Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 25 maj 2020, 23:46

Beduin je napisao/la:
11 okt 2019, 20:04
Ovako:

- nakon 35 godina da imam ovakvu gorcinu u grlu, oko srca, ovo nisam mogao ni pretpostaviti
- 20 minuta prije kraja utakmice da drustvu govorim isprekidanim glavom da napustam Tusanj i izlazim sa utakmice, da mi samo sekunda fali da zaplacem i da na insistiranje prijatelja da odgledamo utakmicu do kraja nemam snage da odgovorim jer mi glas drhti, samo izlazim sa Zapada
- sjedam u auto, vozam se 20 minuta i pocnem plakati. Jebote, odvrnem muziku, vozam se i placem jer sam nemocan, jer ne mogu pomoci klubu, jer se sramotimo za 100 godina postojanja, jubilej kojim se rijetki mogu pohvaliti
- jos dok gledam utakmicu ucekujem nesto posebno, bakljadu, vatromet, gledam dronove iznad Tusnja i sve mislim sad ce to ludilo za proslavu 100 godina kluba, i onda gledam pizdarije na polupraznom Sjeveru i bjezaniju Fukara izvan stadiona, gledam, cekam i ne vjerujem da je pozorisna atmosfera na Tusnju samo slika trenutnog stanja u klubu, zadnji otkucaji srca naseg starca, slavljenika... j3bote, pisem ovo i place mi se opet
- hvala odlicnom, ali pasivnom Zapadu, koji nikad nije izdao i uvijek je tu uz Slobodu
- hvala onih malo Fukara koje se trude, ali veceras zaseru sve sto se moglo zasrati. Znam da nas prate clanovi grupe, znam da prenose mom prijatelju i vodji grupe pa bujrum neka mu i ovo prenesu da smo se veceras osramotili za sva vremena. Da smo samo dokazali da nismo grad fudbala, da nas Sloboda ne zasluzuje i da nakon Sulje, Cipe i Bajte nista vise nije kao sto je bilo niti ce biti. Hvala vam na svemu, ali nemojte vise molim vas.
- hvala vam forumasi, Sariel, Solinas, Targer i jos par moamak sa kojima se znam mimo foruma i vidjat cemo se, ali ja sam sa Tusnjem i forumom zavrsio do nekih boljih dana
- davao sam sebe, davao sam svoje pare za grupu, za klub, za nadu, ali veceras smo se osramotili, osramotili smo grad, klub, ono sto je Suljo i ostali momci stvarali godinama i godinama.
- hvala i ovim mojim drugovima, poznanicima, slobodasima koji su deceniju i vise bodrili Slobodu a sad presli na Slogu pa i veceras nisu dosli. Znam da citate ovo pa nabijem vas na qurac i j3bem vas u usta seljacka, slobodno mi pisite na Fb za ostalu konverzaciju.

Zbogom Tusanj
Zbogom Slobodo
Zbogom forum do nekih boljih dana, a to ce potrajati.
Koji gunjas
:rol:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GOAT » 25 maj 2020, 23:47

Bravo za Red Army.

Najorganizovanija grupa u BIH sto se tice gostovanja.
23

Avatar
Steven11
Postovi: 1672
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steven11 » 25 maj 2020, 23:48

Rodjeni81 je napisao/la:
25 maj 2020, 21:50
Steven11 je napisao/la:
25 maj 2020, 21:13
Kontam da se vise ne pisham po ovim pojedinim fanovima slabijeg mostarskog kluba, dosta im njihove muke, zive 24 sata sado mazo lifestyle, robovi svom gospodaru iz zapadnog Mostara..
Ovo pise neko ko je nedavno pisao ovo
Evo ja simpatisem Velez npr, i sad kad citam ovdje nekakve komentare treba da zamrzim Velez? Ne pada mi na pamet, idem u Mostar kad hocu jer uzivam i idem u Vrapcice na tekmu i pijem sa Velezovcima i gledamo zajedno tekmu...Ovo mislim i na pitare koji provociraju Velez (ako ima takvih), ne bi to radili da odu na gostovanje u Vrapcice i vide licno kakav prijem imaju nasi navijaci...Ne simpatisem Slobodu, Celik, jer imaju prema nama naglasen animozitet vecinom ljudi tamo (Zeljo se ne pika, to je po defaultu najveci rival) ali ne zelim im da se gase, da nemaju kluba, da ispadnu, jer svako njihovo slabljenje znaci da nam u ligi jacaju oni koji ne vole nasu drzavu i nas narod (Bosance)...Shvatite, jednom smo svi bili na istoj strani, i nasi ocevi, amidze, dajdze...i kad je Vedran poginuo, nisu podrsku dali navijaci Zrinjskog, Borca, Leotara, Posusja, nego ovi navedeni...Mozemo se prcat to i trebamo al sportski, a ne smijemo se mrziti, nasladjivati egzistencijalnim mukama, vrijedjati (majmun, lemur itd)... ovdje iskljucujem botove kojima je cilj da pale raju. E sad mozete reci sta ja pametujem, moral, ovo ono, sve ok, mislim da necu ni pisati i citati vise ovdje svakako, jednostavno nema nekih kvalitetnih zezancija (da ne sadrze uvrede) ok su jedino servisne informacije koje neko objavi, tipa 'bio sastanak ns bih, i ovo su opcije'... Mozda sam prekratko ovdje, izvinite unaprijed, mozda nisam vidio nesto sto je bilo interesantno.
Kakav jazavac :puke:
Nisam znao kakva ste djubrad. Sad znam...
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Avatar
feniksptica
Postovi: 15339
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la feniksptica » 25 maj 2020, 23:49

