Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8044
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rigoletto » 24 maj 2018, 18:46

Mexico je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la:
Mexico je napisao/la:Oni ce dat reflektore :urnebes: :urnebes: hajde ključeve 28,30,32 i 34 u ruke i odnijet rastavljenu konstrukciju i sijalice ispred gradske uprave :urnebes: :urnebes: :urnebes: vratite tuđe :rol:
Nek djavoli to na rukama iznesu do vrapcica ako vole klub kako se prica, zauzvrat ocistite vojnicko i isplatili ste sva cetri reflektora
Ne prica se nego se djeluje. Autobus,gomila crvenih noci,nedavno 200 milja za stolice skupili,sada se skupilo oko 40 milja za wc u prokromu. Krmak daleko ste vi od ljubavi koju mi imamo. Bolji ste u davanju pakasa :wave:
Eto taman ih spanerima zavezite za bus i goni preko sjevernog
goveđigulašmajka

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ANTIFA ! » 24 maj 2018, 18:47

Mexico je napisao/la:
Rigoletto je napisao/la:
Mexico je napisao/la:Oni ce dat reflektore :urnebes: :urnebes: hajde ključeve 28,30,32 i 34 u ruke i odnijet rastavljenu konstrukciju i sijalice ispred gradske uprave :urnebes: :urnebes: :urnebes: vratite tuđe :rol:
Nek djavoli to na rukama iznesu do vrapcica ako vole klub kako se prica, zauzvrat ocistite vojnicko i isplatili ste sva cetri reflektora
Ne prica se nego se djeluje. Autobus,gomila crvenih noci,nedavno 200 milja za stolice skupili,sada se skupilo oko 40 milja za wc u prokromu. Krmak daleko ste vi od ljubavi koju mi imamo. Bolji ste u davanju pakasa :wave:

Drugu Draganu Covicu. :kafa:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sviunapad1010 » 24 maj 2018, 18:50

avenija je napisao/la:“U Savezu postoje dvostruki standardi. Nekome se prijeti da se neće moći igrati utakmica, svaku smo igrali pod stresom da li ćemo stići isplatiti dugovanja. Mislim da se danas trebala donijeti konačna odluka. Ne znam zbog čega se i dalje ne zna kakvo je stanje. Stvarno mi je nejasno. Da smo mi bili u pitanju, presuda bi bila donesena odmah. Ovo je jasna poruka investitorima, ne dolazite u BiH, jer nećete biti tretirani pod jednakim uslovima”, ogorčen je Idrizović, koji je potom iznio šokantne tvrdnje da su se pojedini klubovi služili i falsifikovanjem dokumenata.

“Nama se nikada nije obezbijedila takva mogućnost da se nešto može prolognirati. Dat je rok i bio je uslov da se ne može odložiti niti jedan dan. Investitor je sve dugove pokrio, dobijena je licenca i ukoliko neko nije zaslužio, bilo bi fer odluka da nema pravo igrati naredne sezone. Investitor dolazi do informacije da se neki dokumenti falsifikuju. To investitora pogađa, traži odgovor od nas. Mislim na klubove da falsifikuju dokumente, takve priče kruže. Mi ne možemo dati adekvatan odgovor. Pitanje je zašto postoje dvostuki standardi. Da li moramo biti članovi partija, enetiteta, većina, manjina, čega više ne”, pita se razočarani Idrizović

Kriminalni savez, kakvi rokovi kurci palci
Hajd ba ne dipr. Ispali ste više nego zasluženo. A savez vas je gurao X puta već, a moguće i sada. Zato bolje :shh:
Jeste cigani u pm. Kako ste se otkrili sad ko ste i sta ste većina velika.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la YNWA » 24 maj 2018, 18:52

tuzlak1987 je napisao/la: Siguran sam da je u ovom slucaju se prvo desilo da je Dzidic prekrsio svoj ugovor tako sto nije ispunjavao obaveze, pa onda i Kostic u januaru kao i Fatis suspendovani od kluba. Tako da nema nikakve osnove da se njima isplati citav ugovor jer nisu ispunjavali svoje obaveze po ugovoru.
A ko i dobrom dijelu igraca u ligu uvijek nesto kasni, obaveze koje su zakasnjele Sloboda ne osporava. Da su oni odradili svoj ugovor i trazili sve sto su zaradili u trajanju ugovora davno bi to dobili.
Zasto u drugim ekipama niko ne raskida ugovore, a poznato je da je manje redovno nego u Slobodi?

