Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la solinas » 16 mar 2016, 00:36

amazon je napisao/la:
solinas je napisao/la:Fk Sloboda bi narednih dana trebao finalizirati sporazum o reprogramu sa poreznom upravom.
Vec krajem aprila u nasu zemlju i grad Tuzlu trebali bi doputovati predstavnici jedne ugledne korporacije na finaliziranje dogovora o generalnom sponzorstvu.
Potvrdio nam je Azmir Husic u telefonskom razgovoru.
Svakog dana sve jaci i jaci caooo hejteriiii :wave:
Pa glupane kakvi hejteri, kad je to dobro za cijelu ligu i drzavu. Da nam liga bude sve bolja i kvalitetnija, ali ti si glup da skontas to.
Jel treba da trazimo i postavljamo ovdje 45894 post u kojem demantujes sam sebe (zajedno sa ostalima) :hmmmmm:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 16 mar 2016, 00:40

Bihac96 je napisao/la:
NYKnicks Fan je napisao/la:Glupani, momcima je priređen docek jer nisu bili u Tuzli od cetvrtka, otisli su prvo u Vitez, dobili najteze gostovanje ove polusezone uz Zrinjski. Odmah poslije toga u Sarajevo pravac, isprskali malezijce 0:3 i kuci. Budi posten i reci da su zasluzili, a ne pisi nekakvi kompleksi i slicne glupsti ;)
A eto baš bi ih dočekali da ste ispali,daj molim te.Prvo 10 dana pričate o sudijama kako nemate šta tražit na kosevu,pa juniori,pa tekma u Vitezu.Daj budite imalo realni majku mu vise.

I nije bitno jeste izbacili danas Sarajevo ili Brotnjo,ali i treba da ste napravili doček igračima jer su oni zaslužili ne samo danas nego kroz cijelu sezonu.Budite barem pa 5% realni.
stari ja ne znam sta je sa tobom...na svaku pricu o Slobodi ti imas da nesto dodas,popljujes,omalovazavas a za jedinstvo navijas..opusti se malo,bolan
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
amazon
Postovi: 4262
Pridružen/a: 08 jan 2016, 14:48
Lokacija: Gornja Maoča,u planini Majevici
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la amazon » 16 mar 2016, 00:44

solinas je napisao/la:
amazon je napisao/la:
solinas je napisao/la:Fk Sloboda bi narednih dana trebao finalizirati sporazum o reprogramu sa poreznom upravom.
Vec krajem aprila u nasu zemlju i grad Tuzlu trebali bi doputovati predstavnici jedne ugledne korporacije na finaliziranje dogovora o generalnom sponzorstvu.
Potvrdio nam je Azmir Husic u telefonskom razgovoru.
Svakog dana sve jaci i jaci caooo hejteriiii :wave:
Pa glupane kakvi hejteri, kad je to dobro za cijelu ligu i drzavu. Da nam liga bude sve bolja i kvalitetnija, ali ti si glup da skontas to.
Jel treba da trazimo i postavljamo ovdje 45894 post u kojem demantujes sam sebe (zajedno sa ostalima) :hmmmmm:

Jedno je zajebancija, a drugo je ozbiljna prica ;)
Kazu dajte bice tribina,ko da je gotovo sve.Pa nece pobjedjivati sve ako napravimo tribinu,kamo srece da smo to znali ranije,vjerovatno bi ljudi do sad napravili.

Avatar
fukara87
Postovi: 5661
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fukara87 » 16 mar 2016, 00:52

Bihac96 je napisao/la: A eto baš bi ih dočekali da ste ispali,daj molim te.Prvo 10 dana pričate o sudijama kako nemate šta tražit na kosevu,pa juniori,pa tekma u Vitezu.Daj budite imalo realni majku mu vise.

I nije bitno jeste izbacili danas Sarajevo ili Brotnjo,ali i treba da ste napravili doček igračima jer su oni zaslužili ne samo danas nego kroz cijelu sezonu.Budite barem pa 5% realni.
Sta ti bolan pricas ? Bolje ti je da komentarises o svom klubu i Prvoj ligi Federacije. Jos uvijek ne mozete da dodjete sebi od one sezone :D
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
Bihac96
Postovi: 5497
Pridružen/a: 26 avg 2013, 17:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Bihac96 » 16 mar 2016, 00:52

