Premijer liga BiH - općenito

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 22 jul 2019, 23:37

Bgm siroki iz godine u godinu nazaduje, otkad im je optuzilo onog za ratne zlocine(ili nesto drugo?) ljudi tavore :D

Cestitam Celiku, zaista veliak pobjeda, imali neko podatak koliko je puta Siroki izgubio kuci do 2017. :D Smio bi se zaklet da nije vise od 10
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 22 jul 2019, 23:42

Veliko osvježenje je Tuzla City za ligu, imaju odličnu ekipu.
Čelik stabilan od prvog kola, ko bi reko, nakon onakvih prošlih sezona.
Široki standard, čvrsti i žilavi, daleko od prvog mjesta ali daleko i od donjeg dijela tabele. Respektabilna ekipa.
Željezničar, kao i Široki Brijeg.
Sarajevo i Zrinjski se izdvajaju, strašne ekipe i glavni kandidati za titulu.
Borac i Velež, nisu ništa pokazali u prvom kolu ali definitivno će biti osvježenje i veliki plus za ligu.
Radnik i Sloboda, sredina tabele, prije donji dio nego gornji.
Mladost, meni se čini da su tanka ekipa, na pola pozicija imaju strašno dobrih igrača a druga polovica tanko skroz, slabi su sa širinom.
Zvijezda, preloši, ne znam šta rade s golmanom i stoperom, kako skonta to su im igrala djeca od 16 godina i dali su sami sebi 3 gola faktički, vidio sam golove.

Liga će biti bar 50% bolja, što nije mala stvar.
Napredak je vidljiv i što još niko nije dobio otkaz ili dao ostavku, al za to ćemo sačekati jutro :D
FK Sarajevo

Tristan
Kontakt:

PostPostao/la Tristan » 22 jul 2019, 23:43

invincible1921 WroteColonBgm siroki iz godine u godinu nazaduje, otkad im je optuzilo onog za ratne zlocine(ili nesto drugo?) ljudi tavore :D

Cestitam Celiku, zaista veliak pobjeda, imali neko podatak koliko je puta Siroki izgubio kuci do 2017. :D Smio bi se zaklet da nije vise od 10

Tavore k***c, uvijek izbore Evropu preko lige i u kupu polufinale/finale redovno.
Mnogi bi tako da tavore. :D

Cestitke Celiku.

svabo8
Kontakt:

PostPostao/la svabo8 » 22 jul 2019, 23:44

nickiZe88 WroteColonSto se seljini usutise otkad napisase da celik nema sanse za gornji dio :lol: :lol:

Prosle sezone ste nas jedva i ono jednom dobili od 3 tekme, ove godine s bodom budite zadovoljni, garantujem ;)

Mi citavu ekipu istu tu sacuvali sto vam zabije 4 komada na grbavici u dvije tekme, plus sad imamo strasnu klupu za razliku od vas :salut:

Blago se tebi kad si poslije prvog kola shvatio sta ce se desavati u ovoj sezoni. Ćeeelik najjaćii
FK Željezničar-najpoznatiji, najtrofejniji, najgledaniji i najveći klub iz Bosne i Hercegovine.

nickiZe88
Kontakt:

PostPostao/la nickiZe88 » 22 jul 2019, 23:46

svabo8 WroteColon
nickiZe88 WroteColonSto se seljini usutise otkad napisase da celik nema sanse za gornji dio :lol: :lol:

Prosle sezone ste nas jedva i ono jednom dobili od 3 tekme, ove godine s bodom budite zadovoljni, garantujem ;)

Mi citavu ekipu istu tu sacuvali sto vam zabije 4 komada na grbavici u dvije tekme, plus sad imamo strasnu klupu za razliku od vas :salut:

Blago se tebi kad si poslije prvog kola shvatio sta ce se desavati u ovoj sezoni. Ćeeelik najjaćii

Naravno da jesam, jedino sto sam siguran je to da smo bolji od zelje, i da nemaju sanse protiv nas, pa ti vidi :kafa:

invincible1921
Kontakt:

PostPostao/la invincible1921 » 22 jul 2019, 23:48

Tristan WroteColon
invincible1921 WroteColonBgm siroki iz godine u godinu nazaduje, otkad im je optuzilo onog za ratne zlocine(ili nesto drugo?) ljudi tavore :D

Tavore k***c, uvijek izbore Evropu preko lige i u kupu polufinale/finale redovno.

Cestitke Celiku.

Pa dobro, al prije su bili za titulu kandidati, zadnjih par godina su bgm miljama daleko :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama...

!INTER ---Manchester City!

NY KNICKS!

Ako sam patriota nisam budala....

zenica1985
Kontakt:

PostPostao/la zenica1985 » 22 jul 2019, 23:48

Ovu Listica treba ugasiti upravo su djeca kamenovala autobus Robijasa zalosno !!!

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 22 jul 2019, 23:50

Cestitke Celiku
1921

Tristan
Kontakt:

PostPostao/la Tristan » 22 jul 2019, 23:51

invincible1921 WroteColon
Tristan WroteColon

Cestitke Celiku.