Zeljovci i Velezovci

slika
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 25 maj 2020, 23:49

Pantelija je napisao/la:
25 maj 2020, 23:40
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
25 maj 2020, 23:29
Anex je napisao/la:
25 maj 2020, 23:27
U bundes ligi 8 povreda u prvom kolu,kod nas bi za 3 kola morali prekinuti zbog nedostatka igrača :mrgreen:
Kakve veze ima to. Neka se povrijedjuju. Ko im prci mater. Treba ih jos zaliti drkaju ku.rac tri mjeseca
Ima nas sto trebamo da igramo LP, to sto vi igrate rekreativno pa vam svejedno....
Ne placamo dzaba 30 milja tss da nam se ozlijedi :nene:
Kakvu lp moj pantelija. Pa Rudar iz Pljevlja ce svakom nasem klubu zabit 4 komada ako ovako ostane. Jedino ako se ne takmicite rekreativno. 3 utakmice odigrane u 8 mjeseci znas li sta je to za fudbalera. I ti bi stedio nekoga :tokralju:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Kompromis
Postovi: 2647
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Kompromis » 25 maj 2020, 23:51

Sva sreca pa su na Kosovu, Crnoj Gori, Makedoniji, Srbiji osim Zvezde i Partizana, vecini klubova u Sloveniji i Hrvatskoj igračke i fizičke mašine.... iste, ako ne i gore kari.ne od naših i igrat ce se utakmice normalno bez publike.... pa 100 miliona puta bi gore bilo da se sad liga prekine i da igras evropske tekme u augustu a nisi imao utakmice od marta, msm takmicarske tekme.... pa taj fudbaler je mrtav doslovno i mnogo se bolje podnosi konstantan rad i utakmice nego obican trening bez takmiccarskih utakmica... sportista regenerise tijelo za 1 dan a da dovede tijelo u stanje gdje moze odigrati utakmicu na visokom nivou treba mu par mjeseci treninga (minimum 2 mjeseca) i plus malo po malo da igra utakmice... i sad vi vidite sta je bolje.... naši klubovi osim Sarajeva nemaju sirinu i to je tačno apsolutno (donekle imaju Željo i Zrinjski ali ne na svim pozicijama) ali nema ni 90% klubova na ex Yu prostoru pa ce se lige nastaviti, a također ni ti klubovi nemaju para kao ni nasi, da se ne lazemo.... pa plate fudbalera u Crnoj Gori su manje nego kod nas (npr kapiten prvaka države i jedan od najskupljih igraca u crnogorskoj ligi dodje u Zelju i nema ni blizu najvece plate u Zelji) i oni nastavljaju bez problema ligu....

Ovo je sad politička odluka i tu nema premca i rasprave... savezom vladaju SDA, HDZ i SNSD struja (Begić, Džemidžić, Baković, Begagic - Beus, Soldo, Jozić - Zeljković, Kulina, Spasojević, Vučković) i sve će učiniti da se liga ne nastavi, jer pare da se ne rastale na veliko bolje ovako... međutim itekako ih je karnu-lo ovo što se sve lige iz regiona nastavljaju i to sa korona situacijom haman gorom od nase ili tu negdje sa nasom, i sad i oni moraju ozbiljnije dumati... da se njih pita Begić i Džemidžić bi odmah dali titulu Sarajevu jer su njihovi igrači i navijači (uz to Džemidžić je bio i u upravi Sarajeva), Zeljković bi Borcu sredio Evropu na ustrb Sirokog, a Beus i klapa znaju da Zrinjski tesko može stici Sarajeva i zbog dogovora i sema iz proslosti oni bi sutili jer Zrinja ima Evropu...
Zadnja izmjena: Kompromis, dana/u 25 maj 2020, 23:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Steven11
Postovi: 1672
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steven11 » 25 maj 2020, 23:51

