Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Brcanskamalta » 25 feb 2019, 18:18

Znamo mi svi gdje je problem i koja su rjesenja...Ali slaba nafaka kada se ne pitamo nista.Politika i mesetari vedre i oblace.
Savez je kancer sam po sebi....Spickaju milione da im je udobno yebo im zgrada mater a liga i uslovi odron.
Liga rs se mora ukinut federalna ukinut...
Briga me za politiku to se mora uraditi za dobrobit fudbala....
Stvoriti jedinstvenu drugu ligu....od 16 ekipa....nema veze neka je veca ali jedinstvena.
Prvi cilj bi bio kao tome,ako nista da prva dva iz federalne razigravaju sa prva dva iz rs. ..jer ovo nije posteno ovako...Potjerati sa mrtve tacke makar ovo je sunovrat sporta u BiH.
Pa u kosarci postoji liga HB ....halo.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

brasileiro8
Postovi: 209
Pridružen/a: 01 jun 2018, 16:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la brasileiro8 » 25 feb 2019, 19:27

convict3583 je napisao/la: Naravno da jesi .
Pa vi iz glavnog smrdljivog grada zelite sve sebi na racun i unistavanje drugih ja klubova ili gradova .
Parazitski grad koji zivi od sredstava drugih gradova.

Nisam ja ni rekao da ste vi u banani uostalom vidi se gdje ste vi i da radite najbolje trenutno na tome svaka cast dabogda igrali u grupama uefe sto se mene tice
Hajmo prestat vise s ovakvim stvarim bem mu misa. Sarajevo je glavni grad i treba biti na ponos svima u drzavi. Nisu ljudi krivi sto je Sarajevo glavni grad i sto sve firme i institucije imaju sjedista u njemu, sto je najveci grad i turisticki centar u koji svi dolaze i u kojem se slijevaju i vrte pare. Istina da su oni koji zive u Sarajevu donekle priviligovani i na neki nacin parazitiraju i toga trebaju biti svjesni, ali isto tako i ostatak drzave ima koristi od Sarajeva. Sto je Sarajevo vece i bogatije to ce i ostatku drzave biti bolje. Bez Sarajeva mnogo toga bi zaobislo BiH a od svake marka koja udje u Sarajevo nesto ce zavrsiti i u Zenici.

Pustite politicare i ostale prodavace magle koji zive od zavadjanja ljudi. Drugo su utakmice i nase medjusobne zajebancije, prepucavanja, pa i vrijedjanja ali nema nikakvog razloga da se stvara prava mrznja. Zenica ima svoje furke koje ovi sarajevski paraziti nikad nece moci imati a najvaznije da ima svoj Celik :) Uzivaj u tome a pusti ove sto traze izgovore za svoj nerad pa onda pokusavaju okriviti druge.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rule_hz » 25 feb 2019, 19:34

pa tako je to kad neko zatucan u svom gradu zivi a ne zna da 70% njegovih gradjana iz bilo kog grada zivi radi i studira u Sarajevu, ko je njwmu kriv sto on nije u gradu Sarajevu i sto ne nadje posao ovdje niti te ko pita ko si i odakle si za razliku od drugih gradova pogotovo tuzle, zenice gdje ti cim cuje glas **** ti mater i preko oka te gleda... za razliku od nas gdje su svi dobro dosli , i po ovom vidis kako te ljudi tetiraju u tim gradovima... Jad bijeda i cmer
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la KongrateUK » 25 feb 2019, 20:19

Neka prica ko sta hoce, ali ove nase lige, ciganluka i zanimljivosti iste nema u regionu i šire :lol:

Prvo kolo proljetnog dijela, a vec prva makljaža navijaca u ŠB., razbijene sluzbene glave, odlična ultras furka na obje strane, pa ostavka, otkaz, odlične utakmice u ZE. i ŠB., dernek Manijaka na Tušnju, nas koji smo nagazili na sihre i komedija od igrača Tuzla Citya sa ustanik gaćama :rol:

U subotu nisam gledao ni Hajduk, Premiership ni Bundesligu, vec Čelik, pametnom dosta :bih:
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 25 feb 2019, 20:27

KongrateUK je napisao/la:Neka prica ko sta hoce, ali ove nase lige, ciganluka i zanimljivosti iste nema u regionu i šire :lol:

