Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 25 mar 2018, 23:05

tuzlak1987 je napisao/la:Trebali su im jos i pocuclati i u fulu sve, igraju u svom gradu, a pustaju na razglas pjesme Partizana i Grobara? :tokralju: :urnebes:
Ja bolan,bolan...znaci,dno dna ponizavanja :facepalm: :facepalm: ....sve razumijem,i veliki klub za balkanske prostore ti dolazi u goste i neka svecana atmosfera al pustat na razglas njihove pjesme :o :tokralju: :tokralju:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61445
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 25 mar 2018, 23:52

Četnička posla. Samo mi nije jasno kako se uvijek šokirate/iznenadite. Ljudi moji, to je tako i uvijek će biti, jednostavno zaostao narod.
Evribadi sej Željo
Željoooo

plavobeli
Postovi: 203
Pridružen/a: 29 jan 2018, 11:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la plavobeli » 25 mar 2018, 23:56

staragarda je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Trebali su im jos i pocuclati i u fulu sve, igraju u svom gradu, a pustaju na razglas pjesme Partizana i Grobara? :tokralju: :urnebes:
Ja bolan,bolan...znaci,dno dna ponizavanja :facepalm: :facepalm: ....sve razumijem,i veliki klub za balkanske prostore ti dolazi u goste i neka svecana atmosfera al pustat na razglas njihove pjesme :o :tokralju: :tokralju:
Pa drugovi moji,pa i Radnik je za vas veliki klub,a o Partizanu da ne pricam,treba biti dobar domacin,da se gosti ugodno osjecaju,jel ce Radnik od tog kluba u buducnosti ipak imati koristi.Sledeci put kada budete dolazili organizovano,kao navijacka grupa u BN,malo ranije dodjite da posjetite trofejnu salu kluba,da dotaknete pehar koji je namjenjen pobjedniku Kupa BIH,jel mozda vam se pelcer primi,tesko je biti navijac kluba bez trofeja.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la hskzmostar » 26 mar 2018, 00:03

plavobeli je napisao/la:Ma ja poslati u Uefa, Fifa bla, bla, kazniti Radnik!!!
A ko ce da ih prijavi , mozda lopovski savez koji je odobrio utakmicu, oni ne smiju prdnut dalje od Sarajeva, da ih nebi pohapsili, a da ne pricam kakk bi se FSBIH raspao u sekundi u slucaju nekih gluposti.U UEFU poslati , aferu Punac, snimke utakmica Zeljeznicara, gdje je u sest kola suspendovano Sest sudija koji su direktno krojile rezultat utakmice, i onda suspendovat te klubove, pa nek igraju sa Vrbanjusom i Pofalickim.
Zeljo je nevin
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 26 mar 2018, 01:01

plavobeli je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Trebali su im jos i pocuclati i u fulu sve, igraju u svom gradu, a pustaju na razglas pjesme Partizana i Grobara? :tokralju: :urnebes:
Ja bolan,bolan...znaci,dno dna ponizavanja :facepalm: :facepalm: ....sve razumijem,i veliki klub za balkanske prostore ti dolazi u goste i neka svecana atmosfera al pustat na razglas njihove pjesme :o :tokralju: :tokralju:
Pa drugovi moji,pa i Radnik je za vas veliki klub,a o Partizanu da ne pricam,treba biti dobar domacin,da se gosti ugodno osjecaju,jel ce Radnik od tog kluba u buducnosti ipak imati koristi.Sledeci put kada budete dolazili organizovano,kao navijacka grupa u BN,malo ranije dodjite da posjetite trofejnu salu kluba,da dotaknete pehar koji je namjenjen pobjedniku Kupa BIH,jel mozda vam se pelcer primi,tesko je biti navijac kluba bez trofeja.
Ti si stvarno ubijedjen da ja imam nesto protiv Radnika kao kluba...stari,ti si opasno pobrkao loncice izgleda...Radnik kao klub je jedna od ljepših prica o fudbalu u BIH i bas zbog toga mi je zao sto ste pristali na ove fore i orgijanja....al zapamti da ako ovo ode prema onim smradovima u UEFA da Ce Radnik tesko n a j e b a t jer oni vole ostrit k u r a c na malima....a ti opleti opet o trofejima il' cemu vec
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sviunapad1010 » 26 mar 2018, 01:16

