Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
miky_hz
Postovi: 23099
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 24 avg 2019, 21:56

Vala nije realan rezultat u Mostaru sekunde. I sad ce Krunic otkaz fasovati jel su ovi smotani u zavrsnici :facepalm:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
arelinho
Postovi: 16415
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la arelinho » 24 avg 2019, 22:00

miky_hz je napisao/la:Vala nije realan rezultat u Mostaru sekunde. I sad ce Krunic otkaz fasovati jel su ovi smotani u zavrsnici :facepalm:
Ne vjerujem da će dobiti otkaz. Ovo je realno koliko su bodova mogli osvojiti. Možda jedino da su očekivali poraz na Grbavici, a da pobjede Mladost kod kuće.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23099
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 24 avg 2019, 22:06

arelinho je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Vala nije realan rezultat u Mostaru sekunde. I sad ce Krunic otkaz fasovati jel su ovi smotani u zavrsnici :facepalm:
Ne vjerujem da će dobiti otkaz. Ovo je realno koliko su bodova mogli osvojiti. Možda jedino da su očekivali poraz na Grbavici, a da pobjede Mladost kod kuće.
Vec se pisalo da mu visi otkaz nakon proslog kola,zbog toga i pisem.Mada opet kazem veceras su odlicno igrali
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

macak_
Postovi: 918
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la macak_ » 24 avg 2019, 22:09

Realno je da krunic saceka jos jedno kolo, celik je taj koji rjesava trenere :D
Pravda za flash-a!!!

saltcrew
Postovi: 286
Pridružen/a: 09 apr 2019, 23:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la saltcrew » 24 avg 2019, 22:10

BosanacGorstak je napisao/la:
Sloboda igra dobro, stigla je danas do nove pobjede nad Zvijezdom 09, no očito postoje ogromni problemi unutar samog kluba i oni su prije svega financijske prirode.

"Pored problema koje imamo u samoj ekipi, imamo ogromne probleme u samom radu i uslovima u kojima radimo. Igračima nemam dati nikakvu primjedbu. Idemo po terenima, ne znamo gdje i kad treniramo, da ne pričam o teškoj financijskoj situaciji. Igrači nisu primili plate, pod upitnikom je i naše ostajanje u klubu", poručio je Lazarević večeras u razgovoru za SportSport.ba
:hmmmmm: :hmmmmm:
Pitam se dali ih je ovo stigla Slavkova i Naliceva kletva? :kafa:
Samo ti mogu reci da si ti jedna iskompleksirana budala
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1846
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zenicanin988 » 24 avg 2019, 22:17

macak_ je napisao/la:Realno je da krunic saceka jos jedno kolo, celik je taj koji rjesava trenere :D
:urnebes:
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
Beduin
Postovi: 16300
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 24 avg 2019, 22:24

BosanacGorstak je napisao/la:
Sloboda igra dobro, stigla je danas do nove pobjede nad Zvijezdom 09, no očito postoje ogromni problemi unutar samog kluba i oni su prije svega financijske prirode.

"Pored problema koje imamo u samoj ekipi, imamo ogromne probleme u samom radu i uslovima u kojima radimo. Igračima nemam dati nikakvu primjedbu. Idemo po terenima, ne znamo gdje i kad treniramo, da ne pričam o teškoj financijskoj situaciji. Igrači nisu primili plate, pod upitnikom je i naše ostajanje u klubu", poručio je Lazarević večeras u razgovoru za SportSport.ba
:hmmmmm: :hmmmmm:
Pitam se dali ih je ovo stigla Slavkova i Naliceva kletva? :kafa:
Evo jedva docek'o seljober da se nasladjuje. Jeb3m vas u nos seljacki.
Sve pare svijeta vas nece uciniti gospodom, kad vam venama kola seljacka, iskompleksirana krv.

Azmir Sulji dao 200KM za tad bolesnog (rahmet mu dusi) oca, i na sjednici ga proziva kako mu je dao 200 maraka. To je ta seljacka krv koju ne mozes izbaciti iz sebe, tu potrebu za hvalisanjem i zauzimanjem bitnog mjesta u drustvu, dokazivanje i nametanje.
A ti nastavi biti to sto jesi. :thumbup:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

svabo8
Postovi: 66
Pridružen/a: 07 jul 2019, 10:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svabo8 » 24 avg 2019, 22:24

prisonbreak je napisao/la:
LegendKiller je napisao/la:Sličan penal je Bateu sviran posle faula Lazica. Moguće da su to ta neka nova pravila, i kada je blizu penal je :D
Generalno Željo ima kriminalnu odbranu, sa ovakvom odabranom teško da mogu do titule.
Gdje faul zavrsava, tu se svira. To je novo pravilo od ove swzone. Tako da je ovo cist penal.
To mozda u slucaju kad je povlacenje za dres. Po toj logici faul moze bit 20 metara od sesnaesterca i da igrac trci i padne u 16 i penal je
FK Željezničar-najpoznatiji, najtrofejniji, najgledaniji i najveći klub iz Bosne i Hercegovine.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 24 avg 2019, 22:29

svabo8 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
LegendKiller je napisao/la:Sličan penal je Bateu sviran posle faula Lazica. Moguće da su to ta neka nova pravila, i kada je blizu penal je :D
Generalno Željo ima kriminalnu odbranu, sa ovakvom odabranom teško da mogu do titule.
Gdje faul zavrsava, tu se svira. To je novo pravilo od ove swzone. Tako da je ovo cist penal.
To mozda u slucaju kad je povlacenje za dres. Po toj logici faul moze bit 20 metara od sesnaesterca i da igrac trci i padne u 16 i penal je
Ovo je sigurno tacno sto rekao.
Gdje je zadnji kontakt izmedju igraca, tu je fauo. Tako da je ovo po meni penal.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
ROMA78
Postovi: 149
Pridružen/a: 10 mar 2019, 23:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ROMA78 » 24 avg 2019, 22:33

Sloboda igra dobro, stigla je danas do nove pobjede nad Zvijezdom 09, no očito postoje ogromni problemi unutar samog kluba i oni su prije svega financijske prirode.