Prvo kolo proljetnog dijela, a vec prva makljaža navijaca u ŠB., razbijene sluzbene glave, odlična ultras furka na obje strane, pa ostavka, otkaz, odlične utakmice u ZE. i ŠB., dernek Manijaka na Tušnju, nas koji smo nagazili na sihre i komedija od igrača Tuzla Citya sa ustanik gaćama :rol:

U subotu nisam gledao ni Hajduk, Premiership ni Bundesligu, vec Čelik, pametnom dosta :bih:
Jedi pozalio sto si gledao Celik? :mrgreen:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la KongrateUK » 25 feb 2019, 20:33

prisonbreak je napisao/la:
KongrateUK je napisao/la:Neka prica ko sta hoce, ali ove nase lige, ciganluka i zanimljivosti iste nema u regionu i šire :lol:

Prvo kolo proljetnog dijela, a vec prva makljaža navijaca u ŠB., razbijene sluzbene glave, odlična ultras furka na obje strane, pa ostavka, otkaz, odlične utakmice u ZE. i ŠB., dernek Manijaka na Tušnju, nas koji smo nagazili na sihre i komedija od igrača Tuzla Citya sa ustanik gaćama :rol:

U subotu nisam gledao ni Hajduk, Premiership ni Bundesligu, vec Čelik, pametnom dosta :bih:
Jedi pozalio sto si gledao Celik? :mrgreen:
Ni sekunde, pa vise trke i zalaganja nego na vecini utakmica kola, a tek ciganluka :lol:

Šalu na stranu :mrgreen:
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 25 feb 2019, 20:34

KongrateUK je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:
KongrateUK je napisao/la:Neka prica ko sta hoce, ali ove nase lige, ciganluka i zanimljivosti iste nema u regionu i šire :lol:

Prvo kolo proljetnog dijela, a vec prva makljaža navijaca u ŠB., razbijene sluzbene glave, odlična ultras furka na obje strane, pa ostavka, otkaz, odlične utakmice u ZE. i ŠB., dernek Manijaka na Tušnju, nas koji smo nagazili na sihre i komedija od igrača Tuzla Citya sa ustanik gaćama :rol:

U subotu nisam gledao ni Hajduk, Premiership ni Bundesligu, vec Čelik, pametnom dosta :bih:
Jedi pozalio sto si gledao Celik? :mrgreen:
Ni sekunde, pa vise trke i zalaganja nego na vecini utakmica kola, a tek ciganluka :lol:

Šalu na stranu :mrgreen:
Dobra je tekma bila :salut:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 25 feb 2019, 20:36

brasileiro8 je napisao/la:
convict3583 je napisao/la: Naravno da jesi .
Pa vi iz glavnog smrdljivog grada zelite sve sebi na racun i unistavanje drugih ja klubova ili gradova .
Parazitski grad koji zivi od sredstava drugih gradova.

Nisam ja ni rekao da ste vi u banani uostalom vidi se gdje ste vi i da radite najbolje trenutno na tome svaka cast dabogda igrali u grupama uefe sto se mene tice
Hajmo prestat vise s ovakvim stvarim bem mu misa. Sarajevo je glavni grad i treba biti na ponos svima u drzavi. Nisu ljudi krivi sto je Sarajevo glavni grad i sto sve firme i institucije imaju sjedista u njemu, sto je najveci grad i turisticki centar u koji svi dolaze i u kojem se slijevaju i vrte pare. Istina da su oni koji zive u Sarajevu donekle priviligovani i na neki nacin parazitiraju i toga trebaju biti svjesni, ali isto tako i ostatak drzave ima koristi od Sarajeva. Sto je Sarajevo vece i bogatije to ce i ostatku drzave biti bolje. Bez Sarajeva mnogo toga bi zaobislo BiH a od svake marka koja udje u Sarajevo nesto ce zavrsiti i u Zenici.

