Premijer liga BiH - općenito

Kristijan
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Kristijan » 07 okt 2019, 10:41

ZaNjuBoriSe je napisao/la:Ovaj portal postao žuta stampa ko Blic i Kurir. Uzas.

Više se pise o instagramu, twiteru zenama fudbalera nego o fudbalu. Gledam neki dan objavljuju da su navijaci Celika skandirali sirokobrezanima "Ubice ubice", u svakoj zemlji se nastoji ne dati publicitet grupi debila koji siju mrznju, a kod nas se ganjaju klikovi na tome.

Tekst o fotografijama na stolicama na Gradskom je donio tron u tom trokutu sa informerom i kurirom. :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

mohikanac12
Kontakt:

Post Postao/la mohikanac12 » 07 okt 2019, 10:59

IlProfessore je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:
IlProfessore je napisao/la:Zašto Miske života ti

Zato jer je tako! Cak na gori nacin nego ovi navijaci raspalih i prodanih klubova.

Pa objasni, ne kontam, tukne na pitarsku priču

Da, tukne i to dobro, cak i gore. Ne moja nego njegova licno. Sve u svoje vrijeme.
Mi smo Željini Željo je naš!

Link za avatar! Manijaci, idemo pisati istoriju zajedno!

https://media.giphy.com/media/eHR4DpAZPdGTXg0NKW/giphy.gif

Kulesza
Kontakt:

Post Postao/la Kulesza » 07 okt 2019, 11:12

★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

IN MEMORIAM
dvokorak
PankaHaldum
VejsilPadobranac
medakfank
biglale
SlaniGrad86
akanirats

GradKamena2
Kontakt:

Post Postao/la GradKamena2 » 07 okt 2019, 11:21

Sta je tocno skandalozno sa ovim slikama u BL ?

mma_hz
Kontakt:

Post Postao/la mma_hz » 07 okt 2019, 11:26

GradKamena2 je napisao/la:Sta je tocno skandalozno sa ovim slikama u BL ?

Nista ,neka Vama sljedeci put stave Manijaci slike polupanog Ultras paba razbijenih momaka itd itd i neka poredaju po stolicama i sve vas to doceka.
Nije problem u slikama kao slikama glupko,nego ko je dopustio da se to postavi i ostavi.
Sljedeci put moze i kakva eksplozivna naprava,sto da ne.
Kontas li sada ili si i dalje glup?
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

Giljotina
Kontakt:

Post Postao/la Giljotina » 07 okt 2019, 11:28

A zašto je skandalozno kad sve ove grupe funkcioniraju na narativu tuča i skandala?

mma_hz
Kontakt:

Post Postao/la mma_hz » 07 okt 2019, 11:32

Evo ja odem sa Hordama na gostovanje cesto a ne funkcionisem po narativu tuca i skandala?
Sta sad?I dosta jos tako raje koja ide na gostovanja.
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

Giljotina
Kontakt:

Post Postao/la Giljotina » 07 okt 2019, 11:36

mma_hz je napisao/la:Evo ja odem sa Hordama na gostovanje cesto a ne funkcionisem po narativu tuca i skandala?

Akcenat je na grupi / grupama. Za njih ne treba biti skandal. Bio bi skandal samo kad bi ovi napisali saopćenje, a rade isto. Za normalan svijet jeste skandal, kao što su skandal same tuče i razbijanja.

mma_hz
Kontakt:

Post Postao/la mma_hz » 07 okt 2019, 11:43

Giljotina je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Evo ja odem sa Hordama na gostovanje cesto a ne funkcionisem po narativu tuca i skandala?

Akcenat je na grupi / grupama. Za njih ne treba biti skandal. Bio bi skandal samo kad bi ovi napisali saopćenje, a rade isto. Za normalan svijet jeste skandal, kao što su skandal same tuče i razbijanja.

