Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la crozla » 07 okt 2019, 09:25

Fighter1926 je napisao/la:Sad je doslo vrijeme da svi sprdamo zelju, zato sto su njegovi navijaci najglasniji na forumu, ali realne cinjenice su da ona ekipa nije ni sekunde za potcijeniti i do samog kraja ce se boriti za titulu. Uz njih Sarajevo i Zrinjski! Mi cemo neka sredinica od 5-7 mjesta... Iskreno ne znam sta je sa Sirokim, ali to je jedina ekipa koja nas je do sada nadigrala na gradskom...
Oscilira Siroki, nikako da Bagaric proradi, a od ovih mladih je tesko ocekivati da zavrsavaju utakmice. Siroki moze i dobiti i izgubiti od svih. Nema balansa i to je lose.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
Riziko
Postovi: 5861
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Riziko » 07 okt 2019, 09:26

Široki igra dosta bolje nego što bodovni saldo pokazuje.
Široki će skočiti gore, sad koliko to je pitanje.

Što se tiče Borca, idemo u Ugljevik, pa čekamo Radnik i Tuzlu, štaviše mislim da ćemo pobjediti u Ugljeviku, a onda bi bilo dobro bar 4 boda izvući iz te dvije domaće utakmice, a kad bi pobjedili obje...uh.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 07 okt 2019, 09:37

Ovaj portal postao žuta stampa ko Blic i Kurir. Uzas.

Više se pise o instagramu, twiteru zenama fudbalera nego o fudbalu. Gledam neki dan objavljuju da su navijaci Celika skandirali sirokobrezanima "Ubice ubice", u svakoj zemlji se nastoji ne dati publicitet grupi debila koji siju mrznju, a kod nas se ganjaju klikovi na tome.
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la crozla » 07 okt 2019, 09:43

Riziko je napisao/la:Široki igra dosta bolje nego što bodovni saldo pokazuje.
Široki će skočiti gore, sad koliko to je pitanje.

Što se tiče Borca, idemo u Ugljevik, pa čekamo Radnik i Tuzlu, štaviše mislim da ćemo pobjediti u Ugljeviku, a onda bi bilo dobro bar 4 boda izvući iz te dvije domaće utakmice, a kad bi pobjedili obje...uh.
Rasistticki klub, 4 stranca su ok, al'da ti igraju vezni od 10000€ mjesecno. Zaheb. To bas hebe, al' Siroki Brijeg uvijek bude jaci. Ponos Hercegovine.

Danas kazna?
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la IlProfessore » 07 okt 2019, 10:11

ZaNjuBoriSe je napisao/la:Ovaj portal postao žuta stampa ko Blic i Kurir. Uzas.

Više se pise o instagramu, twiteru zenama fudbalera nego o fudbalu. Gledam neki dan objavljuju da su navijaci Celika skandirali sirokobrezanima "Ubice ubice", u svakoj zemlji se nastoji ne dati publicitet grupi debila koji siju mrznju, a kod nas se ganjaju klikovi na tome.
:thumbup:
Slažem se, ne treba fašistima i sijačima mržnje dati ni mrvu medijskog prostora a opet veoma često naše medijske kuće znaju napisati da vlada sjajna atmosfera u leglima fašizma i aparthejda pa su sinoć npr objavili bakljadu lešinara itd.
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Demi » 07 okt 2019, 10:37

A jbt ne smije covjek pomenuti bilo koji klub odmah napadanje.Kad pogledas omjer Borca i Zelje u BL vijeces da je poraz Zelje standardna pojava i da bi pobjeda na Gradskom stadionu bila senzacija,to je tako.U ostalom Zeljo je od nas izgubio,od Veleza nije (jeste mozda trebao ali bar ne ovako ubjedljivo kao od nas) i pritom jedino nama u 2 utakmice nije dao gol,to su cinjenice,Pastrmka sve 5 nemoj se nervirati,niko nije napao Velez :D

Tristan aj momak malo odјеbi ima drugih aktivnosti ljepsih od ganjanja mojih postova,nisam te zaposlio kao svog kucnog ljubimca pa da me pratis gdje sam ja i pisem postove eto i tebe da zalajes za mnom :urnebes:
" "!
1926

Avatar
Kristijan
Postovi: 747
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Kristijan » 07 okt 2019, 10:41

ZaNjuBoriSe je napisao/la:Ovaj portal postao žuta stampa ko Blic i Kurir. Uzas.