staragarda je napisao/la: stari ja ne znam sta je sa tobom...na svaku pricu o Slobodi ti imas da nesto dodas,popljujes,omalovazavas a za jedinstvo navijas..opusti se malo,bolan
Jarane ne omalozavam ja Slobodu to sto vi pogresno shvatate to je vasa stvar.U subotu sam napisao da nije bio penal za Celik vi odmah ste uletjeli i govorite da sam ja protiv Slobode.Ja sam prvi podrzavao ovu pricu oko Slobode i cestitao sam vam na tome,i sve sam pozitivno pisao o Slobodi.Kad ste poceli pisat neke stvari nerealne sto znam i sam da nisu takve tad sam poceo pisat ovdje.Znaju ovdje pojedini forumasi da ja nemam nista protiv Slobode.Jarane ja bi i volio da osvojite titulu jer ste to ove sezone zasluzili,eto toliko o tome da ja mrzim Slobodu.Doduse ne mrzim nikoga iz PL(osim 1-2 kluba koje niko ne voli :mrgreen: ).Sve u svemu upravu je @Doe ovo je zadnji post na ovoj temi,jer svaka recenice napisana vase je misljenje da imam nesto protiv Tuzlaka i Slobode.Sretno vam svima u nastavku sezone :salut:

@Fukara vi ste nama ucinili uslugu sto ste bili ispred nas,ovo Jedinstvo sa ovom upravom samo moze unazadit kvalitet PL :mrgreen:
Samo Jedinstvu pjevamo i za njega zivimo !

NK Jedinstvo Bihac (SN 96)

Avatar
fukara87
Postovi: 5661
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fukara87 » 16 mar 2016, 01:00

Dobro je pa si realan :thumbup:
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SlevinKelevra » 16 mar 2016, 01:17

Ma, Husic je namjerno podigao svu ovu frku bas sada, pred kljucne tekme. Privukao paznju javnosti, pritisak na sudije i morao je dobiti posteno sudjenje, a na terenu je znao da ima velike izglede da prodje ako sve bude posteno. Da nije napravio ovaj belaj, ko zna kako bi se stvari razvijale. Vrlo mudro od njega :salut:

Avatar
fukara87
Postovi: 5661
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fukara87 » 16 mar 2016, 01:25

SlevinKelevra je napisao/la:Ma, Husic je namjerno podigao svu ovu frku bas sada, pred kljucne tekme. Privukao paznju javnosti, pritisak na sudije i morao je dobiti posteno sudjenje, a na terenu je znao da ima velike izglede da prodje ako sve bude posteno. Da nije napravio ovaj belaj, ko zna kako bi se stvari razvijale. Vrlo mudro od njega :salut:
Ima logike :salut:
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
PipiDugaCarapa
Postovi: 1869
Pridružen/a: 20 jan 2016, 00:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PipiDugaCarapa » 16 mar 2016, 01:56

Gdje je @High, neće valjda sebi šta uraditi?
Navijačima Sarajeva poručujem da se smire, da puste da se glave ohlade te da tek ujutru prozbore koju na ovu temu. Moraju biti svjesni činjenice da nikada nisu imali čovjeka poput Dine ili stručnjaka poput Ješića. Zato im sada, kada je najpotrebnije, pružite podršku pa da svi uživamo u aktima vaše nebeske uprave i taktičkih zamisli mijanmarskog maga.
GRADI ZELJO, BOLI TE **** !

kyrgios
Postovi: 427
Pridružen/a: 28 feb 2016, 21:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la kyrgios » 16 mar 2016, 01:57

PipiDugaCarapa je napisao/la:Gdje je @High, neće valjda sebi šta uraditi?
Navijačima Sarajeva poručujem da se smire, da puste da se glave ohlade te da tek ujutru prozbore koju na ovu temu. Moraju biti svjesni činjenice da nikada nisu imali čovjeka poput Dine ili stručnjaka poput Ješića. Zato im sada, kada je najpotrebnije, pružite podršku pa da svi uživamo u aktima vaše nebeske uprave i taktičkih zamisli mijanmarskog maga.

dosta te više hahaha

Alipasino
Postovi: 7888
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alipasino » 16 mar 2016, 07:26

Au komsije valja obraz sad vratit.Au sta no BI.Jel Sarajvo igralo SA igracem manje sta BI.Nego slavite napunite stadion a onda mirna knozi Isa.Necemo mi ko vi ma jok ba mi cemo to kulturno ono ko fol jedva .

