Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Jiestifo
Postovi: 232
Pridružen/a: 13 jun 2017, 23:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Jiestifo » 08 mar 2018, 17:12

irfo je napisao/la:
Jiestifo je napisao/la:
irfo je napisao/la:Glup je ovaj prijedlog da se igra od marta do novembra, neki kao da ne znaju kakve su temperature ovdje od maja pa do augusta
pa bolje to nego da se igra po ovakvim oranicama
ma dje je bolje, ne mozes na 35 stepeni ljeti izac vani a kamoli fudbala igrat
Pa dobro ali zaista ovo je najlaksi nacin klubovi nemaju para za terene a i od slj sezone su obavezni i reflektori tako da bi se moglo igrati po noci kada su temperature nize

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Saltsity » 08 mar 2018, 17:15

irfo je napisao/la:
Jiestifo je napisao/la:
irfo je napisao/la:Glup je ovaj prijedlog da se igra od marta do novembra, neki kao da ne znaju kakve su temperature ovdje od maja pa do augusta
pa bolje to nego da se igra po ovakvim oranicama
ma dje je bolje, ne mozes na 35 stepeni ljeti izac vani a kamoli fudbala igrat
Pa neka se igra u 20 sati,pola devet,je li se mora igrati u podne,neka nabave reflektore svi i cao....nemozemo sve ugadjati,hocemo uvjetne terene,nema para,eh sada vam vruce....... :roll: Pa igracemo navece u pm.
FK Sloboda Tuzla

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 08 mar 2018, 17:34

Ne možemo ići linijom manjeg otpora. Kakav crni Skandinavski model, oni ga igraju zato što moraju, a mi ne moramo, naš problem je druge prirode.

Ovaj problem se rješava sistematski, uz pomoć države, saveza, i naravno klubova koji trebaju biti pokretač. Trenutno imamo tri stadiona u Premijer ligi gdje je situacija prihvatljiva, Bilino Polje, Pecara i stadion Mladosti, plus ona plastika u Krupi. Od naredne sezone ćemo imati i Grbavicu, a vjerovatno gubimo Bilino Polje.

Klubovima se mnogo toga gleda kroz prste, a ne treba da bude tako. Vrlo jednostavno, ko ne može obezbijediti kvalitetan teren, ne treba ni igrati Premijer ligu. Da sam ja na mjestu saveza, dozvolio bih ovaj cirkus još narednu sezonu i najavio bih da od sezone 2019/20 svi tereni moraju ispunjavati uslove za igru.

Dakle, odmah se gospodi treba najaviti da od navedene sezone moraju imati kvalitetan travnjak, i da imaju godinu i pol da riješe problem. Skoro svi stadioni su u vlasništvu Općina i klubovi sa matičnim Općinama moraju rješavati taj problem. Ima Općinski budžet, imaju razne vrste kreditiranja, pa se snalazi.

Klub koji ne može obezbijediti milion maraka da riješi problem travnjaka, ne treba ni da igra u najvišem rangu takmičenja. Naravno da treba tražiti pomoć od saveza i UEFA, ali to ne mora biti uslov.
Evribadi sej Željo
Željoooo

york
Postovi: 909
Pridružen/a: 20 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la york » 08 mar 2018, 17:39

Ja sam mislio da zivimo na Mediteranu....a evo izgleda da je ipak Skandinavija :crazy: :roll: :lol:

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Neandertalac » 08 mar 2018, 17:40

Virtu4l je napisao/la:Ne možemo ići linijom manjeg otpora. Kakav crni Skandinavski model, oni ga igraju zato što moraju, a mi ne moramo, naš problem je druge prirode.

Ovaj problem se rješava sistematski, uz pomoć države, saveza, i naravno klubova koji trebaju biti pokretač. Trenutno imamo tri stadiona u Premijer ligi gdje je situacija prihvatljiva, Bilino Polje, Pecara i stadion Mladosti, plus ona plastika u Krupi. Od naredne sezone ćemo imati i Grbavicu, a vjerovatno gubimo Bilino Polje.

