Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8001
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 25 maj 2020, 13:58

Pijačari će ako uhvate treću poziciju od opasne zone opet pravit teferič na musali. Bit će to uspjeh za antologiju i prvi snimak u DVD formatu
goveđigulašmajka

Avatar
Plavac87
Postovi: 1549
Pridružen/a: 03 apr 2020, 09:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Plavac87 » 25 maj 2020, 14:00

kraljlavova je napisao/la:
25 maj 2020, 13:54
Plavac87 je napisao/la:
25 maj 2020, 13:47
- Udba
- SDA
- Kriminalci
- Blekić
- Kinezi
- Vico

"Gradski klub FK Sarajevo"
Zidovi =vaso miskin crni
Kakvi zidovi? Bože sačuvaj.


FK Sarajevo i njihovi pitari u savezu.

- Mi smo za nastavak prvenstva ali pripreme minimalno 18 sedmica i da se igrači o svom trošku testiraju svaki dan. A vidite i da se Vico protivi, Šeranić zabranio fudbal, ništa tu predsjednik, sekretar i direktor NSBiH ne mogu uraditi.


slika
Naprijed Željo, četo plava
Nek se čuje tvoja slava
Nek se čuju sve sirene
Kad mašina tvoja krene

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 25 maj 2020, 14:03

Stiven forumu si pristupio sa laznim misljenjem i nemoj izvlakusa. Ja ne vidim da sam vrijedjao ikoga ako sam se slozio sa Zeljom i iz svog ugla sagledao situaciju. Nakon toga krecu seljacke floskule druga liga,pijace,vrapcici i picke materine. Nisam spominjao ni bikove ni koride koje su vam se odrzavale na stadionu. Nebi ni ono za vruce bureke da niste presli granice u svojim glupostima uvlaceci se najvecem nolajferu foruma sa autizam gifovima. Uzivajte bola i okanite se Veleza. To je gigant visok 1969 metara. To nikada niko ne moze srusiti a pogotovo omalovaziti nasu istoriju i ono sto predstavljamo 100 godina. To je zivot i clan familije kao dijete kao otac kao majka kao sestra kao brat. A hija zekani
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

SaMoVelez
Postovi: 304
Pridružen/a: 30 dec 2019, 18:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SaMoVelez » 25 maj 2020, 14:09

Vi stvarno mislite da bi klubovi imali love da zvarše sezonu :rol: :rol: pa vama se izgleda treba crtati. Znate li vi da bi se igralo na 30 stepeni celzija :rol: :rol:
Pa ovi naši amateri ne mogu svakih 7 dana da izdrže :rol: :rol: Što ne testirate kad ste hadzije :rol: :rol:
Svi bi lafo da igraju, baš bih volio da hoće nastaviti pa da se ugase.
Jer mnogima je jedina šansa da se fudbal ne igra, svaki drugi scenarij ih gasi :kafa:
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Fudbal je više od igre a Velež je više od kluba - Zdravko Grebo

Avatar
Ado76
Postovi: 3112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Ado76 » 25 maj 2020, 14:11

Jesu li se komsinice testirale?
Svi u napad jedan je Hase!!

de vam je budet, yeboti obitelj

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zagor1987 » 25 maj 2020, 14:15

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
25 maj 2020, 14:03
Stiven forumu si pristupio sa laznim misljenjem i nemoj izvlakusa. Ja ne vidim da sam vrijedjao ikoga ako sam se slozio sa Zeljom i iz svog ugla sagledao situaciju. Nakon toga krecu seljacke floskule druga liga,pijace,vrapcici i picke materine. Nisam spominjao ni bikove ni koride koje su vam se odrzavale na stadionu. Nebi ni ono za vruce bureke da niste presli granice u svojim glupostima uvlaceci se najvecem nolajferu foruma sa autizam gifovima. Uzivajte bola i okanite se Veleza. To je gigant visok 1969 metara. To nikada niko ne moze srusiti a pogotovo omalovaziti nasu istoriju i ono sto predstavljamo 100 godina. To je zivot i clan familije kao dijete kao otac kao majka kao sestra kao brat. A hija zekani
Ajd sto si glup vec si i zaboravan. Vrijedjao si,pljuvao i omalovazavao pa sad kad ti se odgovori tvojim jezikom na nas prebacujes. To za bureke nikog uvrijedilo nije jer si gore bljuvotine pisao dok ti nisu ljudi poceli odgovarati. Ti si klasicna papcina nista vise od toga,koga boli sta ti mislis o nama cinjenice su ubitacne a one su da smo apsolutno u svemu bili i ostali ispred vas. Jedino lignja je ratovao,jedino on ima stan,auto jedini on na more ide kakvi kompleksi majko mila

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 25 maj 2020, 14:21

Ali skutor krmak se satra da nesto provali a niko ga ne ferma sekunde. Pravi manir jednog iskompleksiranog seljaka cijeg je didu Dzemal Bijedic izvukao iz kamene skutorske kuce i dao mu stan u omladinskoj da ima ko hamalit u sokolu,predionici ili fabrici duhana. Jedino mu onaj mis mekinjas konvikts lajka ispisane sekljakluke nebi li mu jos dublje uronio u cmar :urnebes: a onaj omalovazava Zenicu i pljuje sve sto se krece po njoj evo 10 godina :urnebes: :rol: :tokralju:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Plavac87
Postovi: 1549
Pridružen/a: 03 apr 2020, 09:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Plavac87 » 25 maj 2020, 14:24

Dvije najveće utakmice odigrane poslije rata u BiH. Jedna evropska i jedna domaća.