Pustite politicare i ostale prodavace magle koji zive od zavadjanja ljudi. Drugo su utakmice i nase medjusobne zajebancije, prepucavanja, pa i vrijedjanja ali nema nikakvog razloga da se stvara prava mrznja. Zenica ima svoje furke koje ovi sarajevski paraziti nikad nece moci imati a najvaznije da ima svoj Celik :) Uzivaj u tome a pusti ove sto traze izgovore za svoj nerad pa onda pokusavaju okriviti druge.
Kako je lijepo ovo pročitati od stanovnika Zenice.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la chily-rz » 25 feb 2019, 20:40

Rule_hz je napisao/la: pa tako je to kad neko zatucan u svom gradu zivi a ne zna da 70% njegovih gradjana iz bilo kog grada zivi radi i studira u Sarajevu, ko je njwmu kriv sto on nije u gradu Sarajevu i sto ne nadje posao ovdje niti te ko pita ko si i odakle si za razliku od drugih gradova pogotovo tuzle, zenice gdje ti cim cuje glas **** ti mater i preko oka te gleda... za razliku od nas gdje su svi dobro dosli , i po ovom vidis kako te ljudi tetiraju u tim gradovima... Jad bijeda i cmer
E jbg sad 70 %, pa nismo sandzaklije pa da nas ima tolko po šeheru, meni se iskreno ne sviđa ime grada, Sara je vo je neukusno i diskriminirajuće ime za jedan grad.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 25 feb 2019, 21:17

Dvadeset prvo kolo Premijer lige BiH u fudbalu igra se narednog vikenda. Sarajevo i Željezničar će svoje rivale dočekati u istom terminu, večernjem, ali u različitom danu. U subotu od 18.00 će na stadionu Asim Ferhatović-Hase gostovati Krupa, dok će dan kasnije u istom terminu na Grbavici gostovati Mladost. Po tri utakmice igraju se u subotu i nedjelju, a evo i kompletnog rasporeda:

Subota:

Tuzla City - Čelik (15.00)
Zvijezda 09 - Široki Brijeg (15.00)
Sarajevo - Krupa (18.00)

Nedjelja:

Zrinjski - Radnik (15.00)
GOŠK - Sloboda (15.00)
Željezničar - Mladost (18.00)
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Samozdravlje » 25 feb 2019, 21:21

brasileiro8 je napisao/la:
convict3583 je napisao/la: Naravno da jesi .
Pa vi iz glavnog smrdljivog grada zelite sve sebi na racun i unistavanje drugih ja klubova ili gradova .
Parazitski grad koji zivi od sredstava drugih gradova.

Nisam ja ni rekao da ste vi u banani uostalom vidi se gdje ste vi i da radite najbolje trenutno na tome svaka cast dabogda igrali u grupama uefe sto se mene tice
Hajmo prestat vise s ovakvim stvarim bem mu misa. Sarajevo je glavni grad i treba biti na ponos svima u drzavi. Nisu ljudi krivi sto je Sarajevo glavni grad i sto sve firme i institucije imaju sjedista u njemu, sto je najveci grad i turisticki centar u koji svi dolaze i u kojem se slijevaju i vrte pare. Istina da su oni koji zive u Sarajevu donekle priviligovani i na neki nacin parazitiraju i toga trebaju biti svjesni, ali isto tako i ostatak drzave ima koristi od Sarajeva. Sto je Sarajevo vece i bogatije to ce i ostatku drzave biti bolje. Bez Sarajeva mnogo toga bi zaobislo BiH a od svake marka koja udje u Sarajevo nesto ce zavrsiti i u Zenici.

Pustite politicare i ostale prodavace magle koji zive od zavadjanja ljudi. Drugo su utakmice i nase medjusobne zajebancije, prepucavanja, pa i vrijedjanja ali nema nikakvog razloga da se stvara prava mrznja. Zenica ima svoje furke koje ovi sarajevski paraziti nikad nece moci imati a najvaznije da ima svoj Celik :) Uzivaj u tome a pusti ove sto traze izgovore za svoj nerad pa onda pokusavaju okriviti druge.
Nemoj nas braniti nema potrebe . Glavni paraziti u Sarajevo dolaze izvan Sarajeva(mislim na politicare).Raspitajte se koliko ljudi(cestitih) iz Zenice zaradjuje za egzistenciju upravo u Sarajevu. Moja snaha prva, spremi se i mami u nicaZe hvala Bogu neka.Kroz posao sam upoznao 10-ak ljudi iz Zenice.
Nemam problem kad je BiH u pitanju . Nego o savezu , neka zadnje Kosevo dovedu u red (ala Bilino,Grbavica). Neka krenu od Bijeljine, Tuzle (logicno) tu igraju po dva kluba . Nek pomognu Velezu(kad su im ukrali stadion), Bijeli Brijeg , Doboj Kakanj , B.Luku ,pa Kosevo . Plasirati se na Evropsko i izdvojiti po 500 hKM , malo lokalna zajednica i klubovi . Rijesio bi se veliki problem u kvalitetu bh fudbala .pozdrav cijeloj :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rule_hz » 25 feb 2019, 21:45