Klubovima se mnogo toga gleda kroz prste, a ne treba da bude tako. Vrlo jednostavno, ko ne može obezbijediti kvalitetan teren, ne treba ni igrati Premijer ligu. Da sam ja na mjestu saveza, dozvolio bih ovaj cirkus još narednu sezonu i najavio bih da od sezone 2019/20 svi tereni moraju ispunjavati uslove za igru.

Dakle, odmah se gospodi treba najaviti da od navedene sezone moraju imati kvalitetan travnjak, i da imaju godinu i pol da riješe problem. Skoro svi stadioni su u vlasništvu Općina i klubovi sa matičnim Općinama moraju rješavati taj problem. Ima Općinski budžet, imaju razne vrste kreditiranja, pa se snalazi.

Klub koji ne može obezbijediti milion maraka da riješi problem travnjaka, ne treba ni da igra u najvišem rangu takmičenja. Naravno da treba tražiti pomoć od saveza i UEFA, ali to ne mora biti uslov.
+1
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Riziko
Postovi: 5805
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Riziko » 08 mar 2018, 18:38

Slažem se sa virtuom da treba riješiti probelm terena, jer su grozni svagdje sem "bilinog polja".
Realno, ovaj naš teren u BL je možda trajno izgubljen.
Objektivno govoreći, nije realno da klubovi čak i uz pomoć uefe i grada mogu dati milion km za terene. Možda je rješenje neka kvalitetnija vještačka podloga, koja je sigurno jeftinija.

A što se tiče ovog dijela oko kalendara takmičenja, treba ostati kako jeste, odlože se 1-2, maximalno dva kola po godini zbog vremena, to i nije toliki problem.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
avenija
Postovi: 13586
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 08 mar 2018, 18:42

Virtu4l je napisao/la:
Klub koji ne može obezbijediti milion maraka da riješi problem travnjaka, ne treba ni da igra u najvišem rangu takmičenja. Naravno da treba tražiti pomoć od saveza i UEFA, ali to ne mora biti uslov.
+ 1000 :urnebes:

Sve ih treba izbaciti, samo ko rijesi travnjak ostaviti :mrgreen:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DenchiNL » 08 mar 2018, 18:48

Saltsity je napisao/la:
irfo je napisao/la:
Jiestifo je napisao/la: pa bolje to nego da se igra po ovakvim oranicama
ma dje je bolje, ne mozes na 35 stepeni ljeti izac vani a kamoli fudbala igrat
Pa neka se igra u 20 sati,pola devet,je li se mora igrati u podne,neka nabave reflektore svi i cao....nemozemo sve ugadjati,hocemo uvjetne terene,nema para,eh sada vam vruce....... :roll: Pa igracemo navece u pm.
upališ prskalice prije tekme, reflektore, podiglo bi i posjetu i atmosferu oko tekmi ali ono najbitnije kvalitet fudbala i brzinu, tehniku, itd.
i zato se neće desiti :urnebes: :rol: :bih:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zenzo » 08 mar 2018, 18:56

Da je svaki teren u PL kao Bilino Polje lako bi se mi nosili sa igranjem u novembru/decembru.

To treba da bude preduslov i uslov za sve, ali dok je ovakvih ljudi u savez nece biti bolje.
- Zeljeznicar -

Avatar
brig
Postovi: 2232
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la brig » 08 mar 2018, 19:01

irfo je napisao/la:
Jiestifo je napisao/la:
irfo je napisao/la:Glup je ovaj prijedlog da se igra od marta do novembra, neki kao da ne znaju kakve su temperature ovdje od maja pa do augusta
pa bolje to nego da se igra po ovakvim oranicama
ma dje je bolje, ne mozes na 35 stepeni ljeti izac vani a kamoli fudbala igrat
Najgluplji razlog su vrucine.. Pogotovo ako od sad reflektore svi moraju imati. A i bez toga nema smisla. Zasto?
Zato sto ti liga i tako i tako starta oko 20.-25.7. svake sezone kad i jesu najvece vrucine.
I tako i tako ces igrat tada, a klubovi jos i prije igraju Europu.

