Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Skver » 21 maj 2018, 15:37

MortemHz je napisao/la: Nije se niko zajebao nego ste te godine zasluzili mozda i vise.
Opet grijesis.....htjeli su nas i tad povaliti, valjda su skontali da bi bilo preofirno, kud ces vise bolan pored institucije Zrinjskog......
🔴⚫️

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8044
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 21 maj 2018, 15:43

Skver je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: Nije se niko zajebao nego ste te godine zasluzili mozda i vise.
Opet grijesis.....htjeli su nas i tad povaliti, valjda su skontali da bi bilo preofirno, kud ces vise bolan pored institucije Zrinjskog......
:salut: aferim paša
goveđigulašmajka

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Skver » 21 maj 2018, 15:45

Rigoletto je napisao/la:
Skver je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: Nije se niko zajebao nego ste te godine zasluzili mozda i vise.
Opet grijesis.....htjeli su nas i tad povaliti, valjda su skontali da bi bilo preofirno, kud ces vise bolan pored institucije Zrinjskog......
:salut: aferim paša
Pasa moj, mislio sam na politicku instituciju.....da ne bi bilo zabune...pasa moj solidni....
🔴⚫️

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PiazzaGrande » 21 maj 2018, 17:01

Svaki izbor najboljih 11 igraca prvenstva koji ne ukljucuje u istom najboljeg igraca lige u zadnje dvije sezone, Nemanju Bilbiju je jednostavno smijesan i irelevantan!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bambus » 21 maj 2018, 18:15

Izdrzi Borce,Celik nije zasluzio da igra ovu ligu.
Smecari za zelenim stolom pokusavaju opstati.Mrs.
!

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mexico » 21 maj 2018, 18:37

Rigoletto je napisao/la:Kakva lijepa priča u Mostaru jučer, slavile su se pobjede s obje strane Neretve. Sreo masu raje iz starog grada sa djevojkama na koncertu Petra Graše. Čestitke i njima svakako, 3. mjesto nakon 11. prosle godine, stabilan drugoligas
On sreo masu raje iz starog grada :lol: bjezi bola stari grad vidis samo na tv-u kad je Cliff Diving :lol: nisam gledao jeli vas se moglo skupit 2 milje na vojnickom :tokralju: jbte mi se iz druge vratili bilo nas 15 hiljada na musali ko vas sve te titule zajedno. Moj si gost iduce sezone kad se vratimo da vidis sta je proslava. Ako treba kupit cu sve krofne i kukuruze makarske rivijere da te oslobodim taj dan :angel: jos cu te upoznat s rajom iz starog grada da ne lazes po forumu :*
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 21 maj 2018, 18:48

bambus je napisao/la:Izdrzi Borce,Celik nije zasluzio da igra ovu ligu.
Smecari za zelenim stolom pokusavaju opstati.Mrs.
Kakve veze ima Celik sa Borcem pa ni Celik nema licencu ne lupetaj matereti.....Celik je ispo i gotovo a ostali neka se brinu za sebe

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 maj 2018, 18:53

Mexico je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la:Kakva lijepa priča u Mostaru jučer, slavile su se pobjede s obje strane Neretve. Sreo masu raje iz starog grada sa djevojkama na koncertu Petra Graše. Čestitke i njima svakako, 3. mjesto nakon 11. prosle godine, stabilan drugoligas
On sreo masu raje iz starog grada :lol: bjezi bola stari grad vidis samo na tv-u kad je Cliff Diving :lol: nisam gledao jeli vas se moglo skupit 2 milje na vojnickom :tokralju: jbte mi se iz druge vratili bilo nas 15 hiljada na musali ko vas sve te titule zajedno. Moj si gost iduce sezone kad se vratimo da vidis sta je proslava. Ako treba kupit cu sve krofne i kukuruze makarske rivijere da te oslobodim taj dan :angel: jos cu te upoznat s rajom iz starog grada da ne lazes po forumu :*
Pastrmka vidio je nas rigo stari grad i most.
Ima mu baba sliku na zidu kupila ' 72. na ekskurziji.
Dabogda se klub iz međugorja ugasio, a vi igrali treću ligu s vasim prijateljima goskom i braniteljem.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osttribine » 21 maj 2018, 19:27

