Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 04 sep 2018, 13:30

Neki dan kad su igrali protiv Čelika, mislim da su spavali ovdje u Visokom (dan pred tekmu) i govori mi jaran sreo njihovih par igrača u kladionici i bezveze ih pitao šta će biti sa Čelikom, govore oni onaj standardni kliše "ma eto nadamo se da ćemo dobiti...".

Uglavnom, neka verzija priče ako su viđeni u kladionici ili nešto (mada nisam to nigdje pročitao, samo konstatujem) sigurno nema nikakvog pokrića, mislim da većina premijerligaških igrača visi po kladionicama :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tale07 » 04 sep 2018, 13:32

vlakanje je napisao/la:Ako se dokaze, da li se odma' sutaju iz lige ili ce ih kazniti sa -15 bodova i novcano(npr, lupam cifre).
Skahic izmedju redova zeli da bude svjedok pokajnik u izjavi za avaz, tako da bi vejin mogao i robije da dohvati!
Prije par godina su u hrvatskoj dobro oderali par igraca.
Ja ne vidim smisao da se klub kaznjava ako jeto uradilo par igraca, treba njih zestoko kazniti a ne klub!

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evolve » 04 sep 2018, 13:41

Pa zato su vejrovatno iz samog kluba počeli sa tužbom da sebe ograde
NK Široki Brijeg

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Marsal » 04 sep 2018, 15:22

Raonffa je napisao/la:Neki dan kad su igrali protiv Čelika, mislim da su spavali ovdje u Visokom (dan pred tekmu) i govori mi jaran sreo njihovih par igrača u kladionici i bezveze ih pitao šta će biti sa Čelikom, govore oni onaj standardni kliše "ma eto nadamo se da ćemo dobiti...".

Uglavnom, neka verzija priče ako su viđeni u kladionici ili nešto (mada nisam to nigdje pročitao, samo konstatujem) sigurno nema nikakvog pokrića, mislim da većina premijerligaških igrača visi po kladionicama :D
Dok je Travnik igrao u ligi ja prepisivao tikete od Sinbada Terzića i Almira Hasanovića :rol:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
xavi26
Postovi: 1462
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la xavi26 » 04 sep 2018, 15:29

Marsal je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Neki dan kad su igrali protiv Čelika, mislim da su spavali ovdje u Visokom (dan pred tekmu) i govori mi jaran sreo njihovih par igrača u kladionici i bezveze ih pitao šta će biti sa Čelikom, govore oni onaj standardni kliše "ma eto nadamo se da ćemo dobiti...".

Uglavnom, neka verzija priče ako su viđeni u kladionici ili nešto (mada nisam to nigdje pročitao, samo konstatujem) sigurno nema nikakvog pokrića, mislim da većina premijerligaških igrača visi po kladionicama :D
Dok je Travnik igrao u ligi ja prepisivao tikete od Sinbada Terzića i Almira Hasanovića :rol:
:clap: I vjerujem da si se obogatio, k'o i njih dvojica.. :hmmmmm:
Volim te Bosno!!!

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Marsal » 04 sep 2018, 15:31

xavi26 je napisao/la: :clap: I vjerujem da si se obogatio, k'o i njih dvojica.. :hmmmmm:
Ljudi su uplaćivali strašne pare i dobijali su, šta ću ja odigram tiket za 2 marke dobijem 15, on odigra za stotku dobije 700.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Marsal » 04 sep 2018, 15:34

Također prije par godina sjedim u onom Dallasu što je tik uz M17 u Šijama, bile su tad taman zimske pripreme klubova, staje autobus sa fudbalerima Slobode, pola ih ulazi u kafić popit i pojest, pola ih ode u kladionicu. Godinu kasnije ista scena sa Čelikovcima.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hans » 04 sep 2018, 15:45

Jel ono Vlado Jagodic svojedobno isao u kladionicu? :D

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8044
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 04 sep 2018, 16:14

Marsal je napisao/la:
xavi26 je napisao/la: :clap: I vjerujem da si se obogatio, k'o i njih dvojica.. :hmmmmm:
Ljudi su uplaćivali strašne pare i dobijali su, šta ću ja odigram tiket za 2 marke dobijem 15, on odigra za stotku dobije 700.
Jesi probo duplat?
goveđigulašmajka

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 04 sep 2018, 16:55

Hans je napisao/la:Jel ono Vlado Jagodic svojedobno isao u kladionicu? :D
Nije on išao u kladionicu, išao je na stadion, u kladionici je obitavao.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hans » 04 sep 2018, 17:02

Penaltiky je napisao/la:
Hans je napisao/la:Jel ono Vlado Jagodic svojedobno isao u kladionicu? :D
Nije on išao u kladionicu, išao je na stadion, u kladionici je obitavao.
Mislim da znamo tko jd novi trener Zvijezde :mrgreen:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Signore » 04 sep 2018, 18:14

