Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Kevin » 21 jun 2011, 21:10

ja da Eronet ovamo dere nas u Hercegovini sa svojim tarifama i sponzorira ligu..oce k..c...neka bude sponzor BHT..a ima i jacih firmi od eroneta (aluminij, feal)..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
Megamon
Postovi: 4944
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Megamon » 21 jun 2011, 21:11

Kevin je napisao/la:ja da Eronet ovamo dere nas u Hercegovini sa svojim tarifama i sponzorira ligu..oce k..c...neka bude sponzor BHT..a ima i jacih firmi od eroneta (aluminij, feal)..
Sto bi mi trosili svoje kad mozemo "tudje" :lol:
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

jubitubi
Postovi: 1406
Pridružen/a: 15 jan 2011, 10:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la jubitubi » 21 jun 2011, 21:24

Neka m:tel bude sponzor. :mrgreen:

fanatic
Postovi: 1139
Pridružen/a: 25 mar 2008, 23:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la fanatic » 21 jun 2011, 21:24

ŠB.TRN je napisao/la:Pohvale za temu a Eronetu želim sve najgore,dok ne spusti cijene.Kakve oni imaju cijene to nema nitko,kao sto rekoh nak propadnu!!! Bilo kakav sponzor je dobar,pa nek prvo mjesto bude nagrada 200 tisuca i tako dalje a ne kao do sada mizerni neki iznosi!!!
Vjeruj da je eronet mila majka kako bht dere :)

Ideja odlicna, jos ako se sprovede u djelo pa sljedecce sezone gledamo HT Eronet Ligu na tv-u svaki vikend..i to 3-4 tekme

Avatar
nostradamus
Postovi: 347
Pridružen/a: 03 mar 2011, 21:05
Lokacija: PIROTA vas najveći kompleks

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la nostradamus » 21 jun 2011, 22:41

Ma treba samo sto vise sponzora ,to je potez,ko god hoce to da bude VISE JE NEGO DOBRO DOSAO.Svaka cast i Osimu i Eronetu .U ovu pricu treba ukljuciti sva 3 telekoma ,elektrodistribucije,sva jaka drzavna,a pogotovo privatna preduzeca i da to bude primarni cilj celnih ljudi u savezu,da traze zainteresovane da rade svoj posao i mozda onda od ovoga i bude nesto.Obavezno ukljuciti medije i za pocetak ne traziti sad od ljudi neka sredstva ogromna za prava prenosa,dok to sve ne podignemo na neki nivo.Ma i ove nase politicare koji mogu pomoci,ako treba ukljuciti.Zasto da ne.Svakako nam je sve politika,pa ako je vec to tako zasto to ne iskoristiti.Nek bar rade nesto korisno.Zadnje sto nam treba je da se sad pocne pametovati kako neko treba ili ne treba da ucestvuje u ovome.Ma ko god je zainteresovan treba mu otvoriti vrata.Jednostavno se mora pronaci neki finansijski interes, nesto za sta ce se i klubovi boriti,i od cega ce i oni ubirati sredstva ,a ne da su se prisiljeni baviti ,pa zasto ne reci ,cesto i necasnim radnjama samo da prezive.Ja znam da je to tesko u ovo vrijeme, ali je najbitnije ukljuciti NOVAC u igru .Jer samo tako ce nam u ligi igrati kvalitetniji igraci,i nece biti prisiljeni da vec poslije jedne,dvije solidne sezone idu u neke VUKOJEBI:E,za male pare, i tamo zauvjek propadnu pa se onda vise nikad i ne cuje za njih.Pa da postanemo bar malo konkurentni u Evropi,i zasto to ne reci ,iako je to iz ovog ugla utopija,da se ako bog da i neki nas klub plasira u neko evropsko takmicenje.Pa nije ni ta Rumunska, Srpska,Hrvatska,Izraelska liga mnogo bolja od nase pa opet nekako ti njihovi klubovi izidju u ta takmicenja.Nije to bas tako daleko kako se trenutno cini,samo treba malo vise da se radi,a malo manje ovih nasih kocnicara,kojima nista ne valja i koji bi sve unistili i prije nego sto se i pokusalo.Ma jednostavno ljudi mora biti bolje, jer od ovoga jednostavno gore ne moze...
Otkako je stari Travnik nastao ovakav svjet jos nije rastao ,a mene dugo bilo nije.....

