Premijer liga BiH - općenito

ZaNjuBoriSe
Kontakt:

PostPostao/la ZaNjuBoriSe » 26 jul 2019, 11:27

slika
Kakva Perverzijaa :ljepota: :bow: :opaopa:

Španski brend sportske opreme Kelme široko je prisutan na svjetskom tržištu dugi niz godina. Ova kompanija posvećena je proizvodnji i distribuciji sportske opreme i obuće, sa posebnim akcentom na ekipnim sportovima, posebno fudbal i futsal uz posvećenost praćenju modnih trendova. Dresovi Borca izrađeni su od kvalitetnih materijala, a dizajn prati trendove u kreiranju sportske odjeće.

U opticaju su dvije garniture dresova. Crveno plava kombinacija na kojoj se u gornjem lijevom uglu nalazi grb Borca, a na prsima je istaknuto ime generalnog sponzora Prointera. Zastava Republike Srpske istaknuta je na poleđini u gornjem centralnom dijelu ispod koje je prezime igrača sa brojem, a o dizajnu tipografije odlučivali su navijači našeg kluba. Druga garnitura je u bijeloj boji sa crvenim i zlatno žutim detaljima što je predstavljeno kao prelazno rješenje a finalna bijela garnitura dolazi na jesen.
Juniori Omladinske škole Borca predstavili su obje garniture dresova i prateću opremu.

avenija
Kontakt:

PostPostao/la avenija » 26 jul 2019, 12:32

Koliko Sarajevo ima uticaja u savezu i medju komisijama za sudjenje to je nevjerovatno.
Znaci da bilo koji klub ima toliku protekciju osvojao bi redovno titule.

Cim im je frka utakmica i gdje bi mogli izgubiti odmah se salje Dragan Petrovic koji kad im sudi nikada nisu izgubili.
Sto bi rekli poslan po zadatku.

FUJ SAVEZ FUJ SUDIJE I KOMISIJA.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Giljotina
Kontakt:

PostPostao/la Giljotina » 26 jul 2019, 12:38

avenija WroteColonKoliko Sarajevo ima uticaja u savezu i medju komisijama za sudjenje to je nevjerovatno.

Cim im je frka utakmica i gdje bi mogli izgubiti odmah se salje Dragan Petrovic koji kad im sudi nikada nisu izgubili.

Da je drugi sudija, izgubili biste 0 - 2, a pošto je ovaj, bit će 0 - 3.

samoposteno
Kontakt:

PostPostao/la samoposteno » 26 jul 2019, 12:58

ZaNjuBoriSe WroteColonslika
Kakva Perverzijaa :ljepota: :bow: :opaopa:

Španski brend sportske opreme Kelme široko je prisutan na svjetskom tržištu dugi niz godina. Ova kompanija posvećena je proizvodnji i distribuciji sportske opreme i obuće, sa posebnim akcentom na ekipnim sportovima, posebno fudbal i futsal uz posvećenost praćenju modnih trendova. Dresovi Borca izrađeni su od kvalitetnih materijala, a dizajn prati trendove u kreiranju sportske odjeće.

U opticaju su dvije garniture dresova. Crveno plava kombinacija na kojoj se u gornjem lijevom uglu nalazi grb Borca, a na prsima je istaknuto ime generalnog sponzora Prointera. Zastava Republike Srpske istaknuta je na poleđini u gornjem centralnom dijelu ispod koje je prezime igrača sa brojem, a o dizajnu tipografije odlučivali su navijači našeg kluba. Druga garnitura je u bijeloj boji sa crvenim i zlatno žutim detaljima što je predstavljeno kao prelazno rješenje a finalna bijela garnitura dolazi na jesen.
Juniori Omladinske škole Borca predstavili su obje garniture dresova i prateću opremu.

Dobri vam ovi dresovi Kelime i Sehadet

sve5
Kontakt:

PostPostao/la sve5 » 26 jul 2019, 13:01

FKS ce igrati na Grbavici. Možda je navijačima to teže progutati, ali organizacijski je nemoguće da igraju u Zenici tako da je ovo jedina moguća opcija.

ronaldo99
Kontakt:

PostPostao/la ronaldo99 » 26 jul 2019, 13:21

Nego kontam da ce ovo kolo biti jedno od posjecenijih, zenica i mostar ce sami inati gkedalaca kao komplet prvo kolo koje je izkedju ostalog bilo najposjecenije prvo kolo u zadnjih 10 godina premijer lige

vest
Kontakt:

PostPostao/la vest » 26 jul 2019, 14:46

sve5 WroteColonFKS ce igrati na Grbavici. Možda je navijačima to teže progutati, ali organizacijski je nemoguće da igraju u Zenici tako da je ovo jedina moguća opcija.

Ko da nas/njih neko pita sve go klosar niko vise od petobe u dzepu/torbici.
Hladno odigrati na grbavici i to je to.
Zeljo 30.000 maraka dobar i nek stave klauzulu da u slucaju demoliranja par stolica FKS preuzima stetu.
Fks dobar jer stedi putni trosak u zenicu, nek dodje 12.000 × 10km to je 120.000km tu odbiji jos 20.000 za policiju, hitnu, zastitare i to je to.
Necemo se voljeti, i dalje cemo se prcat po forumima.
Manijak sam, al najlepsi.