Garda ba yebo levata vidis da ga je ponijela pjesma. Uceram ja njima i svim nacionalistima sa bilo koje strane da dolaze.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sviunapad1010 » 26 mar 2018, 01:27

hskzmostar je napisao/la:
plavobeli je napisao/la:Ma ja poslati u Uefa, Fifa bla, bla, kazniti Radnik!!!
A ko ce da ih prijavi , mozda lopovski savez koji je odobrio utakmicu, oni ne smiju prdnut dalje od Sarajeva, da ih nebi pohapsili, a da ne pricam kakk bi se FSBIH raspao u sekundi u slucaju nekih gluposti.U UEFU poslati , aferu Punac, snimke utakmica Zeljeznicara, gdje je u sest kola suspendovano Sest sudija koji su direktno krojile rezultat utakmice, i onda suspendovat te klubove, pa nek igraju sa Vrbanjusom i Pofalickim.
Zeljo je nevin
Ko punicin jumfer :rol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 26 mar 2018, 01:37

sviunapad1010 je napisao/la:Garda ba yebo levata vidis da ga je ponijela pjesma. Uceram ja njima i svim nacionalistima sa bilo koje strane da dolaze.
Ma nema veze....ja covjeku o smradovima iz UEFA i da imaju nulti stepen tolerancije za ovakve političke ispade ,slike ratnih zločinaca i parole protiv NATO-a.... covjek meni mrtav-hladan o trofejima....jos mu fino kazem da beogradski blizanci zbog svoje veličine na Balkanu imaju kakav takav hajmo reći kredit kod ovih pakasa u Nionu i da ce oni jedva docekati da poderu neku sirotinju da ispadne kao rade oni nesto kad vec nisu poderali beogradane a on po svom i kako je eto i Radnik veliki klub.... aaaaaaa,gluho bilo :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UstanikSBII » 26 mar 2018, 02:38

Oko takvih scena na stadionu treba ce dosta vremena proci da ljudi odu dalje od rata po meni ne gine nam jos 20/30 godina borbe. A drzava i onako nista ne radi oko kriminala a kako ce tek oko za njih nebitnih stvari. Jer bolje da se narod zabavi "ratnim traumam" te da se zbiju nacionalni redovi da ista bagra nastavi dalje biti na vlasti. Onda nitko ne pita sta je sa placama, sta je sa drzavom itd?
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sarajevo46 » 26 mar 2018, 08:26

UstanikSBII je napisao/la:Oko takvih scena na stadionu treba ce dosta vremena proci da ljudi odu dalje od rata po meni ne gine nam jos 20/30 godina borbe. A drzava i onako nista ne radi oko kriminala a kako ce tek oko za njih nebitnih stvari. Jer bolje da se narod zabavi "ratnim traumam" te da se zbiju nacionalni redovi da ista bagra nastavi dalje biti na vlasti. Onda nitko ne pita sta je sa placama, sta je sa drzavom itd?
Pa isto stanje je u BiH i Hrvatskoj pa nema ovih gluposti.

Pa ovim je ovaj sadržaj zastava na tribini VRS, nema predaje Kosova, Kosovo je Srbija, slike zlocinaca, četnici, i sve to na ogradi. Političke figure i jedni i drugi.

U BiH Hz, Manijaci nema tu nikakvih nacionalistickih ekstremnih poruka svaku utakamicu, ponekad mora biti, ali ovi uhljupi samo to guraju i kaže navijači hahaha. Hrvatska isto je normalna. Torcida rpimjer ljubavi prema klubu, Armada i Kohorta isto tako normalno. Ima nekih sitnih nacionalistickih poruka opet kažem, ali nije to preko svih tribina, 90 minuta i sl.

