Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 18 feb 2018, 14:39

BeSha1992 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Zašto se na sve ovo javljaju navijači Sarajeva, koji su oni faktor u svemu ovome i kakve veze imaju oko borbe za titulu između Želje i Zrinjskog?

Bolan, poklopite se ušima i molite sve svete da vam "mrzim željezničar" osvoji Kup jer drugačije Europe vidjeti nećete.

A kad smo već kod neregularnosti, nek' se sjete zbog koga se digla cijela frka u fudbalskoj javnosti, ko je kome ostao dužan pare i čiji su predsjednici bili u yebenoj "Face to face" emisiji na oči cijele domaće javnosti.

Sud je rekao svoje, isto k'o u slucaju vase neke legende...

P.s. korner zastavice i Trebinje necemo spominjati
Šta je rekao sud za aferu Punac?

Nemoj spominjati ni proljeće 15-te.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Linija
Postovi: 274
Pridružen/a: 30 jan 2018, 15:09
Lokacija: Radovici
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Linija » 18 feb 2018, 14:42

ovaj nije posta napiso na temi sarajeva godinama, ali zato ovdje zna o želji sve :rol: rekoh ja, navijaju protiv želje a ne za svoj klub. dobro reče bordoprijateljica isović benjamin. :mrgreen:
valjda im dosadno što ni na hasetovom nisu u igri za neki trofej, pa onda mole Boga da ni željo ništa ne osvoji :damn:
Zadnja izmjena: Linija, dana/u 18 feb 2018, 14:43, ukupno mijenjano 1 put.
"Benjamin Isović, sin slavnog pjevača narodne glazbe Safeta i autor navijačke himne Sarajeva, utakmicu između Željezničara i Videotona nazvao je najznačajnijom za svakog navijača Sarajeva."

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37570
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 feb 2018, 14:43

Borac za opstanak sigurno do kraja sezone, sada Krupi pa dolaze u Tuzlu pa protiv Zrinjskog. Ako uzmu tu 1 bod udarati se u dupe.

Avatar
BeSha1992
Postovi: 950
Pridružen/a: 23 maj 2012, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BeSha1992 » 18 feb 2018, 14:48

Raonffa je napisao/la:
BeSha1992 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Zašto se na sve ovo javljaju navijači Sarajeva, koji su oni faktor u svemu ovome i kakve veze imaju oko borbe za titulu između Želje i Zrinjskog?

Bolan, poklopite se ušima i molite sve svete da vam "mrzim željezničar" osvoji Kup jer drugačije Europe vidjeti nećete.

A kad smo već kod neregularnosti, nek' se sjete zbog koga se digla cijela frka u fudbalskoj javnosti, ko je kome ostao dužan pare i čiji su predsjednici bili u yebenoj "Face to face" emisiji na oči cijele domaće javnosti.

Sud je rekao svoje, isto k'o u slucaju vase neke legende...

P.s. korner zastavice i Trebinje necemo spominjati
Šta je rekao sud za aferu Punac?

Nemoj spominjati ni proljeće 15-te.

Guglaj malo kad ti je volja, informisi se....


Spomenut cèmo ljudino, koje te utakmice zanimaju ???
BITI SRCEM VEZAN U TOME LEZI SNAGA...
Visca Barca...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 18 feb 2018, 14:56

Jao Borca,jao smijurije...igraci j e b u mater jedan drugom....imaju tezak raspored....mogli bi i oni upast u borbu za opstanak ako se opuste
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zenzo » 18 feb 2018, 15:00

Mladost, Borac, Radnik svi su u igri za LZP, samo ko se vise potrudi u naredna tri kola.
- Zeljeznicar -

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4754
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Bazinga12345 » 18 feb 2018, 15:03

Zenzo je napisao/la:Mladost, Borac, Radnik svi su u igri za LZP, samo ko se vise potrudi u naredna tri kola.
Ne bih se složio za Borac, očajni su.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 18 feb 2018, 15:11

