Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%

Ukupno glasova: 382

brig
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la brig » 07 mar 2016, 19:13

vivaILchelik je napisao/la:
toni1996 je napisao/la:https://www.youtube.com/watch?v=m85aaw3zdGY Jeli i dalje ostajete pri svom misljenju?

Po mom misljenju obe situacije je sudia ispravno postupio. Kod prve ga rukom odgurno a ko je ikako igrao fudbal zna koliko malo guranja treba pri sprintu da igrac upadne (malo je igrac Zrinjskog i teatralnosti dodao). Kod druge situacije je bilo povlacenja ali nedovoljno za kaznenog udarca, a lopta je svakako isla golmanu u ruke, tako da je i to sudija sigurno uzeo u razmatranje kada je odlucivo svirati ili ne. Definitivno bi svirao penal da je lopta isla prema igracu.

Ako bi se ovo sviralo onda bi svaki duel u 16m bio penal, isto tako faul bilo gdje na terenu zar ne? Ako bolje pogledaš vidiš da mu ruke zapravo prelazi preko ramena i onda Todorović svoju ruku gura u ovog i pada preočito teatralno, samo se pustio.

Druga stvar, slična situacija kao prošle sezone kad su svi tvrdili da je penal nad Nikolićem. Lopta leti ovaj pada, niti je igrač imao kontrolu niti ništa još se ovdje vidi očito da ga je vukao za dres dok se Nikolić spetljao sa Markovićem.

djermanovic
Kontakt:

Post Postao/la djermanovic » 07 mar 2016, 19:14

pinoglavi je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la:
Samo je razlika u tome što naš igrač koji je postigao gol nije bio u ofsajdu, a to svjesno izostavljaš.

Bila je prica o nekom 3D snimku, ili cemo i to prepisati tome da vas administracija foruma mrzi? Nebitno cak i da jeste ofsajd, minimalan je, saopstenja su izrazito seljacka i to je poenta.

Ofsajd i to 2 puta svira isti pomoćni sudija Macić nisu seljačka samo je bitno javno prozvati i reći još ti isti iz saveza lažu i nastavljaju sa prikazivanjem laži to je bjeda i seljakluk niko drugi savez je ispao lažov i dalje sam zaključi nemoj liniju ukoso povlačit. :lol: :lol:
DINO SELIMOVIĆ ljakse svjetske klase, najveća ponuda u PREMIJER LIGI ZA IGRAČA LIGE JE ONA ŽELJEZNIČARA.

Ne mogu brate ja igrati za novac
Rekao sam im da ja mogu samo pravit čevape u Sarajevu, za ništa drugo i nisam ČEVABDŽINICA FERHATOVIĆ!!!

MosaaRajvosa
Kontakt:

Post Postao/la MosaaRajvosa » 07 mar 2016, 19:22

HNKBranitelj je napisao/la:
samirr je napisao/la:Zrinjski ima najbolje sudjenje ove sezone prvo zeljo u mostaru, pa sad sa sirokim i prosle godine u sirokom i protiv travnika ove sezone.

Pogledaj prethodno kolo protiv FKS

Vi našli da kenjate o sudjenju? :facepalm: :silent:
Dobro, ljudi nisu naglasili da se Grbavica pravi za sezonu 2021/2022..
Ko radi, taj grijesi...
Skupi pare sad za folije da se to sve umota do boga pitaj kad...
Stari cirkusanti!

brile
Kontakt:

Post Postao/la brile » 07 mar 2016, 19:23

Sta navijaci HNK Branitelja rade na temi ?
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI !

SPARTANS FC

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 07 mar 2016, 19:40

pinoglavi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Kako su ovi iz Širokog tako lako zaključili da penala za Zrinjski nije bilo? :wtf:

Isto kako ste svi linije povlacili zbog onog ofsajda. Vi ste i pokrenuli ove seljakljuke s saopstenjem ali nista se drugo ne moze ni ocekivati od vas.

Mi smo povlačili linije jer nas je Savez pravio budalama, Salem povukao liniju lijevom rukom dok je desnom čopao krtinu mesa i oni lafo upravu.

Ovo što sam ja pitao nema nikakve veze niti sa nama niti sa saopštenjem niti sa Savezom, pitam navijače Širokog da mi kažu kako mogu biti na osnovu onog snimka sigurni da penala nije bilo?

