Premijer liga BiH - općenito

Demi
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Demi » 06 okt 2019, 11:57

Beduin je napisao/la:

PS. Samo ugasit Siroki i Zrinjski i sve ce krenuti na bolje. Mada ni Borac nije nista bolji, njih treba poslati u 2. Kantonalnu, da ih lome nasi amateri po livadama.

Kolega ne moze Borac u kantonalnu.A ako vec tvrdis da nismo nista gori,onda kad dodje Sloboda nama u BL mi cemo pripremiti boce baklje kamenje i gadjati vase igrace i trenere,samo da ne ispadne da lazes :nedam:

UstanikSBII
Kontakt:

Post Postao/la UstanikSBII » 06 okt 2019, 12:05

Demi je napisao/la:
Beduin je napisao/la:

PS. Samo ugasit Siroki i Zrinjski i sve ce krenuti na bolje. Mada ni Borac nije nista bolji, njih treba poslati u 2. Kantonalnu, da ih lome nasi amateri po livadama.

Kolega ne moze Borac u kantonalnu.A ako vec tvrdis da nismo nista gori,onda kad dodje Sloboda nama u BL mi cemo pripremiti boce baklje kamenje i gadjati vase igrace i trenere,samo da ne ispadne da lazes :nedam:

Tako je treba "najuriti" zapravo i ne treba i onako će se samo ugasiti već su stari i na aparatima je vrijem je da idu u povijest! Tik tak otkucava sat za Slobodu!
Dulce et decorum est pro patria mori.

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

Ideal je vječan, jači i bolji od bilo koje titule!

Giljotina
Kontakt:

Post Postao/la Giljotina » 06 okt 2019, 12:16

Izbaciti iz lige neonacističke klubove - hungarizirani Zrinski i HNK "Katolicentrizam".

miki651
Kontakt:

Post Postao/la miki651 » 06 okt 2019, 12:20

Giljotina je napisao/la:Izbaciti iz lige neonacističke klubove - hungarizirani Zrinski i HNK "Katolicentrizam".

Giljotina, povratnik iz sirije...ovog treba pripazit

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 06 okt 2019, 12:34

Demi je napisao/la:
Beduin je napisao/la:

Znam ja zasto sam rekao u kantonalnu, jer se tamo igra fin fudbal, zato vam to i zelim. Nebitno bila protiv Slobode ili Zelje, Sarajeva, Veleza, Celika, vas naciofanatizam je u qurcu, nista slabiji od ovih Ercegovaca, samo ste malo urbaniji pa ne divljate onoliko kao Sirokobrijezani, ti to vise verbalno. :thumbup:

Svakako ovi iz Briga su posebna divlja vrsta, njih kroz Majevicu pustiti. :urnebes:
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

Demi
Kontakt:

Post Postao/la Demi » 06 okt 2019, 12:40

Beduin je napisao/la:
Demi je napisao/la:
Beduin je napisao/la:

Znam ja zasto sam rekao u kantonalnu, jer se tamo igra fin fudbal, zato vam to i zelim. Nebitno bila protiv Slobode ili Zelje, Sarajeva, Veleza, Celika, vas naciofanatizam je u qurcu, nista slabiji od ovih Ercegovaca, samo ste malo urbaniji pa ne divljate onoliko kao Sirokobrijezani, ti to vise verbalno. :thumbup:

Svakako ovi iz Briga su posebna divlja vrsta, njih kroz Majevicu pustiti. :urnebes:

Neka,moze nama 1 liga RS na nju smo bar navikli :urnebes: Mi samo volimo svoje i ako primijetimo neke lose namjere i iskrenje od strane drugog kluba protiv nas nece nam biti mio taj klub makar srpski bosanski hrvatski ili ciji god.A u smislu nacionalnizma isto volimo i cuvamo svoje sto nuzno ne mora znaciti da mrzimo i napadamo tudje.Eto,ziv mi bio :)

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 06 okt 2019, 12:57

Ako Borac - Željo danas ne dođe 4+, ne znam šta će doći :lol: 3,80 kvota :mrgreen:
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

Alipasino
Kontakt:

Post Postao/la Alipasino » 06 okt 2019, 13:00

Jeli ovo posto politici forum.Ako jest da zimbje odavde.Ovi jebu Osimu Zelji Sarajevu sve a evo sad se fol prebacili na druge a sve zato sto u Slobodi neide tj fudbala ni na mapi.I onda trazi krivce po geografskom ili nacionalnom porjeklu.

avenija
Kontakt:

Post Postao/la avenija » 06 okt 2019, 13:10

slika

GOLEM SI ČELIK
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Hans
Kontakt:

Post Postao/la Hans » 06 okt 2019, 13:11

Alipasino je napisao/la:Jeli ovo posto politici forum.Ako jest da zimbje odavde.Ovi jebu Osimu Zelji Sarajevu sve a evo sad se fol prebacili na druge a sve zato sto u Slobodi neide tj fudbala ni na mapi.I onda trazi krivce po geografskom ili nacionalnom porjeklu.

