Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
jasan
Postovi: 503
Pridružen/a: 02 jul 2015, 16:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jasan » 29 maj 2018, 17:43

HNS finansira potpunu rekonstrukciju travnjaka na 6 terena timova iz Prve lige, svaki u vrijednosti otprilike kao novi na Grbavici. Kad to usporedis sa nasim savezom :sick:
Ja cu biti sijed, ja cu biti star al' voljet cu i tad Zeljeznicar.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 maj 2018, 17:43

Clanovi lige:
-Lazni Mostarci
-Mitomani
-Matrijarhat sa Koseva
-Ratni profiteri
-Krstajiceva prcija
-Iliceva prcija
-Faraonova prcija
-Musijina rabota za pranje para
-Etno selo
-Lazni Tuzlaci
-Lujin lazni Hoffenhajm
-Posteni Tekstilac/ Ajdinov klub za namjestanje u Bosni

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wobly92 » 29 maj 2018, 17:44

tuzlak1987 je napisao/la:Ko ce igrati sad umjesto Borca, Prijedor? Ili nisam dobro skontao clanak SS.

"U situaciji kada više od dva kluba Premijer lige BiH koji su po plasmanu obezbijedili učešće u Premijer ligi BiH nisu dobila licencu za učešće u takmičenju Premijer lige BiH u određenoj takmičarskoj sezoni, tada se taj broj upražnjenih mjesta u Premijer ligi BiH može popuniti klubovima iz Prvih entitetskih liga (niži rang takmičenja) prema redoslijedu sportskog plasmana i uslova dobijanja licence u postupku vanredne primjene sistema licenciranja klubova.
U skladu sa prethodnim stavom, prednost ulaska u Premijer ligu BiH ima klub iz one entitetske lige u koju se vraća klub iz Premijer lige BiH."


Borac se vraća u Prvu Ligu RS. Po ovome Tekstilac će u PL.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la chily-rz » 29 maj 2018, 17:45

avenija je napisao/la:
Marsal je napisao/la:
avenija je napisao/la:
Nemoj tako to su nasa braca hahahahah
Druže @avenija treba ovo zalit u ZS-u :njanjanja:
Poslije ramazana ti, ja i ko god jos hoce nek se javi u pp :opaopa:
Od mene hašiš i salata al ništa bez penaltika Tuzlanskog brata,.

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la dvokorak » 29 maj 2018, 17:45

Ispade da jedino Borac od svih klubova PL ima ovoliki dug. Ostatak znaci cist i bez bilo kakvih dugovanja? Takodjer je zanimljivo kako ovaj izopaceni skup kriminalaca u "Savezu" niti jednog trenutka nije dosao na ideju da se npr odigra baraz za ulazak odnosno opstanak u PL.
Kao sto je momak na temi Federalne pisao, ovako klubovi bukvalno kupuju opstanak u drustvu najboljih. Ko j.be krajnji plasman i broj bodova. Daj smuljaj i petljaj da se izvuce licenca, nije bitno kojim sredstvima i na koji nacin.
Zadnja izmjena: dvokorak, dana/u 29 maj 2018, 17:45, ukupno mijenjano 1 put.
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
avenija
Postovi: 13582
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 29 maj 2018, 17:45

Jedinstvo ostaje u Prvoj ligi Federacije BiH Jedinstvo ostaje u Prvoj ligi Federacije BiH
Prema Pravilniku o licenciranju, mjesto u Premijer ligi BiH bit će ponuđeno ekipama koje su tokom nedavno okončane sezone ispale iz lige, dakle prvo Čeliku. S obzirom na to da su Zeničani ranije osigurali licencu, jasno je da će igrati u bh. eliti i naredne sezone.

Osim u Zenici, opstanak Čelika slavi se i u Bihaću. S obzirom na to da samo jedan klub iz Federacije BiH (Vitez) ispada iz Premijer lige BiH, to znači da će iz Prve lige Federacije BiH, umjesto tri, kako je bilo planirano, ispasti dvije ekipe.

U niži rang će Iskra i Travnik, dok će prva ekipa iznad crte, bihaćko Jedinstvo, ostati u drugom po jačini takmičenju u bh. fudbalu.

Okitite Bihac turskim zastavama
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la nickiZe88 » 29 maj 2018, 17:46

wobly92 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ko ce igrati sad umjesto Borca, Prijedor? Ili nisam dobro skontao clanak SS.

