Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Signore » 24 maj 2018, 20:48

prisonbreak je napisao/la: Zvao igrace i isplacivao koji nisu ni tuzili da se rjese. Cak je uplatio sam od sebe dio poreza. I mi smo svi iznenađeni, iskreno.
Koliki je dug bio i koja cifra je za sad rijesena? Ja sam vazda govorio da komsiluk nece igrat cvajtu ni da ispadne :lol: :lol:

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 24 maj 2018, 20:51

Signore je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la: Zvao igrace i isplacivao koji nisu ni tuzili da se rjese. Cak je uplatio sam od sebe dio poreza. I mi smo svi iznenađeni, iskreno.
Koliki je dug bio i koja cifra je za sad rijesena? Ja sam vazda govorio da komsiluk nece igrat cvajtu ni da ispadne :lol: :lol:
400k za sedam dana iako nije trebalo to sve uplatit

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HeraklitMracni » 24 maj 2018, 20:59

Pa da nisu hijene se okupile oko Aydina na pocetku sezone i da je neki sposoban covjek gradio ekipu a imao je sve uslove za to , Celik bi hladno ostao , ovako neko mu uvalio igrace , al nema veze , godina se moze istrpit , taman da se uhoda oko BiH uslova i td ...
Savez ce ici da Celik opstane ako ne opstane onda ce Celik biti zasticen u Federalnoj i sumnjam da ce moci sudije protiv Celika !

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Bronson » 24 maj 2018, 21:05

HeraklitMracni je napisao/la:Pa da nisu hijene se okupile oko Aydina na pocetku sezone i da je neki sposoban covjek gradio ekipu a imao je sve uslove za to , Celik bi hladno ostao , ovako neko mu uvalio igrace , al nema veze , godina se moze istrpit , taman da se uhoda oko BiH uslova i td ...
Savez ce ici da Celik opstane ako ne opstane onda ce Celik biti zasticen u Federalnoj i sumnjam da ce moci sudije protiv Celika !
Nece Celik ispasti ;)
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HeraklitMracni » 24 maj 2018, 21:07

Emir je trebao biti u Celiku sportski direktor , Aydin je ponudio duplo vise od Fk Sarajeva , al Sarajevo je Sarajevo :cool:

nagibBeg
Postovi: 351
Pridružen/a: 10 maj 2018, 20:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la nagibBeg » 24 maj 2018, 21:08

Čelik ispada ;)

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Brcanskamalta » 24 maj 2018, 21:10

nagibBeg je napisao/la:Čelik ispada ;)
Celik je vec ispao. ... ;)
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Bronson » 24 maj 2018, 21:13

Brcanskamalta je napisao/la:
nagibBeg je napisao/la:Čelik ispada ;)
Celik je vec ispao. ... ;)
:lolno:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

plavobeli
Postovi: 203
Pridružen/a: 29 jan 2018, 11:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la plavobeli » 24 maj 2018, 21:19

Sta se citav dan ovi iz Zenice i Tuzle podjebavaju?Jedni ispali,drugi pred ispadanjem.Liga 10 i fajront,pa neka i jedni i drugi igraju na Vemblju u Zivinicama,Parku Princeva u Orasju itd.
PS:Skidajte Celik sa foruma PL,jel su oni od subote zvanicno cvajtara.

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la flash84 » 24 maj 2018, 21:19

HeraklitMracni je napisao/la:Pa da nisu hijene se okupile oko Aydina na pocetku sezone i da je neki sposoban covjek gradio ekipu a imao je sve uslove za to , Celik bi hladno ostao , ovako neko mu uvalio igrace , al nema veze , godina se moze istrpit , taman da se uhoda oko BiH uslova i td ...
Savez ce ici da Celik opstane ako ne opstane onda ce Celik biti zasticen u Federalnoj i sumnjam da ce moci sudije protiv Celika !
Čovjek ima 4 kluba, "fudbalski stručnjak" i neko mu uvalio 15 igrača :urnebes:

Joj ja ti ćuprije, prava politička. Ono vazda neke hijene, neke urote, vako, nako a nikad nigdje imena konkretnog. Jel Idrizović bio glavni? Jest! Jel on dovodio igrače? Jest? O čemu ti pričaš?

Vidim da imaš neke lične veze s tim ljudima al kao što sam ti već prije rekao oni se razumiju u fudbal ko Mare u kriv ****. Haj bolan dovest Musu da te vadi al poslije Muse Drljaču koji ima omjer od 0 pobjeda u PL do tog momenta, može samo budala.

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HeraklitMracni » 24 maj 2018, 21:26

“Svi oni koji žive u svojoj prošlosti, jako teško mogu zamisliti svoju budućnost, najbolje je da izvučemo neke pouke. Treba da se uvaži iskustvo i ono što je bilo, cijeli život čovjek uči na svojim greškama. Nažalost dosta smo vjerovali nekim ljudima, za koje smo mislili da se razumiju u nogomet, ali na kraju sam vidio da sam pogriješio i da smo prevareni po tom pitanju. Došli smo iz druge zemlje, kao jedan stranac ne možete odjednom promijeniti čitav sistem, pogotovo kada smo bili u teškoj situaciji i borbi za opstanak. Mi smo morali da nekom vjerujemo, nažalost neki su bili pravi ljudi, ali neki su izigrali naše povjerenje. Kao što znate ja se bavim nogometom u Belgiji, Turskoj i Makedoniji, znam sistem kako u tim zemljama funkcionira, ali u BiH nisam vidio ovako loš sistem”, ističe Olgun