Sta cemo sa tim da su neki igraci uzeli ratu ugovora za prvu polusezonu i samo otisli. Kako u ovoj ligi dokazati da igrac ne ispunjava obaveze do trenutka raskida i jel to nekom nekad uopste uspjelo od klubova? Dok se ne okonca postupak ti si clan kluba i kao suspendovan moras obavljati obaveze, a kada dobijes raskid onda idi u tuzbu. Ovdje se desilo nepostivanje ugovora i sa strane igraca dok je ugovor trajao.

Karic krene sa ekipom u Janju, usput ga neko nagovori, on ode. Ali dobro. Igrac ode iz kluba na dan utakmice, sa prvom ratom ugovora i klub tu ne moze nista iako je mislim njemu do utakmice sve zivo bilo isplaceno.

Isto gdje je tu tolerancija igraca prema novom poslodavcu. Stari otisao, a oni mnogi nisu dali novom ni 10 dana da se sabere i to rijesi, nisu ni popricali. Mehidic, Djidic, Karic odmah su odlazili. Azmir im obecavao, a onda ispade eto kriv Mujkanovic jer se sa njima ne moze normalno. Oni mogu reci nije ispostovano ali sve u saradnji sa Husicem. Nije Mujaknovic kriv za to jer treba vremena da se to poslozi i ko je ostao normalno i imao strpljenja u konacnici ce svaku marku biti isplacen. Kostic je odmah u januaru trazio neke velike pare iako ih nije bilo u klubu, sa namjerom isao da iscenira sve ali dobro. Da je ostao do kraja sezone niko mu ne bi osporio nista.
Dzidic igrao nekoliko mjeseci, a nije ga Husic osigurao, i kako je onda on prvi prekrsio ugovor ? I ako se vratis na desavanja kad je odlazio Husic, vidjeti ces da je Dzidic pricao i sa mackom, imas njegove izjave nakon sto je otisao o kabadahiji senadu, koji misle da moze ko sa radnicima, na silu. Isto za Karica, i on nije bio osiguran, znaci da nije prvi prekrsio ugovor, e sad mozesmo mi pricati, kako je ista situacia u drugim klubovima, i o tome kakvi su ljudi Karic i Dzidic, ali to je potpuno nebitno kada pricamo o tome ko je prvi prekrsio ugovor, i ko je cist pred zakonom.

Za Kostica i Fatica je jos gora situacija po Slobodu, pa pogledaj ugovor koji je sklopio sa Kosticem Husic, i kad je on trebao dobiti ratu, a kad se zakacio sa novom upravom zbog te rate, pola godine Sloboda nije postovala ugovor, a koliko znam Fatic od Husica nije dobio nijednu platu, znaci Sloboda je ta koja nije prva ispostovala ugovor, ovi tuzili i normalno presuda bila u njihovu korist.

Imas 5-6 klubova u ligi iz kojih igraci ne mogu otici kad zele, iz svih ostalih klubova mogu, iz Slobode moze svaki igrac otici, mislis da su nekoga prijavili, i da im ne moze otici ko Piric? Ordagic ovu ligu igrao 5-6 godina a nema ni dana staza, nijedan ga klub nije osigurao, mogao uzeti papire iz svih klubova da je htio otici na taj nacin. Ali imas igraca koji su spremni napustiti klub na taj nacin, pogotovo ako sa njim malo zaratis, i glumis kabadahiju.

