Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
fukara87
Postovi: 5659
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la fukara87 » 19 avg 2018, 22:17

grbavicka je napisao/la:jedan dio tuzle pao, ceka se drugi dio grada za par kola!
Cekamo vas :thumbup:
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rokoko87 » 19 avg 2018, 22:24

Da je kako upariti Bogičevića i Jakovljevića yebote, ljudi bi se vraćali iz 16 metara.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

esprit24
Postovi: 5378
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la esprit24 » 19 avg 2018, 22:31

biceDUPLA je napisao/la:Realno svaki poraz Zrinjskog je blize titula Želji. Jedini ko nam parira zadnjih godina su oni i sa njima se vodi bitka za titulu. Nazalost oni su je uzimali ili svojim kvalitetom ili nasim losim igrama na kraju (Krupa,Celik,Sarajevo....pa da kazem i diretno sa njima) Sada imaju tri poraza ko prosle godine cijelo prvenstvo.
Nama ne odgovara los teren i to se odma vidi na oba Ivana kako lose kontrolisu igru. Ali smo opet na kvalitet izgurali sa ovim ekipama da kazem malo seljackim. Na krkanluk i nervozu. Oda drzi sve pod kontrolom sad za sada i svidja mi kako cijelu utakmicu "odigra" sa igracima. Cast svima ali ne vidim ko nas moze uzeti ako nas sada za dva kola ne uzme Siroki kuci ili mozda Radnik jer imaju solidnu ekipu a vazda patnja sa njima.. Jer 11-12-13 kolo igramo kuci. Pozdrav i od mene za Tamaru :urnebes: Kakav provokator.
Sta ima pariranje :urnebes: :urnebes: :urnebes: na cemu ti temljis toliki optimizam :hmmmmm:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Chinaglia » 19 avg 2018, 22:32

:urnebes: :urnebes:

slika

Avatar
biceDUPLA
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 feb 2018, 21:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la biceDUPLA » 19 avg 2018, 22:35

esprit24 je napisao/la:
biceDUPLA je napisao/la:Realno svaki poraz Zrinjskog je blize titula Želji. Jedini ko nam parira zadnjih godina su oni i sa njima se vodi bitka za titulu. Nazalost oni su je uzimali ili svojim kvalitetom ili nasim losim igrama na kraju (Krupa,Celik,Sarajevo....pa da kazem i diretno sa njima) Sada imaju tri poraza ko prosle godine cijelo prvenstvo.
Nama ne odgovara los teren i to se odma vidi na oba Ivana kako lose kontrolisu igru. Ali smo opet na kvalitet izgurali sa ovim ekipama da kazem malo seljackim. Na krkanluk i nervozu. Oda drzi sve pod kontrolom sad za sada i svidja mi kako cijelu utakmicu "odigra" sa igracima. Cast svima ali ne vidim ko nas moze uzeti ako nas sada za dva kola ne uzme Siroki kuci ili mozda Radnik jer imaju solidnu ekipu a vazda patnja sa njima.. Jer 11-12-13 kolo igramo kuci. Pozdrav i od mene za Tamaru :urnebes: Kakav provokator.
Sta ima pariranje :urnebes: :urnebes: :urnebes: na cemu ti temljis toliki optimizam :hmmmmm:
Na dobrim igrama. I mogu ti reci mozda dosad i najboljim od one godine kad smo izgubili titulu od sarajeva. Zeljo odlicno igra i do sad sa svakom ekipom ,vodi kolo' i to mi je drago. Prave nama svi prilike,evo pravi Getafe Realu ali kazem odlicno stojimo na terenu i bude li Oda drzo konstantu i mi podrzali igrace bar sa nekim pristojnim posjetama bice to dobro. Zato nisam mjenjo nick ide DUPLA :cool:
ŽELJEZNIČAR 1921

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 19 avg 2018, 22:38

irfo je napisao/la:Auuu sto Bilbija isprovocira istok
Jel ga kulturni analitički istok gađao cvijećem i kritikovao složenim rečenicama bez primjesa vulgarizama?
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

esprit24
Postovi: 5378
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la esprit24 » 19 avg 2018, 22:41

@bicedupla to je tvoje razmisljanje i stav al po mom misljenju zeljo jos nije pokazao neku nadmoc osim mozda protiv zrinjskog a ovo sve drugo sto ste dobili bilo je na silu i na indvidualnost curjurica i krpica.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
miky_hz
Postovi: 23092
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 19 avg 2018, 22:48

Slavko Petrovic ce vrlo brzo da ozvanici svoj povratak u PL.Tuzla mu opet negine.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

nagibBeg
Postovi: 351
Pridružen/a: 10 maj 2018, 20:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la nagibBeg » 19 avg 2018, 22:52

esprit24 je napisao/la:@bicedupla to je tvoje razmisljanje i stav al po mom misljenju zeljo jos nije pokazao neku nadmoc osim mozda protiv zrinjskog a ovo sve drugo sto ste dobili bilo je na silu i na indvidualnost curjurica i krpica.