Ako ima kakav snimak bolji i kvalitetniji, zaista bih volio vidjeti jer je svaki do sada preloš. A tebi savjetujem da se prestaneš ložiti kad neko napiše nešto što kao posljedica direktno ili indirektno ne odgovara ili Slobodi (ili da ti nacrtam da se ovaj penal za Zrinju nije svirao sad bi vi bili na plus 3 od njih, zato se i ložite toliko), jer stvarno je ofirno koliko forsirate priču da se vašim konkurentima iz vrha tabele štima.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

MosaaRajvosa
Kontakt:

Post Postao/la MosaaRajvosa » 07 mar 2016, 19:48

brig je napisao/la:Previše se grešaka događa na račun Širokog počevši od prošle polusezone, zar ne? Penali Zrinjskom, Slaviji, Drini, pa ove eo Zrinjskom, Travniku i ostala sramota od suđenja protiv Travnika gdje nam je OTETO 2 boda itd itd Ne može biti slučajno to stalno tako da se događa

Kako vas nije stid da komentarišete sudjenje uopšte. Zadnje gostovanje i Želje i Sarajeva žestoko oštećena oba kluba dole u lištici!

Prvo nepostojeći ofsajdi sa željom, direktno uticanje na rezultat.
Pa je onda nas sudija ubio kad je široki trebao 2 crvena ćista ko suza dobiti, i na kraju taj isti sudija dobije 8 utakmica zabrane da sudi utakmice.
I šta je sad problem, penal nad Todorovićem? kontakta jeste bilo, neko ono svira neko ne svira, ovaj odlucio svirati i kraj priče!
Dobro, ljudi nisu naglasili da se Grbavica pravi za sezonu 2021/2022..
Ko radi, taj grijesi...
Skupi pare sad za folije da se to sve umota do boga pitaj kad...
Stari cirkusanti!

johnnyyK
Kontakt:

Post Postao/la johnnyyK » 07 mar 2016, 19:49

Mora se priznati i da je Todorović majstorski pao :D

narodniheroj
Kontakt:

Post Postao/la narodniheroj » 07 mar 2016, 19:51

toni1996 je napisao/la:https://www.youtube.com/watch?v=m85aaw3zdGY Jeli i dalje ostajete pri svom misljenju?

Široki u oba slučaja drastično oštećen, ali mene to nije iznenadilo, čak sam i najavljivao ovu mogućnost.
Al' neće se oni zastiditi, ne brini :oops: :oops:

wobly92
Kontakt:

Post Postao/la wobly92 » 07 mar 2016, 19:54

brig je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:Penal za Zrinjski nije postojao, kraj priče. Isto tako je Zrinjski oštećen protiv Sarajeva, čist gol iz ofsajda, kraj priče. I mi smo znali nadrljat, znalo nam se i progledat. Džaba je pričat kad se to ne može promijenit, treba samo bit iskren i priznat i nastavit dalje.

Šta kažeš za penal nad Pandžom, realno?
Slična situacija kao prošle sezone kad su svi tvrdili da je penal nad Nikolićem. Lopta leti ovaj pada, još se ovdje vidi očito da ga je vukao za dres dok se Nikolić spetljao sa Markovićem. Je li tako ili?

Previše se grešaka događa na račun Širokog počevši od prošle polusezone, zar ne? Penali Zrinjskom, Slaviji, Drini, pa ove eo Zrinjskom, Travniku i ostala sramota od suđenja protiv Travnika gdje nam je OTETO 2 boda itd itd Ne može biti slučajno to stalno tako da se događa

Kad je svirao onaj penal mogao je i faul nad Pandžom isto tako okarakterisat, al nije. Neki kažu to je slobodna sudijska procjena, i u Evropi je isto svugdje. Ne znam za te druge al ovdje ste oštećeni i kao što sam i jučer napisao da nije sviran onaj penal ko zna kako bi završilo.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

collector
Kontakt:

Post Postao/la collector » 07 mar 2016, 20:05

HNKBranitelj je napisao/la:Jucer na pregledu strucnjak u emisiji BHT, jasno pokazao da je bilo očito zaleđe kod drugog gola FK Sarajeva na utamici u Mostaru i ni'ko ništa
Ujeo vuk kenjca izgelda
Ne znaju drugačije ni boda uzet

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cNZnIqpAJ7E[/youtube]

bolje se ti drzi tog svog branitelja i manje laprdaj po forumima a pogledaj snimak od 1.51 kilometar ofsajd, i tako se kradu pobjede !!!
Osnovala partija, podržala Čaršija !!!
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019
Superkup - 1996/1997

bagrcavi
Kontakt:

Post Postao/la bagrcavi » 07 mar 2016, 20:07

jel moguće da je čovjek izvadio utakmicu od prije 7 godina :rol: mogo si izvaditi i tekmu od prije 30 godina, a jah tad Zrinjsky nije postojo :urnebes:
DRUG NEBI TI PUNCA

collector
Kontakt:

Post Postao/la collector » 07 mar 2016, 20:09

bagrcavi je napisao/la:jel moguće da je čovjek izvadio utakmicu od prije 7 godina :rol: mogo si izvaditi i tekmu od prije 30 godina, a jah tad Zrinjsky nije postojo :urnebes:

hajde ti poklopac svemu **** vise, vadim primjere kako se kralo i kako kazu da nismo mogli do bodova nikako nego uz pomoc sudija !!!

