Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bhpremierliga12 » 16 sep 2019, 14:02

drakensang je napisao/la:
Vanja8 je napisao/la:Bas me interesuju ovi nasi vajni sportski portali, zapravo me interesuje kako su naklonjeni odredjenim klubovima u ovoj nasoj PL BiH...
Evo uzmimo onu Željinu žalbu upucenu CAS-u,povodom ne dobijanja licence za evropska takmicenja...
Niti jedan portal ne dodiruje ovaj predmet, jednostavno kao i da ne postoji...
Zar se ne bi moglo uputiti pitanje i klubu i NS BiH,a i samom CAS-u dokle je ta žalba i kada ce ovaj sportski arbitražni sud razmatrati slucaj "uplatnica"...
Na zvanicnoj stranici CAS-a,predmeta nema, Željo suti,NS BiH isto i eto mogucnosti stvaranja raznoraznih teorija...
Po svemu sudeci žalba je povucena ,a klub ima neki sporazum sa krovnom kucom...
Shodno sudjenju Želji u dosadasnjih 8 kola,nije tesko pretpostaviti o kakvom se sporazumu ovdje radi...

Pa recimo da je Slobods, Celik ili Velez u pitanju, udarna vijest bi bila: "Sta se to muti u Celiku/Velezu/Slobodi? Zalbe ni na vidiku!" Al obzirom da je Amar takav kakav jeste, namazan svim mastima, namazan toliko da kontrolise medije, ima botove na forumu poput Dokoljenka(covjek iznese svoje misljenje, ovaj mu ne da i optuzi ga da unosi nemir :lol:) te naravno i koketita sa sudijama, nikad mi clanak takav vidjet necemo.

Jednostavno, da je Sarajevo izvuklo bod za vikend kao Zeljo, naslov bi bio:"Prvak nadigran u Mostaru, FK Velez posramio osvajaca duple krune koji se provukao u Mostaru" a ovako je bio "Zeljeznicar jos uvijek neporazen".
Na forumu je stanje kao u Sjevernoj Koreji, cim kazes nesto drugacije, odmah si placenik i dusmanin. Nesto govore za onaj Misketov forum, a veca diktatura kod masnog Amawa :urnebes:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 123456 » 16 sep 2019, 14:04

drakensang je napisao/la:
Vanja8 je napisao/la:Bas me interesuju ovi nasi vajni sportski portali, zapravo me interesuje kako su naklonjeni odredjenim klubovima u ovoj nasoj PL BiH...
Evo uzmimo onu Željinu žalbu upucenu CAS-u,povodom ne dobijanja licence za evropska takmicenja...
Niti jedan portal ne dodiruje ovaj predmet, jednostavno kao i da ne postoji...
Zar se ne bi moglo uputiti pitanje i klubu i NS BiH,a i samom CAS-u dokle je ta žalba i kada ce ovaj sportski arbitražni sud razmatrati slucaj "uplatnica"...
Na zvanicnoj stranici CAS-a,predmeta nema, Željo suti,NS BiH isto i eto mogucnosti stvaranja raznoraznih teorija...
Po svemu sudeci žalba je povucena ,a klub ima neki sporazum sa krovnom kucom...
Shodno sudjenju Želji u dosadasnjih 8 kola,nije tesko pretpostaviti o kakvom se sporazumu ovdje radi...

Pa recimo da je Slobods, Celik ili Velez u pitanju, udarna vijest bi bila: "Sta se to muti u Celiku/Velezu/Slobodi? Zalbe ni na vidiku!" Al obzirom da je Amar takav kakav jeste, namazan svim mastima, namazan toliko da kontrolise medije, ima botove na forumu poput Dokoljenka(covjek iznese svoje misljenje, ovaj mu ne da i optuzi ga da unosi nemir :lol:) te naravno i koketita sa sudijama, nikad mi clanak takav vidjet necemo.

