Premijer liga BiH - općenito

arelinho
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la arelinho » 18 okt 2019, 20:04

Pa bolje da su vas ovako oni uzeli nego neki drugi jer ipak vi ste veliki prijatelji.

HongKong
Kontakt:

Post Postao/la HongKong » 18 okt 2019, 20:04

Bezveze se cudite ovako im sude vec odavno, posebno na rusevnom gradskom stadionu. Nema sanse da dobijes faul na njihovoj polovini dok se rezultatski ne odlijepe, a svaki kontakt s epilepsicarima ahmetom i rahmanom je faul. Da ne pricamo da Djoka i Gavra naprave po 10 prekrsaja i ne dobiju zuti karton.
Evo samo nekoliko primjera. Svi su vidjeli start Gavrica koji je bio gori od starta za crveni. Serbecic gubi loptu i s ledja vuce igraca Celika nije dobio karton. Djoka s dvije ruke vuce igraca Celika svira faul nema zutog. Ima li pravila da je povlacenje s ledja zuti karton?
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

ledesma
Kontakt:

Post Postao/la ledesma » 18 okt 2019, 20:05

Ja mislim da je ovo naša prva utakmica gdje nas je sudija pomazio, valjda nam pokusavaju vratiti od sirokog.. mada ono je jači žuti, a blijedi crveni, baš treba imati muda da ono pokazes, a on i kad se bude pravdao imat ce osnovu zasto je dao crveni...

kme kme komsije kme kmee makar nije morao golove ponistavati i svirati svakojake penale, yebem li vam tatu osima usta!
Zadnja izmjena: ledesma, dana/u 18 okt 2019, 20:08, ukupno mijenjano 1 put.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

HongKong
Kontakt:

Post Postao/la HongKong » 18 okt 2019, 20:06

ElCartel11 je napisao/la:
HongKong je napisao/la:Problem je i nastao sto je ta utakmica bila izmedju nekih lijevih ekipa koje nisu imale veze sa stimacima s Koseva.

Sto bi placali igracima Slobode, da zapnu protiv neke lijeve ekipe? Zar nije logicno da smo jim platili, da zapnu protiv glavnih konkurenata za titulu?
Malo logike ti nece skoditi.

A to, da smo mi namjestili neki mec u ligi ili u medjusobnom duelu protiv Slobode, izvoli uzmi te svoje dokaze i direkt na sportski sud.
A neki su bili cak i izbaceni iz lige zbog stimanja, a sad prosipaju suplju ovdje :kafa:

Pa bas zato jbt, ukljuci mozak malo. Platili da Sloboda dobije neku utakmicu protiv ekipe koja se borila za opstanak. Zato je i bilo cudno jer je otvorilo neke nove mogucnosti. Kao npr. da ekipa konkurent za opstanak moze odigrati pod rucnom protiv Sarajeva u narednom kolu.
Cuva Bog Zelju svog!
Stilic Semir unosi nemir!
Moj Zeljo

Unproforumas
Kontakt:

Post Postao/la Unproforumas » 18 okt 2019, 20:06

avenija je napisao/la:

Mene bi kao navijaca Sarajeva bilo stid.

OTKAD SI TI NAVIJAC SARAJEVA?? :kafa:

mohikanac12
Kontakt:

Post Postao/la mohikanac12 » 18 okt 2019, 20:07

Sabinho je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:
Necete biti prvaci, karacemo vas u bulju, dzaba savez, dzaba sudije, dzaba zetonski klubovi, namijestene utakmice i pare od kladionice.

Evo sada ja i ti ko ce biti prvak u avatar godinu dana. Smijes?

Smijem, ali to ne mijenja cinjenicu da smo mi pokradeni protiv Borca za penal, u Kupu protiv Listice, protiv Zrinjskog za crveni, dok ste vi pogurani i ponisten je Velezu cist gol, Slobodi nije sviran cist penal, faul u napadu protiv Tuzle vam je sviran kao penal.

Nikakav avatar nema veze sa tim cinjenicama.

Samo ti pisi po Udbaskoj liniji, navikli smo. Drago mi je sto je Celik pa svi vide sta radite, Radnik, Zrinjski i ostalo zamaskirate kmecanjem.

"Od danas vise nista nece biti isto u BiH fudbalu". Kriminalci.
Mi smo Željini Željo je naš!

Link za avatar! Manijaci, idemo pisati istoriju zajedno!

https://media.giphy.com/media/eHR4DpAZPdGTXg0NKW/giphy.gif

fks74
Kontakt:

Post Postao/la fks74 » 18 okt 2019, 20:07

mohikanac12 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Start sa ledja, lopta daleko od njega. Svjesno isao na igraca. Crveni cist, Pjanic za pokusaj faula, dobio crveni karton.

posteno...a sta cemo sa Gavricem ...koliko smije startovati na igrace sa 2 noge,i uopste koliko je limit da on smije napraviti faul ?=

@Dela, repliciras čobanu iz Kalesije koji nikad na utakmici 5arajeva nije bio. Opismenio se tornjak na forumu.

Sta ti doqurac znas, gledao sam mozda vise utakmica i tvoga kmelje , nego ti. A da ne spominjemo Sarajevo. Moj balavce, da samo znas sta radim i cime se bavim, ne bi tako pricao. Moze ti se obiti o celavu glavu. Inace sam iz Posavine, tamo nisu tornjaci. :rol:

Wandelanoite
Kontakt:

Post Postao/la Wandelanoite » 18 okt 2019, 20:07

avenija je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Nista neocekivano od Sarajlija vecih govana nema u ovoj drzavi. Nebitno da l' Seljo il' Sarajevo smrde i jedni i drugi.

