Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Gradonacelnik » 24 nov 2018, 19:41

A SDA branio!
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

Avatar
Riziko
Postovi: 5855
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Riziko » 24 nov 2018, 19:56

Što Odović ne ponudi ostavku?
I njemu su dragi 5000 mjesečno.

Iskreno, i meni bi bilo drago da mi je tolika plata.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 24 nov 2018, 20:04

– Žao mi je zaista što nije Senad Misimović bio tu. Uvijek gledam da pomognem svom timu i dam svoj maksimum. Od kako sam došao u Želju samo je jedan čovjek je bio nekorektan prema meni. A to je Senad Misimović.Svi ostali su maksimalno bili uz mene. Od Mirsada Šiljka, Aldina Ćenana, trenera, osoblja zaposlenog u klubu. Jedini koji je u meni vidio nekog krivac bio je bio taj Mismović. Žao mi je što nije bio danas na stadionu da ga stisnem za ruku, pogledam u oči i da mu poželim svu sreću. Kažnjavao me po 90 posto od plate, nije mi platio dvije operacije. Šutio sam trpio. Žao mi je igrača Želje jer znam da ih čeka pakao kada se vrate – kaže Crnov


:facepalm:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sviunapad1010 » 24 nov 2018, 20:16

Riziko je napisao/la:Kakav Čelik i turski prevaranti, pa djeca im nisu otišla u Mostar na utakmicu.

Prošle godine su zahvaljaući našoj upravi ostali, neće oni još dugo igrati plbih.
Zasto zahvaljujući upravi bojca?
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la belosevic28 » 24 nov 2018, 21:02

miky_hz je napisao/la:
– Žao mi je zaista što nije Senad Misimović bio tu. Uvijek gledam da pomognem svom timu i dam svoj maksimum. Od kako sam došao u Želju samo je jedan čovjek je bio nekorektan prema meni. A to je Senad Misimović.Svi ostali su maksimalno bili uz mene. Od Mirsada Šiljka, Aldina Ćenana, trenera, osoblja zaposlenog u klubu. Jedini koji je u meni vidio nekog krivac bio je bio taj Mismović. Žao mi je što nije bio danas na stadionu da ga stisnem za ruku, pogledam u oči i da mu poželim svu sreću. Kažnjavao me po 90 posto od plate, nije mi platio dvije operacije. Šutio sam trpio. Žao mi je igrača Želje jer znam da ih čeka pakao kada se vrate – kaže Crnov




:facepalm:

Sramota od hadzije !
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 24 nov 2018, 21:20

Robijaši

slika
slika

Ultrasi

slika

Manijaci

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Rauber33
Postovi: 523
Pridružen/a: 27 jun 2018, 13:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rauber33 » 24 nov 2018, 22:17

Nešto razmišljam, ne mogu se sjetit nekog stranog trenera koji je u našoj ligi ostavio značajniji trag. Samo ove sezone fijasko su doživjeli Krčmarević, Miše, onaj što je vodio Zvijezdu prije Nestorovića pa sad evo i Olguna prozivaju, a zadnjih sezona s sjećam neuspjeha Kostića, Ješića, Jarnija...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 nov 2018, 22:21

Sastav Mladosti nije nista losiji od ekipe Zeljeznicara. Samo sto je Sabic nikakav trener, a Mladost je po sastavu cetvrta ekipa u ligi.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ASD » 24 nov 2018, 22:27

Ne bih se slozio oko sastava, imaju odredjeni kvalitet ali presudno je sto imaju najboljeg trenera lige trenutno.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 nov 2018, 22:33

ASD je napisao/la:Ne bih se slozio oko sastava, imaju odredjeni kvalitet ali presudno je sto imaju najboljeg trenera lige trenutno.
Najprecjenjeniji su sastavi Slobode i Celika svake godine. Klubovi koji se uvijek zalete i dovedu par potrosenih igraca koji su igrac manje na terenu i par prevara. A uzimaju dobre pare koje ne uzimaju igraci u ekipama koje su jeftinije i kvalitetnije. Ima tu igraca koji se bore citavu sezonu ali ima i onih kojima ni borba ne pomaze.

