Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
djulbastije
Postovi: 180
Pridružen/a: 16 sep 2019, 21:57
Lokacija: FK Titty City (opšte diskusije)
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la djulbastije » 24 jan 2020, 12:52

<3 Dzidic <3
Vajta3 <3
Brlja+krmče kao kombo u papir <3

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 24 jan 2020, 18:00

Godinu dana nisu uplacivane obaveze doprinosa? U j3bote led, ovo je fakat ocajnije nego se moglo naslutiti.

Nekim igracima i po 6-7 mjeseci nisu isplacene plate, obaveze za stanarinu i prevoz, itd, itd... pece im se kolac, ako se sve ovo dokaze. Jer po ovom saopstenju, ne ulazeci u tacnost informacija, postoji mogucnost jos kojekakvih mutljavina da ugledaju svjetlost dana.

Ovo oko placanja mimo racuna banke mogu razumiti da im je racun kluba bio blokiran pa su morali na drugi nacin im uplacivati, ali ako je istina da igraci nisu pitpisivali nista onda sve sto im se dalo na ruku ili neki drugi nacin pada u vodu i sve ce im se opet morati isplatiti.

Vidicemo u narednom periodu, valja zavrsiti sezonu pod ovakvim pritiscima.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sviuodbranu » 24 jan 2020, 18:24

Beduin je napisao/la:
24 jan 2020, 18:00
Godinu dana nisu uplacivane obaveze doprinosa? U j3bote led, ovo je fakat ocajnije nego se moglo naslutiti.

Nekim igracima i po 6-7 mjeseci nisu isplacene plate, obaveze za stanarinu i prevoz, itd, itd... pece im se kolac, ako se sve ovo dokaze. Jer po ovom saopstenju, ne ulazeci u tacnost informacija, postoji mogucnost jos kojekakvih mutljavina da ugledaju svjetlost dana.

Ovo oko placanja mimo racuna banke mogu razumiti da im je racun kluba bio blokiran pa su morali na drugi nacin im uplacivati, ali ako je istina da igraci nisu pitpisivali nista onda sve sto im se dalo na ruku ili neki drugi nacin pada u vodu i sve ce im se opet morati isplatiti.

Vidicemo u narednom periodu, valja zavrsiti sezonu pod ovakvim pritiscima.
Pa sta rade jbt, dosao si, sa xx novca, uzeo klub i sredis stanje jbt...Sta je ovo ovaj turcin dosao bez marke izgleda i igra se vlasnika
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
avenija
Postovi: 13644
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 24 jan 2020, 21:09

Kako odjednom Djidic postade omiljeni kod fukarestine ? Sad mu sve vjerujete, nije vise ublehas, lazov, reketas ? Opa nova ljubav
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sviuodbranu » 24 jan 2020, 21:14

avenija je napisao/la:
24 jan 2020, 21:09
Kako odjednom Djidic postade omiljeni kod fukarestine ? Sad mu sve vjerujete, nije vise ublehas, lazov, reketas ? Opa nova ljubav
Yebo ti fukarastinja hirosima mozak.
Komentarise se ono sto je objavljeno, za razliku od Slobode (koju je i sam pokrao)mi ne mozemo(niti mozda zelimo)znati sta je istina oko Celika. To je vas problem.
Ali ako je istina, vi ste ga najebali zbog ovog kurdskog kriminalca :!:
Ne moze biti da 10-15 igraca laze a turcin upravu.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
avenija
Postovi: 13644
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 24 jan 2020, 21:21

Kada se bio naklatio na Slobodu jednako dok nije izvukao sta je htio bio je zlo najvece koje hoda svijetom, sada kada se naklatio na vase protivnike zlatni Djidic sve upravu volimo ga ! :ljepota: Zenica je trenutno zbog politike u vecoj blokadi nego 92-95 a Čelik je jedna od kljucnih poluga obracunavanja tako da je sve ovo sumnjivo. Za psovanje necu komentarisati.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 24 jan 2020, 21:42

avenija je napisao/la:
24 jan 2020, 21:21
Kada se bio naklatio na Slobodu jednako dok nije izvukao sta je htio bio je zlo najvece koje hoda svijetom, sada kada se naklatio na vase protivnike zlatni Djidic sve upravu volimo ga ! :ljepota: Zenica je trenutno zbog politike u vecoj blokadi nego 92-95 a Čelik je jedna od kljucnih poluga obracunavanja tako da je sve ovo sumnjivo. Za psovanje necu komentarisati.
Druze, on je i sad persona non grata u Tuzli kad su u pitanju Sloboda i Fukare, ne znam gdje si procitao drugacije? Ili priznaj da te bole ova desavanja pa ti svi krivi, kao sto su i nama bili.