Marsal je napisao/la:Također prije par godina sjedim u onom Dallasu što je tik uz M17 u Šijama, bile su tad taman zimske pripreme klubova, staje autobus sa fudbalerima Slobode, pola ih ulazi u kafić popit i pojest, pola ih ode u kladionicu. Godinu kasnije ista scena sa Čelikovcima.
Ja sam svjedocio dvjema zanimljivim situacijama u kladionici dok smo mi jos igrali PL. Nasi nogometasi su se kladili na jednu utakmicu PL. Uz kladionicu u koju sam tad isao je bio kafic i svi su tu sjedili u klupskoj opremi, pretpostavljam da je taj dan bila utakmica pa su se okupljali. Sastajali su se jedan danasnji premijerligas i jedan sada vec bivsi premijerligas na terenu danasnjeg premijerligasa. Ovi nasi su igrali na goste, cak je i kvota bila sumnjiva za ono doba kad su domacini harali ligom. Ja onako iz inata odigrao keca, reko sta vi znate. Ne morate ni pogadjati tko je bio upravu.

U drugoj situaciji se nas trener ili je tada bio pomocni, nije ni bitno, kladio na jednu gostujucu utakmicu koju je igrao nas klub. Bilo je to vrijeme kad se moglo odigrati i jedan par PL na tiketu. On je igrao taj jedan i jos neku utakmicu cini mi se talijanske lige za 1.000KM uplate. Najzalije je bilo sto smo mi bili dobri i sto je tadasnji domacin isto bio dobar i bila je to utakmica koja bi jednu ekipu bacila u borbu za Europu, mada je smijesno, jer su Europa i zona ispadanja obicno bili u 10 bodova, al eto, ta utakmica je okarakterizirana kao iznimno bitna. Domacini su nas isprasili bez p'o muke. Radilo se o jednom od sampiona BiH.

I jedan gratis dogadjaj koji ja nisam dozivio, ali sam cuo. Jedan nas igrac se kladio protiv nas. Netko od navijaca ga u kladionici napao, valjda i udario. Ovaj kasnije zabio gol ili dva za pobjedu :lol:

Imam jos jakih prica koje sam vidio svojim ocima, nevezano za kladioicu, ali vezano za namjestanje, ali ne zelim da mi netko pokuca na vrata :mrgreen:

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ASD » 04 sep 2018, 18:22

Signore je napisao/la:
Marsal je napisao/la:Također prije par godina sjedim u onom Dallasu što je tik uz M17 u Šijama, bile su tad taman zimske pripreme klubova, staje autobus sa fudbalerima Slobode, pola ih ulazi u kafić popit i pojest, pola ih ode u kladionicu. Godinu kasnije ista scena sa Čelikovcima.
Ja sam svjedocio dvjema zanimljivim situacijama u kladionici dok smo mi jos igrali PL. Nasi nogometasi su se kladili na jednu utakmicu PL. Uz kladionicu u koju sam tad isao je bio kafic i svi su tu sjedili u klupskoj opremi, pretpostavljam da je taj dan bila utakmica pa su se okupljali. Sastajali su se jedan danasnji premijerligas i jedan sada vec bivsi premijerligas na terenu danasnjeg premijerligasa. Ovi nasi su igrali na goste, cak je i kvota bila sumnjiva za ono doba kad su domacini harali ligom. Ja onako iz inata odigrao keca, reko sta vi znate. Ne morate ni pogadjati tko je bio upravu.

U drugoj situaciji se nas trener ili je tada bio pomocni, nije ni bitno, kladio na jednu gostujucu utakmicu koju je igrao nas klub. Bilo je to vrijeme kad se moglo odigrati i jedan par PL na tiketu. On je igrao taj jedan i jos neku utakmicu cini mi se talijanske lige za 1.000KM uplate. Najzalije je bilo sto smo mi bili dobri i sto je tadasnji domacin isto bio dobar i bila je to utakmica koja bi jednu ekipu bacila u borbu za Europu, mada je smijesno, jer su Europa i zona ispadanja obicno bili u 10 bodova, al eto, ta utakmica je okarakterizirana kao iznimno bitna. Domacini su nas isprasili bez p'o muke. Radilo se o jednom od sampiona BiH.

I jedan gratis dogadjaj koji ja nisam dozivio, ali sam cuo. Jedan nas igrac se kladio protiv nas. Netko od navijaca ga u kladionici napao, valjda i udario. Ovaj kasnije zabio gol ili dva za pobjedu :lol:

Imam jos jakih prica koje sam vidio svojim ocima, nevezano za kladioicu, ali vezano za namjestanje, ali ne zelim da mi netko pokuca na vrata :mrgreen:
Bila jednom jedna utakmica prije 10-15 godina u Premijer ligi, domacin odlucio od sudije kupit penal.
Ovaj im nudio ili penal ili penal gol, cijena je bila visoka i za jedno i za drugo, ali je u visini bila velika razlika, pa domacin odluci kupiti samo penal.
Igrala se tekma 0:0, 90+ minut sudija svira penal za domacina da odradi svoje, i domacin promasi penal pa se tekma zavrsi 0:0. :lol:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Signore » 04 sep 2018, 19:28