Ovo je odlican prijedlog po meni jer ne iziskuje nikakva ogromna ulaganja (osim reflektora a za to se vec pisalo da ce projekt krenuti). Sve drugo se nece srediti za 20 godina.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sviunapad1010 » 08 mar 2018, 19:11

Neandertalac je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Ne možemo ići linijom manjeg otpora. Kakav crni Skandinavski model, oni ga igraju zato što moraju, a mi ne moramo, naš problem je druge prirode.

Ovaj problem se rješava sistematski, uz pomoć države, saveza, i naravno klubova koji trebaju biti pokretač. Trenutno imamo tri stadiona u Premijer ligi gdje je situacija prihvatljiva, Bilino Polje, Pecara i stadion Mladosti, plus ona plastika u Krupi. Od naredne sezone ćemo imati i Grbavicu, a vjerovatno gubimo Bilino Polje.

Klubovima se mnogo toga gleda kroz prste, a ne treba da bude tako. Vrlo jednostavno, ko ne može obezbijediti kvalitetan teren, ne treba ni igrati Premijer ligu. Da sam ja na mjestu saveza, dozvolio bih ovaj cirkus još narednu sezonu i najavio bih da od sezone 2019/20 svi tereni moraju ispunjavati uslove za igru.

Dakle, odmah se gospodi treba najaviti da od navedene sezone moraju imati kvalitetan travnjak, i da imaju godinu i pol da riješe problem. Skoro svi stadioni su u vlasništvu Općina i klubovi sa matičnim Općinama moraju rješavati taj problem. Ima Općinski budžet, imaju razne vrste kreditiranja, pa se snalazi.

Klub koji ne može obezbijediti milion maraka da riješi problem travnjaka, ne treba ni da igra u najvišem rangu takmičenja. Naravno da treba tražiti pomoć od saveza i UEFA, ali to ne mora biti uslov.
+1
-1=0 :kafa:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19293
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MocMahale444 » 08 mar 2018, 19:19

sviunapad1010 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Ne možemo ići linijom manjeg otpora. Kakav crni Skandinavski model, oni ga igraju zato što moraju, a mi ne moramo, naš problem je druge prirode.

Ovaj problem se rješava sistematski, uz pomoć države, saveza, i naravno klubova koji trebaju biti pokretač. Trenutno imamo tri stadiona u Premijer ligi gdje je situacija prihvatljiva, Bilino Polje, Pecara i stadion Mladosti, plus ona plastika u Krupi. Od naredne sezone ćemo imati i Grbavicu, a vjerovatno gubimo Bilino Polje.

Klubovima se mnogo toga gleda kroz prste, a ne treba da bude tako. Vrlo jednostavno, ko ne može obezbijediti kvalitetan teren, ne treba ni igrati Premijer ligu. Da sam ja na mjestu saveza, dozvolio bih ovaj cirkus još narednu sezonu i najavio bih da od sezone 2019/20 svi tereni moraju ispunjavati uslove za igru.

Dakle, odmah se gospodi treba najaviti da od navedene sezone moraju imati kvalitetan travnjak, i da imaju godinu i pol da riješe problem. Skoro svi stadioni su u vlasništvu Općina i klubovi sa matičnim Općinama moraju rješavati taj problem. Ima Općinski budžet, imaju razne vrste kreditiranja, pa se snalazi.

Klub koji ne može obezbijediti milion maraka da riješi problem travnjaka, ne treba ni da igra u najvišem rangu takmičenja. Naravno da treba tražiti pomoć od saveza i UEFA, ali to ne mora biti uslov.
+1
-1=0 :kafa:
Sta je rekao pogresno Virto? Svaki klub mora imati dobar travnjak i vozdra.
Prvo naš pa onda ostali. Bruka 2018 da se igra po mocvarama.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sviunapad1010 » 08 mar 2018, 19:31

Nije realno ocekivati za godinu dana da svi obezbjede sredstva za terene to je pogresno rekao.
I gdje ste bili sa tom pricom vi prije pola godine odnosno najave ulaganja kantona Sarajevo u terene Koseva i Grbavice.
Uslov tereni prije reflektora mora ici definitivno ali treba ocekivati da ce se dosta klubova opredjeliti za vještačke podloge sto ne znam koliko je dobro.
Treba postaviti neke standarde, a i razmisliti o kalendaru takmicenja. Takođe ligu smanjiti na 10 klubova i uvesti zajednicku 2. ligu od 10 klubova.