chily-rz je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la: pa tako je to kad neko zatucan u svom gradu zivi a ne zna da 70% njegovih gradjana iz bilo kog grada zivi radi i studira u Sarajevu, ko je njwmu kriv sto on nije u gradu Sarajevu i sto ne nadje posao ovdje niti te ko pita ko si i odakle si za razliku od drugih gradova pogotovo tuzle, zenice gdje ti cim cuje glas **** ti mater i preko oka te gleda... za razliku od nas gdje su svi dobro dosli , i po ovom vidis kako te ljudi tetiraju u tim gradovima... Jad bijeda i cmer
E jbg sad 70 %, pa nismo sandzaklije pa da nas ima tolko po šeheru, meni se iskreno ne sviđa ime grada, Sara je vo je neukusno i diskriminirajuće ime za jedan grad.


Ima lave moj hljeba mi, ja ti odgovorno tvrdim da je najvise studenata u sa iz ze do kantona i tz kantona tako i ljudi koji rade pogotovo iz zenice... Boga mi nemam problema sa time, ne mrzim nikog imam raje i u zenici i u tz, nego eto nako kazem iz iskustva, svi smo ljudi jbg i tako nam je kako jeste, a vjeruj mi da je najveci problem taj 70% je DRUGO prisutno nasprem ljudi koji su rodjeni u Sarajevu....
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HeraklitMracni » 25 feb 2019, 22:09

Imal ko snimak pregleda kola na BHT ?

Rahmanovic
Postovi: 198
Pridružen/a: 13 jan 2019, 11:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Rahmanovic » 25 feb 2019, 22:43

Joj ovog glupana sto mu je zeljezara pojela mozak :) treba citati zvanicne informacije,a ne lupati ko kakav idiot ,znaci Zenicki kanton niko i ne spominje koliko su bitni i koliko uplacuju ,bjazi jadu i jedi muda.

https://www.klix.ba/biznis/finansije/ka ... /170502069

brasileiro8
Postovi: 209
Pridružen/a: 01 jun 2018, 16:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la brasileiro8 » 25 feb 2019, 23:11

Samozdravlje je napisao/la:
Nemoj nas braniti nema potrebe . Glavni paraziti u Sarajevo dolaze izvan Sarajeva(mislim na politicare).Raspitajte se koliko ljudi(cestitih) iz Zenice zaradjuje za egzistenciju upravo u Sarajevu. Moja snaha prva, spremi se i mami u nicaZe hvala Bogu neka.Kroz posao sam upoznao 10-ak ljudi iz Zenice.
Nemam problem kad je BiH u pitanju . Nego o savezu , neka zadnje Kosevo dovedu u red (ala Bilino,Grbavica). Neka krenu od Bijeljine, Tuzle (logicno) tu igraju po dva kluba . Nek pomognu Velezu(kad su im ukrali stadion), Bijeli Brijeg , Doboj Kakanj , B.Luku ,pa Kosevo . Plasirati se na Evropsko i izdvojiti po 500 hKM , malo lokalna zajednica i klubovi . Rijesio bi se veliki problem u kvalitetu bh fudbala .pozdrav cijeloj :bih:
Zajbancija prijatelju. Primijeti smajli na kraju recenice. Taman posla da nekog branim, svakako mi je bezvezna sva ta prica oko nekakvih podjela a pogotovo ko od koga egzistira. Cijela drzava hrani Sarajevo i Sarajevo hrani cijelu drzavu. Sve ostalo je suplja. Sarajevo ima potencijal tek da pravo postane lokomotiva koja ce povuci cijelu drzavu za sobom. Meni je zao sto se ne obrati vise paznje na neke granicne dijelove poput Krajine a za sa-ze kotlinu se ja ne brinem.