UstanikSBII
Kontakt:

PostPostao/la UstanikSBII » 26 jul 2019, 14:52

vest WroteColon
sve5 WroteColonFKS ce igrati na Grbavici. Možda je navijačima to teže progutati, ali organizacijski je nemoguće da igraju u Zenici tako da je ovo jedina moguća opcija.

Zeljo 30.000 maraka dobar i nek stave klauzulu da u slucaju demoliranja par stolica FKS preuzima stetu.
Fks dobar jer stedi putni trosak u zenicu, nek dodje 12.000 × 10km to je 120.000km tu odbiji jos 20.000 za policiju, hitnu, zastitare i to je to.

eVropsko Sarajevo na eVropskoj Grbavici :mrgreen: da je Vijetnam bliži mogli su tamo komotno :D
Dulce et decorum est pro patria mori.

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

Ideal je vječan, jači i bolji od bilo koje titule!

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 26 jul 2019, 14:59

Sto bi osim reko slaba genetika i kome da prave stadione onda hehe
Vecih jezika bez pokrica nema na dunjaluku hehe

Rahma
Kontakt:

PostPostao/la Rahma » 26 jul 2019, 15:00

avenija WroteColonKoliko Sarajevo ima uticaja u savezu i medju komisijama za sudjenje to je nevjerovatno.

Jel te stid sta pises?
''Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slušati kako trebam igrati. Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu samo u Sarajevu igrati.''

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 26 jul 2019, 15:05

A frka nam je ok,nabit ce nas filijala.Spasavaj Draganeeeee
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

vest
Kontakt:

PostPostao/la vest » 26 jul 2019, 15:06

UstanikSBII WroteColon
vest WroteColon

eVropsko Sarajevo na eVropskoj Grbavici :mrgreen: da je Vijetnam bliži mogli su tamo komotno :D

Hahaha nek si ti zvalje otvorio makar balega izlazila iz njih. Sta ima rasista vijetnam je lijepa zemlja sa divnim ljudima. Citav svijet je lijep a vi se furate da ste uebermensch a skoro sva familija hljeb potrazila vani.
Zao mi je da ste tako zatucani u 80% slucajeva, zao one normalne manjine kod vas.
Manijak sam, al najlepsi.

MMA075
Kontakt:

PostPostao/la MMA075 » 26 jul 2019, 18:50

Jel se ima gdje pogledati repriza ove emisije sa Hayata?

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 26 jul 2019, 18:54

MMA075 WroteColonJel se ima gdje pogledati repriza ove emisije sa Hayata?

Veceras ima repriza u 1
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 26 jul 2019, 18:54

MMA075 WroteColonJel se ima gdje pogledati repriza ove emisije sa Hayata?

Imaš večeras u 01h.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 26 jul 2019, 18:59

Rahma WroteColon

Jel te stid sta pises?

Gle koliko se ono diglo i napuhalo, ko da su Real u PM.

Sad ce doci onaj blentavi prison, i reci ce " sad zbog Petrovica, koji sudi po zadatku, bit ce belaja po Zenici kad budete igrali Evropu"
:lol:

Kakvi cernobilci :facepalm:

_dreamer_
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la _dreamer_ » 26 jul 2019, 19:01

sto se osim naprica gluposti na pressici. cuj nemamo genetski kod, eto srbi i hrcvati koji jedu isti grah i paprike vec 500 godina unazad ko i mi imaju. nema sistema care. Kako dzanan musa, znam drugi je sport, nabuja za manje od godinu dana. bezbeli su mu hackovali genetski kod... koji lik, nisi ti ni nokat od svog starog a nesto se tu furas.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

MMA075
Kontakt:

PostPostao/la MMA075 » 26 jul 2019, 19:04

_dreamer_ WroteColonsto se osim naprica gluposti na pressici. cuj nemamo genetski kod, eto srbi i hrcvati koji jedu isti grah i paprike vec 500 godina unazad ko i mi imaju. nema sistema care. Kako dzanan musa, znam drugi je sport, nabuja za manje od godinu dana. bezbeli su mu hackovali genetski kod... koji lik, nisi ti ni nokat od svog starog a nesto se tu furas.

Bas se posro' da valja al hajde reko necu komentarisat.
Zvezda ligu prvaka osvoji ali eto los nam genetski god. :D

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 26 jul 2019, 19:07

Oko genetike je djelimicno upravu.
Upravu je da su najskuplji igraci na Svijetu uglavnom genetski nadareni.
Mbappe, Neymar, Messi, Ronaldo, šta ja znam više.
To su sve igrači strašno brzi. Imaju puno prostora i da budu strašno spremni.

Eh sad, nije u pravu, kada smo mi u pitanju.

MMA075
Kontakt:

PostPostao/la MMA075 » 26 jul 2019, 19:09

ASD WroteColonOko genetike je djelimicno upravu.
Upravu je da su najskuplji igraci na Svijetu uglavnom genetski nadareni.
Mbappe, Neymar, Messi, Ronaldo, šta ja znam više.
To su sve igrači strašno brzi. Imaju puno prostora i da budu strašno spremni.

Eh sad, nije u pravu, kada smo mi u pitanju.

Ma ja al eto nesto uporedjuju visinu Veselinovica ne bi on nikad mogao igrati u PL, a Messi manji od Veselog. :D

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Inijesta, invincible1921, Kulesza, simidobar, staragarda i 25 gostiju.