Premijer liga BiH - općenito

hule_barca
Kontakt:

PostPostao/la hule_barca » 10 avg 2018, 07:39

Nije loša suma za okolnosti u našem fudbalu, naročito sa ovim procentom, ali opet nije ni ovo put kojim se treba ići. Prodavati perspektivne igrače u tako ranoj fazi klubu ne može donijeti previše. Tih 120 hiljada € će se potrošiti na neke polovnjake iz Srbije, Hrvatske i sličnih zemalja, čime se samo vrtimo u začaranom krugu stagnacije i opadanja.

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 10 avg 2018, 10:25

marconato WroteColonPazi, za 90 % navijaca Partizana on nije pojacanje, a i meni kao zvezdasu je drago sto takvi "pojacavaju" najveceg rivala...

Je li ti/vam još uvijek drago? :kafa:

We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

svrakino1921
Kontakt:

PostPostao/la svrakino1921 » 10 avg 2018, 11:34

Virtu4l WroteColon
marconato WroteColonPazi, za 90 % navijaca Partizana on nije pojacanje, a i meni kao zvezdasu je drago sto takvi "pojacavaju" najveceg rivala...

Virto
Ako se proda Zaka koliko nama ide
Koliki je ugovoren procenat

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 10 avg 2018, 11:36

svrakino1921 WroteColonVirto

Nemam pojma, ali ne vjerujem da je ispod 20%. Iako generalno ovo ništa ne znači, jer dovoljno je da se pojavi samo jedan menadžerski igrač da se Zakarić preseli na klupu, to je normalno kod njih.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

svrakino1921
Kontakt:

PostPostao/la svrakino1921 » 10 avg 2018, 12:01

Virtu4l WroteColon
svrakino1921 WroteColonVirto

Nemam pojma, ali ne vjerujem da je ispod 20%. Iako generalno ovo ništa ne znači, jer dovoljno je da se pojavi samo jedan menadžerski igrač da se Zakarić preseli na klupu, to je normalno kod njih.

Ok.
Hvala

grbavicka
Kontakt:

PostPostao/la grbavicka » 10 avg 2018, 16:09

sta mislite, cijih se navijaca biti vise u tuzli? tuzlaka ili fukara?
45515

tale07
Kontakt:

PostPostao/la tale07 » 10 avg 2018, 16:11

grbavicka WroteColonsta mislite, cijih se navijaca biti vise u tuzli? tuzlaka ili fukara?

Mislim da ce fukara biti malo, a gradana jos manje

Jorginho5
Kontakt:

PostPostao/la Jorginho5 » 10 avg 2018, 16:12

grbavicka WroteColonsta mislite, cijih se navijaca biti vise u tuzli? tuzlaka ili fukara?

Zar City ima navijace ? Mada bi na njihovoj strani mogli biti oni sto su protiv trenutne vlasti Slobode.

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 10 avg 2018, 16:37

tale07 WroteColon

Mislim da ce fukara biti malo, a gradana jos manje

Kao na svim utakmicama puno fukare malo građana
:zviz:

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 10 avg 2018, 16:46

Kako oni sve to rade linijom manjeg otpora, besplatan ulaz, traze zajednicku konferenciju za novinare. Samo da postaju simpaticni ljudima. Dobrice Simin Han :rol:
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 10 avg 2018, 16:52, ukupno mijenjano 1 put.

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 10 avg 2018, 16:52

Virtu4l WroteColon

Jeste, mi Cafua, oni Zakarića.. :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

vaznonije

PostPostao/la vaznonije » 10 avg 2018, 19:18

svrakino1921 WroteColon
Virtu4l WroteColon

Virto

Ti iz Svrakina trazis informacije o nasem Zelji od albanca iz CG? :crazy:

BTW nama ide 5% i to pod uslovom da Zaka odigra minimalno 90% utakmica za FCP.
Dobili smo i 100 000 u kesu ali niko ne zna gdje su te pare zavrsile.
U medjuvremenu Zulic je od kluba dobio poklon od 11 000 eura.

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 10 avg 2018, 19:21

To je taj smisao za humor sa lobotomije. :kafa:

Oplakali ste od smijeha, priznajte.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

vaznonije

PostPostao/la vaznonije » 10 avg 2018, 19:26

Humor?
Ne nije humor, ovo je tragedija i zalost.

Lobotomija?
Da bi se nekom uradila lobotomija potreban je mozak.
Nazalost mnogi nasi navijaci to nemaju.