Stim da se OSIM AMAR promjenio i on bi nakon meca rekao posteno sta se desilo i da je ovo epska kradja koja se nije desavala ni u vrijeme USANOVICA :!:

Vrijeme istice Sarajlijicama svjesni su oni da vrijeme vladavine Azmira Husica se blizi, na sljedecim izborima Azmir ulazi u savez ispred NS TK, ima pare, mrzi Sarajlijice, moze kupiti sve ostale delegate. Sarajevo i Seljo postaju mrtvi Azmirovim ulaskom u savez tako da ces jos malo krasti nakon cega i oni i HDZ lobi idu u zaborav.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.

HordasOdMalena
Kontakt:

Post Postao/la HordasOdMalena » 18 okt 2019, 20:08

Kako komšije prebacuju lopticu sa svojih krađa. :tokralju: :tokralju:

Samo ove sezone su vas sudije pogurale više nego Sarajevo čitave prošle i ove. I oni nekom govore. Je li vas stid? Čist crveni, trebalo je još i ono **** alkoholičarsko-štrumfovsko dobiti. Mamu mu yebem alkoholičarsku. Ku.rac nam je velik, yebali smo Čelik. :thumbup:

mohikanac12
Kontakt:

Post Postao/la mohikanac12 » 18 okt 2019, 20:09

@Sabinjo, ko ce biti prvak, "5arajevo ili Željo", u avatar na godinu dana.

Quote par starijih forumasa ako se slozi.

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 18 okt 2019, 20:14

mohikanac12 je napisao/la:@Sabinjo, ko ce biti prvak, "5arajevo ili Željo", u avatar na godinu dana.

-20 bwwww
Trešnjevka!

UstanikSBII
Kontakt:

Post Postao/la UstanikSBII » 18 okt 2019, 20:23

Pukla ljubav između Sarajeva i Čelika! Pozdrav sa divove ;)
Dulce et decorum est pro patria mori.

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

Ideal je vječan, jači i bolji od bilo koje titule!

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 18 okt 2019, 20:24

HongKong je napisao/la:Pa bas zato jbt, ukljuci mozak malo. Platili da Sloboda dobije neku utakmicu protiv ekipe koja se borila za opstanak. Zato je i bilo cudno jer je otvorilo neke nove mogucnosti. Kao npr. da ekipa konkurent za opstanak moze odigrati pod rucnom protiv Sarajeva u narednom kolu.

Cak i da je bilo u tom smislu, opet nije kaznjivo jer smo platili da POBJEDE. Znaci opet ti niko ne garantuje, da ce pobjediti ali jih ti stimulises sa tim parama, da daju i zadnji atom snage za sto bolji rezultat.
Skroz bi drugo bilo, da smo jim platili da IZGUBE neki mec, jer to je kaznjivo i to se zove namjestanjem utakmice.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

mohikanac12
Kontakt:

Post Postao/la mohikanac12 » 18 okt 2019, 20:24

Pantelija je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:@Sabinjo, ko ce biti prvak, "5arajevo ili Željo", u avatar na godinu dana.

-20 bwwww

Baci pet.

slika

HordasOdMalena
Kontakt:

Post Postao/la HordasOdMalena » 18 okt 2019, 20:25

UstanikSBII je napisao/la:Pukla ljubav između Sarajeva i Čelika! Pozdrav sa divove ;)

Ja im skidam kapu jer su popišali fašističko malo selo. To se ne zaboravlja. Pozdrav i za Lišticu.

Pantelija
Kontakt:

Post Postao/la Pantelija » 18 okt 2019, 20:26

mohikanac12 je napisao/la:Baci pet.

slika

Ja mislim da je malo vise od 5 proslo kako ste zadnji put slavili titulu :D

-20 bwwww
Trešnjevka!

mohikanac12
Kontakt:

Post Postao/la mohikanac12 » 18 okt 2019, 20:28

Pantelija je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:Baci pet.

slika

Ja mislim da je malo vise od 5 proslo kako ste zadnji put slavili titulu :D

-20 bwwww

Ma baci pet migrante. Beskučniće. Prodani. Hajde budi dobar high five.

slika

UstanikSBII
Kontakt:

Post Postao/la UstanikSBII » 18 okt 2019, 20:29

HordasOdMalena je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Pukla ljubav između Sarajeva i Čelika! Pozdrav sa divove ;)

Ja im skidam kapu jer su popišali fašističko malo selo. To se ne zaboravlja. Pozdrav i za Lišticu.

Ljudi pošteno igrali mi opravdano crveni dobili i ljudi zasluženo dobili! Al ovo je sramota kako ste vi uz pomoć sudca "popisali" njih!!! Pa sramota!! A o tome kako smo mi vas na Pecari "pokenjali" pa to je tek za antologiju pa koliko ste se "usrali" kmečali ste 10 dana a da muda nema te to je opće poznato!
Dulce et decorum est pro patria mori.

D.Af.KO 13.88.II.SUBe96.

Ideal je vječan, jači i bolji od bilo koje titule!

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 18 okt 2019, 20:30

Kako ide zima ide i minus.
-4 bwww
BOSANSKA KRAJINA!

ElCartel11
Kontakt:

Post Postao/la ElCartel11 » 18 okt 2019, 20:31

UstanikSBII je napisao/la:Ljudi pošteno igrali mi opravdano crveni dobili i ljudi zasluženo dobili! Al ovo je sramota kako ste vi uz pomoć sudca "popisali" njih!!! Pa sramota!! A o tome kako smo mi vas na Pecari "pokenjali" pa to je tek za antologiju pa koliko ste se "usrali" kmečali ste 10 dana a da muda nema te to je opće poznato!

Pozz za seku Katarinu koja voli obrezanu karinu :D
BOSANSKA KRAJINA!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Trenutno korisnika/ca: Vanja8, zenica1985 i 8 gostiju.