Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la penke » 22 avg 2018, 00:27

Kakva je ekipa ova Zvijezda 09? Jel pratio itko nju?
Ne čine mi se kao ekipa za premijer lige..
Samo jedno ime

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la belosevic28 » 22 avg 2018, 09:00

svrakino1921 je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Nije ovaj iz svrakinog. On je incestoidni isprdak poDrijekla iz Olova i Varesa.
Selam od Nedzada iz Behara...
Ja sam poDrijekla od Kriva Rijeka
Svrakino pisi velikim slovom
I dobro ti pogodis put iz te vukojebine ka stadionu AFH
Selam za Ernu i Vanesu :ljepota:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

NeVeni
Postovi: 5
Pridružen/a: 14 avg 2018, 18:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la NeVeni » 22 avg 2018, 14:03

Pozdrav svim dobrim ljudima ovdje,nakon dugo citanja,odlucio sam se registrirati!

FoSte95
Postovi: 12643
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 22 avg 2018, 14:16

Kada ćemo mi dočekati da neki klub iz ove kukuruz lige igra play-off za LŠ
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Brcanskamalta » 22 avg 2018, 14:18

FoSte95 je napisao/la:Kada ćemo mi dočekati da neki klub iz ove kukuruz lige igra play-off za LŠ
Kada Sloboda uzme titulu.
To ce biti takav sok za Universum da ce nam se sve zvijezde poklopiti.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 22 avg 2018, 14:34

FoSte95 je napisao/la:Kada ćemo mi dočekati da neki klub iz ove kukuruz lige igra play-off za LŠ
Kada donesemo zakon da se svi klubovi mogu privatizovati, do tada nista.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hans » 22 avg 2018, 14:44

redbull93 je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:Kada ćemo mi dočekati da neki klub iz ove kukuruz lige igra play-off za LŠ
Kada donesemo zakon da se svi klubovi mogu privatizovati, do tada nista.
Kada donesemo zakon da raznorazni predsjednici, clanovi odbora i sl. ne privatiziraju klub u svrhu povecanja vlastitih novcanih prihoda :D

I naravno, kad se ugledamo na najuspjesnije klubove istocnih i zapadnih susjeda

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tale07 » 22 avg 2018, 14:46

FoSte95 je napisao/la:Kada ćemo mi dočekati da neki klub iz ove kukuruz lige igra play-off za LŠ
Kad se Rifat makne iz kuhinje !

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la since1948 » 22 avg 2018, 15:00

Kad neki klubovi postanu drzavni projekti kao sto su Dinamo i Zvezda. Pa znate li vi kolko love treba za play off LP? I to nije samo kratkorocno ulaganje,to mora biti visegodisnje upumpavanje love kao kod gore spomenutih
SAMO ŠIROKI!

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la marconato » 22 avg 2018, 15:06

since1948 je napisao/la:Kad neki klubovi postanu drzavni projekti kao sto su Dinamo i Zvezda. Pa znate li vi kolko love treba za play off LP? I to nije samo kratkorocno ulaganje,to mora biti visegodisnje upumpavanje love kao kod gore spomenutih
Vise oni isisaju, nego sto upumpaju u klub! Zvezda je samo ovaj prelazni rok zaradila 20-ak mil. € od transfera!
Partizan u prethodnih 10 god od transfera zaradio 150 mil. a klub u dugu 15ak mil... :crazy:
Najlaksa moguca zarada za politicare i pranje para!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 22 avg 2018, 15:08

Hans je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:Kada ćemo mi dočekati da neki klub iz ove kukuruz lige igra play-off za LŠ
Kada donesemo zakon da se svi klubovi mogu privatizovati, do tada nista.
Kada donesemo zakon da raznorazni predsjednici, clanovi odbora i sl. ne privatiziraju klub u svrhu povecanja vlastitih novcanih prihoda :D