Više se pise o instagramu, twiteru zenama fudbalera nego o fudbalu. Gledam neki dan objavljuju da su navijaci Celika skandirali sirokobrezanima "Ubice ubice", u svakoj zemlji se nastoji ne dati publicitet grupi debila koji siju mrznju, a kod nas se ganjaju klikovi na tome.
Tekst o fotografijama na stolicama na Gradskom je donio tron u tom trokutu sa informerom i kurirom. :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mohikanac12 » 07 okt 2019, 10:59

IlProfessore je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:
IlProfessore je napisao/la:Zašto Miske života ti
Zato jer je tako! Cak na gori nacin nego ovi navijaci raspalih i prodanih klubova.
Pa objasni, ne kontam, tukne na pitarsku priču
Da, tukne i to dobro, cak i gore. Ne moja nego njegova licno. Sve u svoje vrijeme.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1253
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Kulesza » 07 okt 2019, 11:12

Virtu4l je napisao/la:Čestitke i publici u Banja Luci, tako se dočekuje najveći klub u državi, sjajna atmosfera na stadionu.

Zato nam treba dobar Borac u ligi, a ne neka etno sela, Doboj, Stanišići, Vrapčići, i sl.
Šefe tuko nama treba plata a ti nas ne slušaš </3
Još jedna pjesmica <333
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GradKamena2 » 07 okt 2019, 11:21

Sta je tocno skandalozno sa ovim slikama u BL ?

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mma_hz » 07 okt 2019, 11:26

GradKamena2 je napisao/la:Sta je tocno skandalozno sa ovim slikama u BL ?
Nista ,neka Vama sljedeci put stave Manijaci slike polupanog Ultras paba razbijenih momaka itd itd i neka poredaju po stolicama i sve vas to doceka.
Nije problem u slikama kao slikama glupko,nego ko je dopustio da se to postavi i ostavi.
Sljedeci put moze i kakva eksplozivna naprava,sto da ne.
Kontas li sada ili si i dalje glup?
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Giljotina » 07 okt 2019, 11:28

A zašto je skandalozno kad sve ove grupe funkcioniraju na narativu tuča i skandala?

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mma_hz » 07 okt 2019, 11:32

Evo ja odem sa Hordama na gostovanje cesto a ne funkcionisem po narativu tuca i skandala?
Sta sad?I dosta jos tako raje koja ide na gostovanja.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Giljotina » 07 okt 2019, 11:36

mma_hz je napisao/la:Evo ja odem sa Hordama na gostovanje cesto a ne funkcionisem po narativu tuca i skandala?
Sta sad?I dosta jos tako raje koja ide na gostovanja.
Akcenat je na grupi / grupama. Za njih ne treba biti skandal. Bio bi skandal samo kad bi ovi napisali saopćenje, a rade isto. Za normalan svijet jeste skandal, kao što su skandal same tuče i razbijanja.

