Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
MMM
Postovi: 957
Pridružen/a: 15 jan 2016, 20:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MMM » 27 jul 2019, 21:28

ASD je napisao/la:
gruezi je napisao/la:
ASD je napisao/la:pa mozes potrositi 500 na preparate ali to je u odnosu na nekog ko trosi 5000 ili 50 000 na preparate smijesno.

Svi igraci mogu trcati 90 minuta, samo kako. Bolje ekipe ce bolje i trcati.
90 minuta na nivou koji zahtjeva moderan fudbal
Sta je moderan fudbal?
Zrinjski logicno ne moze izdrzati 90 minuta protiv Utrechta, sto je logicno.
Isto tako Utrecht ne moze izdruati 90 minuta protiv sta ja znam Manchester Citya ili Atletico Madrida.
Isto tako neki nizeligas ne mize izdrzati 90 minuta protiv Zrinjskog.
Upravo to!
Nigdje glasnijih 2,5 % antifašista ko u Bosni!

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1846
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zenicanin988 » 27 jul 2019, 21:32

Vanja8 je napisao/la:Kao neko ko postuje sve nase klubove,a posebno klubove koji su nekad igrali u prvoj ligi Jugoslavije,doživio sam jedno veliko razocarenje u Nk Čelik...
Iskreno, Sloboda, Velež, Čelik, Borac,nase drage kone ,su za mene nekako uvijek bili prioritet u simpatijama i onom jezicku na vagi kada se radi o navijanju ...
Ali, citati postove na temi Nk Čelik oko ove problematike stadiona s kojim se suocava Fk Sarajevo za 3 pretkolo El,je za mene možda nesto najmucnije sto sam doživio u poslijednjih nekoliko godina,po pitanju sporta...
Cast izuzecima,ali 90 % ljudi na toj temi pise takve stvari da je cak neukusno bilo sta o tome komentarisati...
Dragi moji Rbijasi, Fk Sarajevo je Bosanskoherecegovacki prvak i trebala mu je i vasa podrska u nastojanju da bar jedan nas klub pokusa da se domogne grupne faze nekog evropskog takmicenja...
Iskreno,ja kao pitar bi podržao i dosao na utakmicu da bodrim i Nk Celik,da se kojim slucajem nadje u slicnoj situaciji...Niti jednim gestom ne bih poželio , a kamo li pisao da treba sutra povrijedjivati igrace Zenickog kluba i slicne nebuloze...
Želim vam svaku srecu u nastavku PL BiH i želim vam da se dokopate Evrope ove godine,ali od danas vi ste za mene klub isto kao i Zvijezda, Gošk,Zrinjski...
Biti sportski prijatelj,nije samo prazno slovo na papiru,pa makar i ne pomogli,ali sportski prijatelj nije kada želite i pozivate na nekakve zabrane dolazaka navijaca Fk Sarajevo ili kada kažete "Mogu doci,ali bez sportskih obilježja,jer eto vi cete onda preuzeti stvari u svoje ruke...
Jadno i žalosno... :facepalm:
Drug i ja se osto osjecam kad citam vas pdf ovih dana. Znaci obostrano je, ali to je ipak manjina
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 27 jul 2019, 21:35

redbull93 je napisao/la:
Vanja8 je napisao/la:Kao neko ko postuje sve nase klubove,a posebno klubove koji su nekad igrali u prvoj ligi Jugoslavije,doživio sam jedno veliko razocarenje u Nk Čelik...
Iskreno, Sloboda, Velež, Čelik, Borac,nase drage kone ,su za mene nekako uvijek bili prioritet u simpatijama i onom jezicku na vagi kada se radi o navijanju ...
Ali, citati postove na temi Nk Čelik oko ove problematike stadiona s kojim se suocava Fk Sarajevo za 3 pretkolo El,je za mene možda nesto najmucnije sto sam doživio u poslijednjih nekoliko godina,po pitanju sporta...
Cast izuzecima,ali 90 % ljudi na toj temi pise takve stvari da je cak neukusno bilo sta o tome komentarisati...
Dragi moji Rbijasi, Fk Sarajevo je Bosanskoherecegovacki prvak i trebala mu je i vasa podrska u nastojanju da bar jedan nas klub pokusa da se domogne grupne faze nekog evropskog takmicenja...
Iskreno,ja kao pitar bi podržao i dosao na utakmicu da bodrim i Nk Celik,da se kojim slucajem nadje u slicnoj situaciji...Niti jednim gestom ne bih poželio , a kamo li pisao da treba sutra povrijedjivati igrace Zenickog kluba i slicne nebuloze...
Želim vam svaku srecu u nastavku PL BiH i želim vam da se dokopate Evrope ove godine,ali od danas vi ste za mene klub isto kao i Zvijezda, Gošk,Zrinjski...
Biti sportski prijatelj,nije samo prazno slovo na papiru,pa makar i ne pomogli,ali sportski prijatelj nije kada želite i pozivate na nekakve zabrane dolazaka navijaca Fk Sarajevo ili kada kažete "Mogu doci,ali bez sportskih obilježja,jer eto vi cete onda preuzeti stvari u svoje ruke...
Jadno i žalosno... :facepalm:
Aj ne seri bgt, da ti drugacije ne kazem. Vecina nas i dalje stoji bujrum u zenicu, igrajte, cak ce i zenicana doci gledat vas uvjeren sam u to. Ovo par pojedinaca sto je bilo, vjeruj ni blizu odvratno u odnosu na one sa vase teme. Majke mi zalosno je ono sta su pisali, ne da sam se razocara u to, nego fuj eto.

