Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%

Ukupno glasova: 382

sajo10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sajo10 » 15 avg 2018, 22:37

Kakav Siroki i naslov prvaka.. Nece ni drugi zavrsiti. Da je Mladost izdrzala danas niko ih se nebi sjetio. Opet ce glavnu ulogu igrati Zrinjski i Zeljeznicar.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Mokes
Kontakt:

Post Postao/la Mokes » 15 avg 2018, 22:39

sajo10 je napisao/la:Kakav Siroki i naslov prvaka.. Nece ni drugi zavrsiti. Da je Mladost izdrzala danas niko ih se nebi sjetio. Opet ce glavnu ulogu igrati Zrinjski i Zeljeznicar.

Znači opet Zrinjski uzima :think:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

061657451
Kontakt:

Post Postao/la 061657451 » 15 avg 2018, 22:44

Željo oštećen za izmišljeni ofsajd Zaimoviću gdje bi bila 100 % prilika za gol.Sarajevo danas dobro ali Željo pokazao karakter.Što se tiče Širokog,dvije utakmice koje nikako nisu zaslužili dobiti Tuzla City i danas Mladost osvojili 6 bodova.Bude li ih ovako sreća pratila,a i suđenje mogli bi do prvaka.Mada Zrinjski i Željo su bolji i trebali bi voditi glavnu riječ do kraja.Zvijezda 09 je najlošija ekipa.Ispadaju sigurno.E,ko će im pravit društvo,Mladost,GOŠK ili Krupa,ostaje da se vidi.Liga izjednačena više nego ikad.

wobly92
Kontakt:

Post Postao/la wobly92 » 15 avg 2018, 22:54

Mišljenja sam da Željo ipak uzima ove godine, ali i da je liga mnogo slabija nego prije 3 godine npr. Tadašnji Zrinjski je bio duplo jači nego sada, a tadašnja Sloboda, Željo pa i Sarajevo bi protutnjali ovom ligom.
Jest ovo smiješno, dvije pobjede i vidi nas borimo se za Evropu :lol:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 15 avg 2018, 23:49

Utakmica odlična, mi malo bolji na Grbavici. Suđenje fantastično, nikad bolje.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Alipasino
Kontakt:

Post Postao/la Alipasino » 15 avg 2018, 23:50

Ja ga **** ako su ikad ikom ponistena 3 gola ko domacinu OD kad se igra ova liga.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 15 avg 2018, 23:51

AnelMid je napisao/la:Koliko ima gledalaca

Oko 12 milja otprilike sve zajedno.
Bosnian Cup - ★★★★★★

arelinho
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

Post Postao/la arelinho » 15 avg 2018, 23:52

Dobar je bio derbi nema šta.
Po meni je glavni sudija dobro odradio svoj posao. Korektno je sudio i nije vukao ni na jednu stranu. Onaj na zapadu je dobro dizao, a još nisam pogledao ove ofsajde iz drugog poluvremena pa da kažem nešto za ovog drugog pomoćnog.

:clap: :clap:

LjoZee
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la LjoZee » 15 avg 2018, 23:52

MortemHz je napisao/la:Utakmica odlična, mi malo bolji na Grbavici. Suđenje fantastično, nikad bolje.

Pasa, ne mozes vala reci da ste bili bolji. Ako bi gledali cjelokupnu utakmicu egal. Ono sto je nama Bogicevic, vama je Hebibovic. Dva bogalja.

jasta
Kontakt:

Post Postao/la jasta » 15 avg 2018, 23:53

I Šabić bivši hahaha

Stalno govorimo kako su nam uslovi nikakvi, treneri loši, uprava katastrofa, sudije nula, igrači amateri....... Ispada da smo samo mi navijači (posmatrači, forumaši i ostali) profesionalni i stručni. Jel iko postavio tu tezu da ni većina nas nema pojma i da smo i mi neškolovani da gledamo fudbal i sve oko njega.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 15 avg 2018, 23:57

LjoZee je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Utakmica odlična, mi malo bolji na Grbavici. Suđenje fantastično, nikad bolje.

Pasa, ne mozes vala reci da ste bili bolji. Ako bi gledali cjelokupnu utakmicu egal. Ono sto je nama Bogicevic, vama je Hebibovic. Dva bogalja.

Konkretniji ako tražis ispravnu riječ, vi ste doduše imali posjed. Moje lično mišljenje.
Bosnian Cup - ★★★★★★

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 15 avg 2018, 23:59

sajo10 je napisao/la:Kakav Siroki i naslov prvaka.. Nece ni drugi zavrsiti. Da je Mladost izdrzala danas niko ih se nebi sjetio. Opet ce glavnu ulogu igrati Zrinjski i Zeljeznicar.