Odgodili su da klubovi dobiju jos jednu sansu da uplate ili se dogovore sa igracima, najbolje po klubove moze biti da dobiju uslovnu licencu, a i tada nece zaigrati dok ne isplate dug.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la nickiZe88 » 24 maj 2018, 18:53

sviunapad1010 je napisao/la:
avenija je napisao/la:“U Savezu postoje dvostruki standardi. Nekome se prijeti da se neće moći igrati utakmica, svaku smo igrali pod stresom da li ćemo stići isplatiti dugovanja. Mislim da se danas trebala donijeti konačna odluka. Ne znam zbog čega se i dalje ne zna kakvo je stanje. Stvarno mi je nejasno. Da smo mi bili u pitanju, presuda bi bila donesena odmah. Ovo je jasna poruka investitorima, ne dolazite u BiH, jer nećete biti tretirani pod jednakim uslovima”, ogorčen je Idrizović, koji je potom iznio šokantne tvrdnje da su se pojedini klubovi služili i falsifikovanjem dokumenata.

“Nama se nikada nije obezbijedila takva mogućnost da se nešto može prolognirati. Dat je rok i bio je uslov da se ne može odložiti niti jedan dan. Investitor je sve dugove pokrio, dobijena je licenca i ukoliko neko nije zaslužio, bilo bi fer odluka da nema pravo igrati naredne sezone. Investitor dolazi do informacije da se neki dokumenti falsifikuju. To investitora pogađa, traži odgovor od nas. Mislim na klubove da falsifikuju dokumente, takve priče kruže. Mi ne možemo dati adekvatan odgovor. Pitanje je zašto postoje dvostuki standardi. Da li moramo biti članovi partija, enetiteta, većina, manjina, čega više ne”, pita se razočarani Idrizović

Kriminalni savez, kakvi rokovi kurci palci
Hajd ba ne dipr. Ispali ste više nego zasluženo. A savez vas je gurao X puta već, a moguće i sada. Zato bolje :shh:
Jeste cigani u pm. Kako ste se otkrili sad ko ste i sta ste većina velika.
Sad kad placamo sve uredno, sto smo cigani? Sto su nama svake sedmice odredjivali rok i ukoliko se do tog perioda ne uplati odredjena suma novca nece se odigrati utakmica, a sad glavna utakmica, utakmica sezone u kojima svako treba da izmiri svoje obaveze jer je ovo najbitnije pitanje lige, dozvoljava se nekakvo prolongiranje :roll: smijesno

Avatar
samocelik
Postovi: 6036
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samocelik » 24 maj 2018, 18:59

Jašta smo nego cigani. I ja bih volio da igramo naredne sezone PL da Sloboda ne dobije licencu da oni igraju Federalku.Sve eto i da bude tako ima da se pokrijemo najdebljim jorganom i uvučemo u rupe narednih 10 godina.Trpali su nas prošle sezone na Bilinom skoro svi da ne govorim van Zenice. Kažem super bi bilo da igramo PL ali tišu mišu ;)
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 maj 2018, 18:59

@YNWA
Pa dobro ne sporim ali to je sve u dogovoru i namjerno da se rasturi Sloboda ali dobro. Platiti ce se ali neka se zna sta su radili i da to nije slucajno. Najlakse je svaliti na Mujkanovica i na to se ljudi lijepe. Dobar dio igraca nije osiguran, ovi se mogu vaditi da je to jer je Mujkanovic nekorektan ali nije to. Jer da su ostali do kraja sezone sada on ne bi nikakve probleme pravio, njih je neko usmjerio iako je praksa da tek nakon ugovora igraci tuze klub njima se nije ostajalo da odigraju tu sezonu za Slobodu. Azmir zafrkao i sada sve na nas al dobro. Da je Azmir ostao ne bi im smetalo ni sto nisu prijavljeni, a ovako su digli ruke, sumnjivo i nekorektno.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 24 maj 2018, 19:03

