Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fedeltafrotta » 08 maj 2016, 00:17

RedEvil je napisao/la:Al otpustanje trenara vam je pravo transparentno,i to trenera vojnika kluba,ovo je dno dna,ponoviti onaj cirkus kad su Odovica otpustili je za nepovjerovat,koliko god sablja papak bio nije zasluzio ovakav odnos,uprava vam je :puke: :salut:
pa pozvan je na sastanak ali nije dosao, malo pravi dramu previse
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Skver » 08 maj 2016, 00:20

Sablja dobio otkaz, pa mogli su ako nista sacekati kraj sezone pa covjeku na korektan nacin dati otkaz.....mazu raji oci sa nekakvim projektima, a nisu rijesili imovinske pravne odnose sa stadionom....koji prevaranti......pa nisu valjda ocekivali sa igracima koji su vecina njih vec bili propali ko' Grcka da nesto napravi za par mjeseci.....koji je to trener napravio niz pobjeda na proljece u prvenstvu kao Sablja.....koji klosari, nisu covjeku ni javili.....vidi im se to i na facama....jos Zeljo ko' i mi igrao non-stop utakmice srijeda-subota.....
🔴⚫️

Avatar
RedEvil
Postovi: 1877
Pridružen/a: 24 avg 2015, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RedEvil » 08 maj 2016, 00:20

fedeltafrotta je napisao/la:
RedEvil je napisao/la:Al otpustanje trenara vam je pravo transparentno,i to trenera vojnika kluba,ovo je dno dna,ponoviti onaj cirkus kad su Odovica otpustili je za nepovjerovat,koliko god sablja papak bio nije zasluzio ovakav odnos,uprava vam je :puke: :salut:
pa pozvan je na sastanak ali nije dosao, malo pravi dramu previse
Ma samo sam procitao identicno kao s Odom,pa kontam kako ih nije stid,a nezzz detalje,a za mene iznenadjenje u svakom slucaju :salut:
grb sto kuca,umjesto srca
Jasno mi je da je Bog stvorio Varesanovice,
Al mi nije jasno sto ih sastavi u nasoj svetinji

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fedeltafrotta » 08 maj 2016, 00:22

ma brate volim ja edisa, i zao mi je zbog svega, ali zelju volim vise i za zelju je najbolje da edis ide jer mi nemamo igre realno...
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ALOBOLA » 08 maj 2016, 00:23

JohnCleese je napisao/la:
ALOBOLA je napisao/la:[img][url]http://www.****/mob/clanak/156834[/url][/img]
Nama se rugali kad smo doceke pravili poslije pobjeda protiv Sarajeva i Zelje, a vidi njih okupljaju se i kad dobiju ekipu iz Doboja kod Kaknja :thumbdown: :zzz:

Neka pati koga smeta .....
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

Avatar
PipiDugaCarapa
Postovi: 1869
Pridružen/a: 20 jan 2016, 00:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PipiDugaCarapa » 08 maj 2016, 00:27

RedEvil je napisao/la:Al otpustanje trenara vam je pravo transparentno,i to trenera vojnika kluba,ovo je dno dna,ponoviti onaj cirkus kad su Odovica otpustili je za nepovjerovat,koliko god sablja papak bio nije zasluzio ovakav odnos,uprava vam je :puke: :salut:
Pozvan je Edis na sastanak, zato mi i jeste cudno ovo sto je izjavio..
Ja ga ko brata volim, ali nije to to i s razlogom je razrijesen duznosti.
GRADI ZELJO, BOLI TE **** !

Avatar
RedEvil
Postovi: 1877
Pridružen/a: 24 avg 2015, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RedEvil » 08 maj 2016, 00:28

fedeltafrotta je napisao/la:ma brate volim ja edisa, i zao mi je zbog svega, ali zelju volim vise i za zelju je najbolje da edis ide jer mi nemamo igre realno...
Ma tebra ima li Zrinjski igru a prvak je,nije mjerilo nikakvo,najbolja ekipa nije osvojila titulu,realno najvise su pokazali i najbolje igrali,a mogu kratkih rukava ostati sto se trofeja tice :salut: :thumbup:
grb sto kuca,umjesto srca
Jasno mi je da je Bog stvorio Varesanovice,
Al mi nije jasno sto ih sastavi u nasoj svetinji

