Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FrancescoTotti » 22 okt 2017, 01:23

Kawhi je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la::
Mijenjaj avatar. Sve mislim legenda ovog foruma od tebe.
Nije ti ovo legenda ovog foruma vec legenda fk sarajeva.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PERO1234 » 22 okt 2017, 01:25

nellic07 je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:Samo da pozdravim frajera sa Slobodine teme koji mi se nasmijao na konstataciju da Sloga u dvije utakmice nebi imala ni minimalne šanse za prolazak. I još štošta. A primiše od Veleža tri komada. I bolje bi prošli na Pecari. Guramo na oba fronta. Svi dolaze na Pecari. Redom: Zrinjski, Željo, Sarajevo.
Koje godine ste vi zadnji puta dobili Zrinjski ?
Koji avijatičar.
Jesmo ih izbacili iz kupa lani kao "tamo se"
0:2 u Mostaru
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la penke » 22 okt 2017, 01:58

PERO1234 je napisao/la:
nellic07 je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:Samo da pozdravim frajera sa Slobodine teme koji mi se nasmijao na konstataciju da Sloga u dvije utakmice nebi imala ni minimalne šanse za prolazak. I još štošta. A primiše od Veleža tri komada. I bolje bi prošli na Pecari. Guramo na oba fronta. Svi dolaze na Pecari. Redom: Zrinjski, Željo, Sarajevo.
Koje godine ste vi zadnji puta dobili Zrinjski ?
Koji avijatičar.
Jesmo ih izbacili iz kupa lani kao "tamo se"
0:2 u Mostaru
U Mostaru 0:2 Wagner 2
U Sirokom 1:0 Krstanovic :rol:
Sljedeca je u nedjelju
Samo jedno ime

Avatar
egocentrik
Postovi: 1192
Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la egocentrik » 22 okt 2017, 02:22

Hantraga je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Jesam li ja jedini kojem ovo i nije neka mega provokacija? Mislim, provozali zastavu kakvih ima 'milion' oko mjesta gdje se igrala utakmica... Pa, haj da je na Kosevu, pa eto kao, al dole... :think: Totalno promasena zayebancija, ne mogu da vjerujem da se neko nalozio na ovo :roll:
Vala baš :D Na Koševu bi to već bila debela provokacija, a ovako ništa specijalno. Pa takve zastave na tribini, u zraku ili gdje god, isti đavo.
I generalno, ja ne znam što se svi ovoliko pale oko nekih stvari. Nije uredu kad je svastika na tribini u Širokom, nije u redu ni transparent HVO, VRS, Armija RBiH, nisu uredu orgijanja po BL ratnim zločincima i često slične stvari u Hercegovini, ali mi nije jasno što se ljudi pale na ove zastave? Ljudi Hrvati, nose zastavu svog naroda i kraj priče. Vala, meni tu nema ništa diskutabilno :D Druge stvari mogu biti problem, ali ova nije. Eto, navijački nekakav dekor je isticati to, pa nek ističe ko šta hoće. Milion puta veći problem su neka skandiranja, pa i baklje uopšteno.

I Bošnjak sam, štaviše jako zadrt po nekim pitanjima, ali mi nikad neće biti jasno što se Hrvate ubjeđuje da im to nije zastava ili šta ti ja znam. Hajd ovo ubjeđivanje da je zdravorazumski da BiH gledaju ko svoju državu i da je trokut i njihova zastava i to bi trebali shvatiti, što jest' jest'. Ali, nek ljudi koriste i zastavu svog naroda, nema problema.