Jednostavno, da je Sarajevo izvuklo bod za vikend kao Zeljo, naslov bi bio:"Prvak nadigran u Mostaru, FK Velez posramio osvajaca duple krune koji se provukao u Mostaru" a ovako je bio "Zeljeznicar jos uvijek neporazen".
Zarka mi je zelja da saznam da li to stvarno tako mislite ili je u pitanju "hajmo ga suknut" da komsiji crkne krava.Jer ako je to iz vasi mozgova i iskreno ja vas zalim.Nedo mi Bog vasu pamet.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la LjoZee » 16 sep 2019, 14:07

@drakensang u naslovu pise da ste odigrali odlican mec. Nije pisalo samo da smo i dalje neporazeni.

Remi u Mostaru: Igrači FK Velež odigrali odličan meč, FK Željezničar i dalje neporažen
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Vanja8
Postovi: 10213
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Vanja8 » 16 sep 2019, 14:09

123456 je napisao/la:
drakensang je napisao/la:

Pa recimo da je Slobods, Celik ili Velez u pitanju, udarna vijest bi bila: "Sta se to muti u Celiku/Velezu/Slobodi? Zalbe ni na vidiku!" Al obzirom da je Amar takav kakav jeste, namazan svim mastima, namazan toliko da kontrolise medije, ima botove na forumu poput Dokoljenka(covjek iznese svoje misljenje, ovaj mu ne da i optuzi ga da unosi nemir :lol:) te naravno i koketita sa sudijama, nikad mi clanak takav vidjet necemo.

Jednostavno, da je Sarajevo izvuklo bod za vikend kao Zeljo, naslov bi bio:"Prvak nadigran u Mostaru, FK Velez posramio osvajaca duple krune koji se provukao u Mostaru" a ovako je bio "Zeljeznicar jos uvijek neporazen".
Zarka mi je zelja da saznam da li to stvarno tako mislite ili je u pitanju "hajmo ga suknut" da komsiji crkne krava.Jer ako je to iz vasi mozgova i iskreno ja vas zalim.Nedo mi Bog vasu pamet.
E moj jarane,da je meni tvoj mozak,jer napisati post a u njemu nemati ni jednu smislenu recenicu je ili nepismenost ili "ja sam samo fizicki tu,mozak je negdje na odmoru..."

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mohikanac12 » 16 sep 2019, 14:13

Pitarski Savez Bosne i Hercegovine. PsBiH.
Primjera radi, NS BiH nije uradio gotovo ništa, a pod tim se podrazumijeva pokretanje istrage i krivičnog postupka u slučaju kada su golmanu Olimpika Dejanu Bandoviću nudili 10.000 KM da "povuče ručnu", odnosno u slučaju "Punac", kada se u pitanje dovodila regularnost utakmice između Sarajeva i Slobode.
"Premirali". To je dozvoljeno. :bih:
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
Harrison
Postovi: 2370
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Harrison » 16 sep 2019, 14:16

TeaM87 je napisao/la:Vanja 8 ja se nadam da se zayebavas, bolan 2 penala nam nisu svirali u Mostaru i ti dodjes i kazes da su velezu oteli pobjedu, sjeti se i sirokog prije 2 kola kad su nam uzeli bod zahvaljujuci nepostojecem penalu, ne znam na osnovu cega laprdas te gluposti.
Djaba objasnjavas umno ogranicenim likovima, ne zamaraj se...
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

fks74
Postovi: 9254
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fks74 » 16 sep 2019, 14:32

Treba zavrsiti tu pricu oko navlacenja ,, klubovima". U sezoni u kojoj je suspendovano 7 sudaca, koji su direktno pomagali zeljescaru, prica strumfova je bila da se protiv njih sudi. Tako da je bespotrebno pricati, kako im se navlaci. Nemojte vjerovati svojim ocima i kamerama, vjerujte njima i njihovim sudijama.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10213
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Vanja8 » 16 sep 2019, 14:34