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5744
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la JohnCleese » 08 maj 2016, 00:28

ALOBOLA je napisao/la:
JohnCleese je napisao/la:
ALOBOLA je napisao/la:[img][url]http://www.****/mob/clanak/156834[/url][/img]
Nama se rugali kad smo doceke pravili poslije pobjeda protiv Sarajeva i Zelje, a vidi njih okupljaju se i kad dobiju ekipu iz Doboja kod Kaknja :thumbdown: :zzz:

Neka pati koga smeta .....
..i ja kazem, pa necu vam sad cijelu noc cestitati :D nego jel ovo Karacic s bakljom, ako jest evo jos jedan dokaz da su nasi reprezentativni golmani 1/1 huligani :mrgreen:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 08 maj 2016, 00:30

E jest neko fulao sa procjenom Mulalica, Simeone ko. A ispade u konacnici da je covjek suprotnost tome. Od Tuzle gdje mu se psuje i skandira, a on hvali Slobodu i Huku, do Celika gdje hoce da ga udaraju. A evo sada mu i njegovi zacerase prvom.
Nije zasluzio ovoliko stresova kako god..

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fedeltafrotta » 08 maj 2016, 00:31

RedEvil je napisao/la:
fedeltafrotta je napisao/la:ma brate volim ja edisa, i zao mi je zbog svega, ali zelju volim vise i za zelju je najbolje da edis ide jer mi nemamo igre realno...
Ma tebra ima li Zrinjski igru a prvak je,nije mjerilo nikakvo,najbolja ekipa nije osvojila titulu,realno najvise su pokazali i najbolje igrali,a mogu kratkih rukava ostati sto se trofeja tice :salut: :thumbup:
sloboda najljepse igra ali zrinjski prodje prvi kroz cilj, sta je tu je... neka je sretno svima i da nas st obolje predstave, a zeljo valjda dogodine bude ozbiljniji ;)

btw. ocekujem kvotu na vukove 1.20 protiv vas, red je da i mi budemo neofirni kao ovi iz rs-a
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zip » 08 maj 2016, 00:32

Ja predlazem konama da se mi nadjemo na nekom sastanku, okrugli sto G2, da se dogovorimo i sastavimo jednu dovru ekipu i da me dozvolimo vise nikad vako pisanje po sarajevskim ekipama.

Zrinjskom cestitam na tituli

Selekcija grada Sarajevo najavljuje setnju ligom sljedece godine

Avatar
RedEvil
Postovi: 1877
Pridružen/a: 24 avg 2015, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RedEvil » 08 maj 2016, 00:32

PipiDugaCarapa je napisao/la:
RedEvil je napisao/la:Al otpustanje trenara vam je pravo transparentno,i to trenera vojnika kluba,ovo je dno dna,ponoviti onaj cirkus kad su Odovica otpustili je za nepovjerovat,koliko god sablja papak bio nije zasluzio ovakav odnos,uprava vam je :puke: :salut:
Pozvan je Edis na sastanak, zato mi i jeste cudno ovo sto je izjavio..
Ja ga ko brata volim, ali nije to to i s razlogom je razrijesen duznosti.
Ja sam kom.njegovu izjavu i nacin,fkt iznenadjenje za mene,a to je sad njegov problem sto glumi budalu :salut: :thumbup:
grb sto kuca,umjesto srca
Jasno mi je da je Bog stvorio Varesanovice,
Al mi nije jasno sto ih sastavi u nasoj svetinji

Avatar
RedEvil
Postovi: 1877
Pridružen/a: 24 avg 2015, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RedEvil » 08 maj 2016, 00:36

fedeltafrotta je napisao/la:
RedEvil je napisao/la:
fedeltafrotta je napisao/la:ma brate volim ja edisa, i zao mi je zbog svega, ali zelju volim vise i za zelju je najbolje da edis ide jer mi nemamo igre realno...
Ma tebra ima li Zrinjski igru a prvak je,nije mjerilo nikakvo,najbolja ekipa nije osvojila titulu,realno najvise su pokazali i najbolje igrali,a mogu kratkih rukava ostati sto se trofeja tice :salut: :thumbup:
sloboda najljepse igra ali zrinjski prodje prvi kroz cilj, sta je tu je... neka je sretno svima i da nas st obolje predstave, a zeljo valjda dogodine bude ozbiljniji ;)

btw. ocekujem kvotu na vukove 1.20 protiv vas, red je da i mi budemo neofirni kao ovi iz rs-a
Ma i ja sam za to da se da vukovima i treba,al moramo misliti i na sebe,jbg ako vi dobijete u lukavici,a mi zijanimo vi ispred nas,tako da ce biti zajebano do zadnje minute :salut: :thumbup:
grb sto kuca,umjesto srca
Jasno mi je da je Bog stvorio Varesanovice,
Al mi nije jasno sto ih sastavi u nasoj svetinji

