Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%

Ukupno glasova: 382

Rinuka
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rinuka » 05 mar 2016, 23:30

Sarajlijica1946 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Jest se on ovdje valjo ali nakon sto mu je ovaj iz Sarajeva zabio lakat. A nije bilo niti zutog. Dva lakta su ignorisana na utakmici..

U ovoj ligi se samo vidi kad igrac sarajeva udari nekog laktom,ako sarajevo odigra lose, i to lose sarajevo da regularna 2 gola!Samo se sarajevo gleda,ali se isticu samo lose stvari!

U Njemackoj se tako gleda Bajern, u Italiji Juventus, u Spaniji Real itd...Pogodi zasto :kafa:
Ne mogu brate ja igrati za novac i slusati kako trebam igrati..Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme..
Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu!!! A.F. HASE

bagrcavi
Kontakt:

Post Postao/la bagrcavi » 05 mar 2016, 23:30

A nije istina da si uporedio Sarajevo sa Bajernom, Juventusom i Realom :rol: :rol: :rol: :rol:
DRUG NEBI TI PUNCA

Sarajlijica1946
Kontakt:

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 05 mar 2016, 23:31

Rinuka je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Jest se on ovdje valjo ali nakon sto mu je ovaj iz Sarajeva zabio lakat. A nije bilo niti zutog. Dva lakta su ignorisana na utakmici..

U ovoj ligi se samo vidi kad igrac sarajeva udari nekog laktom,ako sarajevo odigra lose, i to lose sarajevo da regularna 2 gola!Samo se sarajevo gleda,ali se isticu samo lose stvari!

U Njemackoj se tako gleda Bajern, u Italiji Juventus, u Spaniji Real itd...Pogodi zasto :kafa:

Zato sto su najaci!Objektivno!

PipiDugaCarapa
Kontakt:

Post Postao/la PipiDugaCarapa » 05 mar 2016, 23:32

slika
:kafa:
GRADI ZELJO, BOLI TE **** !

tuzlak1987
Kontakt:

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 mar 2016, 23:33

Ma dobro kod nas kada se radi od nekih 6-7 ekipa tj Sarajevo, Zeljo, Zrinjski, Siroki, Borac, Celik, Velez i Sloboda uvijek navijaci ostalih ekipa prizeljkuju kiks ekipe koja igra :)

Ali je istina da su drugi iza Sarajeva po imidzu zadnjih godina i da to pomogne na terenu jer sudije ne gledaju igrace istim ocima onda

MosaaRajvosa
Kontakt:

Post Postao/la MosaaRajvosa » 05 mar 2016, 23:36

tuzlak1987 je napisao/la:
MosaaRajvosa je napisao/la:

Bjelica je sudio jako lose cijelu utakmicu, mislim da nije nikoga ostetio al je uticao dobrim dijelom na jako losu utakmicu generalno..sudija koji osnovna pravila tipa prednosti, ne zna..

Ma nema gorih sudija od tih koji ne dozvoljavaju da se razvije igra.. I obicno takve utakmice gdje sjeckaju dovedu do nekog dosadnog remija

Kod nas su najbolje sudije sada iz Kantona Sarajevo koji dolaze moguce ali je problem sto oni nikada nece moci suditi derbije gdje igraju Zeljo i Sarajevo

Mi imamo par dobrih sudija, ostalo tipa skakica, bjelice itd su katastrofa.. Nažalost u dobrom dijelu uticu na igru, al eto kod nas samo nek neko nije ostecen ostalo nije bitno.. Danas u dobrim situacijama bjelica ne pusti prednost Sarajevu, do 30 min je morao dati 2-3 zuta kartona i nebi bilo vise sjeckanja..jednostavno da je sudija neprimjetan na terenu..
Dobro, ljudi nisu naglasili da se Grbavica pravi za sezonu 2021/2022..
Ko radi, taj grijesi...
Skupi pare sad za folije da se to sve umota do boga pitaj kad...
Stari cirkusanti!

kyrgios
Kontakt:

Post Postao/la kyrgios » 05 mar 2016, 23:48

ne moze valjic sudit svaki meč

uNbx
Kontakt:

Post Postao/la uNbx » 05 mar 2016, 23:48

Само напријед бордо бијелиииии. :bih:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Bolanos
Kontakt:

Post Postao/la Bolanos » 06 mar 2016, 00:04

Nevjerovatno je da se vise pise o igri Sarajeva nego o strasno pojacanom Zeljeznicaru koji je sa penala savladao potonule Rodjene. Ljudi pametuju a mi smo protiv Zrinjskog u Mostaru i Celika kuci zabili 4 gola i iscupali se danas bez obzira na sve a oni u Mostaru Velezu i kuci protiv Sirokog ukupno dali 3 gola. Svima opet glavna tema Sarajevo... Cudno.
Sabinho

KRSTE HVALA TI ZA SVE!