tuzlak1987 je napisao/la:@YNWA
Pa dobro ne sporim ali to je sve u dogovoru i namjerno da se rasturi Sloboda ali dobro. Platiti ce se ali neka se zna sta su radili i da to nije slucajno. Najlakse je svaliti na Mujkanovica i na to se ljudi lijepe. Dobar dio igraca nije osiguran, ovi se mogu vaditi da je to jer je Mujkanovic nekorektan ali nije to. Jer da su ostali do kraja sezone sada on ne bi nikakve probleme pravio, njih je neko usmjerio iako je praksa da tek nakon ugovora igraci tuze klub njima se nije ostajalo da odigraju tu sezonu za Slobodu. Azmir zafrkao i sada sve na nas al dobro. Da je Azmir ostao ne bi im smetalo ni sto nisu prijavljeni, a ovako su digli ruke, sumnjivo i nekorektno.
Vi ste krivi sto se sjednica odgodila izmorili ste ljude tamo koliko kukate :urnebes: :rol:

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Brcanskamalta » 24 maj 2018, 19:15

tuzlak1987 je napisao/la:@YNWA
Pa dobro ne sporim ali to je sve u dogovoru i namjerno da se rasturi Sloboda ali dobro. Platiti ce se ali neka se zna sta su radili i da to nije slucajno. Najlakse je svaliti na Mujkanovica i na to se ljudi lijepe. Dobar dio igraca nije osiguran, ovi se mogu vaditi da je to jer je Mujkanovic nekorektan ali nije to. Jer da su ostali do kraja sezone sada on ne bi nikakve probleme pravio, njih je neko usmjerio iako je praksa da tek nakon ugovora igraci tuze klub njima se nije ostajalo da odigraju tu sezonu za Slobodu. Azmir zafrkao i sada sve na nas al dobro. Da je Azmir ostao ne bi im smetalo ni sto nisu prijavljeni, a ovako su digli ruke, sumnjivo i nekorektno.
Ti (medjede i vrijedjacu te svaki put jer si se prodo politici a znamo da si jeftin i sta ti daju ali neka)moras da svatis, da nam niko nista ne bi mogao i da bi sve bezbolnije bilo da imamo sredjen klub.
Husica nema dvije godine.
Zasto se ne mozemo uclaniti u svoj klub jos uvjek.
Zasto ne raspravljaju i ne mjenjaju statut star ko biblija .
U tom statutu ne definisu uslove clana skupstine a ne ko na pijaci znam ga ja dobar cojk.
Zasto nemamo jasno definisane obaveze predsjednika UO i finansijske obaveze prema klubu.
Zasto izmjenom statuta ne zabrane pozajmice.
Zasto ti predsjednik dvije godine ne placa logo na dresu.
Zasto nema finansijskog izvjestaja
Koliki je budzet,odakle se punio budzet
Koliko je ko ucestvovao i kako (sponzor,pozajmica blabla)koliki su rashodi kako kome koliko i zasto....
Klub ti je opcenito u rasulu ti se uhvatio politike.
Yebo ti komunjare sestru.
Sve se ovo moglo rijesiti za dvije godine.....vecina...
Koliko skupstina ucestvuje u finansiranju kluba...
Pa ulicari i kabadahije u skupstini. ...
Fokus prebacujes na manje stvari.
Oni umjesto da se konkretnim potezima suprostave Husicu oni mu olaksali.
Reviziju ne smiju uraditi jer kriju klosare kriminalce koji su klub doveli pred gasenje...davno prije Azmira...I niko nikada nece odgovarati...
A sve zbog takvih ko ti...prodane duse
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 24 maj 2018, 19:50

Ovi iz Tuzle imaju ozbiljnih problema svi su protiv njih vidim na njihovoj temi zbog njihovi dugova kriv Azmir,Celik,Zenica,Turska,Fifa,Uefa a ispravni im ovi u upravi sto su ih doveli u ovakvu situaciji