"Pored problema koje imamo u samoj ekipi, imamo ogromne probleme u samom radu i uslovima u kojima radimo. Igračima nemam dati nikakvu primjedbu. Idemo po terenima, ne znamo gdje i kad treniramo, da ne pričam o teškoj financijskoj situaciji. Igrači nisu primili plate, pod upitnikom je i naše ostajanje u klubu", poručio je Lazarević večeras u razgovoru za SportSport.ba
Šlag na tortu zaplijena para od karata pred utakmicu od strane sudskog izvršitelja :wtf:
Biti srcem vezan u tome leži snaga!

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Giljotina » 24 avg 2019, 22:35

SISAJ GA, ŽELJO!

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zlajci » 24 avg 2019, 23:22

Jbt da nisam gledao Zrinja Borac rekao bih razvaljotka, a ono Borac mogao dati 3 gola, minimum.

Zeljo fantastičan 2.poluvrijeme i bio blize pobjedi.
tuzlanska Sloboda

Alipasino
Postovi: 7876
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alipasino » 24 avg 2019, 23:44

Nemoguce da Tuzlanski kanton ili zupanija nemaju jakog tima u jednoj premijer ligi.Najveca najaca opstina tj opcina a kluba da valja ni na mapi.Prije davno imali igrace poput Smajica Omerovica Secerbegovica a ovo sad i sto je valjalo otislo u Sarajvo i Zelju.Gdje su pare ko vodi klub sta radi kanton.Povecajte cjene bazena za marku eto plata,mislim bogat kraj ali nema se pa ga ****.Dokle ce ovako izdrzat neznam ali ja nebi pa po cjenu ispadanja.

Avatar
DamirT
Postovi: 13871
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la DamirT » 24 avg 2019, 23:56

saltcrew je napisao/la:Ti si jedan napaceni kreten,suti cobane i prati tu svoju plastiku al kosto vidim ti vise pratis sta se desava kod nas,bolje ti je suti i ne provaljuj se jucer si poceo pratit ovu ligu i ti si nesto nasao pricat idi sisaj ovce i muzi krave ne provaljuj se vise
A najjace je to sto ovaj gorstak do jucer navijao za Slobodu,a sad odjednom poceo za Kitty navijat :urnebes:
Prodana dusa
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 24 avg 2019, 23:56

prisonbreak je napisao/la: Ovo je sigurno tacno sto rekao.
Gdje je zadnji kontakt izmedju igraca, tu je fauo. Tako da je ovo po meni penal.
Pa mislim kontakt je bio van kaznenog, nije ga tri puta faulirao pa da se može govoriti je l' zadnji faul napravljen u kaznenom ili nije. Udario ga van kaznenog, ovaj krenuo po inerciji padati kretajući se naprijed i na kraju pao duboko u kazneni prostor.

Nema logike to pravilo, prosto nemoguće za definisati i procijeniti.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
invincible1921
Postovi: 10117
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la invincible1921 » 25 avg 2019, 03:51

Liga se haos zakuhala...

Pitari i mi na vrhu, realno.jaci su al mi imamo Osima..guravo posto ko da gledam derbi je x.

Zrinja ide ka vrhu nakon loseg pocetka.

Radnik...ono njihovo.

Velez se vratio makar igracki, celik isto iznaf ocekivanja (bar meni).

Tuzla opasna haos...

Jedino sloboda, siroki kaskaju...

Mladost ostala bez igraca , a cini se i ambicije

Zvijezda je prezaljena i prije sezone.

Stadioni dobro popunjeni, igra i lici na nesto.

Gospodo Premijer liga :tokralju:

Najzanmljivija daleko u regionu , ne sjecam se kad sam vise utakmica pogledo nego ove sezone :salut: a i imalo se sta vidjeti
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
crozzer
Postovi: 538
Pridružen/a: 15 jan 2014, 10:53
Lokacija: http://www.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la crozzer » 25 avg 2019, 04:13

Auuu Veseli, Zajimovic, Zec piju u walteru, puše nargile... kad prije

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FliX » 25 avg 2019, 05:54

invincible1921 je napisao/la:Liga se haos zakuhala...

Pitari i mi na vrhu, realno.jaci su al mi imamo Osima..guravo posto ko da gledam derbi je x.

Zrinja ide ka vrhu nakon loseg pocetka.

Radnik...ono njihovo.

Velez se vratio makar igracki, celik isto iznaf ocekivanja (bar meni).

Tuzla opasna haos...

Jedino sloboda, siroki kaskaju...

Mladost ostala bez igraca , a cini se i ambicije

Zvijezda je prezaljena i prije sezone.

Stadioni dobro popunjeni, igra i lici na nesto.

Gospodo Premijer liga :tokralju:

Najzanmljivija daleko u regionu , ne sjecam se kad sam vise utakmica pogledo nego ove sezone :salut: a i imalo se sta vidjeti
Dobar i realan post. Daje optimizam u kontinuiran napredak ove lige i nadu da ce ubrzo i nasi klubovi igrati grupne faze LE ili LP

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Convicts1988 » 25 avg 2019, 08:12

Najjača liga svijeta zakletve mi
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54245
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 25 avg 2019, 10:42

Convicts1988 je napisao/la:Najjača liga svijeta zakletve mi
Jednostavno ne postoji bolja.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Amazon [Bot], LaHaineLaHaine, Uvijeknapravojstrani i 56 gostiju.