Evolution87 je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:
Evolution87 je napisao/la:A zanemarit cemo 6 suspendovanih sudija te sezone zbog gresaka u korist vase miskina :rol: To se nije desilo, to je sve izmislila pitarska propaganda.
Upravo tako. Da se namjestalo, titula se ne bi izgubila nepostojecim penalom u Bijeljini. Zdrav mozak i razum to mogu shvatiti, zato nazalost vas par i dalje ne prestaje drkati i drkati na jedno te isto, iako veze sa zivotom nema.
Tako je, 6 suspendovanih sudija nema veze sa zivotm, kao i hejbet nepostojecih penala, ofsajda i cega sve vec ne, samo veze sa zivotom ima penal u Bijeljini koji nije bio :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Znate i sami da ste titulu izgubili u utakmici koju niste mogli zavrsiti i to je ono sto vas najvise boli, madjari su na kraju samo primijenili vas recept i uzeli titulu. Pametno.
Dobro momak zivi u zabludi. Idi baci ga jos jednom.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Tele33
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 jan 2013, 00:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Tele33 » 18 feb 2018, 15:11

Malo sam kasnije vidio ove penale u Mostaru. Sav žar u iščekivanju premijer lige nestade trenutačno. Što je najgore iz kola u kolo će se ovo ponavljat ako ne u Mostaru onda negdje drugo (vjerovatno u Mostaru i na Grbavici tradicionalno najviše). Dan kad će namiještanje, mešetarenje, kupovanje i slične stvari nestati iz našeg fudbala je dan kad će liga krenut naprijed, al ne mislim da će se to desit u narednih 15 godina.
Samo naprijed Saraj'vo!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Esport » 18 feb 2018, 15:14

staragarda je napisao/la:Jao Borca,jao smijurije...igraci j e b u mater jedan drugom....imaju tezak raspored....mogli bi i oni upast u borbu za opstanak ako se opuste
Imaju pet bodova više od Slobode, koja se bori za opstanak, Borac će sigurno biti u lizi za opastanak, a sa dva-tri domaća poraza, opstanka postaje upitan :kafa:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 18 feb 2018, 15:23

Esport je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Jao Borca,jao smijurije...igraci j e b u mater jedan drugom....imaju tezak raspored....mogli bi i oni upast u borbu za opstanak ako se opuste
Imaju pet bodova više od Slobode, koja se bori za opstanak, Borac će sigurno biti u lizi za opastanak, a sa dva-tri domaća poraza, opstanka postaje upitan :kafa:
Prosle sezone 7-8 kola do kraja Celik imao zaostatak 10-tak bodova i stigao i prestigao, Borac ce se grcevito boriti za opstanak. Losi su katastrofa, bit ce im gusto.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
fukara87
Postovi: 5663
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fukara87 » 18 feb 2018, 15:35

Vidjet cete vi kad Gosk pobijedi Celika pa kad se zakuha u borbi za opstanak, misljenja sam da Celik ima premalo bodova da bi ostao ove godine u ligi, plus nije to prosla liga gdje je Metaleghe bio los i nista im nije islo, po meni Gosk, Sloboda, Borac imaju jacu ekipu od Celika samo kazem realno neka se Robijasi ne ljute, volio bi kad bi ostali ali vidjet cete na kraju sezone da ce im biti tesko...
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

FoSte95
Postovi: 12642
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 18 feb 2018, 15:38

mogao bi borac postati yo-yo tim što bi englezi rekli, prešla za najjači rang, a prema za drugi rang
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37570
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 feb 2018, 15:43

FoSte95 je napisao/la:mogao bi borac postati yo-yo tim što bi englezi rekli, prešla za najjači rang, a prema za drugi rang
Treba sacekati jos par kola pa ce biti sve malo jasnije. Borac i Sloboda imaju teske utakmice, Celik ima sansu da dobije GOSKA, GOSK isto Celika i ima igrati protiv Viteza. Da li ce Mladost zavrsiti u LZP ili LZO pa onda jel mogu pomoci tu Celiku ili npr da Radnik bude u LZO i pomogne Borcu.
Puno je kombinacija ali trenutno je to Sloboda,Celik,GOSK i Vitez. Vitez ispada, a ovoj grupici se vrlo lako moze pridruziti Borac ako ne pobjedi Krupu.