Alipasino
Postovi: 7888
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alipasino » 16 mar 2016, 07:32

Hajmo karte kupovat dolazi Zeljo halo nije to svaki dan.Uzmite i kospica trebace van a i noktarica nije za odbacit.

Avatar
UltrasNotRed
Postovi: 953
Pridružen/a: 14 apr 2015, 12:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UltrasNotRed » 16 mar 2016, 08:09

Kada Sablja Tuzlu pohara, bude slalom medju banderama. Otpada ratkapa sa Azmirovog macka.
Zadnja izmjena: UltrasNotRed, dana/u 16 mar 2016, 08:30, ukupno mijenjano 1 put.
Vita est militia

Sto misli djecak iz Bosne kad vidi,
Kako ludi punker po Londonu skace?

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zip » 16 mar 2016, 08:14

Golovi slobode ko na sokeru :lol: :lol:
X X X

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DoeTz » 16 mar 2016, 08:19

Zip je napisao/la:Golovi slobode ko na sokeru :lol: :lol:
X X X
Ja baa :lol: :lol:
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Convicts1988 » 16 mar 2016, 08:44

Pitari i štrumfovi nevjerovatno razmaženi, največe plačipi*ke .. Dva loša rezultata i gotovo je, raspad sistema, sve tjeraju, najavljuju bojkote, a prije 7 dana bili največi favoriti za oba trofeja :lol: Pa šta bi jadni da ste u našoj ili u Veležovoj situaciji pitam se ..
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

InatSilanBosanski
Postovi: 1238
Pridružen/a: 08 sep 2013, 16:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la InatSilanBosanski » 16 mar 2016, 08:57

Convicts1988 je napisao/la:Pitari i štrumfovi nevjerovatno razmaženi, največe plačipi*ke .. Dva loša rezultata i gotovo je, raspad sistema, sve tjeraju, najavljuju bojkote, a prije 7 dana bili največi favoriti za oba trofeja :lol: Pa šta bi jadni da ste u našoj ili u Veležovoj situaciji pitam se ..
Isto sto i sloboda, vi i ra, raspad sistema, nigdje nikog na tribinama..tjeranje na sve strane, sta mislite da ste vi njemci za nas? Isti je to mentalitet.Svi su bili u istim ****, neko se malo brze izvukao, neko mora ispast da dodje iz zicegu u glavu.

Vidimo se u tz slobodasi, trebao bi tusanj bit pun.Sto se tice vremena sta nam najavljuju za vikend?

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la NYKnicks Fan » 16 mar 2016, 10:57

InatSilanBosanski je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:Pitari i štrumfovi nevjerovatno razmaženi, največe plačipi*ke .. Dva loša rezultata i gotovo je, raspad sistema, sve tjeraju, najavljuju bojkote, a prije 7 dana bili največi favoriti za oba trofeja :lol: Pa šta bi jadni da ste u našoj ili u Veležovoj situaciji pitam se ..
Isto sto i sloboda, vi i ra, raspad sistema, nigdje nikog na tribinama..tjeranje na sve strane, sta mislite da ste vi njemci za nas? Isti je to mentalitet.Svi su bili u istim ****, neko se malo brze izvukao, neko mora ispast da dodje iz zicegu u glavu.

Vidimo se u tz slobodasi, trebao bi tusanj bit pun.Sto se tice vremena sta nam najavljuju za vikend?
Djelomicno oblacno :thumbup:

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bagrcavi » 16 mar 2016, 10:58

NYKnicks Fan je napisao/la:
InatSilanBosanski je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:Pitari i štrumfovi nevjerovatno razmaženi, največe plačipi*ke .. Dva loša rezultata i gotovo je, raspad sistema, sve tjeraju, najavljuju bojkote, a prije 7 dana bili največi favoriti za oba trofeja :lol: Pa šta bi jadni da ste u našoj ili u Veležovoj situaciji pitam se ..
Isto sto i sloboda, vi i ra, raspad sistema, nigdje nikog na tribinama..tjeranje na sve strane, sta mislite da ste vi njemci za nas? Isti je to mentalitet.Svi su bili u istim ****, neko se malo brze izvukao, neko mora ispast da dodje iz zicegu u glavu.

Vidimo se u tz slobodasi, trebao bi tusanj bit pun.Sto se tice vremena sta nam najavljuju za vikend?
Djelomicno oblacno :thumbup:
Sa grmljavinom :mrgreen:
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wobly92 » 16 mar 2016, 11:32

Druuuuuže kažu biće kiše opasne opet i pred ovu utakmicu :lol:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”