ASD je napisao/la:
Bila jednom jedna utakmica prije 10-15 godina u Premijer ligi, domacin odlucio od sudije kupit penal.
Ovaj im nudio ili penal ili penal gol, cijena je bila visoka i za jedno i za drugo, ali je u visini bila velika razlika, pa domacin odluci kupiti samo penal.
Igrala se tekma 0:0, 90+ minut sudija svira penal za domacina da odradi svoje, i domacin promasi penal pa se tekma zavrsi 0:0. :lol:
Meni su bili najjaci oni sto su kupovali u prvom dijelu sezone, tad su bodovi valjda bili jeftiniji :lol: Jedan 'jugoslovenski' velikan je ovdje kupio bod, ne bi se ni znalo da se po gradu nije pricalo kako su ih sje*ali i naplatili im koliko inace naplate tri boda. I jos jedan takav velikan je isto na pocetku sezone ovdje kupovao tri boda da bi odmah drzali korak i borili se za titulu. Mislim da su bili u igri cak i do posljednjeg kola, ali su se na kraju morali zadovoljiti samo nastupom u Europi. Bilo je ovdje svega, sad smo hvala Bogu tamo gdje smo i zasluzili, samo sto su jos mnogi zasluzili, ali nisu tu, valjda onda ne bi imao tko igrat :lol: Bilo je i onih koji su jedva pobjedjivali i pustenu utakmicu, a i svakakvih prica se moglo cuti i na tribinama od nase ili gostujucih uprava, pa i igraca koji nisu na spisku, valjda misle da nitko ne slusa ili ih je jednostavno bolio k*.

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la crozla » 04 sep 2018, 19:45

Da li je na pomolu afera, treba istraziti sve utakmice Zvijezde, ako su u pitanju 3 ili vise tekmi, izbacit Zvijezdu van i ponistiti sve rezultate. Prema svim kriterijima ne treba nastavljati ligu dok se to ne zavrsi. Svima brisi bodove i Zvijezda, mrsh van u srpsku ligu.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la AlemC85 » 04 sep 2018, 19:49

Onda ce savez dovesti citavo prvenstvo u pitanje ako se dokazu ovi navodi i ako se Zvijezda izbaci?

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ASD » 04 sep 2018, 19:59

Signore je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Bila jednom jedna utakmica prije 10-15 godina u Premijer ligi, domacin odlucio od sudije kupit penal.
Ovaj im nudio ili penal ili penal gol, cijena je bila visoka i za jedno i za drugo, ali je u visini bila velika razlika, pa domacin odluci kupiti samo penal.
Igrala se tekma 0:0, 90+ minut sudija svira penal za domacina da odradi svoje, i domacin promasi penal pa se tekma zavrsi 0:0. :lol:
Meni su bili najjaci oni sto su kupovali u prvom dijelu sezone, tad su bodovi valjda bili jeftiniji :lol: Jedan 'jugoslovenski' velikan je ovdje kupio bod, ne bi se ni znalo da se po gradu nije pricalo kako su ih sje*ali i naplatili im koliko inace naplate tri boda. I jos jedan takav velikan je isto na pocetku sezone ovdje kupovao tri boda da bi odmah drzali korak i borili se za titulu. Mislim da su bili u igri cak i do posljednjeg kola, ali su se na kraju morali zadovoljiti samo nastupom u Europi. Bilo je ovdje svega, sad smo hvala Bogu tamo gdje smo i zasluzili, samo sto su jos mnogi zasluzili, ali nisu tu, valjda onda ne bi imao tko igrat :lol: Bilo je i onih koji su jedva pobjedjivali i pustenu utakmicu, a i svakakvih prica se moglo cuti i na tribinama od nase ili gostujucih uprava, pa i igraca koji nisu na spisku, valjda misle da nitko ne slusa ili ih je jednostavno bolio k*.
Ako nista, makar su se neke stvari poboljsale, nema vise otvorenih prodaja i kupovina utakmica kao prije, ono da svi u gradu znaju da je utakmica namjestena i slicno.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 04 sep 2018, 20:18

crozla je napisao/la:Da li je na pomolu afera, treba istraziti sve utakmice Zvijezde, ako su u pitanju 3 ili vise tekmi, izbacit Zvijezdu van i ponistiti sve rezultate. Prema svim kriterijima ne treba nastavljati ligu dok se to ne zavrsi. Svima brisi bodove i Zvijezda, mrsh van u srpsku ligu.
Nista brisati bodove. :nene:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15890
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 04 sep 2018, 20:27

Ne treba talasati nista
Idemo mi naprijed
Polako samo polako
Evo Zeljo ce imati najbolji stadion u regionu uskoro
Zivjela PL BiH :bih: :bih:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 04 sep 2018, 20:31

svrakino1921 je napisao/la:Ne treba talasati nista
Idemo mi naprijed
Polako samo polako
Evo Zeljo ce imati najbolji stadion u regionu uskoro
Zivjela PL BiH :bih: :bih:
Prvo morate u Bosni..
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bagniadiluca, Cernica22 i 32 gosta.