Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Vanja8
Postovi: 10215
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Vanja8 » 11 avg 2019, 10:21

I nemojte pojedinci vrijedjati legende, poput Ivice Osima, bar on to ne zaslužuje...
Shvatam animozitet prema Amaru,jednim dijelom je i sam kriv, ali ime Ivice Osima postujte...
Bar je toliko taj covjek zaslužio...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 11 avg 2019, 10:23

16022019 je napisao/la:Liga je ove godina dosta jaca i kvalitetnija. Sve utakmice koje sam gledao su bile dinamicnije za razliku od prosle sezone.
Dobro dobro za sad, da se ne urekne samo :mrgreen:
Vanja8 je napisao/la:I nemojte pojedinci vrijedjati legende, poput Ivice Osima, bar on to ne zaslužuje...
Shvatam animozitet prema Amaru,jedenim dijelom je i sam kriv, ali ime Ivice Osima postujte...
Bar je toliko taj covjek zaslužio...
:bih:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 11 avg 2019, 10:24

Liga je extra a i posjeta je osjetno veća na početku, najgledanija smo liga u regionu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zip » 11 avg 2019, 11:01

Samo Zec je kvalitetan igrac. Ako ga zdravlje posluzi, cetvrto mjesto ce biti rjeseno prije zadnjeg kola :kafa:

veselizenicanin
Postovi: 6
Pridružen/a: 30 jul 2018, 00:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la veselizenicanin » 11 avg 2019, 11:25

HongKong je napisao/la:Mislim da su previse ocekivali navijaci Celika odjednom. Trebaju prvo zadrzati najbolje iz trenutne ekipe poput Jamka, Vrhovca, Pavlovica, ne znam ko im je jos dobar, ali Okic i onaj drugi na krilu, Grahovac isto tako mogu posluziti solidno. Onda popuniti rupe boljim igracima umjesto Isica, Perisica, Dedica. Ostaviti trenera da radi neko vrijeme s tom ekipom i onda ce imati mnogo vecu ulogu u ligi. Napisao je neko mislim danas previse se potencira da je liga u pet deka, Zeljo los, Zrinjski los, pitari losi, Siroki propada a ne znam ima li neko podatak kada se neko ubacio medju te 4 ekipe u vrhu. Jedino mi Sloboda pada na pamet onu jednu sezonu i Radnik kad je kup uzeo. Ipak tu ima nesto vise kvaliteta. Sigurno nije nesto specijalno, ali tako je. Citao sam dosta raje pise kako Zeljo nista ne igra, los, mrljav. Sve je to tacno, ali ko se sjeca i proslog Amarovog mandata zna da je tako bilo, pa opet bruka utakmica bez poraza, bruka utakmica bez primljenog gola, godinama bez poraza u kupu...Ono sto je kod njega bitno jeste fizicka sprema i disciplina u igri. Nece tu nikad biti neke ljepote, ali ce raditi posao i skupljati bodove. Danas dosta problema Celik pravio po bokovima, drugo poluvrijeme Asima Zeca koji je najvise stekao nazad i nije pomagao Stevanovicu(onaj lijevi bek Celika imao 34 centarsuta)prebacio lijevo gdje je Celik dosta manje napadao, Boju prebacio na desnu stranu da pomogne Stevanovicu, a gore Zeca i Krpica u napad. Ne sjecam se 2 centarsuta Celika s lijeve strane u drugom poluvremenu. Da ne pricamo da su u par minuta oba napadaca dobila sansu 1 na 1 s Pavlovicem. Uvijek skonta neku carlamu na terenu koja donese bodove. Vjerovatno ce i do kraja Zeljo isto igrati. Tvrdo, odgovorno i na misice.
Eto i taj losi Zeljo vec 4 utakmice nije primio gol. Koliko god neko osporavao protivnike treba se sjetiti da 90% ovih igraca danas prosle godine uveza 6 poraza protiv i ne bas boljih protivnika.
to je to, realno stanje Celika, ima tu more rupa i gresaka trenera sa presinog sa igracima koji to ne mogu iznijet, Zeljo bolji iskoristili ono sto Sarajevo nije, sudjenje je bilo klimavo tu se nema sta pricat pogotovo kod drugog gola, penal nijednima ne bi sviro dok se noge ne bi pocele lomit haman, Celik ekipa koja se gradi izgleda na dobrim.novim temeljima, vratila se publika cim se pocelo nesto radit, Zenica uvijek poznata po posjeti, pogotovo kad je Celik.u top 5 i kad se vidi da igraci ginu, ono gadzanje i zajebancije ne treba komentarisat...manijaci odlicna brojka i dobro navijanje( jear da se posebno naloze kad je Ze u pitanju koliko i mi kad dolaze ekipe iz Sa), (maloumni ce rec sta im se uvaljujes bla bla), borba za Evropu jos par pojacanja, lagano po stepenicu se uzdizat dok se pokrpi sve sto je SDA uradila Celiku, 11-12 milja nadam se da cemo i druge motivisat da idu na stadione i da obaramo jedni drugima posjecenost,VJECNO CEMO VOLJETI SAMO CELIK ZENICKI

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la JonSnow » 11 avg 2019, 12:54

Do ove utakmice sam prema Amaru imao neko poštovanje, jer očito je da zna šta radi i da kuži ovu ligu, ali sinoć je ispao veća seljačina i idiot od onih koji su ga gađali na tribinama. Stvarno moraš biti smeće da onako provociraš i da se poslije na presici pereš ko da ništa nije bilo.
Odović je za njega gospodin čovjek.