Najveci promasaj je Tuzla City. To je bilo bas samo nabacivanje igraca koji su uzimali lopatom. Da Sloboda i Celik imaju takve igrace bili bi treci na tabeli.

1.Sarajevo/Zrinjski
2.Zeljeznicar/Mladost
3.City/Siroki
4.Radnik
5.Sloboda
6.Zvijezda/Celik
7.Krupa/Gosk
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 24 nov 2018, 22:36, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 24 nov 2018, 22:36

miky_hz je napisao/la:
– Žao mi je zaista što nije Senad Misimović bio tu. Uvijek gledam da pomognem svom timu i dam svoj maksimum. Od kako sam došao u Želju samo je jedan čovjek je bio nekorektan prema meni. A to je Senad Misimović.Svi ostali su maksimalno bili uz mene. Od Mirsada Šiljka, Aldina Ćenana, trenera, osoblja zaposlenog u klubu. Jedini koji je u meni vidio nekog krivac bio je bio taj Mismović. Žao mi je što nije bio danas na stadionu da ga stisnem za ruku, pogledam u oči i da mu poželim svu sreću. Kažnjavao me po 90 posto od plate, nije mi platio dvije operacije. Šutio sam trpio. Žao mi je igrača Želje jer znam da ih čeka pakao kada se vrate – kaže Crnov


:facepalm:
Plava filozofija.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 24 nov 2018, 22:39

alenpitar je napisao/la:
Sabinho je napisao/la: Drzava je iz KK Bosna isisala novac, dok ga je u Zeljeznicar upumpala.
I Krupa ga je upumpala u zeljeznicar. :lol:
Krupa, Zvijezda, GOSK, Sloga., Celik, Sarajevo plus Listica ih sutnu iz drugog takmicenja. Misketova filozofija se zasniva na zaradi stecenoj raskidima ugovora, rezultat mu je u drugom planu. :kafa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Riziko
Postovi: 5855
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Riziko » 24 nov 2018, 22:44

sviunapad1010 je napisao/la:
Riziko je napisao/la:Kakav Čelik i turski prevaranti, pa djeca im nisu otišla u Mostar na utakmicu.

Prošle godine su zahvaljaući našoj upravi ostali, neće oni još dugo igrati plbih.
Zasto zahvaljujući upravi bojca?
Zato što nisu platili na vrijeme Glišića.

Mada ima priča, nerealna po meni, da su to ovi turci iz čelika platili da Čelik ostane, a mi da se skinemo taj dugogodišnji teret s vrata.
Ne vjerujem u to, da je Čelik platio.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ASD » 24 nov 2018, 22:44

Pa uvijek mozes odstraniti tog igraca, Husejinovic recimo nebi trebao igrati, Alispahic bi trebao imati manju minutazu, bezveze trose ostale igrace.
Neke igrace treba odstraniti jer zauzimaju mjesto drugim igracima, mislim da je takve stvari upravo Zildzovic i uradio kad je dosao u Mladost.
Vidovic, Prses, Adzem su odlicni igraci i veoma lako su mogli zavrsiti u Mladosti, umjesto njih su zavrsili neki drugi igraci iz federalne i odlicni su u ovom sistemu.
Nalic ima sad prelazni rok da sredi situaciju, ako nista ne sredi, onda bi mogao neslavno zavrsiti svoj mandat u Slobodi.

Celikov igracki kadar je nesto drugo, previse je limitiran, evo Vrhovac im se povrijedio, i od 4 defanzivca, nijedan nema alternativu.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 nov 2018, 22:50

ASD je napisao/la:Pa uvijek mozes odstraniti tog igraca, Husejinovic recimo nebi trebao igrati, Alispahic bi trebao imati manju minutazu, bezveze trose ostale igrace.
Neke igrace treba odstraniti jer zauzimaju mjesto drugim igracima, mislim da je takve stvari upravo Zildzovic i uradio kad je dosao u Mladost.
Vidovic, Prses, Adzem su odlicni igraci i veoma lako su mogli zavrsiti u Mladosti, umjesto njih su zavrsili neki drugi igraci iz federalne i odlicni su u ovom sistemu.