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 06 mar 2016, 00:06

NYKnicks Fan je napisao/la:Da li je bilo opravdano tih 6 minuta nadoknade?

Da, da si bio na utakmici zgrozio bi se sta su radili na terenu...izmjereno je 8:50 minuta valjanja, znaci bez izmjena i ostalih stvari. Znaci samo realno gledajuci 6 minuta je cak i malo bilo.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Prijedor
Kontakt:

Post Postao/la Prijedor » 06 mar 2016, 00:09

MortemHz je napisao/la:
NYKnicks Fan je napisao/la:Da li je bilo opravdano tih 6 minuta nadoknade?

Da, da si bio na utakmici zgrozio bi se sta su radili na terenu...izmjereno je 8:50 minuta valjanja, znaci bez izmjena i ostalih stvari. Znaci samo realno gledajuci 6 minuta je cak i malo bilo.

Apsolutno opravdana odluka sudije da produzi 6 minuta…
РЕПУБЛИКА СРПСКА

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

kyrgios
Kontakt:

Post Postao/la kyrgios » 06 mar 2016, 00:11

Bolanos je napisao/la:Nevjerovatno je da se vise pise o igri Sarajeva nego o strasno pojacanom Zeljeznicaru koji je sa penala savladao potonule Rodjene. Ljudi pametuju a mi smo protiv Zrinjskog u Mostaru i Celika kuci zabili 4 gola i iscupali se danas bez obzira na sve a oni u Mostaru Velezu i kuci protiv Sirokog ukupno dali 3 gola. Svima opet glavna tema Sarajevo... Cudno.

A taj zeljo je sa oskudnim sastavom dao 4 komada celiku, dok ste vi celiku u 2 meca dali 3 gola :tralala:

Bolanos
Kontakt:

Post Postao/la Bolanos » 06 mar 2016, 00:12

kyrgios je napisao/la:
Bolanos je napisao/la:Nevjerovatno je da se vise pise o igri Sarajeva nego o strasno pojacanom Zeljeznicaru koji je sa penala savladao potonule Rodjene. Ljudi pametuju a mi smo protiv Zrinjskog u Mostaru i Celika kuci zabili 4 gola i iscupali se danas bez obzira na sve a oni u Mostaru Velezu i kuci protiv Sirokog ukupno dali 3 gola. Svima opet glavna tema Sarajevo... Cudno.

A taj zeljo je sa oskudnim sastavom dao 4 komada celiku, dok ste vi celiku u 2 meca dali 3 gola :tralala:

Gospode...
Sabinho

KRSTE HVALA TI ZA SVE!

Rinuka
Kontakt:

Post Postao/la Rinuka » 06 mar 2016, 00:13

Pa nikog ne zanimaju ti mali klubovi..Sarajevo je najveci sportski kolektiv u nasoj zemlji i normalno je da smo glavna tema.. :bih:
Ne mogu brate ja igrati za novac i slusati kako trebam igrati..Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme..
Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu!!! A.F. HASE

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 06 mar 2016, 00:16

Jeste yebeni :rol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

gramparada
Kontakt:

Post Postao/la gramparada » 06 mar 2016, 00:18

pa sralo se danas po Želji odmah poslje utakmice nece cijeli dan

PipiDugaCarapa
Kontakt:

Post Postao/la PipiDugaCarapa » 06 mar 2016, 00:21

Vi ste primili tri, a mi sa druge strane niti jedan. :kafa:
GRADI ZELJO, BOLI TE **** !

JoseeMourinho
Kontakt:

Post Postao/la JoseeMourinho » 06 mar 2016, 00:22

Nakon dva neregularna gola u Mostaru to i danas poklonjen gol od sudije Sarajevu??

Izgleda ipak su doveli oni dosta pojačanja na polusezoni ;)

Sarajlijica1946
Kontakt:

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 06 mar 2016, 00:26

PipiDugaCarapa je napisao/la:

Vi ste primili tri, a mi sa druge strane niti jedan. :kafa:

Mi smo Sarajevo,mi se ne branimo!

gramparada
Kontakt:

Post Postao/la gramparada » 06 mar 2016, 00:26

JoseeMourinho je napisao/la:Nakon dva neregularna gola u Mostaru to i danas poklonjen gol od sudije Sarajevu??

Izgleda ipak su doveli oni dosta pojačanja na polusezoni ;)

Ma sta u Mostaru jadan ne bio,frajer glumi golmana u petercu ako nemas sta pametno reci onda suti!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Beduin i 20 gostiju.