Neka savez prvo odredi standarde za terene u te dvije lige. Omoguciti svima da imaju iste startne uslove recimo da preko saveza ide dugoročno kreditiranje izgradnje terena na 10 godina, gdje bi kredit vraćali vlasnici stadiona. Ocekivati da klubovi ovo riješe u kratkom roku je nerealno, ako savez ne nađe način finansiranja preko drzavnih institucija i za sve iste uslove.
Zadnja izmjena: sviunapad1010, dana/u 08 mar 2018, 19:48, ukupno mijenjano 1 put.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15832
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 08 mar 2018, 19:40

sviunapad1010 je napisao/la:Nije realno ocekivati za godinu dana da svi obezbjede sredstva za terene to je pogresno rekao.
I gdje ste bili sa tom pricom vi prije pola godine odnosno najave ulaganja kantona Sarajevo u terene Koseva i Grbavice.
Uslov tereni prije reflektora mora ici definitivno ali treba ocekivati da ce se dosta klubova opredjeliti za vještačke podloge sto ne znam koliko je dobro.
Treba postaviti neke standarde, a i razmisliti o kalendaru takmicenja. Takođe ligu smanjiti na 10 klubova i uvesti zajednicku 2. ligu od 10 klubova.
:thumbup: odlicno receno

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 08 mar 2018, 19:52

sviunapad1010 je napisao/la:Nije realno ocekivati za godinu dana da svi obezbjede sredstva za terene to je pogresno rekao.
I gdje ste bili sa tom pricom vi prije pola godine odnosno najave ulaganja kantona Sarajevo u terene Koseva i Grbavice.
Ja bih izašao sa tom pričom u svakoj mogućoj situaciji, jer znam da moj klub može pronaći novac za takav projekat, i ovo nema veze sa klupskom pripadnošću. Mi svakako ne zavisimo od ulaganja Kantona ili Općine, ali svaka pomoć nam je dobrodošla naravno.

Da, realno je da se to za godinu i pol može završiti, nisu to neki komplikovani radovi, niti trebaju veliki vremenski rokovi. Misliš da Sloboda i grad Tuzla ne mogu namaći taj novac? Ja mislim da mogu, i to čak prije ostalih.

Ovdje pričamo o generalnom problemu, bez emocija prema klubu za koji se navija, zato vas molim da se ne ponašate kao na prepucavanjima.
Evribadi sej Željo
Željoooo

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sviunapad1010 » 08 mar 2018, 20:04

Virtu4l je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Nije realno ocekivati za godinu dana da svi obezbjede sredstva za terene to je pogresno rekao.
I gdje ste bili sa tom pricom vi prije pola godine odnosno najave ulaganja kantona Sarajevo u terene Koseva i Grbavice.
Ja bih izašao sa tom pričom u svakoj mogućoj situaciji, jer znam da moj klub može pronaći novac za takav projekat, i ovo nema veze sa klupskom pripadnošću. Mi svakako ne zavisimo od ulaganja Kantona ili Općine, ali svaka pomoć nam je dobrodošla naravno.

Da, realno je da se to za godinu i pol može završiti, nisu to neki komplikovani radovi, niti trebaju veliki vremenski rokovi. Misliš da Sloboda i grad Tuzla ne mogu namaći taj novac? Ja mislim da mogu, i to čak prije ostalih.