Neda im Vico da igraju a oni se testirali. Tuga.
Naprijed Željo, četo plava
Nek se čuje tvoja slava
Nek se čuju sve sirene
Kad mašina tvoja krene

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Denchi » 25 maj 2020, 14:25

Neka te gigante sa susnih 100 godina historije
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

killafrommanilla
Postovi: 3473
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la killafrommanilla » 25 maj 2020, 14:26

Convicts bi dao guzice da mu je imat makar i los smisao za humor kao krmak, tuzno
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
Evander
Postovi: 14427
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evander » 25 maj 2020, 14:34

Euroliga u kosarci ukinuta. Politika i tamo umjesala prste :kafa:

PappiPapp
Postovi: 708
Pridružen/a: 08 mar 2020, 20:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la PappiPapp » 25 maj 2020, 14:35

Vidi ovoga mumina sad.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12867
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pantelija » 25 maj 2020, 14:36

bombaysaphire je napisao/la:
25 maj 2020, 13:51
Pantelija je napisao/la:
25 maj 2020, 13:46
Uz to abdulah sidran je nakon neke mutljaze, zatim nabacivanja i slanja ljubavnih pisama irini lovric, koje je ona odbijala, isti taj "pjesnik" je toj zeni , prvoj "zvizdacici" u BIH za korupciju prijetio, zagorcavao zivot i nema ata nije radio.
Covjek koji se naziva akademik a nema akademsko zvanje a ni znanje. Uhljebio sve koje poznaje u zamjenu za obraz. Nije sarajevo new york. Sve se zna.
Pa kad se sve zna , možeš li ovdje javno napisati koliko je para Zijad Blekić "oprao" u fudbalskom klubu Sarajevo ?
Hvala unaprijed.
Boli nas racku. Cim nije valjao mi ga otjerali. Doveli Tana, vratili drzavi i uposlenicima sve i marku, odmah, danas smo klub koji ubjedljivo najvise uposlenih ima sa najvecim platama ujedno i najvece pdv platise u drzavi (sto se sporta tice).
Kada budu drugi na 50% naseg broja uposlenih i pdv-a mozemo pricati. Do tada...
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Steven11
Postovi: 1672
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steven11 » 25 maj 2020, 14:42

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
25 maj 2020, 14:03
Stiven forumu si pristupio sa laznim misljenjem i nemoj izvlakusa. Ja ne vidim da sam vrijedjao ikoga ako sam se slozio sa Zeljom i iz svog ugla sagledao situaciju. Nakon toga krecu seljacke floskule druga liga,pijace,vrapcici i picke materine. Nisam spominjao ni bikove ni koride koje su vam se odrzavale na stadionu. Nebi ni ono za vruce bureke da niste presli granice u svojim glupostima uvlaceci se najvecem nolajferu foruma sa autizam gifovima. Uzivajte bola i okanite se Veleza. To je gigant visok 1969 metara. To nikada niko ne moze srusiti a pogotovo omalovaziti nasu istoriju i ono sto predstavljamo 100 godina. To je zivot i clan familije kao dijete kao otac kao majka kao sestra kao brat. A hija zekani
Necu se tebi pravdati sta ja mislim. Ti i takvi poput tebe ste razlog sto pisem kako pisem, vasim jezikom. Moj prvi negativni post je bio odgovor na tvoje uvrede.

Ti i attachmenti radite najgori PR tom svom gigantu i najvecu bi mu uslugu uradili kada bi se odjavili s foruma. U ocima drugih, taj gigant bi imao cestite navijace. Ovako taj gigant je jedan zalostan gigant sta sve trpi pod svojim svodom. Misli sta hoces. Na svaki vas post dobit cete odgovarajuci feedback.
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

SaMoVelez
Postovi: 304
Pridružen/a: 30 dec 2019, 18:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la SaMoVelez » 25 maj 2020, 14:45

Ma nemEre se igrat jestel vi svjesni. E'o vidjećete da su se zayebali i hrvati i srbi i crnogorci i kosovari i makedonci i slovenci. Tačno vidiš da nešto na silu pokušavaju igrati fudbal. Nema logike fudbalsko prvenstvo nastaviti, nema. A + gdje su pare klubovima da igraju, oni misle prskaće ih hemikalijama neko đabe na ulazu u stadione :urnebes: :urnebes:
Treba sačekati 01.07 2020 vidjeti šta će stručnjaci reći i onda sjest ko ljudi i dogovoriti. Vi gledate glupog švabu pa kontate da treba igrati a niko ne razmišlja šta ako se neko zarazi. :bih:
Fudbal je više od igre a Velež je više od kluba - Zdravko Grebo