FCS
Postovi: 1149
Pridružen/a: 17 jan 2009, 11:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FCS » 26 mar 2018, 09:49

Od SUTRA album premier lige BiH sa sličicama. Četvrta sezona zaredom

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Dena94 » 26 mar 2018, 10:03

sarajevo46 je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Oko takvih scena na stadionu treba ce dosta vremena proci da ljudi odu dalje od rata po meni ne gine nam jos 20/30 godina borbe. A drzava i onako nista ne radi oko kriminala a kako ce tek oko za njih nebitnih stvari. Jer bolje da se narod zabavi "ratnim traumam" te da se zbiju nacionalni redovi da ista bagra nastavi dalje biti na vlasti. Onda nitko ne pita sta je sa placama, sta je sa drzavom itd?
Pa isto stanje je u BiH i Hrvatskoj pa nema ovih gluposti.

Pa ovim je ovaj sadržaj zastava na tribini VRS, nema predaje Kosova, Kosovo je Srbija, slike zlocinaca, četnici, i sve to na ogradi. Političke figure i jedni i drugi.

U BiH Hz, Manijaci nema tu nikakvih nacionalistickih ekstremnih poruka svaku utakamicu, ponekad mora biti, ali ovi uhljupi samo to guraju i kaže navijači hahaha. Hrvatska isto je normalna. Torcida rpimjer ljubavi prema klubu, Armada i Kohorta isto tako normalno. Ima nekih sitnih nacionalistickih poruka opet kažem, ali nije to preko svih tribina, 90 minuta i sl.
Cuj bi ce nacionalistickih poruka (uvredljivih) u Hrvatskoj, preko 90% Hrvati, kome ce se isticati samo ne znam.
The Nobles ⚔

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54370
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 26 mar 2018, 13:10

FCS je napisao/la:Od SUTRA album premier lige BiH sa sličicama. Četvrta sezona zaredom
Volio sam ja to skupljati prije 15 godina samo sto nije bila nasa liga tad, aktuelne su bile liga prvaka i europska/svjetska prvenstva.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la belosevic28 » 26 mar 2018, 13:18

MortemHz je napisao/la:
FCS je napisao/la:Od SUTRA album premier lige BiH sa sličicama. Četvrta sezona zaredom
Volio sam ja to skupljati prije 15 godina samo sto nije bila nasa liga tad, aktuelne su bile liga prvaka i europska/svjetska prvenstva.
Isti sam. Plus kupovao one magazine pred Svetska i Evropska prvenstva, i sad imam kolekciju istih. Sad mi se ne da kupovati i gledati ove ogavne kvazifudbalere voljenog tima...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 26 mar 2018, 15:49

belosevic28 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
FCS je napisao/la:Od SUTRA album premier lige BiH sa sličicama. Četvrta sezona zaredom
Volio sam ja to skupljati prije 15 godina samo sto nije bila nasa liga tad, aktuelne su bile liga prvaka i europska/svjetska prvenstva.
Isti sam. Plus kupovao one magazine pred Svetska i Evropska prvenstva, i sad imam kolekciju istih. Sad mi se ne da kupovati i gledati ove ogavne kvazifudbalere voljenog tima...
Ove sličice idu uvijek pred sami kraj prvenstva :roll: koji to mozgovi osmisle?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bihuzur » 26 mar 2018, 16:32

slicica naseg saida ide u 4 dijela

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 26 mar 2018, 17:56

bihuzur je napisao/la:slicica naseg saida ide u 4 dijela
:rol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mexico » 26 mar 2018, 20:38

Vidi im glava u Bijeljini. Samo im podijelit vile i motke i snimit Husinsku bunu 2 :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 26 mar 2018, 20:48

Mexico je napisao/la:Vidi im glava u Bijeljini. Samo im podijelit vile i motke i snimit Husinsku bunu 2 :lol:
Nije da nisi upravu, al Hercegobac o obliku glava :rol:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mexico » 26 mar 2018, 21:19

Penaltiky je napisao/la:
Mexico je napisao/la:Vidi im glava u Bijeljini. Samo im podijelit vile i motke i snimit Husinsku bunu 2 :lol:
Nije da nisi upravu, al Hercegobac o obliku glava :rol:
Oblici glava u hercegovini su ok ako izuzmemo poštanske sandučiće na ramenima zapadne hercegovine :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amcho1, bagniadiluca, club21, dime i 39 gostiju.