Avatar
bordo_Sarajevo
Postovi: 1918
Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la bordo_Sarajevo » 21 jun 2011, 23:00

odlicna ideja ovo za eronet, podrzavam
Sjever pamti te, PULJICU VEDRANE !!

Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!

nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..

Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!

Avatar
Urban
Postovi: 359
Pridružen/a: 21 avg 2009, 12:57

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Urban » 21 jun 2011, 23:08

Ideja odlicna , bitno je da se realizuje sad ko ce bit sponzor nije bitno ovakav razvoj situacije donijet ce poboljsanje kvaliteta kako fudbala tako i finansija svih klubova u svakom pogledu . Nadam se da ce doci do realizacije :)
IVICA OSIM :" ONAJ KO NE MOŽE DA TRČI , NE MOŽE NI DA IGRA , PADA I TAKTIKA , PADA SVE U VODU "

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la ŠB.TRN » 22 jun 2011, 00:31

Ma nitko ne dere cijene kao Eronet.Ajd nek netko iz Širokog kaze na koji no operater sad nasi prelaze masovno????Mislim na MTEL jel to srpski ili neki drugi nemam pojma,uglavnom znam da je ovaj naš najskuplji daleko!!!

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Kevin » 22 jun 2011, 08:29

m:tel

nego pogledaj ovo: oni u hrv se gonjaju em 0,17 lipa em 0,18, to znaci maltene oko 0,04pf naske da je cijena poziva..a kod nas 0,22pf sto znaci negdje oko 0,88 lipa...eto di smo i sta znaci kad nema konkurencije

al necemo o tome.. :)
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

SrdjanBL
Postovi: 707
Pridružen/a: 20 maj 2010, 08:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la SrdjanBL » 22 jun 2011, 08:32

Ma najveca je smijurija sto izmedju nasa tri telekoma imas roming :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kad staru zovem da vidim sta radi koda zovem iz Hrv. ili Srb. a u istom smo gradu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Definitivno bi bio pravi potez da liga ima generalnog sponzora mo ko to bio, nebi se slozio da to bude BHT jer ta firma godinama posluje u ogromnom minusu, tako da nebi imali neke vajde od tog spozorstva, njih treba ostaviti kao mediskog spozora, vide se na cijelij teritoriji BIH, ali nikako kao generalnog 8-)

Avatar
bordo_Sarajevo
Postovi: 1918
Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la bordo_Sarajevo » 22 jun 2011, 08:38

SrdjanBL je napisao/la:Ma najveca je smijurija sto izmedju nasa tri telekoma imas roming :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kad staru zovem da vidim sta radi koda zovem iz Hrv. ili Srb. a u istom smo gradu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Definitivno bi bio pravi potez da liga ima generalnog sponzora mo ko to bio, nebi se slozio da to bude BHT jer ta firma godinama posluje u ogromnom minusu, tako da nebi imali neke vajde od tog spozorstva, njih treba ostaviti kao mediskog spozora, vide se na cijelij teritoriji BIH, ali nikako kao generalnog 8-)
gdje se mogu vidit cifre ?
Sjever pamti te, PULJICU VEDRANE !!

Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!

nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..

Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!

SrdjanBL
Postovi: 707
Pridružen/a: 20 maj 2010, 08:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la SrdjanBL » 22 jun 2011, 08:48

Ne znam, ali sam gledao na ATV Banjaluka u emisiji Dosije prije par mijeseci, ili cak prosle godine, da su u totalnoj dibiozi, i da su trazili povecane TV preplate da bi pokrili svoj minus tokom godine.