Skver je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:
Skver je napisao/la:Kako lagano sarajevsko - skutorksa hibridna koalicija uz pomoc vlastodrzaca BiH fudbala lagano zavrsi u Evropi.....kako smo vec navikli.... yebe ih to samo sto ne mogu mesetariti u euoropskim fudbalskim okvirima pa ispadaju ko kokice u prvom pred pred pred kolu....

Ne dipr zivota ti, zahvali Bogu pa su Celik i Vitez ove godine katastrofalni bili inace bi ste opet iz lige ispali naravno opet optuzujuci sve i svakoga kao prosli put. Niko vama nije kriv sto ste nesposobni haman 100 godina za nesto osvojiti.
Seljo vam obezbjedio Evropu.....oni iz Lisice prestali igrati par kola prije, jos morali anam one pogurati za jos jednu namjestenu titulu.....smijurija od lige i saveza......
Istina je da niste nikad bili sampioni, ali sampioni ste u teorijama zavjere, cuj prestali igrati par kola prije, pogledaj tabelu covjece i vidjeces gdje je FK Sarajevo zavrsilo. Druga stvar ova vam liga kao ne valja namjestena sta li, a kako ste prolazili u onoj ligi Jugoslavije, ko vam je tu bio kriv sto ste i tu beztrofejni bili sa jednim nastupom u Evropi u kupu UEFA. Prestanite vise optuzivati sve i svakoga, kazem ti niko vam nije kriv za vasu nesposobnost, kao recimo i za ono ispadanje kad ste i tu skovali teoriju zavjere, a vama zadnje kolo odgovarao poraz ali golom razlike jbt.

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la AlemC85 » 21 maj 2018, 19:37

samoposteno je napisao/la:
bambus je napisao/la:Izdrzi Borce,Celik nije zasluzio da igra ovu ligu.
Smecari za zelenim stolom pokusavaju opstati.Mrs.
Kakve veze ima Celik sa Borcem pa ni Celik nema licencu ne lupetaj matereti.....Celik je ispo i gotovo a ostali neka se brinu za sebe
Maloprije sam naisao na clanak o klubovima bez licence i pise da licencu na prvostepenoj komisiji nisu dobili Gosk, Borac i Sloboda. Nigdje ne spominju Celik?

Kako govore iz Borca najvjerovatnije ce opet morati u prvu ligu RS?

Ako se ispostavi tacnim da Borac ne moze do licence, jedan od klubova koji su ispali, ce ipak ostati u Premijer ligi (Celik najvjerovatnije jer je zavrsio na pretposljednjem 11 mjestu), jer je nemoguce ligu svesti sa 12 na 10 klubova?

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 21 maj 2018, 19:43

AlemC85 je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:
bambus je napisao/la:Izdrzi Borce,Celik nije zasluzio da igra ovu ligu.
Smecari za zelenim stolom pokusavaju opstati.Mrs.
Kakve veze ima Celik sa Borcem pa ni Celik nema licencu ne lupetaj matereti.....Celik je ispo i gotovo a ostali neka se brinu za sebe
Maloprije sam naisao na clanak o klubovima bez licence i pise da licencu nisu dobili Gosk, Borac i Sloboda. Nigdje ne spominje Celik?

Kako govore iz Borca najvjerovatnije ce opet morati u prvu ligu RS?