Ddado

PostPostao/la Ddado » 10 avg 2018, 20:43

Najsuptilniji trol u istoriji bh foruma. Bravo. :thumbup:
1921

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 10 avg 2018, 23:19

tuzlak1987 WroteColonKako oni sve to rade linijom manjeg otpora, besplatan ulaz, traze zajednicku konferenciju za novinare. Samo da postaju simpaticni ljudima. Dobrice Simin Han :rol:

Trebali ste i vi pokazati minimum ljudskosti i lijepo se dogovorit za konferenciju.
Azmir vas gospodski ispostovao,mogao vam je zavalit cijenu koliko je htjeo jer ce navijaci Slobode bez sumnje biti puno brojniji,ali covjek i unatoc tome odlucio da bude besplatno i da Fukare budu na sjeveru gdje su i dosad bile.U suprotnom je mogao stampati 2000 ulaznica i zdravo.

Nego kad vam je skupstina,jesu li Fukare uspjele naci Kurovica posto je Senad sa Bonijem i Alicem obrisao cipele,onim istinskim Slobodasima :cry: Tacno mi neki okus gorcine u grlu,i suza samo sto nije krenula kad vidim kako se kabadahija ponasa sa legendama Slobode :thumbdown: Kako su podjelili lovu Joge i ona dvojica sa ostalih 15 potkupljenih Fukara,jel se sinoc poslije donacije pusilo na bong il klasika na rizlu.. :think:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 10 avg 2018, 23:25

BosanacGorstak WroteColonTrebali ste i vi pokazati minimum ljudskosti i lijepo se dogovorit za konferenciju.
Azmir vas gospodski ispostovao,mogao vam je zavalit cijenu koliko je htjeo jer ce navijaci Slobode bez sumnje biti puno brojniji,ali covjek i unatoc tome odlucio da bude besplatno i da Fukare budu na sjeveru gdje su i dosad bile.U suprotnom je mogao stampati 2000 ulaznica i zdravo.

Mi bi platili koliko god da je, ovo on pravi zbog svojih. Trebao je staviti 10 halal mu bilo, svakako mu je Sloboda bila unosan biznis 3 godine.

Sto bi bio zajednicki pres kada Sloga nije iz Tuzle? Da je Proleter, Mladost, OFK Tuzla ili neko drugi bila bi.

Aerials
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la Aerials » 10 avg 2018, 23:25

Kako on može znati ko će doći i navijati za Slobodu, a ko za Slogu pa da nama diže cijenu? :lol:
Mogao je jedino dati isključivo navijačkoj grupi određeni broj ulaznica i naplatiti ih, za ostale ništa ne može dokazati.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 10 avg 2018, 23:31

tuzlak1987 WroteColon
BosanacGorstak WroteColonTrebali ste i vi pokazati minimum ljudskosti i lijepo se dogovorit za konferenciju.

Mi bi platili koliko god da je, ovo on pravi zbog svojih. Trebao je staviti 10 halal mu bilo, svakako mu je Sloboda bila unosan biznis 3 godine.

Sto bi bio zajednicki pres kada Sloga nije iz Tuzle? Da je Proleter, Mladost, OFK Tuzla ili neko drugi bila bi.

Dok je bio u Slobodi,podigao je jedno vrijeme cijenu ulaznice sa 3 na 5 i skoro vam ugasio grupu.Poslije toga se nikad niste oporavili,kasnije je Senad sa nekoliko dnevnica vratio par njih na sjever.Oni najlojalniji su sad dobili nagradu za vjernost u vidu 5000 maraka.Al doduse vasa ljubav nema cijenu..jednom se prodali za bambuce,jednom za cugu i cvaju u kaficu i na kraju ste konacno odredili zadnju cijenu vase ljubavi :wtf:

Sloga nije iz Tz,iz Simin Hana je..ali Tuzla city jest i pogledaj adresu na kojoj je registovan klub posto se meni neda traziti :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 10 avg 2018, 23:34

BosanacGorstak WroteColonDok je bio u Slobodi,podigao je jedno vrijeme cijenu ulaznice sa 3 na 5 i skoro vam ugasio grupu.Poslije toga se nikad niste oporavili,kasnije je Senad sa nekoliko dnevnica vratio par njih na sjever.Oni najlojalniji su sad dobili nagradu za vjernost u vidu 5000 maraka.Al doduse vasa ljubav nema cijenu..jednom se prodali za bambuce,jednom za cugu i cvaju u kaficu i na kraju ste konacno odredili zadnju cijenu vase ljubavi :wtf:

Sloga nije iz Tz,iz Simin Hana je..ali Tuzla city jest i pogledaj adresu na kojoj je registovan klub posto se meni neda traziti :kafa:

Digao je on za simpatizere na 10, a sa Slogom je u Federalnoj i PL udario na besplatno. Bas se pitam zasto to radi ta dobrica od covjeka.

Registrovana je u Simin Hanu, opstina Tuzla. Sto opet nije gradska zona u koju Simin Han ne spada. Ali hajde nije ni to problem. Da je to sve islo prirodnim putem i da je SH prirodno dosla tu gdje jeste ne bi nista niko rekao. A drugo ne znam cemu stid zbog historije i imena kluba.

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: SarajevoJeBordo i 11 gostiju.