I naravno, kad se ugledamo na najuspjesnije klubove istocnih i zapadnih susjeda
Samo strani investitori, nista ovi nasi domaci papci. Onda mozemo ocekivati bolje klubove i bolju ligu, ali nema nista od toga jer mi nemamo ni drzave, ni saveza. Ovdje se samo gleda kako ce koga ko "zavaliti" i gdje ce on biti dobar. Je.be se njemu sto mu unuce nece imati koga gledati na nasim stadionima. Savez nam je jedna velika 0, rijesili se usanovica, dosli samo malo moderniji uhljebi.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 22 avg 2018, 15:11

redbull93 je napisao/la: Samo strani investitori, nista ovi nasi domaci papci. Onda mozemo ocekivati bolje klubove i bolju ligu, ali nema nista od toga jer mi nemamo ni drzave, ni saveza. Ovdje se samo gleda kako ce koga ko "zavaliti" i gdje ce on biti dobar. Je.be se njemu sto mu unuce nece imati koga gledati na nasim stadionima. Savez nam je jedna velika 0, rijesili se usanovica, dosli samo malo moderniji uhljebi.
Pa dobri su i domaći. Vidiš Hazmir milione upumpao u City, gledaj stadiona zavisni smo im. Još će biti ispred Zrinjskog ove sezone . Imaju i hiljade ludih tifoza.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la since1948 » 22 avg 2018, 15:17

marconato je napisao/la:
since1948 je napisao/la:Kad neki klubovi postanu drzavni projekti kao sto su Dinamo i Zvezda. Pa znate li vi kolko love treba za play off LP? I to nije samo kratkorocno ulaganje,to mora biti visegodisnje upumpavanje love kao kod gore spomenutih
Vise oni isisaju, nego sto upumpaju u klub! Zvezda je samo ovaj prelazni rok zaradila 20-ak mil. € od transfera!
Partizan u prethodnih 10 god od transfera zaradio 150 mil. a klub u dugu 15ak mil... :crazy:
Najlaksa moguca zarada za politicare i pranje para!
Naravno,to se podrazumijeva. Pa nece oni nista bez da se okoriste od toga.

@redbull93 Koji strani investitori? Mislis neki kao Tan? Ili onaj Turcin iz Celika? Takvi muljatori su tu samo da operu pare,nece nitko uloziti negdje gdje mu se lova nece vratiti,a u bih sigurno nece. Jedini,ali jedini nacin za krenuti naprijed je prvenstveno unaprijediti infrastrukturu i marketing lige. Popularizacija prvo među nasim ljudima,a onda i vani. I tek nakon 5-10 godina mozes ocekivati investitore s postenim namjerama i s lovom. Ovako mozes u najboljem slucaju zavrsit ko Sarajevo. Bez prava glasa,kao lutkica u rukama nekog sumnjivog tajkuna. I moze te ugasit sutra,a ti mu nista ne mozes
SAMO ŠIROKI!

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3283
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RollingPaper » 22 avg 2018, 15:22

Ovaj sindikat je mogla biti extra priča, al samo su mlitavi šupčići

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 22 avg 2018, 15:24

since1948 je napisao/la:Popularizacija prvo među nasim ljudima,a onda i vani.
Kakva ba popularizacija vani. Mi smo patuljasta država, pa Anderlecht i Ajax van Belgije i Nizozemske nemaju nešto navijača, a kamoli naši klubovi, o Zvijezdi, Mladosti, Tuzla Cityu da ne pričam.

Sindikat je skupina ublehaša predvođena onim Đidićem kojima je jedina svrha prošle sezone bio pritisak na Slobodu dok se sa Čelikom borila za opstanak.
Zadnja izmjena: Penaltiky, dana/u 22 avg 2018, 15:25, ukupno mijenjano 1 put.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3283
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RollingPaper » 22 avg 2018, 15:25

since1948 je napisao/la:Kad neki klubovi postanu drzavni projekti kao sto su Dinamo i Zvezda. Pa znate li vi kolko love treba za play off LP? I to nije samo kratkorocno ulaganje,to mora biti visegodisnje upumpavanje love kao kod gore spomenutih
Zvezda i Dinamo su dva različita svijeta. Zvezda ima neke veze sa državom jedino reprogramom duga i sl. Njihov generalni sponzor plaća kapitalce i uzima ogroman procenat od transfera.