Ma ja hocu samo da kazem da ces sutra ti,ja nbt u Banja Luku i ko zna sta te moze docekati.Jbt onda kad su napali Manijake,ajd sto policije nigdje nije bilo,sto im je kapija otkljucana bila nego i spremne kamencine iza reklama itd itd.Covjece dragi sta Ce se sljedeci dopustiti u toj vukojebini,neka eksplozivna naprava mozda dovoljno da osakati ne mora ubiti.Opet bi bilo nikom nista.Vide proslo ustašama za Vedrana pa sad i cetnici(oni se tako deklarisu)hoce nekog...opipava se stvar pomalo za neke krupnije stvari.Zamisli samo kuknjave i skandala njihovih portala da se ovo desilo na Grbavici pa Dodik bi izjave davao na tu temu.
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

GradKamena2
Kontakt:

Post Postao/la GradKamena2 » 07 okt 2019, 11:47

mma_hz je napisao/la:
GradKamena2 je napisao/la:Sta je tocno skandalozno sa ovim slikama u BL ?

Nista ,neka Vama sljedeci put stave Manijaci slike polupanog Ultras paba razbijenih momaka itd itd i neka poredaju po stolicama i sve vas to doceka.
Nije problem u slikama kao slikama glupko,nego ko je dopustio da se to postavi i ostavi.
Sljedeci put moze i kakva eksplozivna naprava,sto da ne.
Kontas li sada ili si i dalje glup?

Glup ti caca pod jedan, ovo je samo jedna navijacka provokacija i to je to,ovi napisali ko da se desilo nesto zastrasujuce.

jedanjeborac
Kontakt:

Post Postao/la jedanjeborac » 07 okt 2019, 11:48

Ne provaljuj se živ bio.

Tekst je komedija i klasičan klikbajt.

Grohotom se smijem kada sam pročitao provokacija...

Nas na Grbavici dočekuju sa povicima Ubi Srbina, a mi njih dočekali sa kolekcijom iz albuma kako ste se proveli na Oborcima i lafo prokovacija... Dobili batine u navijačkom obračunu i još angažuju medije da pljuju foto album koji je dio navijačkog podjebaaavanjaa...
Za Srbiju!

mma_hz
Kontakt:

Post Postao/la mma_hz » 07 okt 2019, 11:51

Kako je moguce da to policija,komesar za bezbjednosti itd itd ostavi na stadionu??STA se sve moglo ostaviti ,kad je vec to dopusteno?Ne interesuje mene albumi je.be mi se za to.Fazon je da je bilo obrnuto vec bi Milorad davao izjave o nemogucoj zemlji.
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 07 okt 2019, 11:52

Fighter1926 je napisao/la:Sad je doslo vrijeme da svi sprdamo zelju, zato sto su njegovi navijaci najglasniji na forumu, ali realne cinjenice su da ona ekipa nije ni sekunde za potcijeniti i do samog kraja ce se boriti za titulu. Uz njih Sarajevo i Zrinjski! Mi cemo neka sredinica od 5-7 mjesta... Iskreno ne znam sta je sa Sirokim, ali to je jedina ekipa koja nas je do sada nadigrala na gradskom...

Znaš kako, to ti je par krezavih karikatura iz sela Vrapčići nadomak Mostara, ima ih par iz Tuzle i Zenice, i oni se kao sprdaju sa Željom. To su ti uglavnom traume iz prošlosti, a njihovi mali klubovi su svako malo pred gašenjem i onda je ovo jedini način da budu viđeni. Forcaju se između sebe, Pitari im se par puta nasmiju, i onda zapnu kao sivonje, što svakako i jesu.

Željezničar je najveći i najtrofejniji klub u državi, i kao takav je najveća meta, što je sasvim logično. Uostalom, to smo vidjeli na gostovanjima u selu Vrapčići, u Zenici, sinoć u Banja Luci... Željo jednostavno privlači najviše publike gdje god da dođe.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

IlProfessore
Kontakt:

Post Postao/la IlProfessore » 07 okt 2019, 11:54

mohikanac12 je napisao/la:
Da, tukne i to dobro, cak i gore. Ne moja nego njegova licno. Sve u svoje vrijeme.

