Premijer liga BiH - općenito

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 11 avg 2019, 16:46

irfo WroteColonAl vam je nabio komplekse za sljedecih sto godina :lol:

Šta je ovo ljudi moji :lol:

LjoZee WroteColon
16022019 WroteColonVrati se lik poslije prekida , okrenu se navijacima Celika na zapadu, napi se vode i pljunu prema njima i kaze cvjecka... Svega mi njima je mitomanija u krvi.

Nakon svih onih predmeta koji su baceni ka nasim igracima i njemu i ne cudi kako je reagovao. Neko te gadja flasama staklenim i ti trebas aplaudirati? Pa ne do Bog da se nekog naseg igraca pogodili onom flasom.

Trebo se popet na tribinu kulturnoj zeničkoj publici, obaliti skrotum reć mu "izvini bebo što vas godinama prskam vt" i udariti sam sebe tuborgom i badelom po glavi :ljepota:
"Alkoholičaru i psihički bolesniče, za takve kao ti postoje fine ustanove i tretmani u istim. Ako imaš zdravstvenu knjižicu i osiguran odmah idi posjeti ih. Vjerovatno ćeš se bolje osjećati poslije tretmana. To ti je moj iskren savjet" </3

Daduli
Kontakt:

PostPostao/la Daduli » 11 avg 2019, 16:46

Ima li iko od navijača Slobode da objasni šta je to toliko loše urađeno ovoj harlovini na klupi Tuzla Cityja pa ne može da sakrije ljubomoru, zavist, sujetu... što nije na klupi Slobode? I na kraju , ko je ovaj čovjek i na osnovu čega se ovako klinči? Kakvi su to njegovi rezultati u karijeri? Ostao u ligi sa Brgulama, de ba...
Glory Glory Man United

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 11 avg 2019, 16:47

chily-rz WroteColonNe znam zašto u opšte treba povod da bi se napao brko, lik je realno trebao i zaradio suspenziju iz BH fudbala ali njegovi jarani u kriminalnom savezu su mu godinama desna ruka u mešetarenju i namještanju utakmica i sudija. Dokaz mojoj tvrdnji je i zadnja proslava titule kriminalnog klub iz Zvorničke ulice gdje se jedva skupilo par milja ljudi, normalni navijači Željane nisu željeli da proslave namještenu titulu.

Nema nikakvog opravdanja za ono jucer. Moze tebi neko smetati, imas neko ruznije misljenje, ali gadjati nekog staklenim flasama, sendvicima :crazy:
Ako vam smeta verbalno iskazite svoje misljenje, a ne ovako da neko ozbiljnije nastrada i poslije sa posljedicama citav zivot kuburi zbog lopte. Nigdje veze.
1921

chily-rz
Kontakt:

PostPostao/la chily-rz » 11 avg 2019, 16:47

S kriminalcima u upravi, seljacima na terenu i ubicama na tribini samo bahato. Psuju ko zadnji kočijaši pola sata i onda bajramuju, mentaliteta Sjenica.

chily-rz
Kontakt:

PostPostao/la chily-rz » 11 avg 2019, 16:49

LjoZee WroteColonNema nikakvog opravdanja za ono jucer. Moze tebi neko smetati, imas neko ruznije misljenje, ali gadjati nekog staklenim flasama, sendvicima :crazy:
Ako vam smeta verbalno iskazite svoje misljenje, a ne ovako da neko ozbiljnije nastrada i poslije sa posljedicama citav zivot kuburi zbog lopte. Nigdje veze.

Kriminalci bi trebali da smetaju svima bez obzira na klupsku pripadnost, nisam ja kriv što su vama takvi legende kluba.

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 11 avg 2019, 16:52

Ko nazove Ivicu Osima,najveceg fudbalskog radnika BiH u historiji koji je spasio savez od propadanja kriminalcem dabogda mu se jezik osusio
PAUL GEORGE I KAWHI LEONARD JEDNI SU OD NAS!

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 11 avg 2019, 16:52

Ne znam cemu ismijavanje Sjenice i sandžosa :crazy: to je kao neki šuk pretpostavljam, ismijati ljudima grad :lol: neki dan onaj jedan ismijava Gračanicu :tokralju:
Jeste li uopšte svjesni koliko to jadno izgleda.