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la since1948 » 22 avg 2018, 15:44

Penaltiky je napisao/la:
since1948 je napisao/la:Popularizacija prvo među nasim ljudima,a onda i vani.
Kakva ba popularizacija vani. Mi smo patuljasta država, pa Anderlecht i Ajax van Belgije i Nizozemske nemaju nešto navijača, a kamoli naši klubovi, o Zvijezdi, Mladosti, Tuzla Cityu da ne pričam.

Sindikat je skupina ublehaša predvođena onim Đidićem kojima je jedina svrha prošle sezone bio pritisak na Slobodu dok se sa Čelikom borila za opstanak.
Pa pod popularizacijom ne misim da nasi klubovi imaju milione navijaca u svijetu,nego da uopce ljudi znaju da postojimo. Nesto kao npr ja nit pratim Škotsku ligu nit me zanima,al eto slucajno naletim na tv na utakmicu i pogledam Celtica,Rangerse,Hearts ili nebitno. Ko ce ti kupit reklamu na stadionu il na dresu kad te utakmice gleda 200 ljudi i to na nekoj sugavoj platformi s kamerama iz '45? Malo profesionalnije to treba. I postoje ljudi koji znaju kako to i napravit,samo ne mogu doc do te pozicije od silnih uhljeba i podguza sto su se zaposlili preko stranke
SAMO ŠIROKI!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 22 avg 2018, 15:46

Tu trebaju korjenite promjene u društvu da bi se to o čemu ti pričaš desilo. Eventualno jedan klub gdje se poslože kockice i bude sreće možda iskorak napravi.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 22 avg 2018, 15:47

since1948 je napisao/la:
marconato je napisao/la:
since1948 je napisao/la:Kad neki klubovi postanu drzavni projekti kao sto su Dinamo i Zvezda. Pa znate li vi kolko love treba za play off LP? I to nije samo kratkorocno ulaganje,to mora biti visegodisnje upumpavanje love kao kod gore spomenutih
Vise oni isisaju, nego sto upumpaju u klub! Zvezda je samo ovaj prelazni rok zaradila 20-ak mil. € od transfera!
Partizan u prethodnih 10 god od transfera zaradio 150 mil. a klub u dugu 15ak mil... :crazy:
Najlaksa moguca zarada za politicare i pranje para!
Naravno,to se podrazumijeva. Pa nece oni nista bez da se okoriste od toga.

@redbull93 Koji strani investitori? Mislis neki kao Tan? Ili onaj Turcin iz Celika? Takvi muljatori su tu samo da operu pare,nece nitko uloziti negdje gdje mu se lova nece vratiti,a u bih sigurno nece. Jedini,ali jedini nacin za krenuti naprijed je prvenstveno unaprijediti infrastrukturu i marketing lige. Popularizacija prvo među nasim ljudima,a onda i vani. I tek nakon 5-10 godina mozes ocekivati investitore s postenim namjerama i s lovom. Ovako mozes u najboljem slucaju zavrsit ko Sarajevo. Bez prava glasa,kao lutkica u rukama nekog sumnjivog tajkuna. I moze te ugasit sutra,a ti mu nista ne mozes
Ne bi se slozio sa tobom, hoces reci da Tan i sa Cardiffom u Engleskoj pere pare. Cisto sumnjam. Turcin pored Čelika ima jos 2-3 kluba i kako citam pregovara da preuzme Belgijski Westerlo. Ako bi mi vec dozvolili da radi ko sta hoce, englezi i belgijanci sigurno ne bi, tako da sigurno nisu tu da peru pare. Na kraju sta ce u Čeliku oprati, vraca covjek dugove svakim danom, da nije dosao u klub, budi siguran da bi se Čelik i ugasio.

Jedini spas nam je da drzava i savez pocnu raditi na tome. Vise savez nego drzava, samo infrastruktura nama treba, talenata i pravih ljudi imamo, samo postaviti ih na pravo mjesto.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 22 avg 2018, 18:52

Koje jos klubove ima taj turcin pored Celika?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: zrinjamo i 55 gostiju.