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Kevin » 22 jun 2011, 08:50

SrdjanBL je napisao/la:Ne znam, ali sam gledao na ATV Banjaluka u emisiji Dosije prije par mijeseci, ili cak prosle godine, da su u totalnoj dibiozi, i da su trazili povecane TV preplate da bi pokrili svoj minus tokom godine.
ko jos placa TV pretplatu??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
bordo_Sarajevo
Postovi: 1918
Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la bordo_Sarajevo » 22 jun 2011, 08:50

SrdjanBL je napisao/la:Ne znam, ali sam gledao na ATV Banjaluka u emisiji Dosije prije par mijeseci, ili cak prosle godine, da su u totalnoj dibiozi, i da su trazili povecane TV preplate da bi pokrili svoj minus tokom godine.
ti rece ogromni minus, pa sam zelio da vidim te cifre, hajd barem je jos uvjek u nasim rukama ;)
Sjever pamti te, PULJICU VEDRANE !!

Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!

nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..

Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!

Avatar
babilonTM
Postovi: 974
Pridružen/a: 03 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la babilonTM » 22 jun 2011, 10:02

SrdjanBL je napisao/la:Ne znam, ali sam gledao na ATV Banjaluka u emisiji Dosije prije par mijeseci, ili cak prosle godine, da su u totalnoj dibiozi, i da su trazili povecane TV preplate da bi pokrili svoj minus tokom godine.
Jel fakat misliš da bi neki medij u RS objavio da bilo šta na nivou Federacije ili na nivou cijele države posluje pozitivno. I pored toga sam svjestan da stvari u BHT nikako nisu dobre, od osoblja, opreme, sve je na veoma niskim granama. Ipak mislim da ni HT Eronet nije sponzor po mjeri.
Željo je klub koji se voli u cijelom svijetu !

SrdjanBL
Postovi: 707
Pridružen/a: 20 maj 2010, 08:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la SrdjanBL » 22 jun 2011, 10:28

Pa da znao sam..... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Alternativna televizija BL je potpuno nezavisni i privatni medij, prvi takve vrste u RS, medij koji je u nemilosti vlasti, medij kojima Mile ne daje intrvju, jedini medij u RS kojem ja vjerujem. Ali dobro, mi vas "mrzimo" :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Kevin » 22 jun 2011, 11:57

kako izgledaju ekipe, mislim ove u vrhu i koje igraju Europu, sa eventualnim pojacanjima jos u Širokom i Sarajevu..a ekipe su ostavile dosta kadra..moglo bi nas čekat jedna dobra sezona sljedeća..i neizvjesna..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
Megamon
Postovi: 4944
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Megamon » 22 jun 2011, 11:59

Kevin je napisao/la:kako izgledaju ekipe, mislim ove u vrhu i koje igraju Europu, sa eventualnim pojacanjima jos u Širokom i Sarajevu..a ekipe su ostavile dosta kadra..moglo bi nas čekat jedna dobra sezona sljedeća..i neizvjesna..
Nama niko nije otis'o,vama osim Zakarica je li neko ?
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 777
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la gospodin Seljakovic » 22 jun 2011, 12:04

to je odlicno sto se tice sponzora, bit ce koliko toliko para .. ja se nadam da cemo jednom imat i normalnu ligu, s ovim sad se vidi mali korak prema naprijed .. dosadasnji rad cemo provjerit u Europskim iskusenjima, nadam se da ce bar jedan od tri kluba stic do play offa iako se to cini apsurdnim .. i jednog dana kad bi smanjili ligu na 10 klubova mogi bi igrat jednu utakmicu u nocnom terminu petkom, dvije subotom, dvije nedjeljom i sve da bude na prijenosu .. ukoliko budemo imali neku kvalitetu ljudi ce to moc vidjet i vratit se na stadione u kolikom tolikom broju

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - opcenito

Post Postao/la Kevin » 22 jun 2011, 12:09

Megamon je napisao/la:
Kevin je napisao/la:kako izgledaju ekipe, mislim ove u vrhu i koje igraju Europu, sa eventualnim pojacanjima jos u Širokom i Sarajevu..a ekipe su ostavile dosta kadra..moglo bi nas čekat jedna dobra sezona sljedeća..i neizvjesna..
Nama niko nije otis'o,vama osim Zakarica je li neko ?
di je Zakarić otišao? :shock:

Zakrić igra i sljedeće kod nas..otišao jedino Bandović, ovo ostalo grijači klupa
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bagniadiluca, itatabisine, Tatamata1946 i 62 gosta.