Dokoljenko

PostPostao/la Dokoljenko » 11 avg 2019, 16:52

Dokoljenko WroteColonZenica, Čelik i stadion Bilino polje ne osiguravaju sigurnost gostujućim ekipama, kontinuirano se dešavaju incidenti za koje je direktno kriv domaćin organizator. Pored urlika koji se čuju svih devedeset minuta a pojedina stoka koristi čak i megafon, svjedoci smo fizičkim i verbalnim napadima na igrače i stručni štab gostujućih ekipa. Samo u ovoj deceniji zabiljezena su ulijetanja navijača i fizicki napadi, fizički nasrtaji vise osoba na trenera gostiju i to na tribini gdje mu se garantuje sigurnost, pokušaji ubistva tvrdim predmetima kojima nije mjesto na stadionu, fizički nasrtaji obezbjeđenja i uposlenika na gostujuce fudbalere i osoblje, uvrede akreditovanih novinara na press konferencijama, stalna pljuvanja i napadi u tunelu od strane uposlenika kluba, prije i poslije utakmice.

Sram vas bilo stoko, neobrazovana, glupa, primitivna!

Pozivamo NS BiH da javno osudi NK Çelik, adekvatno i rigorozno kazni, u buducnosti ucini sve da se igraci i osoblje Najveceg kluba u drzavi na Bp osjecaju sigurno a ne životno ugroženi.

Suspenzija!
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

JonSnow
Kontakt:

PostPostao/la JonSnow » 11 avg 2019, 16:53

let3 WroteColonNe znam cemu ismijavanje Sjenice i sandžosa :crazy: to je kao neki šuk pretpostavljam, ismijati ljudima grad :lol: neki dan onaj jedan ismijava Gračanicu :tokralju:

Ko kad pokupuješ sve sudije u ligi, pa opet ne osvojiš titulu?

chily-rz
Kontakt:

PostPostao/la chily-rz » 11 avg 2019, 16:55

BosniaBoston WroteColon Ko nazove Ivicu Osima,najveceg fudbalskog radnika BiH u historiji koji je spasio savez od propadanja kriminalcem dabogda mu se jezik osusio

Sud je utvrdio lažiranje utakmica Hajduk – Željezničar i Željezničar – Trešnjevka i doneo jednoglasnu odluku da se Hajduk, Željezničar i Trešnjevka iz Prve lige presele u niži rang takmičenja.

– Doživotnom diskvalifikacijom iz fudbala kažnjeni su funkcioneri Željezničara: Nusret Mahić, predsednik kluba, Edhem Tufo, sekretar kluba, i članovi uprave Stipo Vilić, Nedeljko Šljivar, Midhat Aganović, Ljubomir Nikolić, kao i Vojo Jovanović, tehnički rukovodilac kluba.

Fudbaleri Željezničara Ivica Osim i Drago-Mišo Smajlović kažnjeni su jednogodišnjom zabranom igranja.

DeeWa
Kontakt:

PostPostao/la DeeWa » 11 avg 2019, 16:58

Moze li mi neko reci sta je predstavljalo ono nakon utakmice kada je Bojo prisao istocnoj tribini bilinog polja dok je par navijaca pjevalo onu pjesmu za bajram koju su pokrenuli sami manijaci a Bojo mahao nekome od navijaca celika na istocnoj tribini sa podsmijehom i nekoliko puta za redom se prekrstio? Kako to da je proslo nezapazeno nekoliko cudnih reakcija od strane istog igraca tokom iste utakmice?
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

let3
Kontakt:

PostPostao/la let3 » 11 avg 2019, 17:00

JonSnow WroteColon
let3 WroteColonNe znam cemu ismijavanje Sjenice i sandžosa :crazy: to je kao neki šuk pretpostavljam, ismijati ljudima grad :lol: neki dan onaj jedan ismijava Gračanicu :tokralju:

Ko kad pokupuješ sve sudije u ligi, pa opet ne osvojiš titulu?

Pusti šuplju
Amar ceka izvinjenje :kafa: :mrgreen:

Ako ništa drugo, NK Čelik se mora javno izvinuti i ograditi od onih bolesnika.
I kako onolike flaše konjaka da neko pronese u stadion, to je misterija :lol:

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 11 avg 2019, 17:01

Ovaj trener TC mislim da je psihicki jako nestabilna licnost(bez zezancije).
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 11 avg 2019, 17:02

miky_hz WroteColonOvaj trener TC mislim da je psihicki jako nestabilna licnost(bez zezancije).

Hejta Slobodu opasno
1921

Radovan2006
Kontakt:

PostPostao/la Radovan2006 » 11 avg 2019, 17:03

DeeWa WroteColonMoze li mi neko reci sta je predstavljalo ono nakon utakmice kada je Bojo prisao istocnoj tribini bilinog polja dok je par navijaca pjevalo onu pjesmu za bajram koju su pokrenuli sami manijaci a Bojo mahao nekome od navijaca celika na istocnoj tribini sa podsmijehom i nekoliko puta za redom se prekrstio? Kako to da je proslo nezapazeno nekoliko cudnih reakcija od strane istog igraca tokom iste utakmice?