Avatar
Steven11
Postovi: 1672
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steven11 » 25 maj 2020, 14:46

:eh:
killafrommanilla je napisao/la:
25 maj 2020, 13:20
Al cuj Velez igrao uz dopustenje Zrinjskog :rol:
Sad ne daju.. Opametili se.
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

killafrommanilla
Postovi: 3473
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la killafrommanilla » 25 maj 2020, 14:49

Fakti: ako napises attachment 28 puta u 10 postova ne znaci da si inteligentan, cak ne znaci ni da si pismen, cak je u ovom slucaju moguce da ni ne poznaje engleski jezik

@steven11 cim igrali Velez Sarajevo, javi se da te provedem malo kroz grad :)
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 25 maj 2020, 14:54

Steven11 je napisao/la:
25 maj 2020, 02:40
ManciniLevatKlasican je napisao/la:
25 maj 2020, 02:11
Steven11 je napisao/la:
25 maj 2020, 01:56


Velez nije najbolji klub u Hercegovini, mogu oni zeljeti sta hoce, mogu zivjeti od sentimenta da su igrali sfrj ligu, da su dobili taj i taj evropski mec, ali trofeja u odnosu na suparnike imaju manje... Zrinjski 6 titula prvaka, Siroki 2, Leotar 1...Velez ih nema. Zrinjski 1 nacionalni kup, Velez 2 kupa, Siroki 3 kupa...

Treci ili cetvrti klub... (Leotar ima nacionalno prvenstvo, #samokazem)

Ako sad pocnu spominjat igrace te i te legende, ok, ali nijedan im bivsi igrac nije proglasen najboljim igracem evrope, kao sto je jedan iz jaceg mostarskog kluba.

A toliko prasine dizu na forumu, prebitni oni...

Smijesno.
Prije nego sto pocnes lupati gluposti, informisi se malo bolje :thumbup:
Dobro... evo guglao sam malo o odnosima u Hercegovini, npr komparacije radi veca je razlika, po trofejima kao najvaznijem parametru naravno, izmedju Zrinjskog i Veleza (5) nego izmedju Veleza i Turbine iz Jablanice (2)...Da ne bih omalazavao Turbinu, moram spomenuti barem fakt da npr Vahid Halilhodžić, Hasan Salihamidžić i Senad Lulić su ponikli u tom klubu i da imaju neke trofeje koje bivsi igraci Veleza ponikli u tom klubu - nemaju...

Ako laze koza, ne laze google. Valjda...
I ja veca budala sto ovakvog tutkuma citiram :facepalm:

Ziv bio
Forzza Velez

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1493
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RacioEmocionalan » 25 maj 2020, 14:56

Ja ne znam šta se koprcate. Ljudi odradili da se ne igra, ko god da bili, kakve god interese imali, klepni ušima i vozdra. Kakva su natezanja međusobno. Nisi imao većinu s druge strane da se liga nastavi i ćao.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

kirba
Postovi: 233
Pridružen/a: 23 maj 2009, 18:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la kirba » 25 maj 2020, 14:56

SaMoVelez je napisao/la:
25 maj 2020, 14:45
Ma nemEre se igrat jestel vi svjesni. E'o vidjećete da su se zayebali i hrvati i srbi i crnogorci i kosovari i makedonci i slovenci. Tačno vidiš da nešto na silu pokušavaju igrati fudbal. Nema logike fudbalsko prvenstvo nastaviti, nema. A + gdje su pare klubovima da igraju, oni misle prskaće ih hemikalijama neko đabe na ulazu u stadione :urnebes: :urnebes:
Treba sačekati 01.07 2020 vidjeti šta će stručnjaci reći i onda sjest ko ljudi i dogovoriti. Vi gledate glupog švabu pa kontate da treba igrati a niko ne razmišlja šta ako se neko zarazi. :bih:
srbi nisu najbolji primjer, oni su cak i gori od nas. Kod njih mogu da se odigraju 4 kola a ostala ne mogu.

A poredeci nas sa ostalim zemljama u hrvatskoj npr vec 20 dana kafici rade mozes i unutra sjediti, kod nas ne moze, otvorili trzne centre... u njemackoj vec duze vremena ne moras masku nositi dok si na otvorenom itd itd

kod nas nesposobna vlast ugusi sve, nije samo fudbal nastradao. Bitno je uzeti 500KM osobi ako na plus 25 ne nosi masku iako nije od nikakve pomoci vani, ugasiti sve da umremo od gladi kad nas vec korona nije dotukla. Preporucio bih oktobar da mjenjamo stvari ali skontali su ne moraju ni izbore organizovat tako da Angela here we come.

naravno ima i gorih primjera od nas. Na Malti 6 osoba umrlo imaju samo 100 aktivnih slucajeva i ne igraju...

Uglavnom samo bespotrebno trosite energiju svadjajuci se, nit ko pita nas sta nit se klubovi pitaju a u ovom slucaju bojim se ni savez. Mada to savez opet ne amnestira od drugih gluposti poput sramotne novcane pomoci klubovima, glupih tunela itd itd

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”