A oko zastave s ljiljanima se s pravom nekad stvori pompa, jer je budalaština da je to zastava Bošnjaka ili nešto tako. Regularna zastava i nije na istom levelu sa drugima. Čak bih rekao da je pomalo nerazumljivo da se drugi narodi tako žučno bune na nju i da je to stvar političke propagande, ali eto.
Ne idi grlom u jagode, upast ce ti k***c usta...
Zbog takvih neznalica svoje historije i jesmo tu gdje jesmo.
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la uNbx » 22 okt 2017, 05:37

Za ove primitivne narode je samo okupatorska čizma i tuđa zastava.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Derdiyok » 22 okt 2017, 08:01

Najjače je kad se bune bosanski katolici i pravoslavci :rol:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

flek1950
Postovi: 225
Pridružen/a: 25 jul 2015, 23:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la flek1950 » 22 okt 2017, 08:11

Derdiyok je napisao/la:Najjače je kad se bune bosanski katolici i pravoslavci :rol:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
A pogotovo poturceni katolici i pravoslavci :bih:
I kad gube i kad tuku uvjek vjerni svom Hajduku...

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Derdiyok » 22 okt 2017, 08:16

flek1950 je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Najjače je kad se bune bosanski katolici i pravoslavci :rol:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
A pogotovo poturceni katolici i pravoslavci :bih:
Poselami Tiska :mrgreen:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la robertkosar » 22 okt 2017, 09:06

Hantraga je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Jesam li ja jedini kojem ovo i nije neka mega provokacija? Mislim, provozali zastavu kakvih ima 'milion' oko mjesta gdje se igrala utakmica... Pa, haj da je na Kosevu, pa eto kao, al dole... :think: Totalno promasena zayebancija, ne mogu da vjerujem da se neko nalozio na ovo :roll:
Vala baš :D Na Koševu bi to već bila debela provokacija, a ovako ništa specijalno. Pa takve zastave na tribini, u zraku ili gdje god, isti đavo.
I generalno, ja ne znam što se svi ovoliko pale oko nekih stvari. Nije uredu kad je svastika na tribini u Širokom, nije u redu ni transparent HVO, VRS, Armija RBiH, nisu uredu orgijanja po BL ratnim zločincima i često slične stvari u Hercegovini, ali mi nije jasno što se ljudi pale na ove zastave? Ljudi Hrvati, nose zastavu svog naroda i kraj priče. Vala, meni tu nema ništa diskutabilno :D Druge stvari mogu biti problem, ali ova nije. Eto, navijački nekakav dekor je isticati to, pa nek ističe ko šta hoće. Milion puta veći problem su neka skandiranja, pa i baklje uopšteno.

I Bošnjak sam, štaviše jako zadrt po nekim pitanjima, ali mi nikad neće biti jasno što se Hrvate ubjeđuje da im to nije zastava ili šta ti ja znam. Hajd ovo ubjeđivanje da je zdravorazumski da BiH gledaju ko svoju državu i da je trokut i njihova zastava i to bi trebali shvatiti, što jest' jest'. Ali, nek ljudi koriste i zastavu svog naroda, nema problema.

A oko zastave s ljiljanima se s pravom nekad stvori pompa, jer je budalaština da je to zastava Bošnjaka ili nešto tako. Regularna zastava i nije na istom levelu sa drugima. Čak bih rekao da je pomalo nerazumljivo da se drugi narodi tako žučno bune na nju i da je to stvar političke propagande, ali eto.
Mozda jarane za tebe! ALI JARANE JA SAM POD TOM KRPOM OD ZASTAVE KOPO ROVOVE A MOJ NAJBOLJI DRUG SA POSLA DRZAO UPERENU PUSKU U MENE I DERAO SE KOPAJ BLIJO NE MRZIM TE KAO COVJEKA VEC TE MEZIM STO SI MUSLIMAN
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

flek1950
Postovi: 225
Pridružen/a: 25 jul 2015, 23:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la flek1950 » 22 okt 2017, 09:35