i prati razvoj beba sa grbavice, ako ih jos ima u timu !!!
Osnovala partija, podržala Čaršija !!!
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019
Superkup - 1996/1997

edRed
Kontakt:

Post Postao/la edRed » 07 mar 2016, 20:23

kako je Široki prošao nekažnjeno? zar nisu imali par baklji na terenu?

primasquadra
Kontakt:

Post Postao/la primasquadra » 07 mar 2016, 20:35

a jeste dosadni mene bi kao navijač ŠB bilo stid što stalno kukaju ovi iz uprave , taman i da su upravu. bez obzira ne grešku kod penala jučer je par vaših krkana tipa krstanović i pandža moralo dobiti crveni karton.jel zrinjski trebo kukat ovako nakon sarajeva i 2 gola iz zaleđa . možda jest ali šta će dobiti sa tim ? sve je prošlo , bodovi su već upisani okrećemo se idućem kolu. možda ipak najbolje da uložite pare u košarku i igrate aba ligu , tu nema gostujućih navijača jer i oni vam smetaju vidilo se jučer kakva sramotna organizacija utakmice . ono malo sjeverne tribine popunite samo protiv nas i sarajeva .

Duff

Post Postao/la Duff » 07 mar 2016, 20:42

kme kme kmeeeee
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

maxmore
Kontakt:

Post Postao/la maxmore » 07 mar 2016, 20:43

primasquadra je napisao/la:možda ipak najbolje da uložite pare u košarku i igrate aba ligu , tu nema gostujućih navijača jer i oni vam smetaju vidilo se jučer kakva sramotna organizacija utakmice . ono malo sjeverne tribine popunite samo protiv nas i sarajeva .

Malo bezobrazno. Ipak su se širokobrijezani sklonili na sjever da bismo mogli vas pokriti. Mogli smo vas poslati lagano na istok na kišu. Atmosfera je bila uzarena bilo je nepristojnih, da se tako izrazim , na obe strane. Koliko mogu vidjeti ima ih i danas. Tako da je ovo u najmanju ruku bilo unfair.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica

..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

primasquadra
Kontakt:

Post Postao/la primasquadra » 07 mar 2016, 20:51

maxmore je napisao/la:
primasquadra je napisao/la:možda ipak najbolje da uložite pare u košarku i igrate aba ligu , tu nema gostujućih navijača jer i oni vam smetaju vidilo se jučer kakva sramotna organizacija utakmice . ono malo sjeverne tribine popunite samo protiv nas i sarajeva .

Malo bezobrazno. Ipak su se širokobrijezani sklonili na sjever da bismo mogli vas pokriti. Mogli smo vas poslati lagano na istok na kišu. Atmosfera je bila uzarena bilo je nepristojnih, da se tako izrazim , na obe strane. Koliko mogu vidjeti ima ih i danas. Tako da je ovo u najmanju ruku bilo unfair.

bilo je vaših na jugu, a siguran sam i naših na sjeveru i niko nikome nije "A" rekao . ali čemu kmečanje vazda na sudije primili ste 4 gola kući haha ja bi se pokrio po glavi jedno vrijeme,a vi još glasniji .

Evolve
Kontakt:

Post Postao/la Evolve » 07 mar 2016, 20:51

maxmore je napisao/la:

Znaci sramota vasa u pm. Jel te kap kise pogodila? Ku.rac bi vas toliko doslo da ste trebali na istok ic po onoj kisi zato nemoj zahebavat molim te. Ako ista godinama imate vip status sa "slobodnim" jugom, natkrivenim jugom!!
NK Široki Brijeg

Prijedor
Kontakt:

Post Postao/la Prijedor » 07 mar 2016, 20:57

Ko gubi ima pravo da se ljuti :salut:
РЕПУБЛИКА СРПСКА

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

maxmore
Kontakt:

Post Postao/la maxmore » 07 mar 2016, 21:00

primasquadra je napisao/la:
maxmore je napisao/la:

bilo je vaših na jugu, a siguran sam i naših na sjeveru i niko nikome nije "A" rekao . ali čemu kmečanje vazda na sudije primili ste 4 gola kući haha ja bi se pokrio po glavi jedno vrijeme,a vi još glasniji .

Nisam vam riječi rekao ali nakon ovoga sam morao replicirati a i sam znaš da su nas premjestili sa juga da vi ne budete na kiši. Siguran sam da mi vama napravimo puno bolji doček na pecari nego što to vi napravite pod BB.
Zadnja izmjena: maxmore, dana/u 07 mar 2016, 21:01, ukupno mijenjano 1 put.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica

..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: DembaBa21 i 15 gostiju.