Rodjeni81 je napisao/la:
25 maj 2020, 21:50
Steven11 je napisao/la:
25 maj 2020, 21:13
Kontam da se vise ne pisham po ovim pojedinim fanovima slabijeg mostarskog kluba, dosta im njihove muke, zive 24 sata sado mazo lifestyle, robovi svom gospodaru iz zapadnog Mostara..
Ovo pise neko ko je nedavno pisao ovo
Evo ja simpatisem Velez npr, i sad kad citam ovdje nekakve komentare treba da zamrzim Velez? Ne pada mi na pamet, idem u Mostar kad hocu jer uzivam i idem u Vrapcice na tekmu i pijem sa Velezovcima i gledamo zajedno tekmu...Ovo mislim i na pitare koji provociraju Velez (ako ima takvih), ne bi to radili da odu na gostovanje u Vrapcice i vide licno kakav prijem imaju nasi navijaci...Ne simpatisem Slobodu, Celik, jer imaju prema nama naglasen animozitet vecinom ljudi tamo (Zeljo se ne pika, to je po defaultu najveci rival) ali ne zelim im da se gase, da nemaju kluba, da ispadnu, jer svako njihovo slabljenje znaci da nam u ligi jacaju oni koji ne vole nasu drzavu i nas narod (Bosance)...Shvatite, jednom smo svi bili na istoj strani, i nasi ocevi, amidze, dajdze...i kad je Vedran poginuo, nisu podrsku dali navijaci Zrinjskog, Borca, Leotara, Posusja, nego ovi navedeni...Mozemo se prcat to i trebamo al sportski, a ne smijemo se mrziti, nasladjivati egzistencijalnim mukama, vrijedjati (majmun, lemur itd)... ovdje iskljucujem botove kojima je cilj da pale raju. E sad mozete reci sta ja pametujem, moral, ovo ono, sve ok, mislim da necu ni pisati i citati vise ovdje svakako, jednostavno nema nekih kvalitetnih zezancija (da ne sadrze uvrede) ok su jedino servisne informacije koje neko objavi, tipa 'bio sastanak ns bih, i ovo su opcije'... Mozda sam prekratko ovdje, izvinite unaprijed, mozda nisam vidio nesto sto je bilo interesantno.
Kakav jazavac :puke:
Ili se na forumu samo skupila bagra i olos iz tog kamenjara
Zadnja izmjena: Steven11, dana/u 25 maj 2020, 23:55, ukupno mijenjano 1 put.
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GOAT » 25 maj 2020, 23:52

Kad ih kukesi izbaci bit ce nismo igrali 8 mjeseci hahaha
23

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 25 maj 2020, 23:53

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
25 maj 2020, 23:42
Beduin je napisao/la:
25 maj 2020, 23:31
Cuj pitaj njega a lik se predstavlja tuzlakom. Nemoj da kakis papak jedan rumeni iz te smrdljive kasabe. Ne mogu dva wunderbauma i zatvoreni prozori sakrit onaj smrad kad vam se ulazi u tu provinciju. Dao bi ti guzice da mozes pobjec iz te magle smrada i himalaja zimi u suncem okupani mediteran sa najcistijim zrakom ali izgledom se nebi uklopio. Kad ti vidim tu seljacku pacu jedino gdje bi mogao su Maglaj i tako ta mjesta :rol:

Evo ti papak malo ove sezone. Nece ti do 2050 ovoliko ljudi iz te selendre za Slobodom doci u Mostar :wave:

slika
slika
Evo ti i kupa srijedom malo nakon tri gostovanja u 10 dana
slika

Eee seljance moje rumeno :rol:
Evo ga poceo je sa slikama 😂😂 de sad izvuci podatke o prosjecnoj posjeti za sezone iza nas? Smizlica ne smije, kao i uvijek, jer sam se nebrojeno puta pokakio ti u taj razdeljak cinjenicama. Poslije rata do dan-danas smo Zrinjski za vas.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 25 maj 2020, 23:57

Beduin Velez nije simpatizerska ekipa i brkas pojmove. Tu smo Ultras Napoli za vas evo jos malo i 40 godina. Haj sada i posvetite se malo bontonu seljaci jedni cuj busjen i hlupi :rol: :wave:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 26 maj 2020, 00:07