Da ti prevedem na bosanski: problem je bio sto je cesto prozivao Slobodu, a sutio o drugim klubovima, iako se znalo da se duguje i u drugim klubovima. Fer je da svaki igrac naplati ugovorom dogovoreno, ali SVAKI IGRAC IZ SVAKOG KLUBA.
Mi ga ponajvise mrzimo i preziremo zbog onoga sto je uradio Slobodi, uzeo ogromne pare na ruke i jos ogromniju platu na ruke, nakon par kola samo otisao iz kluba samovoljno u bez ikakvih sankcija i onda tuzio Slobodu za ono sto nije ni igrao za nas niti je smio otici, zakonski.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

SaMoVelez
Postovi: 304
Pridružen/a: 30 dec 2019, 18:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SaMoVelez » 24 jan 2020, 21:43

Čelik je u dubljem kanalu nego iko od nas može zamisliti. Ovi turci su zlo kakvo se do sad nije pojavilo u BIH. Ubjeđen sam da je ova saga koja traje predugo na samom kraju i da Čelik još prije okončanja sezone čeka totalni reset. Na koji način če se to učiniti, ne znam ali za njih je najbolje da otjeraju ovog **** i na koljenima mole one momke iz NGG da se vrate i ponovo pokrenu priču koju su nekad napravili. To jeste dugogodišnji proces ozdravljenja ali ipak bi na taj način bio spašen simbol ne samo Zenice nego cijelog bh fudbala. Od srca želim zeničanima, pogotovo ljudima koji se raspadaju od bola zbog ove situacije, da što prije preuzmu klub u svoje ruke i da krene obnova. I neka niko ne kaže, nema ko voditi Čelik u bolju budućnost, krenite i vidjećete da ima. Zenica jednostavno ima taj kapacitet a za čelikove navijače također ne treba pričati da su spremni sa svoje strane na sve za ljubav kluba. :salut:
Fudbal je više od igre a Velež je više od kluba - Zdravko Grebo

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 24 jan 2020, 22:17

Gdje ces nekome lose mislti jer smo isto prosli. Na stranu oni sosoni avenija i konvikts aka nije poznat ;) koji su obicni seljoberi i jazavci dosta pravih navijaca Celika sto kazes dijeli bol koju smo prolazili 2015. Nemas sta zakon je na strani igraca i krivci su ti koji su im davali ugovore a nisu ih ispostovali. I nas su nasa djeca Dzafic-Bratic brcnuli za 140 hiljada a bili u klubu tri mjeseca ugovor im bio na dvije godine,tuzili su mnogi i sta ces mu. Pokusaj se nagoditi ili cekaj sudsku presudu kad si go.vno pojeo. Procitam cesto temu Celika i sve sto im je govorio lik pod nikom kocevskigaleb se obistinilo. Frajer je pravo inteligentan i otvara im oci odavno ali rijetki ga razumiju. Sta imas zamjeriti igracima,kao da se igra iz ljubavi. Krivi onoga ko im je davao takve ugovore a znao je da ih ne moze ispostovati. Sudbina Celika je magla,nista se ne vidi. Udarit ce im lafinu i pojedinci ce opet svrsiti i tako dok ne mognu vise. Duzni su i bogu i narodu,igraci ih tuze a investitor ismijava sa sto dolara ko da je stao ispred dzamije i djeli djeci bajramluk. Opet kazem **** ove smecare sto pljuju po Velezu mi nismo jazavci i nikada nebi Celiku pozelili neko zlo ali nece im brato moj niko doci ni pasti s neba da im rjesava probleme dok sami ne zasucu rukave i skontaju koji je najbolji put prema ozdravljenju kluba
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la almir2018 » 24 jan 2020, 23:14

Samo vi se ne brinite za Celik molim vas,ovo sto se desava u Celiku ja znam u kojoj se kuhinji ovo kuha i ovo je sve ocekivano radi izbora ove godine.Niko ne spori dugovanja igracima ali ako je Dzida posten neka napise kako se vrse isplate npr. kod Azmira ili Muslije itd.. Druga stvar igraci kukaju nemaju plata 6 mjeseci pa neka javno izadu i kazu koliko su dobili pocetkom decembra.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 24 jan 2020, 23:22

almir2018 je napisao/la:
24 jan 2020, 23:14
Samo vi se ne brinite za Celik molim vas,ovo sto se desava u Celiku ja znam u kojoj se kuhinji ovo kuha i ovo je sve ocekivano radi izbora ove godine.Niko ne spori dugovanja igracima ali ako je Dzida posten neka napise kako se vrse isplate npr. kod Azmira ili Muslije itd.. Druga stvar igraci kukaju nemaju plata 6 mjeseci pa neka javno izadu i kazu koliko su dobili pocetkom decembra.
Nije Dzida policajac nego predstavnik sindikata fudbalera. Ako je neki igrac zadovoljan negdje sta Dzide boli taki. Ako se ne ispostuje obecano fudbaleru tu je on da zastiti interese
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la almir2018 » 24 jan 2020, 23:33

