Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la convict3583 » 27 jun 2019, 13:09

BORBA ZA EVROPU I TITULU ZA 100 GODISNJICU
GOLEMA SI SLOBODO

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jun 2019, 13:11

zasto si uznemiren?
zasto galamis po forumu?
cemu neuroza?

vidim i tamo na svojoj temi pises nepovezano :crazy: :(

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jun 2019, 13:13

dvokorak je napisao/la: ...

ps
Idućih dan-dva se Began priključuje ekipi na pripremama (100% provjereno)
vjerovatno si mu s ocem dobar :mrgreen:
de pitaj babuku onda jel to koza hipnoza odlucila i prema ovom tuzlancetu da bude korektna i da ga pusti besplatno na iducem prelaznom? :lol:

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la dvokorak » 27 jun 2019, 13:18

Sariel1987 je napisao/la:
dvokorak je napisao/la: ...

ps
Idućih dan-dva se Began priključuje ekipi na pripremama (100% provjereno)
vjerovatno si mu s ocem dobar :mrgreen:
de pitaj babuku onda jel to koza hipnoza odlucila i prema ovom tuzlancetu da bude korektna i da ga pusti besplatno na iducem prelaznom? :lol:
Od jutros ja moj Sara po Dragodolu pijem prepečenicu i molim Gorana da ne idu u Zen‘cu! Kaze, gotobo je moj dvokorače, vrijeme je za iskorak i spas karijere </3
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
onsarh
Postovi: 199
Pridružen/a: 22 jun 2019, 13:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la onsarh » 27 jun 2019, 13:18

Svađa Golfa keca i Golfa dvice ko je bolji :lol:

Trebali ste na prepucavanja :kafa:
Slava rodu, slava Svarogu, Slava Perunu, SLAVA SLAVENSKOM RODU !

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la convict3583 » 27 jun 2019, 13:20

Sariel1987 je napisao/la:zasto si uznemiren?
zasto galamis po forumu?
cemu neuroza?

vidim i tamo na svojoj temi pises nepovezano :crazy: :(
:rol:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 27 jun 2019, 13:21

A šta je fora sa Nemilom :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jun 2019, 13:23

convict3583 je napisao/la: :rol:

ok a kako bi onda ovu havariju objasnio??? :lol:
convict3583 je napisao/la: Vidim koliko je sati kod tebe kao ona nasa zenicka daj sve odmaa odjednom.Cune ja radit za 7 stoja daj odma kancelarije i 2 3 milje isfurano je radit ako nije za top kes a bolje bez marke hodat a bit "svoj gazda" .
E zato mi i jesmo tu gdhe jesmo.Ko ne vidi neki napredak taj ne zeli da vidi.Samo POZITIVA
haaa? :rol:

FoSte95
Postovi: 12639
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 27 jun 2019, 14:31

Biće interesantno večeras pogledati Široki-Velež :D
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
onsarh
Postovi: 199
Pridružen/a: 22 jun 2019, 13:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la onsarh » 27 jun 2019, 14:53

:lol:
Prvi test Mačve: Sloboda iz Tuzle prejaka

https://www.tvarenasport.com/vesti/fudb ... le-prejaka
Slava rodu, slava Svarogu, Slava Perunu, SLAVA SLAVENSKOM RODU !

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Brcanskamalta » 27 jun 2019, 15:10

onsarh je napisao/la::lol:
Prvi test Mačve: Sloboda iz Tuzle prejaka

https://www.tvarenasport.com/vesti/fudb ... le-prejaka
:?: :think:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
onsarh
Postovi: 199
Pridružen/a: 22 jun 2019, 13:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la onsarh » 27 jun 2019, 15:12

Brcanskamalta je napisao/la:
onsarh je napisao/la::lol:
Prvi test Mačve: Sloboda iz Tuzle prejaka

https://www.tvarenasport.com/vesti/fudb ... le-prejaka
:?: :think:
Pa Mačva u ovom trenutku ima mnogo jaču i bolju ekipu, Slobodi otisli svi bitniji igraci, ocito da ovi sa Arene nisu upoznati sa tim :mrgreen:
Slava rodu, slava Svarogu, Slava Perunu, SLAVA SLAVENSKOM RODU !

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Brcanskamalta » 27 jun 2019, 15:30

Pa trenutno smo bili bolji, bolje odigrali, bili trenutno prejaki da oni nesto ucine u tih 90 min...Da igramo sutra mozda bi nas rasuli ljudi odkud znas.
Sta su trebali napisati, raspala sloboda iznenadila mocnu macvu
... :rol:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
avenija
Postovi: 13624
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 27 jun 2019, 19:25

Musija prodao Boju za poslovni prostor na sjeveru Grbavice..Ide tu MGM FARM apoteka...
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

061657451
Postovi: 507
Pridružen/a: 03 jul 2018, 23:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 061657451 » 27 jun 2019, 21:58

Široki Brijeg-Velež 1:3

Avatar
miky_hz
Postovi: 23117
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 27 jun 2019, 22:15

