmira Husića... :thumbdown: I kako onda očekivati da nam fudbal ide naprijed? :facepalm:
Iz svega što sam čitao o njemu, a bio je i intervju na izvoru, djeluje mi kao ok čovjek. Sigurno da nije novi Vincent Tan ili Volpi, ali već je uradio mnogo toga, Sloboda je imala odličnu sezonu i nakon ovoga može biti samo još bolje.
Evribadi sej Željo
Željoooo

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la pile87 » 02 jun 2015, 00:28

Nije ni Amar Osim onomad bio u Maroku. To što je možda neko načuo da je neko s nekim sjedio i da je možda nešto spominjao nije nikakav razlog da se dovodi u pitanje regularnost prvenstva. To je neozbiljno jednako kako je bilo neozbiljno nagađanje da li se naš golman dovoljno dobro bacio tamo u Trebinju ili nije mogao zbog toga što se najeo jagnjetine kod Gojka na račun uprave Leotara.

Ako želiš da ti neko povjeruje u priču da je Husref Muesemić učestvovao u namještanju moraćeš da ponudiš i neki dokaz, neki video/audio snimak ili tako nešto. Ne možeš očekivati da neko ozbiljno shvati tako veliku optužbu jer eto 'Husref nije u Maroku'. Samo kreiraš bespotrebna prepucavanja na forumu.[/quote]
Ne shvatas nije husref nista namjestao nego potvrdio da su namjestili protiv radnika husref je gospodin jedan od vecib koji je ikada bio u fks
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la hilmo » 02 jun 2015, 00:29

Virtu4l je napisao/la:
AlemC85 je napisao/la:baš sada ćitam na temi Slobode, i hoće likovi silom da otjeraju Azmira Husića... :thumbdown: I kako onda očekivati da nam fudbal ide naprijed? :facepalm:
Iz svega što sam čitao o njemu, a bio je i intervju na izvoru, djeluje mi kao ok čovjek. Sigurno da nije novi Vincent Tan ili Volpi, ali već je uradio mnogo toga, Sloboda je imala odličnu sezonu i nakon ovoga može biti samo još bolje.
Al vidi ovo, njegov plan je da sa Gradom (50%-50%) izvuče klub iz duga, a onda vjerovatno da preuzme klub koji će biti čist. Znači za pola para manje nego što je trebao.. i ponudio sistem uzmite ili ostavite i pustite Slobodu da potone.
Mudro :think:

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”