Zivot bez stereotipa i bockanja na racun istih bi bio dosadan ali problem je kad to neko pocne preozbiljno dozivljavati i misliti da su mu stvarno drugi krivi za njegove probleme.
Rahmanovic je napisao/la:Joj ovog glupana sto mu je zeljezara pojela mozak :) treba citati zvanicne informacije,a ne lupati ko kakav idiot ,znaci Zenicki kanton niko i ne spominje koliko su bitni i koliko uplacuju ,bjazi jadu i jedi muda.

https://www.klix.ba/biznis/finansije/ka ... /170502069
Od tebe i takvih kao ti nema koristi ni Sarajevo a kamoli ostatak drzave. Procitaj cijeli taj clanak pa ces shvatiti da se novac iz drzave prvo slije u Sarajevo pa onda vraca nazad. Ali eto i u tom clanku politicar pokusava neke poene prikupiti a tako i u drugim kantonima politicari imaju svoje verzije price da se raja zapali.

Ostavite se ljudi corava posla u ufatite se tribina.

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 25 feb 2019, 23:14

Ja priloga na bhtu, tacno me stid sto sam ono gledao. Yebem vam majku vise, dajte arenama nek prenose, kako vas nije stid vise? Mikrovalnom marke first ljudi snimaju utakmice, u pm.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 25 feb 2019, 23:30

Rahmanovic je napisao/la:Joj ovog glupana sto mu je zeljezara pojela mozak :) treba citati zvanicne informacije,a ne lupati ko kakav idiot ,znaci Zenicki kanton niko i ne spominje koliko su bitni i koliko uplacuju ,bjazi jadu i jedi muda.

https://www.klix.ba/biznis/finansije/ka ... /170502069
Ovi podaci su smiješni, s obzirom da ispadne i da se u KS iskopa više uglja nego u TK i ZDK i proizvodi više struje.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la AlfredNobel » 25 feb 2019, 23:30

redbull93 je napisao/la:Ja priloga na bhtu, tacno me stid sto sam ono gledao. Yebem vam majku vise, dajte arenama nek prenose, kako vas nije stid vise? Mikrovalnom marke first ljudi snimaju utakmice, u pm.
Što profesionalno, kad može amaterski. Gledam onu tekmu jučer na BHT-u, isto kao da su snimali Galaxyjem S2, pa šta je ono onako tito dragi. Još oni retardi od komentatora, muka ih slušati. Još gora stvar je što postave one mikrofone toliko blizu terena, da čuješ svaku psovku i deranje trenera. Yebem svima u Savezu familiju.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 25 feb 2019, 23:34

AlfredNobel je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Ja priloga na bhtu, tacno me stid sto sam ono gledao. Yebem vam majku vise, dajte arenama nek prenose, kako vas nije stid vise? Mikrovalnom marke first ljudi snimaju utakmice, u pm.
Što profesionalno, kad može amaterski. Gledam onu tekmu jučer na BHT-u, isto kao da su snimali Galaxyjem S2, pa šta je ono onako tito dragi. Još oni retardi od komentatora, muka ih slušati. Još gora stvar je što postave one mikrofone toliko blizu terena, da čuješ svaku psovku i deranje trenera. Yebem svima u Savezu familiju.
Meni je najbolje kad im je jedna kamera maks izoštrena i max kontrast a na drugoj minimum pa prelazi :tokralju:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 25 feb 2019, 23:38

Penaltiky je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Ja priloga na bhtu, tacno me stid sto sam ono gledao. Yebem vam majku vise, dajte arenama nek prenose, kako vas nije stid vise? Mikrovalnom marke first ljudi snimaju utakmice, u pm.
Što profesionalno, kad može amaterski. Gledam onu tekmu jučer na BHT-u, isto kao da su snimali Galaxyjem S2, pa šta je ono onako tito dragi. Još oni retardi od komentatora, muka ih slušati. Još gora stvar je što postave one mikrofone toliko blizu terena, da čuješ svaku psovku i deranje trenera. Yebem svima u Savezu familiju.
Meni je najbolje kad im je jedna kamera maks izoštrena i max kontrast a na drugoj minimum pa prelazi :tokralju:
Jos gore je kad na jednoj kameri nesto zeleno pocne izbijati :lol: kamere iz hitlerovog doba, a hoce pretplatu. Dobit ce te qurac, da izbijete oci sebi.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, GradKamena2, supervizor, Tatamata1946 i 57 gostiju.