Sarajevo osvaja titulu, cestitam vam

Avatar
biceDUPLA
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 feb 2018, 21:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la biceDUPLA » 19 avg 2018, 23:09

Pa takvo je moje misljenje i misljenje mnogih da napokon igramo fudbal. Pogotovo kad je bolji teren. Ne kazem da cemo je ispisati ali da imamo najbolju ekipu to tvrdim. Ali eto sve ce reci tabela na kraju. Siroki je u vrhu ali nije jos igrao ni sa vama ni nama ni zrinjskim.
ŽELJEZNIČAR 1921

Avatar
chily-rz
Postovi: 8253
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la chily-rz » 19 avg 2018, 23:11

biceDUPLA je napisao/la: Pa takvo je moje misljenje i misljenje mnogih da napokon igramo fudbal. Pogotovo kad je bolji teren. Ne kazem da cemo je ispisati ali da imamo najbolju ekipu to tvrdim. Ali eto sve ce reci tabela na kraju. Siroki je u vrhu ali nije jos igrao ni sa vama ni nama ni zrinjskim.
Jest vala baš,u Zenici da je bolji teren možda bi i zabili gol i bar napravili neku akciju,onako po onoj oranici na Bilinom se Željo nije najbolje snašao,.

Avatar
biceDUPLA
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 feb 2018, 21:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la biceDUPLA » 19 avg 2018, 23:13

chily-rz je napisao/la:
biceDUPLA je napisao/la: Pa takvo je moje misljenje i misljenje mnogih da napokon igramo fudbal. Pogotovo kad je bolji teren. Ne kazem da cemo je ispisati ali da imamo najbolju ekipu to tvrdim. Ali eto sve ce reci tabela na kraju. Siroki je u vrhu ali nije jos igrao ni sa vama ni nama ni zrinjskim.
Jest vala baš,u Zenici da je bolji teren možda bi i zabili gol i bar napravili neku akciju,onako po onoj oranici na Bilinom se Željo nije najbolje snašao,.
Ova prica se svodi od kad je Oda preuzeo. To je i dobeo sto se Zelhi desilo nego sa zrinjskim ili derbi. Vama cemo za onu tekmu 5 zabiti na Grbavici ALLAHA MI!
ŽELJEZNIČAR 1921

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tale07 » 19 avg 2018, 23:15

biceDUPLA je napisao/la:
chily-rz je napisao/la:
biceDUPLA je napisao/la: Pa takvo je moje misljenje i misljenje mnogih da napokon igramo fudbal. Pogotovo kad je bolji teren. Ne kazem da cemo je ispisati ali da imamo najbolju ekipu to tvrdim. Ali eto sve ce reci tabela na kraju. Siroki je u vrhu ali nije jos igrao ni sa vama ni nama ni zrinjskim.
Jest vala baš,u Zenici da je bolji teren možda bi i zabili gol i bar napravili neku akciju,onako po onoj oranici na Bilinom se Željo nije najbolje snašao,.
Ova prica se svodi od kad je Oda preuzeo. To je i dobeo sto se Zelhi desilo nego sa zrinjskim ili derbi. Vama cemo za onu tekmu 5 zabiti na Grbavici ALLAHA MI!
Hajd ti odma sutra zaposti

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15821
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la svrakino1921 » 19 avg 2018, 23:17

@biceDUPLA
Skim se ti raspravljas :facepalm:

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la wobly92 » 19 avg 2018, 23:47

Na stranu sve, jel ko vidio ovog kralja i čitao šta je bilo? :lol:
slika
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61388
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Virtu4l » 19 avg 2018, 23:49

wobly92 je napisao/la:Na stranu sve, jel ko vidio ovog kralja i čitao šta je bilo? :lol:
slika
Šta/gdje je ovo? :o
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la LjoZee » 19 avg 2018, 23:50

wobly92 je napisao/la:Na stranu sve, jel ko vidio ovog kralja i čitao šta je bilo? :lol:
slika
Prijateljska utakmica :urnebes:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54229
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 19 avg 2018, 23:50

irfo je napisao/la:Sad kad Baka oplete po zvanicnom Sarajevu, sudijama i savezu :rol: :rol:
Izjavi da je sudija bio fantastičan, svašta..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 20 avg 2018, 00:12

chily-rz je napisao/la:
biceDUPLA je napisao/la: Pa takvo je moje misljenje i misljenje mnogih da napokon igramo fudbal. Pogotovo kad je bolji teren. Ne kazem da cemo je ispisati ali da imamo najbolju ekipu to tvrdim. Ali eto sve ce reci tabela na kraju. Siroki je u vrhu ali nije jos igrao ni sa vama ni nama ni zrinjskim.
Jest vala baš,u Zenici da je bolji teren možda bi i zabili gol i bar napravili neku akciju,onako po onoj oranici na Bilinom se Željo nije najbolje snašao,.
Slazem se, titula ide u Hakalagrad.
Ima da se ori: " Eh da mi je osjetiti zeljezarin miris dima !". Bice cimbura na bacanje.
Životni saputnik! 1921

Avatar
chily-rz
Postovi: 8253
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la chily-rz » 20 avg 2018, 00:20

Eisenbahner1921 je napisao/la:
Slazem se, titula ide u Hakalagrad.
Ima da se ori: " Eh da mi je osjetiti zeljezarin miris dima !". Bice cimbura na bacanje.
Ma i jesi bukovina za složit da se ne lažemo,.

Ne bacamo mi nimet ovdje,grijehota je,...ne bacamo ni bombe,nije razumno,.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.