"U situaciji kada više od dva kluba Premijer lige BiH koji su po plasmanu obezbijedili učešće u Premijer ligi BiH nisu dobila licencu za učešće u takmičenju Premijer lige BiH u određenoj takmičarskoj sezoni, tada se taj broj upražnjenih mjesta u Premijer ligi BiH može popuniti klubovima iz Prvih entitetskih liga (niži rang takmičenja) prema redoslijedu sportskog plasmana i uslova dobijanja licence u postupku vanredne primjene sistema licenciranja klubova.
U skladu sa prethodnim stavom, prednost ulaska u Premijer ligu BiH ima klub iz one entitetske lige u koju se vraća klub iz Premijer lige BiH."


Borac se vraća u Prvu Ligu RS. Po ovome Tekstilac će u PL.
Bravo Kolumbo, nisam znao da su Tuzlaci ovako glupi hahaha al aBd i vas saljemo iduce godine u federalku :wave:
De procitaj jos jednom, posto vidim da ti je IQ manji od 50

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 29 maj 2018, 17:47

wobly92 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ko ce igrati sad umjesto Borca, Prijedor? Ili nisam dobro skontao clanak SS.

"U situaciji kada više od dva kluba Premijer lige BiH koji su po plasmanu obezbijedili učešće u Premijer ligi BiH nisu dobila licencu za učešće u takmičenju Premijer lige BiH u određenoj takmičarskoj sezoni, tada se taj broj upražnjenih mjesta u Premijer ligi BiH može popuniti klubovima iz Prvih entitetskih liga (niži rang takmičenja) prema redoslijedu sportskog plasmana i uslova dobijanja licence u postupku vanredne primjene sistema licenciranja klubova.
U skladu sa prethodnim stavom, prednost ulaska u Premijer ligu BiH ima klub iz one entitetske lige u koju se vraća klub iz Premijer lige BiH."


Borac se vraća u Prvu Ligu RS. Po ovome Tekstilac će u PL.
:lol: a koja su to 2 kluba ispala koja su obezbjedila plasman da bi tekstilac mogo uc

Litmanen
Postovi: 83
Pridružen/a: 18 apr 2018, 21:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Litmanen » 29 maj 2018, 17:48

"U situaciji kada više od dva kluba Premijer lige BiH koji su po plasmanu obezbijedili učešće u Premijer ligi BiH nisu dobila licencu za učešće u takmičenju Premijer lige BiH u određenoj takmičarskoj sezoni, tada se taj broj upražnjenih mjesta u Premijer ligi BiH može popuniti klubovima iz Prvih entitetskih liga (niži rang takmičen
Borac se vraća u Prvu Ligu RS. Po ovome Tekstilac će u PL.[/quote]
Haman loše kapiras.. jedini borac nije dobio licencu, vitez je ispao ranije..

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15826
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 29 maj 2018, 17:49

tuzlak1987 je napisao/la:Clanovi lige:
-Lazni Mostarci
-Mitomani
-Matrijarhat sa Koseva
-Ratni profiteri
-Krstajiceva prcija
-Iliceva prcija
-Faraonova prcija
-Musijina rabota za pranje para
-Etno selo
-Lazni Tuzlaci
-Lujin lazni Hoffenhajm
-Posteni Tekstilac/ Ajdinov klub za namjestanje u Bosni
:urnebes: :urnebes:

Avatar
avenija
Postovi: 13582
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 29 maj 2018, 17:50

PLACAJTE POREZ DRZAVI I IGRAT CE TE PREMIJER LIGU
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Lampard8 » 29 maj 2018, 17:50

wobly92 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ko ce igrati sad umjesto Borca, Prijedor? Ili nisam dobro skontao clanak SS.

"U situaciji kada više od dva kluba Premijer lige BiH koji su po plasmanu obezbijedili učešće u Premijer ligi BiH nisu dobila licencu za učešće u takmičenju Premijer lige BiH u određenoj takmičarskoj sezoni, tada se taj broj upražnjenih mjesta u Premijer ligi BiH može popuniti klubovima iz Prvih entitetskih liga (niži rang takmičenja) prema redoslijedu sportskog plasmana i uslova dobijanja licence u postupku vanredne primjene sistema licenciranja klubova.
U skladu sa prethodnim stavom, prednost ulaska u Premijer ligu BiH ima klub iz one entitetske lige u koju se vraća klub iz Premijer lige BiH."


Borac se vraća u Prvu Ligu RS. Po ovome Tekstilac će u PL.
"U SITUACIJI KADA VIŠE OD 2 (SLOVIMA: DVA) KLUBA..."

