Premijer liga BiH - općenito

Penaltiky
Kontakt:

PostPostao/la Penaltiky » 16 maj 2018, 13:02

High WroteColon
Memara WroteColon
High WroteColonhttps://sportsport.ba/fudbal/svi-penali-premijer-lige-bih-zeljo-na-vrhu-najvise-dosudeno-protiv-viteza-i-celika/276805

:lol:

slika

:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Kakve izjave za mubarek dane! Hadžija Vaso Miske!

7% po 7% i eto hadža
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Gradonacelnik
Kontakt:

PostPostao/la Gradonacelnik » 16 maj 2018, 13:06

Oni sami okrenu čitavu ligu protiv sebe, pa se ibrete kako im se događa da kupljene titule ne osvoje.

Sad Salem krmak mora vratit pare :lol:
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

ultrasstyle_tz
Kontakt:

PostPostao/la ultrasstyle_tz » 16 maj 2018, 13:39

u clanku o penalima, slika faula na Todorom koji nije ni dosudjen kao penal :D :D
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

High

PostPostao/la High » 16 maj 2018, 13:43

Neka Ivica Pošteni kaže koju o namještanju!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Skver
Kontakt:

PostPostao/la Skver » 16 maj 2018, 13:56

"Imao sam ponuda za namještanje, ali ih nisam prijavio nikome"- predsjednik FK Željezničar Senad Misimović.

Ne prijaviti o tome isto je kao i ucestvovati o tome, ovaj baca suplje....glumi profiter o postenju.....ako je imao ponude, trebao je odmah reci a ne prodavati maglu svojim navijacaima u ovoj najkorumpiranijoj ligi i pravdati se....da je imao boljeg trenera mogao je uzeti titulu uz par namjestenih utakmica koje je imao a ne ici na dva fronta i ispusiti....ovi lazni mostarci su apsolvirali ovu ligu, plus imali su i srece i vise namjestenih utakmica ...sve u svemu smijesna liga sa jos smjesnijim ljudima koje vode ovu jednu od balkanckih korumpiranih liga sa sudijskim oraganizacijama.....

svrakino1921
Kontakt:

PostPostao/la svrakino1921 » 16 maj 2018, 14:48

Skver WroteColon"Imao sam ponuda za namještanje, ali ih nisam prijavio nikome"- predsjednik FK Željezničar Senad Misimović.

Ne prijaviti o tome isto je kao i ucestvovati o tome, ovaj baca suplje....glumi profiter o postenju.....ako je imao ponude, trebao je odmah reci a ne prodavati maglu svojim navijacaima u ovoj najkorumpiranijoj ligi i pravdati se....da je imao boljeg trenera mogao je uzeti titulu uz par namjestenih utakmica koje je imao a ne ici na dva fronta i ispusiti....ovi lazni mostarci su apsolvirali ovu ligu, plus imali su i srece i vise namjestenih utakmica ...sve u svemu smijesna liga sa jos smjesnijim ljudima koje vode ovu jednu od balkanckih korumpiranih liga sa sudijskim oraganizacijama.....

Nije bila ozbiljna da bi je prijavio-tako je rekao
Ne znam sta je problem

svrakino1921
Kontakt:

PostPostao/la svrakino1921 » 16 maj 2018, 14:50

Gradonacelnik WroteColonOni sami okrenu čitavu ligu protiv sebe, pa se ibrete kako im se događa da kupljene titule ne osvoje.

Bravo
Mi okrenut ligu protiv sebe mozemo jer smo GOLEMI

GOLEM SI ZELJO

Gradonacelnik
Kontakt:

PostPostao/la Gradonacelnik » 16 maj 2018, 14:53

svrakino1921 WroteColon
Gradonacelnik WroteColonOni sami okrenu čitavu ligu protiv sebe, pa se ibrete kako im se događa da kupljene titule ne osvoje.

Bravo
Mi okrenut ligu protiv sebe mozemo jer smo GOLEMI

GOLEM SI ZELJO

Niste vi golemi, nego Golumi!

A okrenete ligu jer ste gologuzi, a bahati. :lol:
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

svrakino1921
Kontakt:

PostPostao/la svrakino1921 » 16 maj 2018, 14:56

:urnebes: :urnebes:

Skver
Kontakt:

PostPostao/la Skver » 16 maj 2018, 15:05

svrakino1921 WroteColon
Skver WroteColon"Imao sam ponuda za namještanje, ali ih nisam prijavio nikome"- predsjednik FK Željezničar Senad Misimović.