Celikov igracki kadar je nesto drugo, previse je limitiran, evo Vrhovac im se povrijedio, i od 4 defanzivca, nijedan nema alternativu.
Druga je tarifa za Slobodu i Celik te za Krupu, Mladost, Radnik. Maldost dovede igraca koji bi nama igrao svaku za duplo manje pare nego sto kod nas najgori u postavi ima.. I opet ja ova ekipa Slobode napravljena najjeftinije sto moze. Dodje 10ak igraca i zavali ti cijenu, da ih neko drugi zove odu za manje.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 24 nov 2018, 22:55

tuzlak1987 je napisao/la:
ASD je napisao/la:Pa uvijek mozes odstraniti tog igraca, Husejinovic recimo nebi trebao igrati, Alispahic bi trebao imati manju minutazu, bezveze trose ostale igrace.
Neke igrace treba odstraniti jer zauzimaju mjesto drugim igracima, mislim da je takve stvari upravo Zildzovic i uradio kad je dosao u Mladost.
Vidovic, Prses, Adzem su odlicni igraci i veoma lako su mogli zavrsiti u Mladosti, umjesto njih su zavrsili neki drugi igraci iz federalne i odlicni su u ovom sistemu.

Celikov igracki kadar je nesto drugo, previse je limitiran, evo Vrhovac im se povrijedio, i od 4 defanzivca, nijedan nema alternativu.
Druga je tarifa za Slobodu i Celik te za Krupu, Mladost, Radnik. Maldost dovede igraca koji bi nama igrao svaku za duplo manje pare nego sto kod nas najgori u postavi ima.. I opet ja ova ekipa Slobode napravljena najjeftinije sto moze. Dodje 10ak igraca i zavali ti cijenu, da ih neko drugi zove odu za manje.
Ovo je istina.
Ima cak i do toga sto Celiku i Slobodi cesto kasne plate, pa im je jako tesko dovesti dobrog igraca.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ASD » 24 nov 2018, 22:59

tuzlak1987 je napisao/la:
ASD je napisao/la:Pa uvijek mozes odstraniti tog igraca, Husejinovic recimo nebi trebao igrati, Alispahic bi trebao imati manju minutazu, bezveze trose ostale igrace.
Neke igrace treba odstraniti jer zauzimaju mjesto drugim igracima, mislim da je takve stvari upravo Zildzovic i uradio kad je dosao u Mladost.
Vidovic, Prses, Adzem su odlicni igraci i veoma lako su mogli zavrsiti u Mladosti, umjesto njih su zavrsili neki drugi igraci iz federalne i odlicni su u ovom sistemu.

Celikov igracki kadar je nesto drugo, previse je limitiran, evo Vrhovac im se povrijedio, i od 4 defanzivca, nijedan nema alternativu.
Druga je tarifa za Slobodu i Celik te za Krupu, Mladost, Radnik. Maldost dovede igraca koji bi nama igrao svaku za duplo manje pare nego sto kod nas najgori u postavi ima.. I opet ja ova ekipa Slobode napravljena najjeftinije sto moze. Dodje 10ak igraca i zavali ti cijenu, da ih neko drugi zove odu za manje.
Imam podijeljeno misljenje oko prelaznog roka Slobode, djelimicno je dobro odradjen jer su dovedeni neki igraci koji mogu biti okosnica ekipe par sezona (Baraban, Vidovic, Prses, Adzem, Hadzanovic), a djelimicno se zeznulo sto su stigli igraci koji su tu ni oni ne znaju zbog cega (Husejinovic, Alispahic, Piric, Zukic, Vasiljevic, Cokorilo, Civic), a vjerujem da je ova b ekipa koju sam nabrojao skuplja od a ekipe.

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8043
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 24 nov 2018, 23:57

kontali lako ćemo, protiv doboj kaknja s pola gasa kao protiv popularnih viola al ćuna
goveđigulašmajka

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la crozla » 24 nov 2018, 23:57

Sutra Zeljo pada, ak' se Siroki i Gosk drugacije ne dogovore.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
GangEvil
Postovi: 936
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GangEvil » 25 nov 2018, 00:28

Ispao je mali seljo, koga ćemo da ..........

:beba:

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 1921ljoze, Hahahahaha, Venom i 63 gosta.