Harrison je napisao/la:
TeaM87 je napisao/la:Vanja 8 ja se nadam da se zayebavas, bolan 2 penala nam nisu svirali u Mostaru i ti dodjes i kazes da su velezu oteli pobjedu, sjeti se i sirokog prije 2 kola kad su nam uzeli bod zahvaljujuci nepostojecem penalu, ne znam na osnovu cega laprdas te gluposti.
Djaba objasnjavas umno ogranicenim likovima, ne zamaraj se...
J.ebem ti u kom svijetu vi živite...
Po vama jedino ste vi osteceni,a savako malo suspenduju sudiju na vasoj tekmi...Kao sto rece Banjac za utakmicu protiv Celika "Jeste igrac Želje napravio faul,ali to nije uticalo na postizanje gola..." :rol: :rol: :rol:
Drugo,objasnite mi zasto sada niko od vas ne potencira tu žalbu CAS-u, koliko znam pravni timovi su je sastavljali,vi se pozivali na slčaj Buducnosti i sad odjednom tisina...
Pa oteo vam je savez,ako ste u pravu,najmanje milion maraka,u cemu je onda problem da klub insistira na "pravdi"...

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la LjoZee » 16 sep 2019, 14:39

fks74 je napisao/la:Treba zavrsiti tu pricu oko navlacenja ,, klubovima". U sezoni u kojoj je suspendovano 7 sudaca, koji su direktno pomagali zeljescaru, prica strumfova je bila da se protiv njih sudi. Tako da je bespotrebno pricati, kako im se navlaci. Nemojte vjerovati svojim ocima i kamerama, vjerujte njima i njihovim sudijama.
Da ste objektivni priznali bi da smo sad protiv Veleza i mi osteceni. Osteceni smo i protiv Zrinjskog i protiv Sirokog. U nasu korist je bilo ono protiv Slobode, Celika drugi gol i prekjucer taj ponisten gol. Nit se sudi samo u nasu korist pa nam se pomaze nit se sudi samo protiv nas. Problem je sto skocite svi kad je u Zeljinu korist, a kad je bilo protiv Sirokog za 2:1 penal koji nije bio u 16 i odmah se vidjelo ili sada penal protiv Veleza rijetko ko je sta rekao. Postujem sve navijace Veleza koji su priznali obje stete i koji nisu upali u grupu koja je samo pokusavala prikazati jednu stetu. Moje postovanje za te ljude.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Harrison
Postovi: 2370
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Harrison » 16 sep 2019, 14:40

Nadam se da ce Sivca poslati na hladjenje, zakino nas za 2 cista penala, al nece djubrad kao ni onog sto u sirokom svira penal a faul na mjestu odakle Pjanic zabija iz slobodnjaka...
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la TeaM87 » 16 sep 2019, 14:42

Vanja8 je napisao/la:
Harrison je napisao/la:
TeaM87 je napisao/la:Vanja 8 ja se nadam da se zayebavas, bolan 2 penala nam nisu svirali u Mostaru i ti dodjes i kazes da su velezu oteli pobjedu, sjeti se i sirokog prije 2 kola kad su nam uzeli bod zahvaljujuci nepostojecem penalu, ne znam na osnovu cega laprdas te gluposti.
Djaba objasnjavas umno ogranicenim likovima, ne zamaraj se...
J.ebem ti u kom svijetu vi živite...
Po vama jedino ste vi osteceni,a savako malo suspenduju sudiju na vasoj tekmi...Kao sto rece Banjac za utakmicu protiv Celika "Jeste igrac Želje napravio faul,ali to nije uticalo na postizanje gola..." :rol: :rol: :rol:
Drugo,objasnite mi zasto sada niko od vas ne potencira tu žalbu CAS-u, koliko znam pravni timovi su je sastavljali,vi se pozivali na slčaj Buducnosti i sad odjednom tisina...
Pa oteo vam je savez,ako ste u pravu,najmanje milion maraka,u cemu je onda problem da klub insistira na "pravdi"...
Bolan cist penal nam i protiv celika nisu svirali, kako te nije stid lagati vise mitomane. Sve cu ti klipovima dokazati ako zelis.

A sto se tice casa to je na cekanju, savez odugovlaci sa slanjem dokumentacije i nastoje sto vise sve razvuci.
FKŽ !