Ovdje pričamo o generalnom problemu, bez emocija prema klubu za koji se navija, zato vas molim da se ne ponašate kao na prepucavanjima.
Sa emocijama ili bez rok je nerealan i kratak da se ovo riješi u tom roku od godinu i po. Nije niko mutav znamo da izgradnja terena nije izgradnja tunela duzine 10 km i da se zavrsi brzo, ali za naše uslove trenutne u mnogim sredinama je to puno novca. Zato je nerealno to očekivati ukoliko savez ne nađe način da imaju svi iste startne uslove za izgradnju terena.
Standardi moraju unaprijed biti određeni kako ne bi došli u situaciju pare potrošene a problem ostao.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 08 mar 2018, 20:05

aleksandar_veliki je napisao/la:Treba pricati, tekst je zato napravljen. Najlakse je zabiti glavu ko noj i tjerati kako jeste. Mi trenutno igramo prvenstvo za koje ce svako iskren reci da je u najmanju ruku na ivici regularnosti. Imali smo nekih sest kola po nikakvim uslovima. Svega je bilo osim fudbala i nece se nista u buducnosti rijesiti po tom pitanju. Vrucine? I sad igras po tim vrucinama. Nemas pauze pred Evropu, veliki plus, tako kazu treneri s kojima sam diskutovao o ovoj temi. Problem i veliki minus moze predstavljati ta pauza, no od dva zla treba izabrati manje. Svjedocimo smo stanja bh. terena. Bitna je rasprava, zasto ne napraviti neki okrugli stol, vidjeti prednosti i mane.
Nije to samo zbog vrućine, to je nešto neprirodno za naš geografski položaj. Međutim, to ne rješava problem terena i ustvari je zabijanje glave kao noj, kako kažeš. To bi bilo samo guranje problema pod tepih, a infrastrukturni problemi bi i dalje ostali.

Ti i ja dobro znamo odakle sve to treba da krene, od samog vrha, dakle od Saveza. Mi ne trebamo od dva zla birati manje, uopšte ne trebamo birati zlo, već trebamo prionuti na posao i riješiti problem kao i svaka zemlja u okruženju.

Niko me ne može ubijediti da Željo, Sarajevo, Zrinjski, Borac, Sloboda ili Široki ne bi riješili taj problem kad bi im licenca za takmičenje došla u pitanje. Da, izašli bi oni sa stavom tipa, pa nisu naši stadioni, zašto da ulažemo u njih? Ko te pita, dogovori se sa lokalnim vlastima ili igraj u Zenici, pa ćemo čitavu ligu preseliti u Zenicu.

Nama treba komitet za normalizaciju Premijer lige, kao što smo ga onda imali za Savez. Da se njima prepuste sve odluke, da utvrde sve probleme i da se prione na rješavanje istih. Govorimo naravno o nezavisnoj komisiji, koja neće navlačiti na neku 'stranu', a imamo mnogo takvih ljudi. Klubovi moraju dobiti tačna naređenja/upute, realne rokove, i oni koji ne mogu ispuniti te kriterije neka se bave amaterskim fudbalom.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bihuzur » 08 mar 2018, 20:08

Skandinavski model je idealno PRIVREMENO rjesenje za nas. Price o vrucini su nerealne jer prvenstvo ionako pocinje krajem jula, znaci igra se po najvecim mogucim vrucinama i to je samo jos jedan izgovor. Prvenstvo treba poceti pocetkom aprila a zavrsiti sredinom novembra ili mozda malo ranije a klubovima dati rok od nekih 5-6 godina (moze i duze, npr 10) da srede travnjake po nekim normalnim standardima i nakon toga vratiti se ovom sadasnjem sistemu. Svaki klub koji u tom periodu ne moze srediti travnjak, ne zasluzuje da se takmici u najvisem rangu.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 08 mar 2018, 20:11

Ne možete dati duge rokove jer ne znamo ko će naredne sezone igrati u PL, a kamoli za pet ili deset godina. Pričamo o travnjaku ljudi moji, ne o izgradnji stadiona, to je posao koji se završi za mjesec dana i košta milion maraka.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bihuzur » 08 mar 2018, 20:14

Virtu4l je napisao/la:Ne možete dati duge rokove jer ne znamo ko će naredne sezone igrati u PL, a kamoli za pet ili deset godina. Pričamo o travnjaku ljudi moji, ne o izgradnji stadiona, to je posao koji se završi za mjesec dana i košta milion maraka.
U nekim normalnim drzavama da, ali kod nas ti za to treba najmanje nekoliko godina dok se klubovi snadju za lovu.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, benko21, Cernica22, Direktorcic i 56 gostiju.