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fedeltafrotta » 08 maj 2016, 00:37

ma mi ne mozemo rudara, kamoli slaviju u gostima, no sikiriki :D
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
RedEvil
Postovi: 1877
Pridružen/a: 24 avg 2015, 15:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RedEvil » 08 maj 2016, 00:41

fedeltafrotta je napisao/la:ma mi ne mozemo rudara, kamoli slaviju u gostima, no sikiriki :D
:lol: Ma stipu tu suplju ibogati,danas trebalo ostati 0:1,i onda bi lahko i smireno mi priveli kraju i vukove poveli sa sobom :lol: :thumbup:
grb sto kuca,umjesto srca
Jasno mi je da je Bog stvorio Varesanovice,
Al mi nije jasno sto ih sastavi u nasoj svetinji

Avatar
PipiDugaCarapa
Postovi: 1869
Pridružen/a: 20 jan 2016, 00:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PipiDugaCarapa » 08 maj 2016, 00:43

Zip je napisao/la:Ja predlazem konama da se mi nadjemo na nekom sastanku, okrugli sto G2, da se dogovorimo i sastavimo jednu dovru ekipu i da me dozvolimo vise nikad vako pisanje po sarajevskim ekipama.

Zrinjskom cestitam na tituli

Selekcija grada Sarajevo najavljuje setnju ligom sljedece godine
Čak i tada bi nas Sloboda rastavila.. Doduše, sa manje razlike. :lol:
GRADI ZELJO, BOLI TE **** !

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la pinoglavi » 08 maj 2016, 00:47

RedEvil je napisao/la:
fedeltafrotta je napisao/la:ma brate volim ja edisa, i zao mi je zbog svega, ali zelju volim vise i za zelju je najbolje da edis ide jer mi nemamo igre realno...
Ma tebra ima li Zrinjski igru a prvak je,nije mjerilo nikakvo,najbolja ekipa nije osvojila titulu,realno najvise su pokazali i najbolje igrali,a mogu kratkih rukava ostati sto se trofeja tice :salut: :thumbup:
Ma ko te pita kako je ko igrao, ljudi prvi i to je to :D
Liga12 će biti paklena, još da Čelik usvoji statut i Velež stane na zdrave noge i vrati se bit će ludilo.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zip » 08 maj 2016, 00:50

PipiDugaCarapa je napisao/la:
Zip je napisao/la:Ja predlazem konama da se mi nadjemo na nekom sastanku, okrugli sto G2, da se dogovorimo i sastavimo jednu dovru ekipu i da me dozvolimo vise nikad vako pisanje po sarajevskim ekipama.

Zrinjskom cestitam na tituli

Selekcija grada Sarajevo najavljuje setnju ligom sljedece godine
Čak i tada bi nas Sloboda rastavila.. Doduše, sa manje razlike. :lol:
Sloboda ispade ko Bayern i Barca naspram nas.. :(

Takticki ste zakazali danas.. Trebali ste izgubiti, da mi pustimo Olimpic i tako da imamo po 6b u startu Lige 12..
a vi ste morali izjednaciti u 90 toj :lol:

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fedeltafrotta » 08 maj 2016, 00:50

pa ko od ovih ekipa u nižim rangovima ima "zdrave" temelje ? metalleghe, zvijezda, krupa, sloga ta od husica...
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la pinoglavi » 08 maj 2016, 00:52

fedeltafrotta je napisao/la:pa ko od ovih ekipa u nižim rangovima ima "zdrave" temelje ? metalleghe, zvijezda, krupa, sloga ta od husica...
Bosna Visoko koliko sam upratio. Ostalo imaš one čije ambicije zavise od par ljudi, ako hoće ući mogu, ali izrastaju u vječne prvoligaše poput Budućnosti i Bratstva.
Nad tobom sunce najljepše sja

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.