Pa de reci majka mu stara, sloboda govora, ovo ono, nećeš na goli otok zbog verbalnog delikta
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

jedanjeborac
Kontakt:

Post Postao/la jedanjeborac » 07 okt 2019, 11:56

mma_hz je napisao/la:Kako je moguce da to policija,komesar za bezbjednosti itd itd ostavi na stadionu??STA se sve moglo ostaviti ,kad je vec to dopusteno?Ne interesuje mene albumi je.be mi se za to.Fazon je da je bilo obrnuto vec bi Milorad davao izjave o nemogucoj zemlji.

Ljubitelji fotografije su mogli uživati. Na fotografijama nije bilo ničeg protiv Bošnjaka...Hrvata ili Srba. Dakle politički korektno. Klasično navijačko podjebavanje... To što su neki osjetljivi na umjetnički dojam.... šta da im radimo... važno da su sarajevski mediji podvalili klikbajt... a nekako, sasvim slučajno, po običaju, zaćute na brojne i prave provokacije sarajevskih grupa...
Za Srbiju!

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 07 okt 2019, 11:58

Lešinari sinoć pokazali da su uz Manijake i Horde, jedina ozbiljna navijačka grupa u državi.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

mma_hz
Kontakt:

Post Postao/la mma_hz » 07 okt 2019, 11:59

jedanjeborac je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Kako je moguce da to policija,komesar za bezbjednosti itd itd ostavi na stadionu??STA se sve moglo ostaviti ,kad je vec to dopusteno?Ne interesuje mene albumi je.be mi se za to.Fazon je da je bilo obrnuto vec bi Milorad davao izjave o nemogucoj zemlji.

Ljubitelji fotografije su mogli uživati. Na fotografijama nije bilo ničeg protiv Bošnjaka...Hrvata ili Srba. Dakle politički korektno. Klasično navijačko podjebavanje... To što su neki osjetljivi na umjetnički dojam.... šta da im radimo... važno da su sarajevski mediji podvalili klikbajt... a nekako, sasvim slučajno, po običaju, zaćute na brojne i prave provokacije sarajevskih grupa...

Sve je to ok,ali ko je dopustio ulazak na gostujuću tribinu nakon KDZ pregleda?
FK SARAJEVO.

GROM
16
05
19
92
!!!

jedanjeborac
Kontakt:

Post Postao/la jedanjeborac » 07 okt 2019, 12:01

Pa druže zašto onda tvrdiš da je provokacija,a sad kažeš da je OK?

U navijačkom svijetu, što regionu, što svijetu je ovakav i sličan vid podjebavanja prisutan decenijama. Ne znam kako bih ti drugačije dočarao koliko je tvoje pitanje suvišno... ko je dozvolio da neko na stolice postavi fotografije (pri tome bez ikakve političko,nacionalne konotacije)....
Za Srbiju!

Goodman
Kontakt:

Post Postao/la Goodman » 07 okt 2019, 12:01

Virtu4l je napisao/la:Lešinari sinoć pokazali da su uz Manijake i Horde, jedina ozbiljna navijačka grupa u državi.

Ofanziva južnoamerikanaca 3, 2, 1...

Kulesza
Kontakt:

Post Postao/la Kulesza » 07 okt 2019, 12:03

Virtu4l je napisao/la:Znaš kako, to ti je par krezavih karikatura iz sela Vrapčići nadomak Mostara, ima ih par iz Tuzle i Zenice, i oni se kao sprdaju sa Željom. To su ti uglavnom traume iz prošlosti, a njihovi mali klubovi su svako malo pred gašenjem i onda je ovo jedini način da budu viđeni. Forcaju se između sebe, Pitari im se par puta nasmiju, i onda zapnu kao sivonje, što svakako i jesu.

Željezničar je najveći i najtrofejniji klub u državi, i kao takav je najveća meta, što je sasvim logično. Uostalom, to smo vidjeli na gostovanjima u selu Vrapčići, u Zenici, sinoć u Banja Luci... Željo jednostavno privlači najviše publike gdje god da dođe.

Šefe kvota inteligencije ti je visoka kao dnevnica nas radnika <3
0.50 KM </3
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

IN MEMORIAM
dvokorak
PankaHaldum
VejsilPadobranac
medakfank
biglale
SlaniGrad86
akanirats

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.