Ima pravo da se krsti kad god oce!

LjoZee
Kontakt:

PostPostao/la LjoZee » 11 avg 2019, 17:04

DeeWa WroteColonMoze li mi neko reci sta je predstavljalo ono nakon utakmice kada je Bojo prisao istocnoj tribini bilinog polja dok je par navijaca pjevalo onu pjesmu za bajram koju su pokrenuli sami manijaci a Bojo mahao nekome od navijaca celika na istocnoj tribini sa podsmijehom i nekoliko puta za redom se prekrstio? Kako to da je proslo nezapazeno nekoliko cudnih reakcija od strane istog igraca tokom iste utakmice?

Kojih cudnih reakcija?
Krstit se ima pravo kad god neko zeli. Ne vidim to kao provokaciju dok ne uvrijedi direktno nekog druge vjere rijecima.
Zadnja izmjena: LjoZee, dana/u 11 avg 2019, 17:04, ukupno mijenjano 1 put.
1921

TofiTofita
Kontakt:

PostPostao/la TofiTofita » 11 avg 2019, 17:04

slika
U Z A V R E L I G R A D !

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 11 avg 2019, 17:05

LjoZee WroteColon
miky_hz WroteColonOvaj trener TC mislim da je psihicki jako nestabilna licnost(bez zezancije).

Hejta Slobodu opasno

To pogotovo,i onaj post poslije utakmice (hvaljenje)sa Zvijezdom kako je isao kroz neke sume i iz neke trave krisom gledao utakmicu da bi ih skautirao.Trebali bi neki psiholozi sa njim porazgovarati obavezno.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

DeeWa
Kontakt:

PostPostao/la DeeWa » 11 avg 2019, 17:09

LjoZee WroteColon

Kojih cudnih reakcija?
Krstit se ima pravo kad god neko zeli. Ne vidim to kao provokaciju dok ne uvrijedi direktno nekog druge vjere rijecima.

Jel ti mozda vidis da neki musliman ode pred tribinu recimo sirokog, borca ili zrinjskog, dok oni pjevaju nesto vjersko, a on digne ruke prema njima i uci par minuta neke islamske sure?
Nemam nista protiv toga da se neko prekrsti, skoro svi ako ne i svi igraci koji su krscani a dolaze iz svlacionica na teren se prekrste. Pricamo o tome da lik prvo nesto dobacuje, a onda okrenut prema osobama koje pjevaju nesto vezano za bajram gleda u njih, i prema njima okrenut se nekoliko puta za redom prekrsti.
Ne ocekujem ja nikakvu kaznu za njega jer zivimo u ovakvoj drzavi, samo mislim da to definitivno nisu stvari koje treba podrzavati jer je mogla biti neka budala tu koja bi ga pogodila necim u glavu i da dozivotno se kaje zbog gluposti.
Niti je imao razloga da ode skrooz na drugu stranu gdje niti blizu nije krocio neki drugi igrac zelje, niti se trebao obracati navijacima na taj nacin.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 11 avg 2019, 17:10

chily-rz WroteColon
BosniaBoston WroteColon Ko nazove Ivicu Osima,najveceg fudbalskog radnika BiH u historiji koji je spasio savez od propadanja kriminalcem dabogda mu se jezik osusio

Sud je utvrdio lažiranje utakmica Hajduk – Željezničar i Željezničar – Trešnjevka i doneo jednoglasnu odluku da se Hajduk, Željezničar i Trešnjevka iz Prve lige presele u niži rang takmičenja.

– Doživotnom diskvalifikacijom iz fudbala kažnjeni su funkcioneri Željezničara: Nusret Mahić, predsednik kluba, Edhem Tufo, sekretar kluba, i članovi uprave Stipo Vilić, Nedeljko Šljivar, Midhat Aganović, Ljubomir Nikolić, kao i Vojo Jovanović, tehnički rukovodilac kluba.

Fudbaleri Željezničara Ivica Osim i Drago-Mišo Smajlović kažnjeni su jednogodišnjom zabranom igranja.

Kako god,veci od bilo koje legende malog ćelika
PAUL GEORGE I KAWHI LEONARD JEDNI SU OD NAS!

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: invincible1921, Kulesza, sb1996, simidobar, staragarda i 22 gosta.