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
25 maj 2020, 23:57
Beduin Velez nije simpatizerska ekipa i brkas pojmove. Tu smo Ultras Napoli za vas evo jos malo i 40 godina. Haj sada i posvetite se malo bontonu seljaci jedni cuj busjen i hlupi :rol: :wave:
Kako i rekoh, jednom picic, uvijek picic. Ne smije nosonja podatke objaviti. 1500 u prosjeku najcesce, u pravu si niste simpatizerska, nego levatska ekipica. De makar rezultate uporedi, a da nisu prije Krista 😂

Kelja, kako ono velite, "sa zada"!? Jel te stid, uhonja?
Odjavljujem se, ionako ti iz posta u post raste nos, vec je ko noz za burek. 😂
Zadnja izmjena: Beduin, dana/u 26 maj 2020, 00:09, ukupno mijenjano 1 put.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pantelija » 26 maj 2020, 00:09

Sta je bolje
Imati pripreme od mjesec i po dana
Ili igrati mjesec i po dana svaka 3 dana na 40 stepeni bez priprema... Hmmm
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 26 maj 2020, 00:11

Beduin je napisao/la:
26 maj 2020, 00:07
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
25 maj 2020, 23:57
Beduin Velez nije simpatizerska ekipa i brkas pojmove. Tu smo Ultras Napoli za vas evo jos malo i 40 godina. Haj sada i posvetite se malo bontonu seljaci jedni cuj busjen i hlupi :rol: :wave:
Kako i rekoh, jednom picic, uvijek picic. Ne smije nosonja podatke objaviti. 1500 u prosjeku najcesce, u pravu si niste simpatizerska, nego levatska ekipica. De makar rezultate uporedi, a da nisu prije Krista 😂

Kelja, kako ono velite, "sa zada"!? Jel te stid, uhonja?
Odjavljujem se, ionako ti iz posta u post raste nos, vec je ko noz za burek. 😂
Simpatizer bjezis aaa ma ja tako ste isto kad su stali sendvici i sokovi. Hajde rumenko ako ti njeme to ovaj uzme otoje pa obadvojica hlupite busjenima migtantske famelije :rol: a hija zekane pravi sir i jesi samo za toga :wave:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 26 maj 2020, 00:14

Pantelija je napisao/la:
26 maj 2020, 00:09
Sta je bolje
Imati pripreme od mjesec i po dana
Ili igrati mjesec i po dana svaka 3 dana na 40 stepeni bez priprema... Hmmm
Pa imao bi 2-3 sedmice priprema. I odakle sada 40 stepeni. To je samo u hercegovini ali i to se moze regulisati kasnijim terminima kao do sada gdje se igralo u 18:30 h ako nemas refkektore. Dosta klubova moze igrati nocne
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zagor1987 » 26 maj 2020, 00:37

Kakav bolid ovaj lignja,zamislite da ljudi njegovih godina ovakve nebuloze pricaju majko mila,bas klasicni propalitet. Vrijedja lik od Sarajeva,Tuzle,Maglaja sve rupe samo njegov grad cudo,ko da nikad u Mostaru nismo bili pa bi mozda pomislili da je to Barselona il nesto slicno realno nidje veze al hajd pustit covjeka da lupa gluposti. Skuplji je kvadrat na Kobiljoj Glavi nego u tvom selu jadu jel znas to hahah
Zadnja izmjena: zagor1987, dana/u 26 maj 2020, 00:39, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 26 maj 2020, 00:38

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
26 maj 2020, 00:11
Beduin je napisao/la:
26 maj 2020, 00:07
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
25 maj 2020, 23:57
Beduin Velez nije simpatizerska ekipa i brkas pojmove. Tu smo Ultras Napoli za vas evo jos malo i 40 godina. Haj sada i posvetite se malo bontonu seljaci jedni cuj busjen i hlupi :rol: :wave:
Kako i rekoh, jednom picic, uvijek picic. Ne smije nosonja podatke objaviti. 1500 u prosjeku najcesce, u pravu si niste simpatizerska, nego levatska ekipica. De makar rezultate uporedi, a da nisu prije Krista 😂

Kelja, kako ono velite, "sa zada"!? Jel te stid, uhonja?
Odjavljujem se, ionako ti iz posta u post raste nos, vec je ko noz za burek. 😂
Simpatizer bjezis aaa ma ja tako ste isto kad su stali sendvici i sokovi. Hajde rumenko ako ti njeme to ovaj uzme otoje pa obadvojica hlupite busjenima migtantske famelije :rol: a hija zekane pravi sir i jesi samo za toga :wave:
Pijaca style, idi sadi rastiku, i nisi za neceg drugog. Jos pisanje negacije nije savladao, a nadmudrivao bi se i ismijavao Podrinjske izraze.
Smizlice, jos uvijek cekam na te brojke prosjecne posjete za sezone unazad. Cak i ove nam gledate u ledja, a ne pamtite bolje dane za taj klubcic. Znam da si dobio nekoliko sijedih dok ovo citas, ali sam si trazio, uhonja iz Gubavice. 👍
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zagor1987 » 26 maj 2020, 00:40