A radi cega, radi saopstenja jbt haha.

Lp za sve NORMALNE navijace. Bujrum sutra u sportskoj atmosferi da ispratimo utakmicu.
Bgm ja s jaranima dogovrio da idemo onako sjest pogledati, pruziti podrsku :D
Al kroz Zenicu necete pjevati i nositi obiljezja :D vama je to krivo, ni nama u Sarajevu ne bi dali !! Dodjite pogledajte tekmu, nek vam murija osigura parking i fino do stadiona, i lagano nazad :thumbup:

Al sto vi hocete da se osjecate kao kod kuce, to je vec drugi problem.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 27 jul 2019, 21:40

Dobri golovi na Tušnju večeras :)

Gledam ovaj prenos, pa prebacim na BHT, koja razlika majko moja, čak i sama liga izgleda nekako ozbiljnije kada imaš ovakve prenose kao na Areni. Još kada bi oni uzeli da rade one preglede kola, to bi bilo odlično.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 27 jul 2019, 21:59

prisonbreak je napisao/la:
Bgm ja s jaranima dogovrio da idemo onako sjest pogledati, pruziti podrsku :D
Al kroz Zenicu necete pjevati i nositi obiljezja :D vama je to krivo, ni nama u Sarajevu ne bi dali !! Dodjite pogledajte tekmu, nek vam murija osigura parking i fino do stadiona, i lagano nazad :thumbup:

Al sto vi hocete da se osjecate kao kod kuce, to je vec drugi problem.
Čuj neće pjevati i nositi obilježja kroz Zenicu :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vanja8
Postovi: 10166
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Vanja8 » 27 jul 2019, 22:02

Moj Maide...Za koga ti glasa... :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 27 jul 2019, 22:05

Raonffa je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
Bgm ja s jaranima dogovrio da idemo onako sjest pogledati, pruziti podrsku :D
Al kroz Zenicu necete pjevati i nositi obiljezja :D vama je to krivo, ni nama u Sarajevu ne bi dali !! Dodjite pogledajte tekmu, nek vam murija osigura parking i fino do stadiona, i lagano nazad :thumbup:

Al sto vi hocete da se osjecate kao kod kuce, to je vec drugi problem.
Čuj neće pjevati i nositi obilježja kroz Zenicu :lol:
Ne zakuhaji vise nego sto se zakuhalo :mrgreen:

Mislilo je se, nece kroz citavu Zenicu, a normalno da ce dobiti dio grada oko stadiona, gdje imaju apsolutno sve, od lokala do ... gdje moze i policija daj tio grada cuvati i obezbjediti. O tome se radi, zato ne kuhajte bezveze.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
DamirT
Postovi: 13893
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DamirT » 27 jul 2019, 22:07

Ima li skutora u Tuzli?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la simidobar » 27 jul 2019, 22:08

Raonffa je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
Bgm ja s jaranima dogovrio da idemo onako sjest pogledati, pruziti podrsku :D
Al kroz Zenicu necete pjevati i nositi obiljezja :D vama je to krivo, ni nama u Sarajevu ne bi dali !! Dodjite pogledajte tekmu, nek vam murija osigura parking i fino do stadiona, i lagano nazad :thumbup:

Al sto vi hocete da se osjecate kao kod kuce, to je vec drugi problem.
Čuj neće pjevati i nositi obilježja kroz Zenicu :lol:
Al se lakta levat jel moguce, ko i on bi da se nesto pita. :)
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la _dreamer_ » 27 jul 2019, 22:08

vidi ovog papka iz sirokog, golmane da nisi dobio grceve od stojanja na golu. Jos ovo nisam vidio da se ovako krade vrijeme.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FrancescoTotti » 27 jul 2019, 22:11

Raonffa je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
Bgm ja s jaranima dogovrio da idemo onako sjest pogledati, pruziti podrsku :D
Al kroz Zenicu necete pjevati i nositi obiljezja :D vama je to krivo, ni nama u Sarajevu ne bi dali !! Dodjite pogledajte tekmu, nek vam murija osigura parking i fino do stadiona, i lagano nazad :thumbup:

Al sto vi hocete da se osjecate kao kod kuce, to je vec drugi problem.
Čuj neće pjevati i nositi obilježja kroz Zenicu :lol:
Sta pricat dalje :)
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 27 jul 2019, 22:12

redbull93 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
Bgm ja s jaranima dogovrio da idemo onako sjest pogledati, pruziti podrsku :D
Al kroz Zenicu necete pjevati i nositi obiljezja :D vama je to krivo, ni nama u Sarajevu ne bi dali !! Dodjite pogledajte tekmu, nek vam murija osigura parking i fino do stadiona, i lagano nazad :thumbup:

Al sto vi hocete da se osjecate kao kod kuce, to je vec drugi problem.
Čuj neće pjevati i nositi obilježja kroz Zenicu :lol:
Ne zakuhaji vise nego sto se zakuhalo :mrgreen:

Mislilo je se, nece kroz citavu Zenicu, a normalno da ce dobiti dio grada oko stadiona, gdje imaju apsolutno sve, od lokala do ... gdje moze i policija daj tio grada cuvati i obezbjediti. O tome se radi, zato ne kuhajte bezveze.
Ne zakuhavam, nego mi smiješne ove konstatacije koje se vrte među navijačima Čelika zadnjih par dana.