robertkosar je napisao/la:
Hantraga je napisao/la:
SlevinKelevra je napisao/la:Jesam li ja jedini kojem ovo i nije neka mega provokacija? Mislim, provozali zastavu kakvih ima 'milion' oko mjesta gdje se igrala utakmica... Pa, haj da je na Kosevu, pa eto kao, al dole... :think: Totalno promasena zayebancija, ne mogu da vjerujem da se neko nalozio na ovo :roll:
Vala baš :D Na Koševu bi to već bila debela provokacija, a ovako ništa specijalno. Pa takve zastave na tribini, u zraku ili gdje god, isti đavo.
I generalno, ja ne znam što se svi ovoliko pale oko nekih stvari. Nije uredu kad je svastika na tribini u Širokom, nije u redu ni transparent HVO, VRS, Armija RBiH, nisu uredu orgijanja po BL ratnim zločincima i često slične stvari u Hercegovini, ali mi nije jasno što se ljudi pale na ove zastave? Ljudi Hrvati, nose zastavu svog naroda i kraj priče. Vala, meni tu nema ništa diskutabilno :D Druge stvari mogu biti problem, ali ova nije. Eto, navijački nekakav dekor je isticati to, pa nek ističe ko šta hoće. Milion puta veći problem su neka skandiranja, pa i baklje uopšteno.

I Bošnjak sam, štaviše jako zadrt po nekim pitanjima, ali mi nikad neće biti jasno što se Hrvate ubjeđuje da im to nije zastava ili šta ti ja znam. Hajd ovo ubjeđivanje da je zdravorazumski da BiH gledaju ko svoju državu i da je trokut i njihova zastava i to bi trebali shvatiti, što jest' jest'. Ali, nek ljudi koriste i zastavu svog naroda, nema problema.

A oko zastave s ljiljanima se s pravom nekad stvori pompa, jer je budalaština da je to zastava Bošnjaka ili nešto tako. Regularna zastava i nije na istom levelu sa drugima. Čak bih rekao da je pomalo nerazumljivo da se drugi narodi tako žučno bune na nju i da je to stvar političke propagande, ali eto.
Mozda jarane za tebe! ALI JARANE JA SAM POD TOM KRPOM OD ZASTAVE KOPO ROVOVE A MOJ NAJBOLJI DRUG SA POSLA DRZAO UPERENU PUSKU U MENE I DERAO SE KOPAJ BLIJO NE MRZIM TE KAO COVJEKA VEC TE MEZIM STO SI MUSLIMAN
Koji si ti paksu kad si primorao najboljeg prijatelja da u tebe pusku uperi, Boze sacuvaj.... :mrgreen:
I kad gube i kad tuku uvjek vjerni svom Hajduku...

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wobly92 » 22 okt 2017, 09:41

flek1950 je napisao/la:
robertkosar je napisao/la: Mozda jarane za tebe! ALI JARANE JA SAM POD TOM KRPOM OD ZASTAVE KOPO ROVOVE A MOJ NAJBOLJI DRUG SA POSLA DRZAO UPERENU PUSKU U MENE I DERAO SE KOPAJ BLIJO NE MRZIM TE KAO COVJEKA VEC TE MEZIM STO SI MUSLIMAN
Koji si ti paksu kad si primorao najboljeg prijatelja da u tebe pusku uperi, Boze sacuvaj.... :mrgreen:
Kako glup i debilanu komentar na ovakvu situaciju. :puke:
Svi vi ovo isto mislite. To vam je u krvi.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 22 okt 2017, 09:43

Ti si flek lik za macole u vuglu
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GradKamena1 » 22 okt 2017, 09:55

Najjace je kad hocete po stoti put dokazat jedni drugim nesto,a niko nikog ne **** ni 1 % ,ja znam koja je moja zastava i ta ce vjecno da se vijori u mom gradu i niko to ne moze promjenit,niti ja mogu nesto mjenjat u Sarajevu i Banja Luci.

I da jos da nadodam da nam je to najveci problem mi bi bili najsretniji ljudi u zivotu !