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Bronson » 24 maj 2018, 19:53

samoposteno je napisao/la:Ovi iz Tuzle imaju ozbiljnih problema svi su protiv njih vidim na njihovoj temi zbog njihovi dugova kriv Azmir,Celik,Zenica,Turska,Fifa,Uefa a ispravni im ovi u upravi sto su ih doveli u ovakvu situaciji
Njima su i vanzemaljci krivi :D
Pusti ih neka kukaju :D
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 24 maj 2018, 19:55

Bronson je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:Ovi iz Tuzle imaju ozbiljnih problema svi su protiv njih vidim na njihovoj temi zbog njihovi dugova kriv Azmir,Celik,Zenica,Turska,Fifa,Uefa a ispravni im ovi u upravi sto su ih doveli u ovakvu situaciji
Njima su i vanzemaljci krivi :D
Pusti ih neka kukaju :D
Covjece kukaju vise nego kakva ciganka kad joj covjekov .urac zavrsi u tudjoj .icki :urnebes: :rol:

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la BatistutA19 » 24 maj 2018, 19:57

Meni su smijesni ovi postali tuzlaci njima svako kriv samo oni nisu krivi.Ok mi na zelenom terenu nismo zasluzili opstanak i treba da igramo federalnu ligu al covjece nema nista Celik sa vasom licencom IMAS KONACNU IZVRSNU PRESUDU OD UEFE i najgore sto su to strani drzavljani kojim duguje Sloboda i takvi su zasticeni od UEFE a ne od saveza,to sto vama Mujkanovic prica bajke neka to vi zadrzite za sebe al ne krivite druge nego svoje krivite.Za Borca ne znam ko njima moze dat te pare..i oni istu imaju stvar konacnu izvrsnu presudu s Dzajom ..Tuzlaci mi dodji ko srbi citav svijet je protiv njih i niko nije upravu samo oni su upravu..
Za licencu ce mo vidjet ja bi licno volio da dobiju i Sloboda i Borac a ko ne dobije nije im Celik kriv nije im savez kriv nego konacne izvrsne presude koje moraju isplatit ukoliko zele Premijer ligu igrat..

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Skver » 24 maj 2018, 19:58

Sto onaj advokat iz Zenice plače....ko mu kriv, sta nije uredu...investitor hoce da Celik ostane u PL ?
🔴⚫️

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 24 maj 2018, 20:00

Skver je napisao/la:Sto onaj advokat iz Zenice plače....ko mu kriv, sta nije uredu...investitor hoce da Celik ostane u PL ?
Naravno da hoce i ostat cemo jer mnogo smo jaki nemogu se sa nama igrat nismo mi vi

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Skver » 24 maj 2018, 20:03

samoposteno je napisao/la:
Skver je napisao/la:Sto onaj advokat iz Zenice plače....ko mu kriv, sta nije uredu...investitor hoce da Celik ostane u PL ?
Naravno da hoce i ostat cemo jer mnogo smo jaki nemogu se sa nama igrat nismo mi vi
Vidjeli smo koliko ste mnogo jaki....prejaki ste.....
🔴⚫️

Avatar
avenija
Postovi: 13644
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 24 maj 2018, 20:04

Skver je napisao/la:Sto onaj advokat iz Zenice plače....ko mu kriv, sta nije uredu...investitor hoce da Celik ostane u PL ?
kod nas dodje gazda i iskesa 400 k za 7 dana a vi kmecite pred faraonom de nam 100 k kmeeee glasacemo za tebe kmeeeeee
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 24 maj 2018, 20:05

Sad treba jedno pismo uputit u Fifu-Uefu da se ne postuju pravila i njene odluke pa da u utorak sa kokicama cekamo rasplet situacije

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 maj 2018, 20:07

Sloboda je dogovorila i dobila, Borac je na raspravi ali produzena do utorka sjednica.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 24 maj 2018, 20:09

tuzlak1987 je napisao/la:Sloboda je dogovorila i dobila, Borac je na raspravi.
Da si ti ziv i zdrav sjednica je gotova davno i dobio je samo Celik bez dogovora platio dugove i dobio

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: club21 i 56 gostiju.