Pa dobro, al prije su bili za titulu kandidati, zadnjih par godina su bgm miljama daleko :D

Nije sve do njih, Zrinjski i Sarajevo su odskocili po kvalitetu zadnjih par godina. :)

THEC
Kontakt:

PostPostao/la THEC » 22 jul 2019, 23:53

ma jeste i do njih i fasisticke politike, a pored toga zna se i da je HDZ usmjerio sve prema Zrinjskom i njih finansiraju tako da ga Siroki i tu pusi
Pyro is not a crime !

FrancescoTotti
Kontakt:

PostPostao/la FrancescoTotti » 22 jul 2019, 23:54

zenica1985 WroteColonOvu Listica treba ugasiti upravo su djeca kamenovala autobus Robijasa zalosno !!!

Sto te iznenadjuje to od one nazi prcije?
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

bhpremierliga12
Kontakt:

PostPostao/la bhpremierliga12 » 23 jul 2019, 00:02

zenica1985 WroteColonOvu Listica treba ugasiti upravo su djeca kamenovala autobus Robijasa zalosno !!!

Pa ja sam ovo realno i ocekivao kada sam vidio da su vec u 60. minuti izasli sa svoje tribine, znao sam da ce neko sranje napraviti..
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 23 jul 2019, 00:14

To je standardni igrokaz bezmudnih pojedinaca / wanna be navijaca. I u Zenici se znalo kamenovati.
Svim grupama je bolna tacka naci prijevoz za gostovanje, pogotovo bus i nadju se mozgovi koji uzmu kamen i saspu nekome staklo, ne razmisljajuci da ta agencija vise nikad ni jednu grupu nece odvesti na utakmicu.. i dodjes u situaciju da i kad imas ljude, nemas koga da te vozi.. Bosna i mentalitet "navijaca"...

btw. Cestitam Celiku, iznenadili su me.

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 23 jul 2019, 00:32

Nesluzbeno Sedloski podnio ostavku.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

redbull93
Kontakt:

PostPostao/la redbull93 » 23 jul 2019, 00:37

miky_hz WroteColonNesluzbeno Sedloski podnio ostavku.

Čelik nastavlja da smjenjuje trenere :urnebes:

U 4. kolu mogao bi biti isti scenario kao prosle godine u istom tom 4. kolu.

Morz :wave:
RAT SAVEZU!

#SamoČelik

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 23 jul 2019, 00:45

Kad nije nakon zadnjeg derbija nece ni tad 100%
1921

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 23 jul 2019, 00:50

BordoSarajevo WroteColonVeliko osvježenje je Tuzla City za ligu, imaju odličnu ekipu.
Čelik stabilan od prvog kola, ko bi reko, nakon onakvih prošlih sezona.
Široki standard, čvrsti i žilavi, daleko od prvog mjesta ali daleko i od donjeg dijela tabele. Respektabilna ekipa.
Željezničar, kao i Široki Brijeg.
Sarajevo i Zrinjski se izdvajaju, strašne ekipe i glavni kandidati za titulu.
Borac i Velež, nisu ništa pokazali u prvom kolu ali definitivno će biti osvježenje i veliki plus za ligu.
Radnik i Sloboda, sredina tabele, prije donji dio nego gornji.
Mladost, meni se čini da su tanka ekipa, na pola pozicija imaju strašno dobrih igrača a druga polovica tanko skroz, slabi su sa širinom.
Zvijezda, preloši, ne znam šta rade s golmanom i stoperom, kako skonta to su im igrala djeca od 16 godina i dali su sami sebi 3 gola faktički, vidio sam golove.

Liga će biti bar 50% bolja, što nije mala stvar.
Napredak je vidljiv i što još niko nije dobio otkaz ili dao ostavku, al za to ćemo sačekati jutro :D

I mene cudi kako nema otkaza zadnjih godinu dana u nekadasnjoj mjeri,prije skoro svaki klub po 3 promijeni za sezonu

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 23 jul 2019, 01:14

redbull93 WroteColon
miky_hz WroteColonNesluzbeno Sedloski podnio ostavku.

Čelik nastavlja da smjenjuje trenere :urnebes:

U 4. kolu mogao bi biti isti scenario kao prosle godine u istom tom 4. kolu.

Morz :wave:

Morž će s Grbavice otići kad u kofere stavi svašta nešto osim prnja, zato je i došao. Do tada :nene:

061657451
Kontakt:

PostPostao/la 061657451 » 23 jul 2019, 01:33

Viče li i sad Bruno Bušić sa Široka

samirr
Kontakt:

PostPostao/la samirr » 23 jul 2019, 02:03

pozitivno me iznenadio celik mogli bi oni ovu sezonu igrati bitnu ulogu ove sezone, široki na pecari mozda dozivi poraz-dva u cijeloj sezoni a evo vec na startu izgubiše vidjet' cemo u Tuzli kakav je Široki pod priitskom jer ne bi bilo dobro po njih da udju u sezonu sa dva vezana poraza što se iskreno nadam i desiti.
Previše se vjeruje Jesicu.

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: desperados, Kulesza i 24 gosta.