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osttribine » 22 okt 2017, 10:05

Dobar jutar za drondzije uz poruku od Ismaila Morine "Qifsha none Zrinjski" :urnebes:

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GradKamena1 » 22 okt 2017, 10:16

Osttribine je napisao/la:Dobar jutar za drondzije uz poruku od Ismaila Morine "Qifsha none Zrinjski" :urnebes:


Dobro jutro pitari ,jos uvjek ste na -8 ,al drago mi je vidjet da vam je to velik uspjeh :D

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Derdiyok » 22 okt 2017, 10:18

Koji debil, vidi se da si trebao ostati fleka na gaćama.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

skripar96
Postovi: 2407
Pridružen/a: 13 jan 2017, 01:46
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skripar96 » 22 okt 2017, 10:20

SlevinKelevra je napisao/la:Jesam li ja jedini kojem ovo i nije neka mega provokacija? Mislim, provozali zastavu kakvih ima 'milion' oko mjesta gdje se igrala utakmica... Pa, haj da je na Kosevu, pa eto kao, al dole... :think: Totalno promasena zayebancija, ne mogu da vjerujem da se neko nalozio na ovo :roll:
Samo se debili i lože i raspravljaju. Nek nosa ko šta hoće ako nije direktno vrijeđanje drugog. Igra se derbi u Mostaru,4 gola pala,dobra utakmica,a ono uđeš na svaki **** portal prvo je zastava i dron u planu,samo nek se skupi koji klik više na račun zatupljenih debila koji će se u komentarima posvađati ko je bio "ispravan" u ratu

Sent from my Picasso using Tapatalk
EKONNP

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osttribine » 22 okt 2017, 10:25

GradKamena1 je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:Dobar jutar za drondzije uz poruku od Ismaila Morine "Qifsha none Zrinjski" :urnebes:


Dobro jutro pitari ,jos uvjek ste na -8 ,al drago mi je vidjet da vam je to velik uspjeh :D
Na qrcu te nosam :urnebes:
Jah eto vi niste slavili pobjedu protiv nas na Kosevu.

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposmatram » 22 okt 2017, 10:34

Iznenadjujuce dobro kolo zavrsi. Vise kvalitetnih utakmica odigrano na sasvim pristojnim terenima. Iznenadilo me stanje terena u Tuzli.
Jako dobre utakmice u Vitezu, Tuzli i Mostaru. Siroki je spreman za borbu na titulu, Sarajevo se vraca. Moj Zeljo ce imati pune ruke posla. Danas odraditi utakmicu bez kiksa. Samo da katastrofalni tereni na proljece nepokvare zanimljivu sezonu.

Jeli iko primjetio dali ima ekipa u premijer ligi koja neigra 4-2-3-1? Neznam da li Sablic ili SLiskovic igraju poneke utakmice sa 3 pozadi?

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la hskzmostar » 22 okt 2017, 10:39

samoposmatram je napisao/la:Iznenadjujuce dobro kolo zavrsi. Vise kvalitetnih utakmica odigrano na sasvim pristojnim terenima. Iznenadilo me stanje terena u Tuzli.
Jako dobre utakmice u Vitezu, Tuzli i Mostaru. Siroki je spreman za borbu na titulu, Sarajevo se vraca. Moj Zeljo ce imati pune ruke posla. Danas odraditi utakmicu bez kiksa. Samo da katastrofalni tereni na proljece nepokvare zanimljivu sezonu.

Jeli iko primjetio dali ima ekipa u premijer ligi koja neigra 4-2-3-1? Neznam da li Sablic ili SLiskovic igraju poneke utakmice sa 3 pozadi?
Baka igra uvijek istu formaciju 4 2 3 1 ...
Sablic je lutao sa trojicom pozadi ali za takvu taktiku trebas imati dva defanzivna kao Gattuso i Makalele i tri odlicna stopera .
Iduce ned. zanimljiv hercegovacki derbi samo da vrijeme budr super.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ, Maestro^^ i 67 gostiju.