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mma_hz » 07 okt 2019, 11:43

Giljotina je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Evo ja odem sa Hordama na gostovanje cesto a ne funkcionisem po narativu tuca i skandala?
Sta sad?I dosta jos tako raje koja ide na gostovanja.
Akcenat je na grupi / grupama. Za njih ne treba biti skandal. Bio bi skandal samo kad bi ovi napisali saopćenje, a rade isto. Za normalan svijet jeste skandal, kao što su skandal same tuče i razbijanja.
Ma ja hocu samo da kazem da ces sutra ti,ja nbt u Banja Luku i ko zna sta te moze docekati.Jbt onda kad su napali Manijake,ajd sto policije nigdje nije bilo,sto im je kapija otkljucana bila nego i spremne kamencine iza reklama itd itd.Covjece dragi sta Ce se sljedeci dopustiti u toj vukojebini,neka eksplozivna naprava mozda dovoljno da osakati ne mora ubiti.Opet bi bilo nikom nista.Vide proslo ustašama za Vedrana pa sad i cetnici(oni se tako deklarisu)hoce nekog...opipava se stvar pomalo za neke krupnije stvari.Zamisli samo kuknjave i skandala njihovih portala da se ovo desilo na Grbavici pa Dodik bi izjave davao na tu temu.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GradKamena2 » 07 okt 2019, 11:47

mma_hz je napisao/la:
GradKamena2 je napisao/la:Sta je tocno skandalozno sa ovim slikama u BL ?
Nista ,neka Vama sljedeci put stave Manijaci slike polupanog Ultras paba razbijenih momaka itd itd i neka poredaju po stolicama i sve vas to doceka.
Nije problem u slikama kao slikama glupko,nego ko je dopustio da se to postavi i ostavi.
Sljedeci put moze i kakva eksplozivna naprava,sto da ne.
Kontas li sada ili si i dalje glup?
Glup ti caca pod jedan, ovo je samo jedna navijacka provokacija i to je to,ovi napisali ko da se desilo nesto zastrasujuce.

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la jedanjeborac » 07 okt 2019, 11:48

Ne provaljuj se živ bio.

Tekst je komedija i klasičan klikbajt.

Grohotom se smijem kada sam pročitao provokacija...

Nas na Grbavici dočekuju sa povicima Ubi Srbina, a mi njih dočekali sa kolekcijom iz albuma kako ste se proveli na Oborcima i lafo prokovacija... Dobili batine u navijačkom obračunu i još angažuju medije da pljuju foto album koji je dio navijačkog podjebaaavanjaa...
Za Srbiju!

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mma_hz » 07 okt 2019, 11:51

Kako je moguce da to policija,komesar za bezbjednosti itd itd ostavi na stadionu??STA se sve moglo ostaviti ,kad je vec to dopusteno?Ne interesuje mene albumi je.be mi se za to.Fazon je da je bilo obrnuto vec bi Milorad davao izjave o nemogucoj zemlji.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 07 okt 2019, 11:52

Fighter1926 je napisao/la:Sad je doslo vrijeme da svi sprdamo zelju, zato sto su njegovi navijaci najglasniji na forumu, ali realne cinjenice su da ona ekipa nije ni sekunde za potcijeniti i do samog kraja ce se boriti za titulu. Uz njih Sarajevo i Zrinjski! Mi cemo neka sredinica od 5-7 mjesta... Iskreno ne znam sta je sa Sirokim, ali to je jedina ekipa koja nas je do sada nadigrala na gradskom...
Znaš kako, to ti je par krezavih karikatura iz sela Vrapčići nadomak Mostara, ima ih par iz Tuzle i Zenice, i oni se kao sprdaju sa Željom. To su ti uglavnom traume iz prošlosti, a njihovi mali klubovi su svako malo pred gašenjem i onda je ovo jedini način da budu viđeni. Forcaju se između sebe, Pitari im se par puta nasmiju, i onda zapnu kao sivonje, što svakako i jesu.

Željezničar je najveći i najtrofejniji klub u državi, i kao takav je najveća meta, što je sasvim logično. Uostalom, to smo vidjeli na gostovanjima u selu Vrapčići, u Zenici, sinoć u Banja Luci... Željo jednostavno privlači najviše publike gdje god da dođe.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la IlProfessore » 07 okt 2019, 11:54

mohikanac12 je napisao/la:
Da, tukne i to dobro, cak i gore. Ne moja nego njegova licno. Sve u svoje vrijeme.
Pa de reci majka mu stara, sloboda govora, ovo ono, nećeš na goli otok zbog verbalnog delikta
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], jasta, Rigoletto, Riziko, supervizor, Tatamata1946 i 66 gostiju.