Zeljo je prvak. Sto se tice Sirokog potpuno si u pravu. Bude prvi samo ako mu se pokloni titula, nema kvalitetu.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

york
Kontakt:

Post Postao/la york » 16 avg 2018, 00:05

crozla je napisao/la:

Zeljo je prvak. Sto se tice Sirokog potpuno si u pravu. Bude prvi samo ako mu se pokloni titula, nema kvalitetu.

Hahaha :thumbup:
Upravo zbog poklanjanja titula kako kazes, Široki i nije bio prvi zadnjih 12 godina

arelinho
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

Post Postao/la arelinho » 16 avg 2018, 00:08

Neće Široki uzeti titule sve dok ne promjene politiku dovođenja igrača. Oni pošto imaju pare ako bi krenuli dovoditi igrače koji su muslimani, ali da su kvalitetni da bi mogli uzeti par titula.

Suki46
Kontakt:

Post Postao/la Suki46 » 16 avg 2018, 00:17

Dobar derb, 4 gola i dobra atmosfera . Da je bogdo svaki teren kao ovaj na Grbavici , mozda bi nesta u Europi i uradili svi kolektivno.Siroki vazda pocne sezonu dobro i onda sredinom septembra padnu ugl zbog jako malog izbora igraca.Zrinjski ce se sa Bakom dici , 99 % sam siguran a i sad nisu daleko od 1 mjesta.Izgleda da je ovaj nas savez ukinuo od ove godine 6 sudija, ocito ih nemamo vise :mrgreen: :urnebes:
Bosnian Cup - ★★★★★★
YNWA <3

arelinho
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

Post Postao/la arelinho » 16 avg 2018, 00:19

Suki46 je napisao/la:Dobar derb, 4 gola i dobra atmosfera . Da je bogdo svaki teren kao ovaj na Grbavici , mozda bi nesta u Europi i uradili svi kolektivno.Siroki vazda pocne sezonu dobro i onda sredinom septembra padnu ugl zbog jako malog izbora igraca.Zrinjski ce se sa Bakom dici , 99 % sam siguran a i sad nisu daleko od 1 mjesta.Izgleda da je ovaj nas savez ukinuo od ove godine 6 sudija, ocito ih nemamo vise :mrgreen: :urnebes:

Prošle sezone ih nije bilo isto. Savez im nije plaćao ništa nego glavni i pomoćnici im nekad znaju dati od onog što oni dobiju. Tako da su kod nas 5 i 6 sudija bili volonteri na utakmicama.

Suki46
Kontakt:

Post Postao/la Suki46 » 16 avg 2018, 00:22

arelinho je napisao/la:
Suki46 je napisao/la:Dobar derb, 4 gola i dobra atmosfera . Da je bogdo svaki teren kao ovaj na Grbavici , mozda bi nesta u Europi i uradili svi kolektivno.Siroki vazda pocne sezonu dobro i onda sredinom septembra padnu ugl zbog jako malog izbora igraca.Zrinjski ce se sa Bakom dici , 99 % sam siguran a i sad nisu daleko od 1 mjesta.Izgleda da je ovaj nas savez ukinuo od ove godine 6 sudija, ocito ih nemamo vise :mrgreen: :urnebes:

Prošle sezone ih nije bilo isto. Savez im nije plaćao ništa nego glavni i pomoćnici im nekad znaju dati od onog što oni dobiju. Tako da su kod nas 5 i 6 sudija bili volonteri na utakmicama.

Aa nisam primjetio da su i prosle godine ih makli.Nepotrebno je ugl ono bilo jer ona dvojica dodatnih sudija nisu nijednu odluku donijeli krucijalnu.Sta ti kazes o derbiju , kakve su impresije :?:
Bosnian Cup - ★★★★★★
YNWA <3

arelinho
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

Post Postao/la arelinho » 16 avg 2018, 00:25

Suki46 je napisao/la:
arelinho je napisao/la:

Aa nisam primjetio da su i prosle godine ih makli.Nepotrebno je ugl ono bilo jer ona dvojica dodatnih sudija nisu nijednu odluku donijeli krucijalnu.Sta ti kazes o derbiju , kakve su impresije :?:

Dobra je bila utakmica. Mi smo bili malo konkretniji, ali vi ste imali bolje šanse. Najrealniji je ovo rezultat.

samirr
Kontakt:

Post Postao/la samirr » 16 avg 2018, 00:36

Alipasino je napisao/la:Ja ga **** ako su ikad ikom ponistena 3 gola ko domacinu OD kad se igra ova liga.

:urnebes: :urnebes:
Previše se vjeruje Jesicu.

SNSa
Kontakt:

Post Postao/la SNSa » 16 avg 2018, 00:40

samirr je napisao/la:
Alipasino je napisao/la:Ja ga **** ako su ikad ikom ponistena 3 gola ko domacinu OD kad se igra ova liga.

:urnebes: :urnebes:

Apsolutno opravdano.
Navikla stoka da im se priznavaju golovi gdje cak lopte nisu ni dosle do linije.

U torove stoko!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Beduin i 22 gosta.