Čuj "nećete pjevati i nositi obilježja", pa normalno da će pjevati i nositi obilježja gdje god da se budu nalazili u Zenici, odnosno gdje to policija odredi. Isto tako, normalno da neće hodati po gradu kao da su u Sarajevu, isto tako će to policija regulisati. I to su sve toliko proste i očigledne stvari oko kojih uopšte ne bi trebalo biti diskusije, al' iz nekog razloga se potencira ta priča "nećete ovo, nećete ono", kao da se forumaši pitaju šta ko hoće i šta ko neće :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FrancescoTotti » 27 jul 2019, 22:15

Pa pita se ovaj prison. On je alfa i omega zenicki :D
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 27 jul 2019, 22:15

Raonffa je napisao/la:
Ne zakuhavam, nego mi smiješne ove konstatacije koje se vrte među navijačima Čelika zadnjih par dana.

Čuj "nećete pjevati i nositi obilježja", pa normalno da će pjevati i nositi obilježja gdje god da se budu nalazili u Zenici, odnosno gdje to policija odredi. Isto tako, normalno da neće hodati po gradu kao da su u Sarajevu, isto tako će to policija regulisati. I to su sve toliko proste i očigledne stvari oko kojih uopšte ne bi trebalo biti diskusije, al' iz nekog razloga se potencira ta priča "nećete ovo, nećete ono", kao da se forumaši pitaju šta ko hoće i šta ko neće :D
Eh bas u tome jest problem. Sve sto si naveo ja se slazem, udji sad malo na pdf Sarajeva gdje najavljuju da ce okupirati svaki lokal, da ce u pola Zenice oni pjevatibi raditi sta hoce :D potpuno si upravu sve ! :D pa ti sad vidi zasto pjenimo vec 3 dana, a volio bi da se odigra u Zenici, samo da im se dokaze da ne bi okupirali svaki lokal, da ne bi normalno hodali kroz grad. Ja sam pevi napisao odredit im parking kod sopinga-arene ili na zeljeznickoj i odrediti rutu do stadiona,i tu nek rade sta hoce,nek ih policija cuva. Al ne oni najavljuju okupiranje grada :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la JonSnow » 27 jul 2019, 22:17

simidobar je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
Bgm ja s jaranima dogovrio da idemo onako sjest pogledati, pruziti podrsku :D
Al kroz Zenicu necete pjevati i nositi obiljezja :D vama je to krivo, ni nama u Sarajevu ne bi dali !! Dodjite pogledajte tekmu, nek vam murija osigura parking i fino do stadiona, i lagano nazad :thumbup:

Al sto vi hocete da se osjecate kao kod kuce, to je vec drugi problem.
Čuj neće pjevati i nositi obilježja kroz Zenicu :lol:
Al se lakta levat jel moguce, ko i on bi da se nesto pita. :)
Vas dvojica ko da ste od jučer. Naravno da neće biti nošenja obilježja i hodanja po gradu jer ima debila i na jednoj i na drugoj strani koji jedva čekaju sukob.
Navijači Sarajeva će dobiti ograničeno područje koje MUP može lako osigurati. Nisu samo u pitanju navijači nego i sigurnost građana.

Avatar
Varg
Postovi: 2609
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Varg » 27 jul 2019, 22:19

a ovog debila s linijama sreca pa nije teniski sudija
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
SoulEclipsee
Postovi: 640
Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SoulEclipsee » 27 jul 2019, 22:19

E cuj ne smiju nikakva obiljezja nositi hahaha Ljudi ce doci normalno da prate klub a vi bi neke ultimatume postavljali.Sigurno ce MUP osigurati navijace ..
Zadnja izmjena: SoulEclipsee, dana/u 27 jul 2019, 22:20, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2320
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la kontrasviju » 27 jul 2019, 22:20

Kao da je neka druga liga u pitanju kada je utakmica na Areni.
Ja stvarno ne znam kako one kretene nije stid onog kvaliteta prenosa u 2019. godini.
1921

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la _dreamer_ » 27 jul 2019, 22:20

pa hvala kur*u, bod smo zasluzili
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
DamirT
Postovi: 13893
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DamirT » 27 jul 2019, 22:20

Skutori mars u svoje selooo
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], avanti003, Bistrik, Dariovfc, fks74, Giuseppe1, Lik, mnon46, murky, plisek, tabba77, Tatamata1946, Zeko87, Zidnisatzidni i 129 gostiju.