Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Riziko
Postovi: 5810
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Riziko » 24 maj 2018, 17:40

Rigoletto, kanarinac, sjaši. Naporan si.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 24 maj 2018, 17:41

Dobit ćemo licencu za takmičenje. Trebamo još neke sitnice da završimo. Sjednica je prekinuta zbog umora, mi ćemo otkloniti dva-tri nedostatka koja imamo. Ovdje su u pitanju neke orkestrirane stvari. Tiha voda brijege valja. Danas je epilog imao “happy end”. Završen je opstanak, licenca, sada možemo razmišljati o igračkoj križaljci i ekipi za narednu sezonu”, poručio je prvi čovjek kluba sa Tušnja.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Slobodas » 24 maj 2018, 17:43

miky_hz je napisao/la:
Dobit ćemo licencu za takmičenje. Trebamo još neke sitnice da završimo. Sjednica je prekinuta zbog umora, mi ćemo otkloniti dva-tri nedostatka koja imamo. Ovdje su u pitanju neke orkestrirane stvari. Tiha voda brijege valja. Danas je epilog imao “happy end”. Završen je opstanak, licenca, sada možemo razmišljati o igračkoj križaljci i ekipi za narednu sezonu”, poručio je prvi čovjek kluba sa Tušnja.
slika
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7995
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 24 maj 2018, 17:53

Riziko je napisao/la:Rigoletto, kanarinac, sjaši. Naporan si.
Nek velikan iz platonove sjaši, dosta je klosarenja po PLBiH
goveđigulašmajka

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la JonSnow » 24 maj 2018, 17:54

Podravka je psihički bolesnik. Ne treba mu još pristajati na muku i dodatno hraniti njegov narcisoidni poremećaj i šizofreniju.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la JonSnow » 24 maj 2018, 17:57

Skver je napisao/la:
JonSnow je napisao/la:Bez brige.
Liga sela, graničnih prijelaza, kladioničarskih pričija i političkih projekata se nastavlja u punom sjaju iduće sezone. Čelik nema šanse da opstane sve i da Borac i Sloboda nekim čudom ne dobiju licencu u utorak.
Zasto bi Celik ostao kad je regularno ispao i da Borac i Sloboda ne dobiju **** licencu od kriminalne organizacije NS BiH.....Ovo sto Slobodu uslovljavaju je klasicni reket iznude nezaradjenih para igraca koji su samovoljno napustili klub zajedno sa sindikalcem uhljupom Dzidicem.
Uopće ni u jednoj rečenici nisam napisao da smo zaslužili niti da trebamo ostat.

Avatar
Riziko
Postovi: 5810
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Riziko » 24 maj 2018, 17:57

Kanarinac-podravka svagdje surlu ubacuje.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la High » 24 maj 2018, 17:59

Samo mu kamen bacite pred njušku i miran je. Kreči za dž.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mexico » 24 maj 2018, 18:00

Rigoletto je napisao/la:
Bagarić je kazao kako bi stadion u Tomislavgradu trebao dobiti i reflektore, koje će klubu iz Tomislavgrada pokloniti HŠK Zrinjski. Radi se o sadašnjim reflektorima sa stadiona ''Pod Bijelim brijegom'' koje aktualni bh. prvak planira zamijeniti novima. - Pročitajte više na: https://www.****/sport/nogomet/reflektori-sa-stadiona-zrinjskog-odlaze-u-tomislavgrad/236955
Budemo li postavljali nove reflektore treba trazit od Veleza da uplati pola para ukoliko imaju u planu opet igrat pod BB zajedno s nama za 90godina kada nam istekne ugovor o najmu
Pa to ce za 20 godina bit prvo sto ce te uradit na stadionu jbte :lol: :lol: :lol: jos pod titinim sijalicama igrate :rol:

Ne treba krmak nama nista i ovakvav stadion rođeni je bolji od bb jos kad sada ubrzo dodju dva krova stolice i reflektori jest cete muda od muke. Mi sve skupili. Nikom nismo tuki šilipu za to :wave:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7995
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 24 maj 2018, 18:05

Mexico je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la:
Bagarić je kazao kako bi stadion u Tomislavgradu trebao dobiti i reflektore, koje će klubu iz Tomislavgrada pokloniti HŠK Zrinjski. Radi se o sadašnjim reflektorima sa stadiona ''Pod Bijelim brijegom'' koje aktualni bh. prvak planira zamijeniti novima. - Pročitajte više na: https://www.****/sport/nogomet/reflektori-sa-stadiona-zrinjskog-odlaze-u-tomislavgrad/236955
Budemo li postavljali nove reflektore treba trazit od Veleza da uplati pola para ukoliko imaju u planu opet igrat pod BB zajedno s nama za 90godina kada nam istekne ugovor o najmu
Pa to ce za 20 godina bit prvo sto ce te uradit na stadionu jbte :lol: :lol: :lol: jos pod titinim sijalicama igrate :rol:

Ne treba krmak nama nista i ovakvav stadion rođeni je bolji od bb jos kad sada ubrzo dodju dva krova stolice i reflektori jest cete muda od muke. Mi sve skupili. Nikom nismo tuki šilipu za to :wave:
Da se mene pitalo reflektori bi isli vama a ne na duvno da vam bar malo olaksamo
goveđigulašmajka

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mexico » 24 maj 2018, 18:12

Rigoletto je napisao/la: Da se mene pitalo reflektori bi isli vama a ne na duvno da vam bar malo olaksamo
Krmak ostavite ih sebi. Davno smo ih mi koristili. Ide sve novo u led-u,nego kako te tako kompleksi peru prema Velezu. Tacno ces obolit. Klub ti slavi titulu ti o Velezu,klub ti igra finale u kosarci ti o Velezu,pa sta je brato :lol: :lol:

Jesi li to sanjao dedu kako ti govori Smece jedno da se mogu ustat iz groba zakucao bi te za banderu kod mekih ćuna sta sam docekao za koga mi unucad navija :urnebes: :urnebes:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

AlemC85
Postovi: 7467
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la AlemC85 » 24 maj 2018, 18:16

Mexico je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la: Da se mene pitalo reflektori bi isli vama a ne na duvno da vam bar malo olaksamo
Krmak ostavite ih sebi. Davno smo ih mi koristili. Ide sve novo u led-u,nego kako te tako kompleksi peru prema Velezu. Tacno ces obolit. Klub ti slavi titulu ti o Velezu,klub ti igra finale u kosarci ti o Velezu,pa sta je brato :lol: :lol:

Jesi li to sanjao dedu kako ti govori Smece jedno da se mogu ustat iz groba zakucao bi te za banderu kod mekih ćuna sta sam docekao za koga mi unucad navija :urnebes: :urnebes:
Ima na tv emisija koja se zove: Nikad nije kasno.

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mexico » 24 maj 2018, 18:20

Oni ce dat reflektore :urnebes: :urnebes: hajde ključeve 28,30,32 i 34 u ruke i odnijet rastavljenu konstrukciju i sijalice ispred gradske uprave :urnebes: :urnebes: :urnebes: vratite tuđe :rol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 24 maj 2018, 18:27

“U Savezu postoje dvostruki standardi. Nekome se prijeti da se neće moći igrati utakmica, svaku smo igrali pod stresom da li ćemo stići isplatiti dugovanja. Mislim da se danas trebala donijeti konačna odluka. Ne znam zbog čega se i dalje ne zna kakvo je stanje. Stvarno mi je nejasno. Da smo mi bili u pitanju, presuda bi bila donesena odmah. Ovo je jasna poruka investitorima, ne dolazite u BiH, jer nećete biti tretirani pod jednakim uslovima”, ogorčen je Idrizović, koji je potom iznio šokantne tvrdnje da su se pojedini klubovi služili i falsifikovanjem dokumenata.

“Nama se nikada nije obezbijedila takva mogućnost da se nešto može prolognirati. Dat je rok i bio je uslov da se ne može odložiti niti jedan dan. Investitor je sve dugove pokrio, dobijena je licenca i ukoliko neko nije zaslužio, bilo bi fer odluka da nema pravo igrati naredne sezone. Investitor dolazi do informacije da se neki dokumenti falsifikuju. To investitora pogađa, traži odgovor od nas. Mislim na klubove da falsifikuju dokumente, takve priče kruže. Mi ne možemo dati adekvatan odgovor. Pitanje je zašto postoje dvostuki standardi. Da li moramo biti članovi partija, enetiteta, većina, manjina, čega više ne”, pita se razočarani Idrizović

Kriminalni savez, kakvi rokovi kurci palci
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
brig
Postovi: 2232
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la brig » 24 maj 2018, 18:38

Ne tako davno:
Odjel za licenciranje klubova NS/FS BiH
utorak, 15. maj 2018. 16:33

Dosljedna primjena propisa i standarda licenciranja

Izvršni odbor NS/FS BiH razmatrao je danas Informaciju o postupku licenciranja klubova za sezonu 2018/19. i u vezi s tim jednoglasno usvojio zaključak da se, u drugostepenom postupku licenciranja, u kojem se odlučuje po žalbama klubova, moraju dosljedno poštovati propisi i standardi licenciranja klubova.

Slijedom toga, Drugostepena komisija za licenciranje klubova će prilikom rješavanja žalbi uzeti u obzir sve relevantne dokaze i odlučiti u skladu sa utvrđenim činjeničnim stanjem, na temelju važećih propisa UEFA i NS/FS BIH.

Izvršni odbor ukazuje na činjenicu da odgovornost u postupku licenciranja u potpunosti snose klubovi i njihove uprave, jer se radi o dugogodišnjim obavezama prema igračima i uposlenicima, kao i nepoštivanju FIFA-inih odluka od strane pojedinih klubova
Toliko o tom
Hahahahaha

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 24 maj 2018, 18:40

Ko nema para danas nece imat ni u utorak :D


Avatar
Rigoletto
Postovi: 7995
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 24 maj 2018, 18:40

Mexico je napisao/la:Oni ce dat reflektore :urnebes: :urnebes: hajde ključeve 28,30,32 i 34 u ruke i odnijet rastavljenu konstrukciju i sijalice ispred gradske uprave :urnebes: :urnebes: :urnebes: vratite tuđe :rol:
Nek djavoli to na rukama iznesu do vrapcica ako vole klub kako se prica, zauzvrat ocistite vojnicko i isplatili ste sva cetri reflektora
goveđigulašmajka

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 24 maj 2018, 18:41

Mislim da se tehnicki smije odgodiiti? Nece biti treci put nego nastavak drugog
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mexico » 24 maj 2018, 18:44

Rigoletto je napisao/la:
Mexico je napisao/la:Oni ce dat reflektore :urnebes: :urnebes: hajde ključeve 28,30,32 i 34 u ruke i odnijet rastavljenu konstrukciju i sijalice ispred gradske uprave :urnebes: :urnebes: :urnebes: vratite tuđe :rol:
Nek djavoli to na rukama iznesu do vrapcica ako vole klub kako se prica, zauzvrat ocistite vojnicko i isplatili ste sva cetri reflektora
Ne prica se nego se djeluje. Autobus,gomila crvenih noci,nedavno 200 milja za stolice skupili,sada se skupilo oko 40 milja za wc u prokromu. Krmak daleko ste vi od ljubavi koju mi imamo. Bolji ste u davanju pakasa :wave:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, FCUM, JavierBosnia i 47 gostiju.