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la TeaM87 » 16 sep 2019, 14:44

fks74 je napisao/la:Treba zavrsiti tu pricu oko navlacenja ,, klubovima". U sezoni u kojoj je suspendovano 7 sudaca, koji su direktno pomagali zeljescaru, prica strumfova je bila da se protiv njih sudi. Tako da je bespotrebno pricati, kako im se navlaci. Nemojte vjerovati svojim ocima i kamerama, vjerujte njima i njihovim sudijama.
Je li to ona sezona kad je zrinjski uzeo titulu nakon smijesnog penala u bijeljini ? A nama se kao stimalo...
FKŽ !

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 123456 » 16 sep 2019, 14:46

Vanja8 je napisao/la:
Harrison je napisao/la:
TeaM87 je napisao/la:Vanja 8 ja se nadam da se zayebavas, bolan 2 penala nam nisu svirali u Mostaru i ti dodjes i kazes da su velezu oteli pobjedu, sjeti se i sirokog prije 2 kola kad su nam uzeli bod zahvaljujuci nepostojecem penalu, ne znam na osnovu cega laprdas te gluposti.
Djaba objasnjavas umno ogranicenim likovima, ne zamaraj se...
J.ebem ti u kom svijetu vi živite...
Po vama jedino ste vi osteceni,a savako malo suspenduju sudiju na vasoj tekmi...Kao sto rece Banjac za utakmicu protiv Celika "Jeste igrac Želje napravio faul,ali to nije uticalo na postizanje gola..." :rol: :rol: :rol:
Drugo,objasnite mi zasto sada niko od vas ne potencira tu žalbu CAS-u, koliko znam pravni timovi su je sastavljali,vi se pozivali na slčaj Buducnosti i sad odjednom tisina...
Pa oteo vam je savez,ako ste u pravu,najmanje milion maraka,u cemu je onda problem da klub insistira na "pravdi"...
A ti znas da smo je povukli?Moze li se znati odakle ti info.Il je ponovo napricaj gluposti neko ce povjerovati?Tako mozemoo do beskonacnosti.Al kad bi bio iskren mogao bi sa tobom il bilo kim drugim oricati.Al sa ovim sto im je glavni argument "Amar kupuje" i slicno ne zelim ulaziti u raspravu.Jer kad mi izgubimo dvije titule u zadnji par kola ide sprdnja "izgubili i kupljenu titulu".Halo cuj kupili titulu pa je nismo uzeli? Pa to djete u vrticu nece povjerovati Al vazno je blatiti.Kad god neko napise nesto argumentovano ja prihvatim al ovo....Nema tu rasprave.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mohikanac12 » 16 sep 2019, 14:48

Vjerujte pitarima. :bih:

“U narednim danima će bh. nogomet potresti afera nakon koje zasigurno stvari više neće biti iste. FK Sarajevo objavljuje rat korupciji u bh. nogometu te pozivamo i druge klubove koji rade časno i pošteno da nam se pridruže i iznesu svoja saznanja o nečasnim radnjama u bh. nogometu”.
slika
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

fks74
Postovi: 9254
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fks74 » 16 sep 2019, 14:49

TeaM87 je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Treba zavrsiti tu pricu oko navlacenja ,, klubovima". U sezoni u kojoj je suspendovano 7 sudaca, koji su direktno pomagali zeljescaru, prica strumfova je bila da se protiv njih sudi. Tako da je bespotrebno pricati, kako im se navlaci. Nemojte vjerovati svojim ocima i kamerama, vjerujte njima i njihovim sudijama.
Je li to ona sezona kad je zrinjski uzeo titulu nakon smijesnog penala u bijeljini ? A nama se kao stimalo...
Haman niste racunali to zadnje kolo.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10213
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Vanja8 » 16 sep 2019, 14:50

TeaM87 je napisao/la:
Vanja8 je napisao/la:
Harrison je napisao/la:
Djaba objasnjavas umno ogranicenim likovima, ne zamaraj se...
J.ebem ti u kom svijetu vi živite...
Po vama jedino ste vi osteceni,a savako malo suspenduju sudiju na vasoj tekmi...Kao sto rece Banjac za utakmicu protiv Celika "Jeste igrac Želje napravio faul,ali to nije uticalo na postizanje gola..." :rol: :rol: :rol:
Drugo,objasnite mi zasto sada niko od vas ne potencira tu žalbu CAS-u, koliko znam pravni timovi su je sastavljali,vi se pozivali na slčaj Buducnosti i sad odjednom tisina...
Pa oteo vam je savez,ako ste u pravu,najmanje milion maraka,u cemu je onda problem da klub insistira na "pravdi"...
Bolan cist penal nam i protiv celika nisu svirali, kako te nije stid lagati vise mitomane. Sve cu ti klipovima dokazati ako zelis.