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
24 jan 2020, 23:22
almir2018 je napisao/la:
24 jan 2020, 23:14
Samo vi se ne brinite za Celik molim vas,ovo sto se desava u Celiku ja znam u kojoj se kuhinji ovo kuha i ovo je sve ocekivano radi izbora ove godine.Niko ne spori dugovanja igracima ali ako je Dzida posten neka napise kako se vrse isplate npr. kod Azmira ili Muslije itd.. Druga stvar igraci kukaju nemaju plata 6 mjeseci pa neka javno izadu i kazu koliko su dobili pocetkom decembra.
Nije Dzida policajac nego predstavnik sindikata fudbalera. Ako je neki igrac zadovoljan negdje sta Dzide boli taki. Ako se ne ispostuje obecano fudbaleru tu je on da zastiti interese
Ne znas situciju u Zenici tako da te molim da ne komentarises i kakve se igre igraju,najbolje ste na svojim ledima osjetili kada politika se uplete u klub 😉

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 24 jan 2020, 23:39

almir2018 je napisao/la:
24 jan 2020, 23:33
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
24 jan 2020, 23:22
almir2018 je napisao/la:
24 jan 2020, 23:14
Samo vi se ne brinite za Celik molim vas,ovo sto se desava u Celiku ja znam u kojoj se kuhinji ovo kuha i ovo je sve ocekivano radi izbora ove godine.Niko ne spori dugovanja igracima ali ako je Dzida posten neka napise kako se vrse isplate npr. kod Azmira ili Muslije itd.. Druga stvar igraci kukaju nemaju plata 6 mjeseci pa neka javno izadu i kazu koliko su dobili pocetkom decembra.
Nije Dzida policajac nego predstavnik sindikata fudbalera. Ako je neki igrac zadovoljan negdje sta Dzide boli taki. Ako se ne ispostuje obecano fudbaleru tu je on da zastiti interese
Ne znas situciju u Zenici tako da te molim da ne komentarises i kakve se igre igraju,najbolje ste na svojim ledima osjetili kada politika se uplete u klub 😉
Kakva bola politika. Pa ista vam 25 godina isto kao kod nas i nema to veze sa politikom nego sa odabirom postenih i casnih ljudi. Nebitno brato samo sam se nadovezao i objasnio ti da Dzida nema veze sa pricom. Bezveze optuzbe za neke klubove koji zaobilaze porez drzavi. Normalno da se ne slazem ni sa tim ali to je adresa za drugi nivo
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la drakensang » 25 jan 2020, 00:11

Ma ugasit vnago i gotovo, boli me kuratz kad se nisu u stanju izborit za klub. Pisaj ih, ima TOSK zdrav klub 1/1

a usput i robiju ugasit

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1847
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zenicanin988 » 25 jan 2020, 00:54

drakensang je napisao/la:
25 jan 2020, 00:11
Ma ugasit vnago i gotovo, boli me kuratz kad se nisu u stanju izborit za klub. Pisaj ih, ima TOSK zdrav klub 1/1

a usput i robiju ugasit
Merhaba :kafa:
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Heller » 25 jan 2020, 01:14

djulbastije je napisao/la:
24 jan 2020, 12:52
<3 Dzidic <3
Hoćemo popit, izvuć šta?
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 25 jan 2020, 11:11

De zenicani prvo se dogovorite jel' Džida ili je Đida.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 25 jan 2020, 11:36

Beduin je napisao/la:
25 jan 2020, 11:11
De zenicani prvo se dogovorite jel' Džida ili je Đida.
Brinite se za svoj klub mi i u ovakvim **** imamo bolju ekipu od vas....ako mislite da necemo dobit licencu i ispast a da se vi guzovace provucete grdno se varate pare se stvore na vrijeme

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 25 jan 2020, 11:41

drakensang je napisao/la:
25 jan 2020, 00:11
Ma ugasit vnago i gotovo, boli me kuratz kad se nisu u stanju izborit za klub. Pisaj ih, ima TOSK zdrav klub 1/1

a usput i robiju ugasit
I ovaj stadion vas uzeli abd i otjerali vas jos dalje od Mostara klosaru jedan

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 25 jan 2020, 11:45

samoposteno je napisao/la:
25 jan 2020, 11:36
Beduin je napisao/la:
25 jan 2020, 11:11
De zenicani prvo se dogovorite jel' Džida ili je Đida.
Brinite se za svoj klub mi i u ovakvim **** imamo bolju ekipu od vas....ako mislite da necemo dobit licencu i ispast a da se vi guzovace provucete grdno se varate pare se stvore na vrijeme
Kao prvo, de procitaj sta si citirao i kakve veze ima ovo sa mojim upitom?
Kao drugo, ako imas obraza onda ces obrisati ovu nebulozu jer ako neko nema prava pricati o guzovaci i provlacenju onda ste to vi, jer ste zasluzeno ispali iz lige i nezasluzeno ostali u njoj.
Kao trece i posljednje, bez ikakve rasprave samo sam pitao da se dogovorite je li Đida ili Džida? Kao sugradjani vaseg izdanka i legende kluba biste trebali znati mu prezime i nadimak, a tu se opet razilazite. Zato sam pitao, dobronamjerno i da rijesimo tu dilemu. 🤗
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bagniadiluca, club21, Napapijri i 44 gosta.