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tareizo » 18 feb 2018, 15:45

fukara87 je napisao/la:Vidjet cete vi kad Gosk pobijedi Celika pa kad se zakuha u borbi za opstanak, misljenja sam da Celik ima premalo bodova da bi ostao ove godine u ligi, plus nije to prosla liga gdje je Metaleghe bio los i nista im nije islo, po meni Gosk, Sloboda, Borac imaju jacu ekipu od Celika samo kazem realno neka se Robijasi ne ljute, volio bi kad bi ostali ali vidjet cete na kraju sezone da ce im biti tesko...
poz za tuzlu i tebe

mi i ako ispadnemo a uspijemo dobiti potpis za reprogram mismo na dobitku
normalno borit cemo se da do ispadanja ne dodze,a jedino gdje se s tobom ne slazem je to da imamo slabiju ekipu od borca,goska pa donekle i od vas

sretno vama i abd sljedece godine uz zelju i sarajevo da igramo ligu za prvaka
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tareizo » 18 feb 2018, 15:48

da li neko prenosi siroki-sarajevo nisam u toku - unaprijed hvala na odgovoru
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 18 feb 2018, 15:51

fukara87 je napisao/la:Vidjet cete vi kad Gosk pobijedi Celika pa kad se zakuha u borbi za opstanak, misljenja sam da Celik ima premalo bodova da bi ostao ove godine u ligi, plus nije to prosla liga gdje je Metaleghe bio los i nista im nije islo, po meni Gosk, Sloboda, Borac imaju jacu ekipu od Celika samo kazem realno neka se Robijasi ne ljute, volio bi kad bi ostali ali vidjet cete na kraju sezone da ce im biti tesko...
Smjesan si :urnebes: :lol: :lol:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
fukara87
Postovi: 5663
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fukara87 » 18 feb 2018, 15:57

prisonbreak je napisao/la:
fukara87 je napisao/la:Vidjet cete vi kad Gosk pobijedi Celika pa kad se zakuha u borbi za opstanak, misljenja sam da Celik ima premalo bodova da bi ostao ove godine u ligi, plus nije to prosla liga gdje je Metaleghe bio los i nista im nije islo, po meni Gosk, Sloboda, Borac imaju jacu ekipu od Celika samo kazem realno neka se Robijasi ne ljute, volio bi kad bi ostali ali vidjet cete na kraju sezone da ce im biti tesko...
Smjesan si :urnebes: :lol: :lol:
Vidjet cemo ko je smijesan u ova naredna 3 kola, jedva ste Viteza dobili kuci, ovo ne uzimaj za zlo jer ja i mnogi Tuzlaci su uz Celik da ostane u ligi uz nas naravnoo :) sportski pozdrav
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Chinaglia » 18 feb 2018, 16:01

meni je nevjerovatno da postoje Zenicani koji nisu skontali sprdnju na Tusnju, a to se radilo i prethodne sezone
kao Tuzlaci su pokazali koliko zele dobro Celiku :lol:

Titilikce14oldschool
Postovi: 32
Pridružen/a: 14 jan 2018, 15:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Titilikce14oldschool » 18 feb 2018, 16:03

**** majku dobili nezainteresovanu Mladost 2-0 i od jednom oni ekipa i oni sigurni,niko nije siguran sto se tiče zadnjih par ekipa,vrlo lahko možete izgubiti sve tri preostale tekme,kao i bilo koja ekipa,poklopi se usima i sačekajmo do kraja.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”