A sto se tice casa to je na cekanju, savez odugovlaci sa slanjem dokumentacije i nastoje sto vise sve razvuci.
:rol: :rol: :rol:
Mitomane...
Rece navijac kluba koji imaju navijacku skupinu MITOMANI 88... :urnebes:
Drugo svaka žalba ima svoj rok...
Žalbe na zvanicnoj stranici CAS-a nema,a kad tako znas reci nam zbog cega je nema...
Nije valjda zato sto savez odugovlaci,a i da jeste ona bi stajala sa zvanicnim rokom i u slucaju da NS BiH prekoraci ,automatski bi dobili vi presudu...
Ono laprdanje koje vi drugim pripisujete jeste zapravo vasa odlika, ali slaže se i sa nazivom navededene navijacke skupine...

fks74
Postovi: 9254
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fks74 » 16 sep 2019, 14:51

mohikanac12 je napisao/la:Vjerujte pitarima. :bih:

“U narednim danima će bh. nogomet potresti afera nakon koje zasigurno stvari više neće biti iste. FK Sarajevo objavljuje rat korupciji u bh. nogometu te pozivamo i druge klubove koji rade časno i pošteno da nam se pridruže i iznesu svoja saznanja o nečasnim radnjama u bh. nogometu”.
slika
Sta ti majke ti, mozes iz ovoga dokazati. :rol: :rol:

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la TeaM87 » 16 sep 2019, 15:00

Vanja8 je napisao/la: :rol: :rol: :rol:
Mitomane...
Rece navijac kluba koji imaju navijacku skupinu MITOMANI 88... :urnebes:
Drugo svaka žalba ima svoj rok...
Žalbe na zvanicnoj stranici CAS-a nema,a kad tako znas reci nam zbog cega je nema...
Nije valjda zato sto savez odugovlaci,a i da jeste ona bi stajala sa zvanicnim rokom i u slucaju da NS BiH prekoraci ,automatski bi dobili vi presudu...
Ono laprdanje koje vi drugim pripisujete jeste zapravo vasa odlika, ali slaže se i sa nazivom navededene navijacke skupine...
Nema roka na CAS-u zato sto su tu navedeni rokovi slucajeva koji se analiziraju i kojima je odredjen datum donosenja presude jer su prikupljeni svi dokazi. Savez ne probija rokove nego tipa ima 2 mejseca da dostai neku dokumentacija, a oni je dostave zadnji dan i tako par puta i oduzi se...

Sto se tice ovoga ostalog gore, ja sam uvijek tu da normalno i argumentovano pricam, a na djecije posalice necu odgovarati. Budi mi pozdravljen.
FKŽ !

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1531
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Arnelv52 » 16 sep 2019, 16:02

To u vezi punca i Dino i Azmir (a i logika) su objasnili da to nije bilo ništa nelegalno, jedino što nije sportski. Razlika je samo što je Dino tvrdio da nije, a Azmir da jeste toga bilo.

Mada ova poruka sa slike i ovako i onako ništa ne dokazuje. Ne postoji ništa gdje se može vidjeti da zadnja poruka ima veze sa ostalim porukama. Buvkalno je mogao zaključiti "eh odoh ih sad blatiti", poslat poruku bezveze, napraviti ss i pokazivati okolo. Mogao je napisati "što mi eba mater?" i isto tako okolo pričati da je Ibraković njemu opsovao/ehm mater. :mrgreen:

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Denchi » 16 sep 2019, 16:08

Hans je napisao/la:Šta leži iza Željinog raskidanja ugovora sa Umbrom?
Pitar
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lobudaraczapamcenje, Pablo11, supervizor i 51 gost.