Fino Velez odigrao,znaci ipak sto je ekipa na okupu,vidi se da se znaju bas ,Siroki ce morati ovo do pocetka lige pojacati inace nevidim ih u top 4 trenutno,ali imaju do lige jos mjesec vjerujem da ce oni navuci vec neku ekipicu i ganjati tu Evropu.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la convict3583 » 27 jun 2019, 22:27

miky_hz je napisao/la:Fino Velez odigrao,znaci ipak sto je ekipa na okupu,vidi se da se znaju bas ,Siroki ce morati ovo do pocetka lige pojacati inace nevidim ih u top 4 trenutno,ali imaju do lige jos mjesec vjerujem da ce oni navuci vec neku ekipicu i ganjati tu Evropu.
Pa to je najvece pojacanje kad ekipq ostane na okupu mislim da je to jwdino velez i celik i mislim borac uspio.
Naravno Celik se jos dosta dobro pojacao a bice jos pojacanja u Turskoj a samo jedan igrac iz prosle swzone fali tako nas vidim u vrhu ove god akB :salut:

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Drape » 27 jun 2019, 23:08

Bivši trener Zrinjskog Miše sad je selektor Turkmenistana :hmmmmm:
- Sandro Tomić, moj trener vratara u reprezentaciji, te izbornik futsal reprezentacije Robert Grdović i ja zajedno živimo u stanu od 300 kvadrata u glavnom gradu. Život je prekrasan, nema nijedne zamjerke. Vozač nas čeka za prijevoz kamo poželimo, a cijene su nezamislive za naše prilike. Pet ljudi se pošteno najede za 100 kuna. I to ne bilo gdje, već s biftekom u restoranu. Biftek je dva dolara, a gorivo, čekajte da preračunam. Sve je u Turkmenistanu u dolarima, a gorivo dođe 5 centi. Ako se ne varam oko 30 lipa kod nas.

Nema se tu što dodati, trebalo bi se preseliti u Turkmenistan kada je sve tako jeftino.

- Režije su godišnje 15-ak dolara. Četvrta su zemlja na svijetu po zalihama prirodnog plina. Bogata zemlja o kojoj se u Hrvatskoj zna malo i ništa. A život je zaista ugodan, premda su temperature ljeti nepodnošljive. Dosežu i 55 stupnjeva, ali postoji klima u svakom prostoru. Kažu da ljudi preko noći ostave auta upaljena da im klima radi kako bi ujutro mogli voziti po velikim temperaturama. Zbog vrućine su i automobili uglavnom bijele boje.

Može li se u Turkmenistanu više zaraditi nego u Hrvatskoj ili BiH gdje ste do sada radili?

- Bolje se zaradi u Turkmenistanu, zato ću se potruditi rezultatima doći do produženja ugovora. Za Turkemenistance je velika stvar što im je izbornik došao iz doprvaka svijeta, ali mora ipak reći da su hrvanje, boks, judo sportovi koji plijene najviše pozornosti. Nogomet je ipak 135. na svijetu.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 27 jun 2019, 23:36

Drape je napisao/la:Bivši trener Zrinjskog Miše sad je selektor Turkmenistana :hmmmmm:
- Sandro Tomić, moj trener vratara u reprezentaciji, te izbornik futsal reprezentacije Robert Grdović i ja zajedno živimo u stanu od 300 kvadrata u glavnom gradu. Život je prekrasan, nema nijedne zamjerke. Vozač nas čeka za prijevoz kamo poželimo, a cijene su nezamislive za naše prilike. Pet ljudi se pošteno najede za 100 kuna. I to ne bilo gdje, već s biftekom u restoranu. Biftek je dva dolara, a gorivo, čekajte da preračunam. Sve je u Turkmenistanu u dolarima, a gorivo dođe 5 centi. Ako se ne varam oko 30 lipa kod nas.

Nema se tu što dodati, trebalo bi se preseliti u Turkmenistan kada je sve tako jeftino.

- Režije su godišnje 15-ak dolara. Četvrta su zemlja na svijetu po zalihama prirodnog plina. Bogata zemlja o kojoj se u Hrvatskoj zna malo i ništa. A život je zaista ugodan, premda su temperature ljeti nepodnošljive. Dosežu i 55 stupnjeva, ali postoji klima u svakom prostoru. Kažu da ljudi preko noći ostave auta upaljena da im klima radi kako bi ujutro mogli voziti po velikim temperaturama. Zbog vrućine su i automobili uglavnom bijele boje.

Može li se u Turkmenistanu više zaraditi nego u Hrvatskoj ili BiH gdje ste do sada radili?

- Bolje se zaradi u Turkmenistanu, zato ću se potruditi rezultatima doći do produženja ugovora. Za Turkemenistance je velika stvar što im je izbornik došao iz doprvaka svijeta, ali mora ipak reći da su hrvanje, boks, judo sportovi koji plijene najviše pozornosti. Nogomet je ipak 135. na svijetu.

on je na nekim drogama


https://www.expatistan.com/cost-of-livi ... rrency=BAM
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UstanikSBII » 28 jun 2019, 00:05

miky_hz je napisao/la:Fino Velez odigrao,znaci ipak sto je ekipa na okupu,vidi se da se znaju bas ,Siroki ce morati ovo do pocetka lige pojacati inace nevidim ih u top 4 trenutno,ali imaju do lige jos mjesec vjerujem da ce oni navuci vec neku ekipicu i ganjati tu Evropu.
Trener je probao juniore i pridošlice kako je najavljeno u da vidi tko će dalje na pripreme sa ekipom! Ne vidim po čemu je Široki pretjerani izgubio od bitnih igrača otišli su Marković, Ćorluka i Bilobrk ostalo sve što je otišlo nije ni igralo kvalitetno! Moguće do Europe da slete još 2/3 igrača i sigurno da ćemo do početka prvenstva imati ekipu koja će se ponovo boriti za top 4!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”