Beduin je napisao/la:
26 maj 2020, 00:38
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
26 maj 2020, 00:11
Beduin je napisao/la:
26 maj 2020, 00:07


Kako i rekoh, jednom picic, uvijek picic. Ne smije nosonja podatke objaviti. 1500 u prosjeku najcesce, u pravu si niste simpatizerska, nego levatska ekipica. De makar rezultate uporedi, a da nisu prije Krista 😂

Kelja, kako ono velite, "sa zada"!? Jel te stid, uhonja?
Odjavljujem se, ionako ti iz posta u post raste nos, vec je ko noz za burek. 😂
Simpatizer bjezis aaa ma ja tako ste isto kad su stali sendvici i sokovi. Hajde rumenko ako ti njeme to ovaj uzme otoje pa obadvojica hlupite busjenima migtantske famelije :rol: a hija zekane pravi sir i jesi samo za toga :wave:
Pijaca style, idi sadi rastiku, i nisi za neceg drugog. Jos pisanje negacije nije savladao, a nadmudrivao bi se i ismijavao Podrinjske izraze.
Smizlice, jos uvijek cekam na te brojke prosjecne posjete za sezone unazad. Cak i ove nam gledate u ledja, a ne pamtite bolje dane za taj klubcic. Znam da si dobio nekoliko sijedih dok ovo citas, ali sam si trazio, uhonja iz Gubavice. 👍
Ma covjek sa posebnim potrebama,hvali Mostar ko Las Vegas a vise pravih mostaraca u Sarajevu nego u Mostaru. Pravi,unikatni primjer kako izgleda papak u Mostaru tj ljakse

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 26 maj 2020, 00:48

Al kad danas prosu onu hvalospjevku o nekakvom Ljubi navijacu i prica kako jedino Velez nije seljakao igrace iz kluba u klub za razliku od drugih, ja vode i secera gucnuo da se razaberem. 😂😂
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zagor1987 » 26 maj 2020, 00:52

Beduin je napisao/la:
26 maj 2020, 00:48
Al kad danas prosu onu hvalospjevku o nekakvom Ljubi navijacu i prica kako jedino Velez nije seljakao igrace iz kluba u klub za razliku od drugih, ja vode i secera gucnuo da se razaberem. 😂😂
Kad lakseu nestane rijeci pocne nicim izazvan vrijedjat gradove. Neka magla,so neki stran smisao za humor,al kad rece mozete samo u gradove kao Maglaj da idete valjda ga na maglu asocira il Koblju Glavu u Sarajevu kad spomene konta levat da je to nesto nakaradno il neka sramota ja oplako. Lik jednom nogom u grobu a ove nebuloze prica,ja bi svog starog iz kuce otjero da piskara ove nebuloze i sjedi za kompom :lolno:

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bombaysaphire » 26 maj 2020, 00:55

zagor1987 je napisao/la:
26 maj 2020, 00:40
Beduin je napisao/la:
26 maj 2020, 00:38
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
26 maj 2020, 00:11


Simpatizer bjezis aaa ma ja tako ste isto kad su stali sendvici i sokovi. Hajde rumenko ako ti njeme to ovaj uzme otoje pa obadvojica hlupite busjenima migtantske famelije :rol: a hija zekane pravi sir i jesi samo za toga :wave:
Pijaca style, idi sadi rastiku, i nisi za neceg drugog. Jos pisanje negacije nije savladao, a nadmudrivao bi se i ismijavao Podrinjske izraze.
Smizlice, jos uvijek cekam na te brojke prosjecne posjete za sezone unazad. Cak i ove nam gledate u ledja, a ne pamtite bolje dane za taj klubcic. Znam da si dobio nekoliko sijedih dok ovo citas, ali sam si trazio, uhonja iz Gubavice. 👍
Ma covjek sa posebnim potrebama,hvali Mostar ko Las Vegas a vise pravih mostaraca u Sarajevu nego u Mostaru. Pravi,unikatni primjer kako izgleda papak u Mostaru tj ljakse

Pa u Sarajevu najmanje ima pravih Sarajlija ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 52 gosta.