Nije bila ozbiljna da bi je prijavio-tako je rekao
Ne znam sta je problem

Naravno da za navijaca Zelje to nije ptoblem ali bi on mogao biti u velikm problemima zbog te izjave, koja je zrela za jedan informativni razgovor sa istraznim organima koji bi trebali utvrditi vjerodostojnost izjave, samim tim zloupotrebe sporta u kriminalnim radnjama......

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 16 maj 2018, 15:09

"Klubu koji nam je nudio ozbiljnu ponudu zaprijetio sam prijavom, ali nisam to učinio. U slučaju da je ponuda bila ozbiljna, prijavio bih je",
izjava Misimovica,dal neko ovo moze pojasniti?
Zadnja izmjena: mma_hz, dana/u 16 maj 2018, 15:13, ukupno mijenjano 1 put.
FK SARAJEVO.

TATAR BENJAMIN.

Skver
Kontakt:

PostPostao/la Skver » 16 maj 2018, 15:12

mma_hz WroteColon"Klubu koji nam je nudio ozbiljnu ponudu zaprijetio sam prijavom, ali nisam to učinio. U slučaju da je ponuda bila ozbiljna, prijavio bih je",
izjava Misimovica,da neko ovo moze pojasniti?

Nije ubistvo ali je pokusaj ubistva...u prevodu, dakle kazneno djelo.

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 16 maj 2018, 15:16

Skver WroteColon
mma_hz WroteColon"Klubu koji nam je nudio ozbiljnu ponudu zaprijetio sam prijavom, ali nisam to učinio. U slučaju da je ponuda bila ozbiljna, prijavio bih je",

Dobro to,al izjavu prvo kaze da je dobio ozbiljnu ponudu ,pa poslije kaze da je bila ozbiljna da bi je prijavio. :?
FK SARAJEVO.

TATAR BENJAMIN.

svrakino1921
Kontakt:

PostPostao/la svrakino1921 » 16 maj 2018, 15:18

Skver WroteColon

:urnebes: :urnebes:
Nije imao dokaza da prijavi
Pa da je bilo ozbiljnije nudenje-a to znaci pusani trag video zapis-onda bi prijavio

Skver
Kontakt:

PostPostao/la Skver » 16 maj 2018, 15:19

mma_hz WroteColon
Skver WroteColon

Dobro to,al izjavu prvo kaze da je dobio ozbiljnu ponudu ,pa poslije kaze da je bila ozbiljna da bi je prijavio. :?

Los pokusaj da se izvuce na vec izgovorenu recenicu.....

mirko1905
Kontakt:

PostPostao/la mirko1905 » 16 maj 2018, 15:23

Ti si izgleda gori od Misketa jer ti eto znaš ko je koliko utakmica namjestio ,što ti nisi podnio kaznenu prijavu kad već sve znaš :crazy: .Šupljak si kao i Miske ,sam sebe demantirao u tri rečenice.
I hajde majke ti objasni kako to mi štelimo pa evo dvije sezone za redom u zaostatku 4-5 bodova nekoliko kola prije kraja prvenstva.Prodo nam Željo ono od 0-3-pa 3-3.

Očito neki ne mogu podnijeti pogled na tabelu zadnjih godina :guz: :opaopa: :tralala:
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

Skver
Kontakt:

PostPostao/la Skver » 16 maj 2018, 15:26

mirko1905 WroteColon

Ti si izgleda gori od Misketa jer ti eto znaš ko je koliko utakmica namjestio ,što ti nisi podnio kaznenu prijavu kad već sve znaš :crazy: .Šupljak si kao i Miske ,sam sebe demantirao u tri rečenice.
I hajde majke ti objasni kako to mi štelimo pa evo dvije sezone za redom u zaostatku 4-5 bodova nekoliko kola prije kraja prvenstva.Prodo nam Željo ono od 0-3-pa 3-3.

Očito neki ne mogu podnijeti pogled na tabelu zadnjih godina :guz: :opaopa: :tralala:

Pitaj svog mentore Covketa kao se to radi :guz:

High

PostPostao/la High » 16 maj 2018, 17:46

irfo WroteColonNeki isto ko da su djeca, isto kao da se taj dug nije mogao vratit kroz ugovor i plate Osimu kada bi ovaj bio trener? Kakve neznalice i poltroni boze sacuvaj.

Kažem vam, postači i nepostači, da je ovaj momak najveći navijač FKŽ!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

hskzmostar
Kontakt:

PostPostao/la hskzmostar » 16 maj 2018, 18:03

Posteni posteni Zeljo
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 16 maj 2018, 18:27

Narusena su pravila UEFE, ako ovo dodje do njih bit ce zajebano.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.