Ako se ispostavi tacnim da Borac ne moze do licence, jedan od klubova koji su ispali, ce ipak ostati u Premijer ligi ako srede licencu (Celik najvjerovatnije jer je zavrsio na 11 mjestu), jer je nemoguce ligu svesti sa 12 na 10 klubova?
Drug Celik isto nije dobio licencu i sve sto se desi nema nikakve veze sa Celikom .....znam ja sta se moze desit ali se to jos nikad nije desilo u nasoj ligi pa nece ni sada i netreba ko zasluzi neka igra

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8044
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 21 maj 2018, 20:21

sviunapad1010 je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la:Kakva lijepa priča u Mostaru jučer, slavile su se pobjede s obje strane Neretve. Sreo masu raje iz starog grada sa djevojkama na koncertu Petra Graše. Čestitke i njima svakako, 3. mjesto nakon 11. prosle godine, stabilan drugoligas
On sreo masu raje iz starog grada :lol: bjezi bola stari grad vidis samo na tv-u kad je Cliff Diving :lol: nisam gledao jeli vas se moglo skupit 2 milje na vojnickom :tokralju: jbte mi se iz druge vratili bilo nas 15 hiljada na musali ko vas sve te titule zajedno. Moj si gost iduce sezone kad se vratimo da vidis sta je proslava. Ako treba kupit cu sve krofne i kukuruze makarske rivijere da te oslobodim taj dan :angel: jos cu te upoznat s rajom iz starog grada da ne lazes po forumu :*
Pastrmka vidio je nas rigo stari grad i most.
Ima mu baba sliku na zidu kupila ' 72. na ekskurziji.
Dabogda se klub iz međugorja ugasio, a vi igrali treću ligu s vasim prijateljima goskom i braniteljem.
Ne zna se ko je luđi od vas dvojice, pa zar ste toliko kivni majka mu stara. Komsija maloprije kafu u marsalu popio. Vidimo se na musali iduce godine
goveđigulašmajka

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 813
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 21 maj 2018, 20:23

bambus je napisao/la:Izdrzi Borce,Celik nije zasluzio da igra ovu ligu.
Smecari za zelenim stolom pokusavaju opstati.Mrs.
Tacno tako Celik nije zasluzio igrama PL.Isto tako zelim Borcu da se snadju za pare i sljedece sezone barem LZP igraju.Ali ipak nije red tako pisati da je neko smecar.Neka te je sramota.
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la AlemC85 » 21 maj 2018, 20:35

Milos Stojcev potpisuje za Slogu iz Siminog hana. Jucer bio na utakmici izmedju Sloge i Veleza.

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mexico » 21 maj 2018, 20:44

Rigoletto je napisao/la:
Ne zna se ko je luđi od vas dvojice, pa zar ste toliko kivni majka mu stara. Komsija maloprije kafu u marsalu popio. Vidimo se na musali iduce godine
Ko je bola kivan. Ja nisam. Mozda ovaj kozojebac sa kozjom sidom :D Bujrum komsija ima da se skrsimo i kotrljamo pjani od musale sve do Starog grada. Kakav Petar Graso. Ispa vam proslava teens scream party :lol: :lol: :wave:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 21 maj 2018, 21:05

AlemC85 je napisao/la:Milos Stojcev potpisuje za Slogu iz Siminog hana. Jucer bio na utakmici izmedju Sloge i Veleza.
:o :o ....a i meni se ucinilo da sam ga vidio... kontam, nemoguće jbt.....bio je i Secerovic na stadionu
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evolve » 21 maj 2018, 21:07

Ako udje u PL Sloga SH, hoce li na Tusnju oni igrati utakmice?
NK Široki Brijeg

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 21 maj 2018, 21:20

Evolve je napisao/la:Ako udje u PL Sloga SH, hoce li na Tusnju oni igrati utakmice?
Hoce
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 21 maj 2018, 21:20

Evolve je napisao/la:Ako udje u PL Sloga SH, hoce li na Tusnju oni igrati utakmice?
Hoce, jednu sezonu ce djeliti sa Slobodom, onda ce samo oni igrati.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 21 maj 2018, 21:54

prisonbreak je napisao/la:
Evolve je napisao/la:Ako udje u PL Sloga SH, hoce li na Tusnju oni igrati utakmice?
Hoce, jednu sezonu ce djeliti sa Slobodom, onda ce samo oni igrati.
A mozda nece ni jednu :urnebes:

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.