Postao je jer oni koji imaju mogućnost banovanja to ne čine. Dođeš pročitati pokoje mišljenje o temi, o sportu, klubovima, a čitaš optužbe tko je sve fašist u ovoj ligi.

chily-rz
Kontakt:

Post Postao/la chily-rz » 06 okt 2019, 13:19

Demi je napisao/la: A u smislu nacionalnizma isto volimo i cuvamo svoje sto nuzno ne mora znaciti da mrzimo i napadamo tudje.Eto,ziv mi bio :)

Problem je što je to "vaše" pravosnažno osuđeno za najteže ratne zločine i veličanje istog je fašizam a ne patriotizam ili nacionalizam,.

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 06 okt 2019, 13:23

Alipasino je napisao/la:Jeli ovo posto politici forum.Ako jest da zimbje odavde.Ovi jebu Osimu Zelji Sarajevu sve a evo sad se fol prebacili na druge a sve zato sto u Slobodi neide tj fudbala ni na mapi.I onda trazi krivce po geografskom ili nacionalnom porjeklu.

Jedno je sportski rivalitet, zelja da moj/tvoj klub pobijedi protivnickog, da osudjujemo neke poteze, a sasvim druga stvar je kada neko poziva na ubijanja, osporavanja moje drzave, himne, i ispred toga se javljam. A ne kao neki borac za Zelju, Sarajevo i slicno. Ali sigurno da cu uvijek biti na strani tih klubova, nasuprot ovih koji su i prije radili o mojoj drzavi i mom narodu, njih nikad necu voliti i zelit cu im propadanje jer oni to pokazuju i dokazuju svake godine, svako kolo da su takvi i sta misle o nama.
A kada nema ovih scena kao jucer ili u kupu, onda komentarisemo sportska desavanja, rezultate, sudije i slicno.

I sta sad ima losa situacija u Slobodi sa ovim sto komentarisemo? Ili je bitno samo nesto napisati i popljuvati Slobodu?
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

HordasOdMalena
Kontakt:

Post Postao/la HordasOdMalena » 06 okt 2019, 13:50

avenija je napisao/la:slika

GOLEM SI ČELIK

:tokralju: :salut:
Čestitke još jednom za pobjedu nad fašističkim smećem.

Alipasino
Kontakt:

Post Postao/la Alipasino » 06 okt 2019, 14:09

Slusaj dobro.Ja nemam nista protiv nikog bilo na geografski bilo na nacionalni nacin.Svi mi znamo ko kako i sta.Nasu Grbavicu nazivaju Sugavica Zelju Kmeljo trenera Morz slagirani dakle nema kakvih naziva i pljuvotina na nas racun.Opet mi navijaci na Grbavici kad nas neko nadigra ispratimo aplauzom.Ovdje nema mjestu politici jer ovo je sportski forum.Ovdje su dvojni arsini jer neko moze sta hoce a neko nesmije ni prdnut.Pravi se MIT da je neko uvjek ugrozen i da se sve vrti oko njih nekog.Kad budu price o fudbalu golovima potezima tad ce bit bolje i tebi i meni i sportu u cjelini.Previse se prasine dize onda kad nekom odgovara kad se to nekom drugom desava nije to toliko ni bitno a svi smo bitni i vi i i mi i oni.

drakensang
Kontakt:

Post Postao/la drakensang » 06 okt 2019, 14:17

Raonffa je napisao/la:Interesuje me da li i druge sudije isključuju igrače kada im opsuju mater :think:

Nisu, dokazano na utakmici Velez-Zeljo. Ja ne znam od koga je pomocnik vise strad'o od Sipovica u prvom ili Urdinova u drugom :lol:

admin
Site Admin
Kontakt:

Post Postao/la admin » 06 okt 2019, 15:51

Nadam se da ste se ispraznili i da sada mozemo nastaviti pricu o fudbalu.

Forumase koji nastave birati koga treba izbaciti iz lige cu udaljiti s foruma jer ovdje nije dozvoljen pristup mladjim od 13 godina, a vjerujem da samo takvi mogu misliti da ima koristi od nabrajanja koga bi valjalo izbaciti iz lige.

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 06 okt 2019, 15:54

avenija je napisao/la:slika

GOLEM SI ČELIK

Ovo NEO vrijeme je ludilo, zenica 7 dana slavi pobjedu protiv listice, zivjela :bih:
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

irfo
Kontakt:

Post Postao/la irfo » 06 okt 2019, 16:03

Opet Mušija i Hasic neke zavrzlame bacaju...
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 06 okt 2019, 16:04

2:0 je najopasniji rezultat. :kafa:
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

prisonbreak
Kontakt:

Post Postao/la prisonbreak » 06 okt 2019, 16:07

Al kakav gol Fanimo uvali
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.