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tareizo » 24 maj 2018, 21:31

plavobeli je napisao/la:Sta se citav dan ovi iz Zenice i Tuzle podjebavaju?Jedni ispali,drugi pred ispadanjem.Liga 10 i fajront,pa neka i jedni i drugi igraju na Vemblju u Zivinicama,Parku Princeva u Orasju itd.
PS:Skidajte Celik sa foruma PL,jel su oni od subote zvanicno cvajtara.
nasim ispadanjem i vi ste na gubitku ,al nes da skontas (dok je celik bio bilo vam sigurni 6 boba) :D ;)
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposteno » 24 maj 2018, 21:38

plavobeli je napisao/la:Sta se citav dan ovi iz Zenice i Tuzle podjebavaju?Jedni ispali,drugi pred ispadanjem.Liga 10 i fajront,pa neka i jedni i drugi igraju na Vemblju u Zivinicama,Parku Princeva u Orasju itd.
PS:Skidajte Celik sa foruma PL,jel su oni od subote zvanicno cvajtara.
Sto da ljudi rade dupli poso danas ga skinu sa foruma pl a u utorak ga moradnu vratit bolje je sacekat :D

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la sviunapad1010 » 24 maj 2018, 21:45

Bronson je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Nigdje nije zvanično objavljeno ništa. Kada se neko citira ne vadi se iz konteksta, ali to je to mutevelijizam zenički :kafa:
Nadajte se u nadi je i magarac crko. I dogovorite se više jesu li vam dobri turcin i fudo ili nisu. Na cemu ste vi led te yebo :lol:
Sta je mutevelija,znas li.
Nema on pojma, samo zna vrijedjati i prosipati suplju :D
@solinas ja to njima tako tepam mislim na ozračene :lol:

@bronson znamo ko je bio na hlađenju u banovicima za vrijeđanje i to na temi našoj.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Gradonacelnik » 24 maj 2018, 21:50

Rigoletto je napisao/la:
Mexico je napisao/la:Oni ce dat reflektore :urnebes: :urnebes: hajde ključeve 28,30,32 i 34 u ruke i odnijet rastavljenu konstrukciju i sijalice ispred gradske uprave :urnebes: :urnebes: :urnebes: vratite tuđe :rol:
Nek djavoli to na rukama iznesu do vrapcica ako vole klub kako se prica, zauzvrat ocistite vojnicko i isplatili ste sva cetri reflektora
Samo su na jednom od četri stari reflektori, tri su nova promjenjena prije pet godina. :stop: Znači đavoli mogu doći po pola jednog. :lol:
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

Avatar
Gradonacelnik
Postovi: 956
Pridružen/a: 21 maj 2017, 11:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Gradonacelnik » 24 maj 2018, 21:59

Mexico je napisao/la:Oni ce dat reflektore :urnebes: :urnebes: hajde ključeve 28,30,32 i 34 u ruke i odnijet rastavljenu konstrukciju i sijalice ispred gradske uprave :urnebes: :urnebes: :urnebes: vratite tuđe :rol:
Brato spremite metle i japanere, još jedna proslava prvaka je u toku. Treba neko poslje očistit. :urnebes: :urnebes:
Čuvali te zemljo usamljeni vuci, slavio ih narod, zvali se hajduci.

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la dvokorak » 25 maj 2018, 00:27

Celik ostaje 100%. A bas mi je krivo i nadao sam se njihovom ispadanju. Ako treba i Liga 13 ce da se igra zbog zen‘čkog velikana.
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 25 maj 2018, 00:29

dvokorak je napisao/la:Celik ostaje 100%. A bas mi je krivo i nadao sam se njihovom ispadanju. Ako treba i Liga 13 ce da se igra zbog zen‘čkog velikana.
Hahah ja iskreno mislim da tesko ostajemo, danas je savez mogao gurnut i vas i borac da su htjeli al izasli su vam u susret.

Ovaj novi Celik je potreban ovoj PL.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la drakensang » 25 maj 2018, 00:34

Gradonacelnik je napisao/la:
Mexico je napisao/la:Oni ce dat reflektore :urnebes: :urnebes: hajde ključeve 28,30,32 i 34 u ruke i odnijet rastavljenu konstrukciju i sijalice ispred gradske uprave :urnebes: :urnebes: :urnebes: vratite tuđe :rol:
Brato spremite metle i japanere, još jedna proslava prvaka je u toku. Treba neko poslje očistit. :urnebes: :urnebes:
Jel to znate kako vas je ugmr pocistio na benzinskoj kad su vam dokumenti ispadali poslije famozne sacekuse pa trazite usluge ciscenja :D Moze eto nas al obezbijedite nam par celavih ultras glavica da ispoliramo fino :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la dvokorak » 25 maj 2018, 00:36

prisonbreak je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:Celik ostaje 100%. A bas mi je krivo i nadao sam se njihovom ispadanju. Ako treba i Liga 13 ce da se igra zbog zen‘čkog velikana.
Hahah ja iskreno mislim da tesko ostajemo, danas je savez mogao gurnut i vas i borac da su htjeli al izasli su vam u susret.

Ovaj novi Celik je potreban ovoj PL.
U slucaju da prodje nama i Borcu ovo oko para treba vidjeti da mozda igraci nisu bili dopingovani! Ako i to ne upali treba vidjeti kakva je situacija sa nasim stadionom! Opasnost od urusavanja i tako to. A ako i to ne upsli, onda opleati po WWinu i pokusati iskopati kakve podatke o namjestanju utakmica od 1995. pa naovamo. Mora postojati neki nacin, BL mu patka.
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, obagol i 64 gosta.