Sve u svemu zaslužena pobjeda Želje. Iskoristili su naš visoki presing i Zec nas je ubio kontrama. Razlika u spremi nije drastična, samo način igre kojeg gaji naš trener zahtijeva daleko veći fizičku spremnost, brže stopere i ozbiljnije bekove. Ovako ostavljaš previše prostora i ako ne zabiješ u prvih 25 min, u problemima si. Na tome se mora pod hitno raditi.
Željina slaba tačka je odbrana, posebno desni bek koji je plivao dobar dio utakmice. Kasnije je to malo zatvorio onaj plavi stoper, ali opet je bilo dosta prostora da se nešto napravi, samo Dedić koji je trebao podvaliti taj zadnji pas je totalno van forme. Pod hitno treba naći zamjenu za njega.

Suđenje je bilo kriminalno, što se tiče prvog gola mislim da nije bio ofsajd, a drugi je lakrdija. Bio sam tačno na mjestu gdje se vidio očigledan faul i **** krene da svira i stane. Kasnije je probao kompenzirat i podijelio je par kartona koje je "zaboravio" dati pola sata prije, ali ko mu **** mater nije da nismo navikli na takva suđenja. Znao nam je igrač, koji je bio 30 m od faula, dobijat crveni karton. Ništa čudno.
Vrhunska posjeta, sve u svemu i msilim da su se Zeničani, bez obzira na porza, vratili na stadion. Dobar rezultat protiv Zvijezde bi popravio utisak od sinoć.

P.S. BŠMO svim forumašima islamske vjeroispovijesti. Puno zdravlja i sreće želim.

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Dokoljenko » 11 avg 2019, 15:20

Bp, stadion za teferiče i koride. Svaka utakmica prekid i primitivno ponašanje. :puke:

SUSPENZIJA!
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la irfo » 11 avg 2019, 15:23

Zeljo i BATE u Zenici trpaju levate
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 16022019 » 11 avg 2019, 15:26

0:3 :opaopa:
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 11 avg 2019, 15:39

Hajde kad su manijaci ulijetali na teren i krali korner zastave, ovo je sve talasika za to. :lol:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la almir2018 » 11 avg 2019, 15:42

Hajde mi bar ne ulijecemo na teren i ne ganjamo svoje igrace hahaha

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la invincible1921 » 11 avg 2019, 15:46

phillies je napisao/la:
GradKamena2 je napisao/la:Jel realno da Zec u 7.minuti hvata loptu rukom u terenu i da mu sudac ne daje zuti karton radi toga,?
Welcome to PLBiH
Czv kopenhagen prije neki dan...ndoye istu stvar uradio nije dobio zuti.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

16022019
Postovi: 449
Pridružen/a: 10 avg 2019, 14:32
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la 16022019 » 11 avg 2019, 15:50

Alispahic je i sinoc trebao dobiti crveni... Zuti nije dobio kad je sa ledja zaustavio igraca Celika klizecim startom... Kasnije je dobio zuti ali prije toga cisto za kartona bilo.
Ne mogu ja brate potpisati ugovor, a da u njemu nema klauzule da mi moraju sve isplatiti. Sta cu volim Sarajevo...

let3
Postovi: 29059
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la let3 » 11 avg 2019, 15:54

Jesu li se zenicani konačno udostojili i izvinuli za one divljačke napade na najtrofejnijeg trenera svih vremena ove svete lige ?

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la JonSnow » 11 avg 2019, 15:55

Dokoljenko je napisao/la:Bp, stadion za teferiče i koride. Svaka utakmica prekid i primitivno ponašanje. :puke:

SUSPENZIJA!
Bolan, nisi zanimljiv vidiš da te niko ne **** ni dva posto.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la chily-rz » 11 avg 2019, 15:55

kriminalna familija Osim i njihov haver Prolić su rak rana našeg fudbala.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 11 avg 2019, 15:55

IzvinUli smo se mi u prva 3 kola. Sad dolazimo sebi. :mrgreen:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la JonSnow » 11 avg 2019, 15:56

let3 je napisao/la:Jesu li se zenicani konačno udostojili i izvinuli za one divljačke napade na najtrofejnijeg trenera svih vremena ove svete lige ?
Kad se prestane ponašat ko oni divljaci na tribinama dobit će izvinjenje, dakle nikad.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 11 avg 2019, 15:57

Evo da se zapamti na kojem principu posluje fk sudija 1921

Prvi gol:
slika
Drugi gol:
slika
Zadnja izmjena: redbull93, dana/u 11 avg 2019, 16:00, ukupno mijenjano 1 put.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la phillies » 11 avg 2019, 15:58

invincible1921 je napisao/la:
phillies je napisao/la:
GradKamena2 je napisao/la:Jel realno da Zec u 7.minuti hvata loptu rukom u terenu i da mu sudac ne daje zuti karton radi toga,?
Welcome to PLBiH
Czv kopenhagen prije neki dan...ndoye istu stvar uradio nije dobio zuti.
Music prati te evropske tendencije. Barbarez protiv Farskih cini mi se uradio je slicno kod aut linije, i dobio je zuti.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: RatoborniMrmot, TuzlaCityfighter i 34 gosta.