Čitaj majka mu stara, najlakše je laprdat.
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 29 maj 2018, 17:52

Lampard8 je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ko ce igrati sad umjesto Borca, Prijedor? Ili nisam dobro skontao clanak SS.

"U situaciji kada više od dva kluba Premijer lige BiH koji su po plasmanu obezbijedili učešće u Premijer ligi BiH nisu dobila licencu za učešće u takmičenju Premijer lige BiH u određenoj takmičarskoj sezoni, tada se taj broj upražnjenih mjesta u Premijer ligi BiH može popuniti klubovima iz Prvih entitetskih liga (niži rang takmičenja) prema redoslijedu sportskog plasmana i uslova dobijanja licence u postupku vanredne primjene sistema licenciranja klubova.
U skladu sa prethodnim stavom, prednost ulaska u Premijer ligu BiH ima klub iz one entitetske lige u koju se vraća klub iz Premijer lige BiH."


Borac se vraća u Prvu Ligu RS. Po ovome Tekstilac će u PL.
"U SITUACIJI KADA VIŠE OD 2 (SLOVIMA: DVA) KLUBA..."

Čitaj majka mu stara, najlakše je laprdat.
sta ima veze ako cita kad ne kopca ko ovi iz tekstilca :D

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wobly92 » 29 maj 2018, 17:53

Mislim da će igrati u Modriči nekako mi se čini da im je bliže.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15826
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 29 maj 2018, 17:54

avenija je napisao/la:PLACAJTE POREZ DRZAVI I IGRAT CE TE PREMIJER LIGU
:hmmmmm:

Avatar
braco
Postovi: 8701
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la braco » 29 maj 2018, 17:56

Rooney88 je napisao/la:Ova izjava ljudi iz Borca najbolje odrazava mentalni sklop prosjecnog balkanskog seljobera. Krivi su svi drugi, ovo je cak i udar na RS, politicki i krivi su i centri moci iz Federacije... svi krivi osim nas koji smo stvorili haos, niko od prethodnih clanova uprave nije imenovan kao krivac, samo demagogija i udri.
Upravo to. Sami su sebi krivi, varalice u i oko kluba. . Pisao sam da mi je nije drago samo sa tog sportskog aspekta, ali s druge strane zbog onog propagiranja četništva od strane Lešinara i ovakvih degena koji izjave da je ovo udar na RS mi ih nije žao sekunde. I ovo što je @djoleprijedor napisao je 100% tačno, najbolji post na temi danas.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 29 maj 2018, 17:56

wobly92 je napisao/la:Mislim da će igrati u Modriči nekako mi se čini da im je bliže.
Znam da ce Sloga igrati na Tusnju a gdje ce oni ne znam nit me interesuje ovo je tema premijer liga

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Signore » 29 maj 2018, 17:57

Mokroguz je napisao/la:Jel' se ovo diskutovalo ovdje ili je proslo neprimjeceno?:

slika
Pisao sam ja jos prije par mjeseci. Al nije bit samo u Zvijezdi, bit je u tome da neki premijerligasi nemaju dovoljno kvalitetne omladince i da bi neki drugi klubovi trebali igrati omladinsku PL. Tu vidimo odlicnu Zvijezdu i jako dobro plasiran Velez. U nizim rangovima omladinskih liga imamo sigurno daleko jace ekipe od GOSK-a koji pri ulasku u PL obicno skuplja djecu iz okolnih klubova, jer su im omladinci bitni za licencu. I kakav napredak imaju djeca iz FK Sarajeva igrajuci protiv GOSK-a, a Rudar Kakanj, Radnik Hadzici, Travnik, Iskra i jos mnogi imaju ekipe na sredini tablice. Ova tablica juniorske lige, kao i tablice kadeta i pionira su samo dokaz koliko je lose ustrojena omladinska liga. Moze netko reci kako su oni zasluzili s obzirom da im seniori igraju, ali tu nema napretka, nema napretka ni GOSK-u, a pogotovo nema ovim koji nastoje proizvesti mladog igraca.
Zadnja izmjena: Signore, dana/u 29 maj 2018, 17:58, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ledesma
Postovi: 4963
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ledesma » 29 maj 2018, 17:57

Treba ukinut loptanje po našim avlijama definitivno! Neko ko nije zaslužio da igra premijer ligu na ovaj ili onaj način i ne treba da igra!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wobly92 » 29 maj 2018, 17:58

Pa mogu i u Banjaluci, bolji stadion, pa nek' je i dalje.
Zadnja izmjena: wobly92, dana/u 29 maj 2018, 17:58, ukupno mijenjano 1 put.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: begla, supervizor, Venom i 62 gosta.